Smůla na milence

PoradnaKategorie dotazu: SexSmůla na milence
Koláč zeptal se před 4 roky

Ahoj ve spolek.  Není to ani tak úplně dotaz. Ale.. Jsme mladý pár.. S ženou jsme přesto hezkých pár let. Já ji skoro od začátku přemlouval ať zkusí i jiný penis (byl jsem její první). No nikdy k tomu neměla sympatie. Až teď se naskytl jeden mladší kamarád. Který ji hrozně moc láká. Akorát že ten kamarád to vůbec nepochopil co se mu snažíme naznačit.. A než vůbec k něčemu došlo, tak se do ní zabouchl.. Což nás s ženou akorát naštvalo 🙂 😀

28 Odpovědi
Cuckold odpověděl před 4 roky

A je to problém? On ví, že je zadaná? Pohrajte si s tím. Vždyť to bude mnohem více prožívat, než když by mu šlo jen o jednorázový sex. Ženy to tak mají mnohem radši. Budou v tom city, něžnost a třeba i tvrdost v posteli. Ona mu může přece říct, že od tebe neodejde. Pokud pochopí, že nesmí dělat žárlivé scény, tak bych ho nezatracoval. Po nějakém čase chemie vyprchá a on se třeba zakouká jinde.

Koláč odpověděl před 4 roky

Ano on to ví, že jsme manželé. No začalo to tím, že mu „lechtivě“ psala apod. 🙂 také mu i dala vědět, že jedině bez citů. Akorát že on to vážně pochopil tak, že by s ní měl vztah.. 

Cuckold odpověděl před 4 roky

A jak se to projevuje, že to pochopil tak, že s ní bude mít vztah? Chce s ní do kina? nebo vyznal lásku?

Koláč odpověděl před 4 roky

Zve ji na procházky. A právě  vyznal i tu lásku  :/ což  jsme právě já ani ona nechtěli. Navíc od začátku schválně nebyla ona romantická vůči němu. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

No jo, teď vám bude ten „kamarád“ na obtíž, protože on se zamiloval, je svobodný, nic mu nebrán,í aby prudil a otravoval. Hlavně bacha, aby se to nezvrtlo a tvá žena se do něho nakonec také nezamilovala. Sice ti tvrdí, že ne, jenže situace se může změnit jako na frontě. Odříkaného největší krajíc. Třeba jí nakonec vyklove díru do hlavy a oblbne. Sleduj to, ať jsi v obraze. Ženským do hlavy totiž nevidíš a jistý si nikdy nemůžeš být.

Koláč odpověděl před 4 roky

Jo to sleduju.. ale aktuálně je to tak..ze se s ním už moc neuvidíme  😀

Cuckold odpověděl před 4 roky

To je smůla. A ještě spolu ani nespali, že?
Nepomohlo by, kdyby ses mu ozval jen ty a vysvětlil bys mu, o co vám jde?

Koláč odpověděl před 4 roky

No právě ani k větším intimnostech nedošlo. A právě je blbé, že začal se vůči mně vymezovat ( i když teda pravda, že už začíná chápat, že ona miluje fakt jen mě).
Na rovinu nemám tolik odvahy mu to říct přímo 😀 

fest odpověděl před 4 roky

Možná chyba byla hned na počátku, že jste mu něco naznačovali. Měli jste mu rovnou říct o co vám jde a pak by možná lépe pochopil, že do tohohle by se fakt pouštět neměl

Oem odpověděl před 4 roky

fest: citům neporučíš. Myslíš si, že kdyby mu řekli – nesmíš se zamilovat, že se nezamiluje? Že by neodkýval i smlouvu s peklem, jenom aby se dostal do kalhotek holky, která se mu líbí a kterou asi miluje? Ale no tak…. V citech logiku nehledej.
Já bych mu to přímo řekl. Vždyť dnes o nic nejde. Nemusíš mu říkat, že chceš, aby ti ji pravidelně šoupal, že jsi kanda nebo cuckold. Prostě mu řekni, že jste chtěli zkusit trojku, že tě vzrušuje představa že šuká i s jiným. Možná bych mluvil jenom o trojce, tu dneska dělají i jeptišky. Prostě mu oznam, že mělo jít jen o sex, nic víc.
Stejně, zajímalo by mě, jak se někomu naznačuje, že bych chtěl, aby mi šukal holku? To jako že jste k němu chodili na film a ona si nebrala kalhotky? Podle mě takovým způsobem spíš dáváš najevo, že je volná, že o ni nestojíš a že když ti ji přebere, nebudeš se zlobit.

fest odpověděl před 4 roky

Oem: Právě, já také nevím, jak mu to naznačovali, ale měli mu na začátku hned říct, co a jak chtějí a co od toho očekávají. Možná by to odkýval i tak, ale pak by to mohli razantněji ukončit. Takhle teprve teď mu budou muset něco vysvětlovat a šance, že to jako zamilovaný pochopí je minimální. 

Koláč odpověděl před 4 roky

Oem: tak ono to tak nějak bylo.. Ale to by nás nenapadlo , že z toho bude tohle 😀
Kdyby chtěl někdo o tom víc napsat, tak na : [smazano]

Maxim odpověděl před 4 roky

Od zamilovance co nejdál. Vyznával by té tvoji lásku a ji by to mohlo začít imponovat a ještě ti s ním zadrhne.

