Rozvracečka vztahů

PoradnaKategorie dotazu: VztahyRozvracečka vztahů
Lidka zeptal se před 6 roky

Před lety chodil přítel s takovou mrchou. Byla mu nevěrná, kašlala na něj, jenom mu vysávala peníze a za jeho zády mu byla nevěrná s jeho kamarádem, pak si našla milence a normálně mu to řekla a můj jí to odpustil a čekal na ní doma, když byla s milencem. Nepochopitelné. Ale miloval ji, tak dělal všechno, aby si ji udržel.
Jenomže, pak se milá rozvracečka zamilovala a udělala příteli pápá. Odstěhovala se i s jeho věcmi – okradla ho a už se neozvala. Zmizela ze dne na den, přítel se vrátil z práce a měl holý byt.
Po nějaké době co byl sám, se seznámil se mnou. Byla jsem ráda, že mám milého a hodného kluka, co se o mě stará, je to fešák a je galantní. Máme spolu krásný vztah. Měli jsme. Než se ta rozvracečka nějak nedozvěděla, že jsme spolu. Najednou se přítel změnil, začal být zamlklý a odtažitý. Zjišťovala jsem, co se děje. Po chvíli naléhání se přiznal.
Prý se mu ozvala ta mrcha. Že se jí to rozleželo v hlavě, že je jí líto, že se tak zachovala a že by chtěla navázat kde skončili. Jako by se nic nestalo. Myslela jsem, že jí hned odpálkoval, ale on se mě zeptal, co jí má napsat. To mě úplně dorazilo. Jako by váhal.
Nevím co mám dělat. On teď chodí jako tělo bez duše, já jsem z toho úplně hotová. Nechápu, co z toho ty nevěrné mrchy mají. Ona si chce dokázat, že zase přiběhne jako pejsek? Že má nad ním tu moc? Nebo o co té ženské jde?

12 Odpovědi
Milan odpověděl před 6 roky

Ano ženské jsou takové mrchy. Když o něj žádná nestojí, tak jdou za lepším. Ale jak má najednou spokojený vztah, tak mají potřebu si dokázat, že jsou lepší, než ta co si našel. Kdyby ho svedla a ty ho opustila, tak zase půjde za jiným. Těžko radit. Je špatné, že se sám neumí rozhodnout. To by mi vadilo více, než ta mrcha.

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Ano, ano… V tomto případě těžko radit. Když si s ní o tom budeš chtít promluvit, vysměje se ti a se svým přítelem o tom můžeš mluvit jak chceš, bude ti přikyvovat a stejně udělá nějakou hovadinu. To je tvůj přítel takový nepoučitelný trouba? No, s tím lze těžko něco dělat. O co té ženské jde? O její ego. Ona si tím zvyšuje sebevědomí, jak to s chlapama umí, jak je neodolatelná. Je to manipulátorka, která se umí přetvařovat. O city jí nejde. takové jsou bezcitné a zlomyslné, ale když jim ta jejich neodolatelnost jednou u nějakého chlapa nevyjde, jsou vzteklé, nesnesitelné.Mám obavu, že by ani tvé případné těhotenství tvému příteli nezabránilo být jak uhranutý. Promluv s přítelem a řekni mu na rovinu, buď já nebo ona. Může to sice pro tebe skončit bolestně, ale pak takový chlap ti nedává do budoucna žádnou perspektivu. Musí se rozhodnout. Ale rozhodne-li se ve tvůj neprospěch a nabije-li si s ní zase znova hubu, už jej zpět nechtěj.

lidka odpověděl před 6 roky

Děkuj za rady chlapi.  Víte co? Na vánoční oslavě, kde je kvůli známosti (vyrůstá celý život vedle onoho kluka o dům vedle) bohužel pozvána také, vůbec nerespektuje, že tam kluk se svojí holkou přijde jako pár a bez servítek či špatného svědomí se na něj přilepí tak, aby k němu ani jeho vlastní holka nemohla. Celý večer ho pronásleduje na každém kroku, svého přítele pro tuto hru na kočku a myš asi nechala doma, předpokládám, že by jí nesekundoval v tom, aby uháněla a lacině se nabízela jinému chlapovi… Večer probíhá tak, že na kluka vyzkouší snad všechno, včetně dvosmyslných poznámek a na otázku kluka, zda si dá také špekáček odpovídá: ,,Ano, udělej mi to, vraž mi ho tam.“ Abych to uvedla na pravou míru, tohle je teď MŮJ ŽIVOT a MOJE LÁSKA a MŮJ VZTAH. Z té oslavy jsem odešla včas, už jsem se na to nemohla dívat. Už takhle dál nemohu. Rok s přítelem chodím, ona s tím svým kratší dobu, ale všude vypisuje, jak si s ním plánuje budoucnost a jak ho miluje. Každopádně tyhle její ataky a nálety trvají celý ten rok, co spolu jsme. A mě už opravdu ubíjí pozorovat, jak se jen pro pobavení usilovně snaží zničit náš vztah. Nejhorší na tom je, že přítel k ní tehdá něco cítil, vždy se mu líbila, a přitahovala ho. Ona k němu necítila nikdy nic, nebo alespoň o něm vždy mluvila spíš pohrdavě a s jeho rodinou a jím by prý do budoucna nechtěla mít nic společného, což mu řekla, když spolu ještě byli, takže to asi brala jako chvilkovou záležitost, ale tohle je už opravdu příšerné. Nemiluje ho, ale pokoj mu a nám snad nikdy nedá. Myslela jsem, že potom, co si našla přítele sama to přestane, nepřestalo bohužel a já už nevím, jak dlouho ještě vydržím tohle snášet. Kdyby mi na příteli nezáleželo, kdybych ho nemilovala a nechtěla s ním společnou budoucnost, nežárlím a nenesu to tak těžko. Ale takhle to vážně už dál nejde.

