Sex na dovolene

PoradnaKategorie dotazu: VztahySex na dovolene
Tom zeptal se před 6 měsíců

Mate nekdo zkusenost s trojkou na dovolene? Chystame se do Egypta a rad bych, aby manzelku “ ochutnal“ nekdo z mistnich. Poradite?

3 Odpovědi
Nejlepší odpověď
mysivec001 odpověděl před 6 měsíců

Co to udělat trochu jinak, protože co máš ty v plánu může být problém a zbytečné riziko nemocí. Přeci jenom je to jiná mentalita lidi a neni zaručeno že si vezmou ochranu. Co bych Ti navrhnul a jak to máme u nás. Na tyto akce a hratky máme druhý pár, se kterým se známe už opravdu hodně dlouho, vyhovujeme si a jezdíme spolu i na dovoleny. Pro mě i mou ženu je to takové zpestření, kde se nemusíme bát , že se něco stane ( obě ženy – tj moje i kamáradova jsou chráněné) a  je to i tím zajímave, že druhý pár děla věci jinak než my a něčím to obzvláštní. Nebylo by to lepší?

Jirka odpověděl před 6 měsíců

I přes použití prezervativu bych to ze zdravotních důvodů být tebou raději uskutečnil v ČR.

ate odpověděl před 6 měsíců

no já bych do egypta nejel , protože chci na dovolené být svobodný , jít kam chci a ne být zavřený v rezortu a maximálně si koupit výlet , ale chápu že někdo to má jinak a rád si poleží u bazénu , ale od známých vím že to není problém a místní mladíci se nabízejí drze i v přítomnosti partnera a to protože místní holky musí být při svatební noci panny a tedy nemají koho a  proto by ojeli i kozu , no možná to i dělají , ale zda půjdou do trojky ??? možná bez tebe :))

Vaše odpověď

16 + 7 =