Suka s nim nebo je to je platonicke

PoradnaKategorie dotazu: ZpovědiSuka s nim nebo je to je platonicke
Hall zeptal se před 5 roky

Manželka je dost hezká žena a velmi lehce se seznamuje. Chlapi za ní pálí. Dnes už jí je přes čtyřicet, ale hádají ji. 25. Byla mi už prokazatelně nevěrná a přiznala se k tomu. V současné době má kamaráda, jak tvrdí ona, s kterým o nic nejde. Sblížili se když spolu pracovali v pojišťovně. Je to takový pořez a na si s ním už čtyři roky píše a volá, prakticky každý den. Tvrdí mi, že o nic nejde a že spolu nemají nic intimního. Přesto ale omylem přiznala, že mu masírovala krk, když ho bolel apod. Co si pořád volají nevím, ale občas když nesmaže SMS a já se dostanu k jejímu mobilu, tak čtu např. toto: on: \\\“myslím na tebe!\\\“ ona: \\\“já na tebe taky čumáčku, skoro pořád!\\\“ nebo ona: \\\“když jsem s tebou tak je mi tak nádherně\\\“ a on: \\\“totéž můžu říct já o tobě zlatí\\\“, nebo \\\“zítra nemohu, zlatí, dám ti vědět\\\“. Když jsem si jí ptal, tak nakonec přiznala, že se \\\“párkrát\\\“ sešli na dvě deci nebo v pizerii. Já jezdím často na služební cesty a ona má příležitost jet za ním. Bydlí 50 km od nás. Můj dotaz je: Co si myslíte o jejich vztahu? Myslíte, že spolu šukají? Nebo mám věřit tomu, že o nic nejde.

9 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 5 roky

Halle, já osobně na kamarádství chlapa s ženskou a zvláště pokud je to sexy kočka, nevěřím. Chlapovi dříve či později začnou do hlavy přicházet necudné myšlenky a pokud si píší takhle denně a oslovují se tak něžně, tak více než osobně, pak je v tom (pokud to není impotent nebo asexuál) určitě něco víc. Nechci být  negativní, ale bohužel, jsem přesvědčen, že ti s tím kamarádem nasazuje parohy. Ona se ti k tomu nepřizná, když se zeptáš, tak ti bude mlžit, tvrdit že mezi nimi nic nebylo a není, ale jak se říká, věř a víra tvá tě uzdraví (od žárlivosti). Vím, že tě to štve. Nechceš být za pitomce. Hele, máte děti? Ona má asi dost času, co? Jak jste spolu dlouho. Možná jsi už okoukaný, zná tě jako své boty, už nejsi pro ni tak přítažlivý, ale jen ten doma, co ji miluje, všechno platí a zajišťuje… Souložíte spolu ještě?
Ten borec je starší nebo mladší? Je ženatý, rozvedený…? Vzpomeň si na to klišé, že kamarád také rád. Je to sice profláklé, ale pravdivé.
Zkus si sám na nějakém chatu najít nějakou hezkou babu a piš si s ní. Možná, že pak začne žárlit tvoje žena. Pak jí řekni, že když to ukončí ona, tak ty také. V opačném případě… Také můžeš někdy zahrát divadlo. Vem si dovolenou den dva, ženě řekni, že pojedeš na služebku a pak číhej před domem a až ona vyjde, sleduj ji. Třeba se něčeho dopátráš.

Hall odpověděl před 5 roky

Ahoj, jsme spolu 17 let a moc spolu nesouložíme, přestože já bych chtěl. Většinou mě odmítne a pokud k souloži dojde, tak jen drží, ale není vůbec iniciativní. Ten borec je mladší než ona o 10 let a je svobodný.

