Stoji mi kdyz mi pritelkyne vyklada o byvalem

PoradnaKategorie dotazu: ZpovědiStoji mi kdyz mi pritelkyne vyklada o byvalem
Stipa zeptal se před 6 roky

Ahoj uz je to par mesicu co jsem na to prisel a je to cimdal castejsi. Furt na to myslim a pripadam si dost divne. Kdyz jsme se s pritelkyni bavili o byvalych a tak, tak mi rekla jake to meli v posteli. A ja jsem byl z toho nasrany a pak se mi postavil. Musel jsem jit na wc protoze jsem se citil trapne. Od te doby jsem se ji docela casto ptal jake to bylo s byvalym. Divala se na me fakt divne a ja jsem se citil trapne. Mate to taky tak? Jsem divnej?

6 Odpovědi
Mates odpověděl před 6 roky

Je to normální. Když se začteš tady na webu tak hodně chlapů to tady tak má jako ty.

Jana odpověděl před 6 roky

Pořád lepší než kdyby tě to štvalo. Můj přítel jak slyší bývalý tak začíná rudnout a funět 🙂 co bych za to dala kdybych ho mohla provokovat historkami s mými bývalými 

ex-Fanouš odpověděl před 6 roky

Já tedy nevím, ale když jsem se kdysi ještě jako svobodný (už je to dlouho) rozešel po dvouleté známosti s bývalkou, už jsem neměl potřebu ji vyhledávat, bavit se s ní, a ona se mnou také ne. Možná to Stipu vzrušuje, ale mě by to neustálé provokování o bývalém (ať už jen vymyšlené, nebo založené na jejich skutečných kontaktech s ním) totálně nasíralo. Pokud , Stipo, ta tvoje vidí, že tě to vzrušuje, tak se jí ani nedivím. Je to pro tebe stimul a ona jej využívá ku svému sexuálnímu prospěchu.
Zjevné příznaky, že se ještě vaše přítelkyně nepřenesla přes svého ex
 
 
–  Když se jí někdo zeptá, jak dlouho není se svým bývalým, dokážeříct přesný čas. Ne měsíce, ne týdny. Dokážete to spočítat na dny. Každé měsíční výročí jejího rozchodu celý den myslí jen na svého ex.
 
–  Neustále vzpomíná na všechny detaily svého minulého vztahu. Vrací se ve vzpomínkách ke společným výletům. Připomíná si veškeré rozhovory. V hlavě si neustále přehrává i své hádky a přemýšlí, co se stalo špatně. A co hůř, představuje si, jak by to bývalo mohlo dopadnout, kdybys tehdy mluvila jinak.
 
–  Jistě měli nějakou společnou písničku. Třeba tu, u které se poprvé políbili. Nebo tu, jež spolu vždy rádi poslouchali v autě. Pokaždé když ji slyší v rádiu, vzpomíná a mluví o něm.
 
–  Když se rozešli, svého ex okamžitě smazala ze všech sociálních sítí. A co víc, jeho profil si rovnou i zablokovala, aby ji nelákalo ho pozorovat. To ale neznamená, že ho má z hlavy. Vždyť podívat se na jeho stránku z profilu kamarádky je tak jednoduché!
 
–  I když se s vaší přítelkyní ve skutečném životě rozešel, stále si na facebooku udržují kontakt, jakoby ani jeden z nich neměl srdce vztah definitivně ukončit. Někdy si i telefonují a to vůči vám, jako novému partnerovi není fér. Navázat s ním jakýkoliv kontakt je pro ni zkrátka stále důležité.
 
–  Jste její nový partner. Vše klape, máte spokojený vztah. Před spaním si ale neustále přemítá situaci, ve které se potká se svým bývalým. Představuje si, jak její ex žárlí, jak ji bude chtít zpátky. Jako nového partnera vás možná chcete zkrátka využít jako past na svého ex. S tímto přístupem si ale nový zdravý vztah nevytvoří.
 
Na druhou stranu jeden odborník z oboru sexuologie napsal: „Předpokládejme, že měla vaše přítelkyně velice unikátního milence, který ji přiváděl do stavu chvění. Tyto sexuální záchvěvy, nezapomenutelné orgasmy a pocity blízkosti si tak spojuje s jeho osobou nebo jménem.
Pokud tedy vaší parce uklouzne špatné jméno, může to znamenat, že jste mu svou postelovou zdatností připomněl to nejlepší z jíeho sexuální minulosti. A dosáhli tak obstojné milenecké prestiže. Pokud ne, prostě na sex s ex nemůže zapomenout. Třeba to byl jako člověk blbec, ale v posteli borec a tak s ním klidně půjde do postele. Jednou, dvakrát, potřetí…
 
Bývalí partneři a partnerky jsou nezapomenutelnou kapitolou našeho života. Ať už s nimi vycházíme po dobrém, nebo si vzájemně nemůžeme přijít na jméno, formují všechny naše budoucí vztahy a nikdy už je nedostaneme z hlavy.
Výzkum z letošního roku ukázal, že zejména mezi dospívajícími a mladými dospělými je sex s ex zcela běžný. Má s ním zkušenost víc než čtvrtina lidí ve věku od sedmnácti do čtyřiadvaceti let. Víc než polovina z nich navíc souložila s ex v době, kdy měla paralelní vztah s někým jiným. Výzkum z předchozího roku dokonce zjistil, že se svým/svou ex se někdy vyspalo sedmačtyřicet procent dospělých. Většinou k tomu dojde pod vlivem alkoholu nebo po flirtování po internetu (ať už na sociálních sítích, chatu nebo po e-mailu).
 
Jestli jste však přesvědčeni o tom, že pokud svou bývalku přesvědčíte, aby se s vámi vyspala, získáte jí tím automaticky zpátky, raději to ještě přehodnoťte. Jen necelá polovina z těch, kteří si vyzkoušeli sex s ex, se k němu/ní vrátila zpátky a podařilo se jim znovu na svůj předchozí vztah navázat.
 
A jak ti začne říkat přítelkyně, že její ex ho měl většího, že měl větší výdrž, že měl větší fantazii a mohl pořád, byl bych ve střehu! Buď tě jen provokuje, nebo tě chce nasrat a nebo to je pravda a pak budeš brzy No.2.
 
 

Sub40 odpověděl před 6 roky

To jsou pěkné a vzrušující postřehy.

Steve odpověděl před 6 roky

Taky to tak mám. Nechávám si vykládat podrobnosti jak a kde s nimi šukala, kde ji lízal a tak. Vzrušuje mě to. I jsem ji to řekl, že mě to bere, tak už mi to vykladá v klidu. 

Uk18en odpověděl před 6 roky

Já jsem si to poprvé uvědomil, když mě odkopla bývalá přítelkyně kvůli novému přítelovi byl jsem nasraný a žárlil jsem ale pak mě vzrušovala představa, že ji šuká. Po nějakém čase (myslím, že už s ním nebyla) jsme si zase začali psát a já jsem od ní vymámil postelové zážitky a ona mi řekla, že byl v posteli o hodně lepší a nechápala, když spolu šukali i 4x po sobě, co se mnou nepoznala. To byl pro mně nejvzrušujícejší zážitek zážitek ever 😀 a pochopil jsem, že mně vzrušuje role cuckolda…

Vaše odpověď

6 + 11 =