Oem odpověděl před 4 roky

Koláči a proč to chceš psát soukromě? Napiš nám to veřejně, ať se můžeme i my ostatní poučit, co říkáš? Popiš to, jak jste mu to naznačovali, jak to probíhalo. A taky kdo to je, kde jste ho našli, nebo odkud se znáte, jak s tvojí milou komunikuje? Stýkáte se osobně? Jak často? Pak ti budeme moct lépe poradit.

Koláč odpověděl před 4 roky

My už jsme se znali dřív. Spíš to bylo takové náhodné setkání po letech. Ano.. Před tím než s tím začal, tak jsme se viděli skoro každý víkend.  No naznačovali.. Ona v písemné komunikaci.. Takové ty klasické dvojsmysly o sexu 😉 

Oem odpověděl před 4 roky

To se nedivím, že to nepochopil. Kdyby mi holka od kamaráda psala sexuální narážky a dvojsmysly, myslel bych si, že po mě jede a že ho chce opustit. Rozhodně bych to nepochopil tak, že chtějí trojku. Uvědom si, že kandaulismus zná tak jeden člověk z tisíce. Pokud přímo nehledáš bulla, není skoro šance, že by ten chlap chápal co po něm chcete.
 
Něco jiného by bylo, kdyby mu dávala otázky třeba – byl jsi někdy na swingers? Nebo měl jsi už trojku? Atd. Prostě směřovat to přímo na témata žena a dva muži. Ale pokud po něm vyjede zadaná holka, nediv se, že to pochopil tak, že je do něj po uši zamilovaná a chce ho. 

Koláč odpověděl před 4 roky

 Tak jsme aspoň pro příště poučení 😀 ale zase nám o trojku nešlo.. 

Koláč odpověděl před 4 roky

Ještě, abych to upřesnil. Právě nás s ženou nejvíce vzrušovala představa, že se mu nabídne, když bude u nás spát. Takže přímo o trojku nám nešlo. Říct mu to na rovinu – na to jsme moc stydliví ;-).
A taky nás nenapadlo, že když přijede k páru na noc.. Žena vyzívavá.. K tomu alkohol. Že ho to ani trochu nenapadne. 
 

Oem odpověděl před 4 roky

Koláči, tohle je scénář z porno filmů. Normální chlap si opravdu na cizí ženskou nedovolí. Hlavně když ví, že je zadaná a že její manžel je doma. To se děje jenom v erotických povídkách a mezi úplnými burany, kde kámen šuká cihlu a ženská podrží každému. V civilizovaném světě si to nikdo nedovolí, nejsme zvířata.

Oem odpověděl před 4 roky

Něco jiného by bylo, kdybys usnul a ona by za ním přišla a začala se svlékat a nabízela mu sex. To je jiná. Ale čekat, že se opijete a on začne na tvoji partnerku vytahovat ocas, to by vážně riskoval, že mu někdo kopne do hlavy. Pokud dopředu neví, že máte kladný vztah ke kandaulismu, tak by byl blázen, nebo úplný buran, kdyby to zkoušel.

Koláč odpověděl před 4 roky

Tak on to byl náš plán, že za ním v noci přijde už nahatá. Leč.. Jsme to ani nestihli uskutečnit..  Btw. žena mu psala, že jsem tolerantní

Oem odpověděl před 4 roky

Jak to že jste to nestihli? On po ní vyjel už během to večera?

Koláč odpověděl před 4 roky

 Dokonce ještě před tím večerem

Koláč odpověděl před 4 roky

Tak nakonec to ani za ty měsíce vůbec nijak nedopadlo. Ale aspoň v ten čas byla žena divoká v ložnici.. Bylo to hezky okořeněno. 🙂 

Oem odpověděl před 4 roky

A jak jste na tom? Hledáte dál?

Koláč odpověděl před 4 roky

Oem: pokud by se někdo „ideální“ objevil… Proč ne 🙂 

Koláč odpověděl před 4 roky

Abych to rozepsal. Trochu jsme sklamáni byli, ale co se dá dělat. Já už viděl někoho, s kým jsem myslel, že se můžu o ní rozdělit. A ona už se těšila na nové zážitky. Respektive hrozně moc se těšila, že před ním bude aspoň nahatá 🙂 (to ji moc lákalo). 🙂 
A nakonec.. Když žena při sexu prosí, aby mohla mít sex s jiným mužem. Mmm 

Hunter odpověděl před 4 roky

Nazdar, Koláč. Vyskúšal si sa opýtať manželky, aký má názor na swingers párty? Keby si od nej nedostal odmietavú odpoveď alebo iba neutrálnu, zober ju na takú párty. Tam bude mať na výber a možno sa Ti zadarí splniť si sen. Do ničoho ju tam nebudeš nútiť a možno sa roztopia ľady a obaja budete spokojní. Tam máš záruku, že ide iba o sex a žiadne city. Komunikácia predtým je ale základ. 

Vaše odpověď

15 + 7 =