Fanyn odpověděl před 5 roky

No jo, mladý ocas… Má-li ona 40-42 (předpokládám) a ten „kamarád“ o deset let méně, je ona blahem bez sebe, že se o ni zajímá mladý chlap. Je tím povznesena a stouplo jí sebevědomí. Ty jsi (nezlob se) jen okoukaný postarší kořen, který ji už nemůže ničím překvapit a nadchnout. Bohužel, ale ženské tak od 35 výše to tak mají, takové období, kdy ještě chtějí najednou zase být obdivovány jako za mlada, kdy chtějí slyšet lichotky, chválu a ťuťu ňuňu… Já si myslím, že tě s ním podvádí. S tebou šuká jen z povinnosti, aby se teda jako neřeklo, ale možná, že když ti drží, tak myslí na něho a představuje si mezi stehny jeho. Nevím, co chceš proti tomu dělat? Buď budeš mlčet a tiše trpět, dokoud se to tomu jejímu borečkovi neomrzí. Nakonec ať tvá žena vypadá sebevíce mladě, je to přece jen už pro něho postarší broskev, která přezrává a brzy začne  zubu času, a nebo tomu chceš udělat radikální konec, ale to pak klidně muže znamenat rozvod, protože když je rozum v p.či, je neschopna racionálního uvažování a klidně tě opustí. Uvažoval jsi o seznámení se na nějakém chatu? Třeba až to ona zjistí, trkne jí to.

Nadveci odpověděl před 5 roky

Taky bych to doručil nedoprosovat se ale začít si hledat kamarádku. Nemusíš ji podvést, ale když zjistí že není tvým středem vesmíru, začne se zajímat proč. A když bude řešit tebe, nebude v tu chvíli makerm na milence 🙂 věř mi, funguje to.

Hall odpověděl před 5 roky

Vidím, že si myslíte to, co já: že s ním šuká a že o nějaký kamarádský vztah vůbec nejde. Napadlo mě to už podle těch SMS, takhle si přeci nepíšou kamarádi. Pak jsem si zase říkal, že podle těch SMS je do něj zamilovaná, ale že třeba nemusí jít o sex. Jen jsem si tak nějak říkal, jestli to nevidím až moc černě a proto jsem tady pátral po názoru ostatních. Rozvádět se opravdu nechci a je mi z toho mizerně, ale zkusím to co mi doporučujete. Jí je 42, děti máme, ale už jsou větší, ale i tak by byl rozvod problém. 

Fanyn odpověděl před 5 roky

Předpokládám, že děti nic netuší. Kdyby tušily, bylo by to blbé a na tebe by koukali jako na taťku-troubu, kterého mamka podvádí a taťka s tím nic nedělá nebo by si mohly myslet, že ti je to fuk. Jinak si myslím, že ženská, když má bokovku je v pohodě, ale když zjistí, že ten její paroháč si také našel nějakou babu, náhle začne žárlit a začíná jí to srát. Pokud by to zjistila a nezareagovala ve stylu, je mi to fuk, dělej si co chceš, pak by tím dala najevo nezájem o tvou osobu a pak bys dostal jasný signál, že s tebou žije jen kvůli dětem, jen ze zvyku a setrvačnosti. Pokud jí na tobě ale ještě záleží, bude reagovat. Každopádně máš v ruce trumf v tom smyslu, že ji můžeš odpálkovat tím, že první si s tím milencem začala ona. A jelikož máme tu rovnoprávnost, tak jsi se jen podle toho zařídil. Snad jí to docvakne a zváží rizika z toho plynoucí, bude-li ona v tom „kamarádíčkování“ pokračovat. Bude-li mlžit, zůstane-li tajemná, pak buď také takový.

Hoaax odpověděl před 5 roky

Odbehni si pocas sluzobky na nejaky privat … dojdes domov s prazdnymi gulami …a usmevom na ksichte … to bude stara cumnet … 

Karlos odpověděl před 5 roky

Kámo tohle není normální madam si povyráží a dělá z tebe hlupáka a ty jí to baštíš ona to ví a má z tebe onuci  jo přizná že s ním byla na večeři, na víně nic víc polopravda , vyzkoušela to a funguje to možná i ty SMS byly pro tebe připravené  takže buď to utne nebo je mi líto , tady jsou papíry k rozvodu  budeš to muset překousnout .

Fanyn odpověděl před 5 roky

Pokud se nechceš rozvádět kvůli dětem, pak si také zařiď život podle svého. Nebuď trumpeta, kterej ji miluje, užírá se a ona ač to ví, je jí to šumák a kurví se dál.

Vaše odpověď

0 + 13 =