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Mám nápad Lidko… A co se spojit s tím jejím přítelem, promlubit si s ním a poradit, co dál. Myslím, že také nemůže být nadšený z jejího chování?

Milan odpověděl před 6 roky

Neměla bys o toho chlapa taky trochu usilovat? Dojít za tou nánou a dát jí přes hubu za to jak se chová, když ví, že je zadaný? Nežárlíš?

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

A víš, co by bylo pro tu mrchu nejhorší? Udělat ze tvého a jejího přítele přátele.

Karel odpověděl před 6 roky

Myslím že tvůj přítel je typický příklad subika kterému nevyhovuje když má doma mrchu. Kandidát na cuckold vztah. Zkus být trochu dominantní i když k milované osobě je to těžký.

Karel odpověděl před 6 roky

Myslím že tvůj přítel je typický příklad subika kterému nevyhovuje když má doma mrchu. Kandidát na cuckold vztah. Zkus být trochu dominantní i když k milované osobě je to těžký.

Karlos odpověděl před 6 roky

Ty Lidko to co popisuješ dělá holkám normálně? Teda mylím lepení se na jejich přítele a ostentativní předvádění? Možná by byla nejlepší metoda ŽAVES a byl by pokoj

Gorin odpověděl před 6 roky

Jediné řešení je nacpoat tý kurvě péro do zadku, pokud na to přítel koule. A pak ji zpráskat pindu , že si na ní tejden nesedne. A na závěr ji kopnout zvysoka do zadku.  

Rey odpověděl před 6 roky

Víte co by tahle děvka potřebovala? Ta by potřebovala brutálně zmrdat, ovšem ne jen jedním, ale nejlépe několika týpkama najednou. Totálně jí vyšukat mozek z hlavy. Vystříkat jí pusu, broskev i čokobroskev a ještě celou olepenou a zblblou jí naložit do auta. Odvézt jí k příteli, zazvonit a hodit mu jí se slovy: Tak tady jí máš. Takováhle kurva nic jiného nepotřebuje.
Pro přítele by to bylo asi drsné uznávám, ale aspoň by věděl na čem je. Do budoucna by to naopak pro něj bylo jen plus, když bude vědět jakou štětku má doma.

puvabna_mrcha odpověděl před 6 roky

tak tady je evidentni ze tvuj partner zdaleka nema vyreseny predesly vztah, protoze kdyby mel tak by nemel ani potrebu na to nejak reagovat . navic pokud ho okradla mela by bejt normalni reakce nasranost a znechuceni a ne dotaz co ji ma vlastne napsat a chozeni bez duse..tohle je problem a velkej a chlapec bohuzel v sobe nema predesly vztah uzavreny. kdo vi treba patri mezi ty muze co proste nedokazi bejt sami tak je s tebou. myslim si ze totiz normalni chlap co se smiril s tim ze ho byvala pritelkyne opustila a jeste bez predesleho vysvetleni  a s okradenim by tu kravu poslal do prdele mavl nad tim zhnusene rukou a  uz se nad tim nepozastavoval, tady je ale evidentni ze je z toho v hajzlu a ze smutni…ze vnitrne proziva smutek a premysli.ale to je spatne tohle mel mit uz davno za sebou.myslim ze vazny rozhovor je na miste a ty by ses nemela nechat ukonejsit nebo nedostat odpovedi.protoze pokud vaha mezi tebou a mrchou asi po jeho boku nemas co delat.je spousty chlapu co po boku mit mrchu proste musi, a ikdyz jim to svym zpusobem ublizuje jsou tak nejak zvracene vlastne stastni a spokojeni ze ta mrcha je proste jejich.hold nekdy ufnukane nepravem namyslene histericke barbinky vladnou bezva chlapum, kteri jsou diky nim pro sve okoli za kokoty.

Vaše odpověď

4 + 7 =