Sen trojka.

PoradnaSen trojka.
Verunka zeptal se před 8 měsíců

Jsem vdaná už nějaký čas mě láká trojka. Před týdnem po sexu se mi zeptal manžel esli me něco v sexu láká tak sem se přiznala že trojka z dalším můžem. On chvíli za razil pak řekl proč ne ale chce dotyciho znát kvůli zdraví návrh mi svého bratra že bychom převzali co nato říct. 

9 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 8 měsíců

Proč ne… Je ti blízký, pokud je ti sympatický a navíc, bude to v rodině a co se v rodině upeče, to se v ní i sní! Švagr je ženatý? Pokud ano, jak by na to reagovala jeho žena či přítelkyně? Hlavně mlčeti zlato, už kvůli rodičům a tchánovcům. Ale zůstaňte jen u trojky, nepřipusť pak švagrovy návrhy, že by za tebou zaskočil… To by vám rozbilo manželství a udělalo moc zlou krev mezi bratry. Já z minulosti jeden takový případ znám. Také to začalo jen trojkou, skončilo nevěrou, porváním se bratrů, kteří se od té doby nenávidí a jejich rodiče to těžce nesou a samozřejmě dotyčná dáma skončila rozvedená.

Jakosta odpověděl před 8 měsíců

Rodinu bych do toho opravdu netahal, tohle by mohlo špatně dopadnout. Občas si dopřejeme výměnu (společnou čtyřku) s dobrými přáteli. Z počátku to bylo s ochranou, ale teď už je po delší době oboustranná důvěra ohledně zdraví a nemocem. Máš pravdu, je to takové mile zpestření vztahu. Něco jiného a netradičního pro oba páry. Popřemýšlej o této variantě, pokud máte přátele, kterým můžete věřit a navzájem se líbíte.

Drobek odpověděl před 8 měsíců

Můj dobrý kamarád s jeho ženou, jsou na čtverku ujetí. Dlouhodobě se stýkají s jiným párem, už několik let. No a ti to s tou důvěrou dotáhli tak daleko, až jeho žena otěhotněla s tím druhý. 

Tonda odpověděl před 8 měsíců

To by se mi moc líbilo, kdybych jinekomu takhle naprcal… 

myslivec00 odpověděl před 8 měsíců

Také preferujeme společnou výměnu a společný hrátky ve čtyřech. Základ je najit ten pravý pár a ten jsme naštěstí našli. Další výhodu je, že obě naše manželky maji ochranu ( jedna prášky a druhá tělísko), tak je riziko o to menší. Pokud do toho chceš jít, tak z počátku nastav jasny pravidla co a jak. 

bavic123 odpověděl před 7 měsíců

Záleží co od té trojky čekáš a co si představuješ že bude. Poprvé je to vždy nejistota – ale aby vám to nezničilo manželství. Co očekáváš?

Maxim odpověděl před 7 měsíců

No na poprvé bych teda nikoho známého nebral. Lepší si najít na inzerát někoho z druhého konce republiky a sejít se někde napůl cesty na welness víkend. Když tak můžete kdykoli odjet. Nebo pokud by to později manžel vnitřně nedával, tak se s tím lépe srovná když to bude nekdo kdo žije daleko od vás.

myslivec001 odpověděl před 7 měsíců

Tak jak to u vas nakonec dopadlo, našli jste někoho na tyhle hry?
My máme druhý pár, se kterým se známe už opravdu hodně dlouho a vyhovuje nám to na tyto hrátky. Pro mě i mou ženu je to takové zpestření, kde se nemusíme bát , že se něco stane ( obě jsou chráněné). Je to i tím zajímave, že druhý pár děla věci jinak než my a něcím to obzvláštní.

bavic123 odpověděl před 7 měsíců

Tak pokud to máte zařízený takto, tak se vůbec nedivím. Znáte se , důvěra a otevřený vztah. Jak často to máte společnou seanci?

Vaše odpověď

14 + 17 =