Rozlučka se svobodou

PoradnaKategorie dotazu: VztahyRozlučka se svobodou
MR zeptal se před 2 roky

Dobrý den, přítelkyni (28) pozvaly na víkendovou  na rozlučku se svobodou někam na chatu. Nemám z toho moc dobrý pocit, ale měl bych to nějak hrotit?

4 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 2 roky

No, to ti nezávidím. Jistě správně tušíš, že chlast tam poteče proudem a ten odplavuje zábrany, rozevírá nohy a když k tomu přidáš hecování kamarádek, že by si to měla ještě užít, tak budeš abonent na paroháče. Na druhou stranu, když jí to zatrhneš, budeš za žárlivce a pitomce.
Tak si i ty užij loučení se svobodou, aby to bylo fifty fifty. Víš, to bys ji musel sledovat kam jede a někde tam pak nakukovat do oken nebo by sis musel zadat objednávku u soukromé detektivní kanceláře. Ti by ti zjistili místo konání a skoro i to, co se tam dělo včetně fotodokumentace, ale to je drahé.
No, já bych z toho také neměl dobrý pocit…

MR odpověděl před 2 roky

Dík za odpověď, ale naštěstí není to její rozlučka.

Fanyn odpověděl před 2 roky

Aha, ale i tak… Ona slušná ženská v kolektivu jiných bab dokáže snadněji podlehnout svodům a vášni navíc podpořenými alkoholem. Sama by třeba nic nevyvedla, ale v kolektivu chlastajících bab, to už je na pováženou. Aco si o tom myslíš ty? jak dlouho jste spolu? Znáš ji dobře?
Ráda se napije? jak se chová přiopilá?
 

Akis odpověděl před 2 roky

Ahoj, jak to nakonec celé dopadlo – rozlučka, nevěsta, kamarádky, přítelkyně?

Vaše odpověď

6 + 12 =