Schází se s bývalým

PoradnaSchází se s bývalým
janek zeptal se před 5 roky

mám holku jsme spolu rok a všechno nám klape. až na jednu věc, ona se pořád schází s bývalým. mají spolu psa, on si ho nechal u sebe a myslím si že tím ji vydírá. moje je fixovaná a pejska miluje, proto každou chvíli kdy má bývalý čas se s ním schází a chodí ho venčit. jsem z toho dost nasraný abych pravdu řekl ale ona mi to říkala už když jsme se poznali že se s ním bude vídat kvůli psa. vadilo by vám to? nebo mám důvěřovat že o nic nejde že je to jenom kvůli psa? nemyslím si že by s ním spala ale víte jak, už to že se vaše láska neustále stýká s bývalým, leze mi to hodně na nervy.

4 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 5 roky

No, mě by to vadilo. Jasně, řekneš si, že jde jen o psa, ale jde jen o psa? Ruku do ohně bych za ní nedal.  Záleží jaká je. ty ji znáš snad za ten rok, tušíš, je-li manipulovatelná, jaké má slabiny, kterých by mohl ten její ex využít, aby ji zase zviklal a dostal do postele. Záleží, jak moc ona miluje tebe. Opakuji, mě by to tedy vadilo. Vídat se třeba 1x do měsíce někde v kavárně, OK, ale takhle často? Zkus je někdy šmírovat, pokud víš, kam se psem chodí. Uvidíš, jestli se třeba nehladí, nelíbají, jestli mezi nimi nejsou nějaké důvěrnosti. To víš, zvyk je železná košile.

janek odpověděl před 5 roky

už jsem nad tím přemýšlel a jednou jsem šel tajně za ní říkala mi kam půjdou a šli kolem lesa taková cestička lesní a celou dobu si jenom hrála se psem pak mu dala vodítko, objali se a šla pryč. žádná pusa ani dotek nebo že by se nějak zastavili, ona si hrála se psem. říká mi že ho nechce, ona ho opustila, byl to žárlivý magor který navíc seděl doma na sociálce. chtěla psa k sobě ale ne, asi si ji tim pojistil, nevím. ale vadí mi to i kdyby nic nebylo tak mě to ponižuje když chodí za bývalým. připadám si před ním jako hlupák.

Fanyn odpověděl před 5 roky

Tak jistě, to by štvalo každého normálního chlapa. Ale stejně, někdy tu kontrolu ještě zopakuj. Víš co se říká: důvěřuj a prověřuj.
A jak je ten pes starý? Ptám se proto, aby sis mohl udělat obrázek, jak dlouho ty psí schůzky jich budou ještě pokračovat.Kolik vám je? Co když si pořídíte mimčo, to pak na psa nebude mít čas…?

KarelB odpověděl před 5 roky

Tak to je docela nepříjemné. Aby ten pes nebyl zaminka jak se spolu vídat. Jen se čeká kdo znich udela prvni krok. 
Rozhodně bych v těch kontrolach pokračoval. 

Vaše odpověď

3 + 17 =