Syn 33 žije sám, partnerku nechce

PoradnaKategorie dotazu: VztahySyn 33 žije sám, partnerku nechce
Oem zeptal se před 4 roky

Aby se hunter nezlobil, tak jsem na svůj dotaz Fanynovi založil extra téma. 
Zkopíruji, o čem jsme se bavili : 
Fanyne, tak si říkám, jestli to, že je syn ve 33 letech sám, není výsledek výchovy? Chodil někdy s nějakou?
A na to fanyn : 

Oem: Chodil a občas chodí, ale nebere to nijak na vážno. Prostě prohlásil, že na takový materiál ještě nenarazil a že kundu na šukání má každá. Já mu do toho nekecám a chápu jej. Než si nabrnknout nějakou krávu, jen aby s nějakou jakože žil nebo než se blbě oženit a mít pak starosti, to je lepší, když zůstane single. A není jediný, mezi jeho kamarády jsou dva takoví jako on a ti ostatní z kamarádů se už sekli a spálili ve vztahu, takže jsou mu odstrašujícím případem. Já ti něco povím, než jsem se oženil, bydlel jsem v Praze a když ti řeknu, že už tehdy v 70. letech jsem prohlásil, že Pražandu si nikdy nevezmu, protože to jsou vychcané mrchy nebo kurvy, proto jsem si vzal manželku, která je z Moravy. Asi tak. A to je u nás. Třeba v takových USA to musí být o strach nabrnknout si nějakou tamní emancipovanou, zvláště, když tam platí, že při rozvodu se dělí vše na půl bez ohledu na to, že se dotyčná s holou prdelí přivdala k prachatému. Proto se tam tolik uzavírají předmanželské smlouvy. Proč myslíš, že se Lucka Vondráčková chtěla rozvádět v Kanadě a né tady, přestože ona i Plekanec jsou občany ČR a vzali se zde? Právě kvůli tomu. Dokonce by ani ta u nás uzavřená předmanželká smlouva v Kanadě nebyla platná.
V tomto směru zlatý islám, ale ono to bude. Jen co je sem budou muset brát. 

Rád bych to rozebral, protože jsem narazil na více takových názorů, jak ženské stojí za hovno a že dnes je lepší být single a kdesi cosi. Nesouhlasím s tím. Myslím, že pokud mladý má problém najít ženskou tam kde žije, tak si prostě má sednout na net, dát si inzerát a najít si holku třeba z té moravy. Pokud má kde bydlet, tak na začátku za sebou mohou jezdit třeba vlakem, později by se k němu přestěhovala. 
Já si spíš myslím, že tohle tvrdí většinou takoví ti, co si už na samotu zvykli, raději si dobře vyhoní, než aby se starali a sháněli babu, investovali do toho čas a energii a často je to motivováno taky tím, že třeba takový klučina je rád, že uživí sebe, tak na co by si hledal babu a nedej bože měl třeba dítě, které stojí tolik peněz. Co si o tom myslíte? Není ten strach z nevěry, nebo rozpadu svazku jenom taková výmluva? Vždyť se dá vše pojistit, aby ho ta ženská neoškubala, pokud je byt jeho, nebo má nějaký další majetek.

38 Odpovědi
Hunter odpověděl před 4 roky

Oeme, palec hore odo mna. Dik.

Oem odpověděl před 4 roky

Je pravda, že to značně prospěje přehlednosti poradny a abychom se tady v tom vyznali a aby se tazatelé vůbec chtěli tázat, tak bychom my stálí z toho neměli sami dělat nepřehledný bordel. Nakonec, více dotazů – více témat – třeba poradna i více ožije. Takové dlouhé diskuze o všem v jednom dotazu, to je na nic.
 
A jaký máš na rozhodnutí Fanynovo syna ty, Huntere?
Mě to trochu připomíná takové to hnutí MOGTW nebo jak se to píše. Ti chlapi, co si myslí, že ženské je chtějí jenom vysávat, omezovat a ničit a chtějí žít bez žen a po svém. A svoje téměř panictví vydávají za přednost.

fest odpověděl před 4 roky

Téma je zajímavé, nicméně otázka zda současný stav není výsledkem výchovy je trochu nesmyslná. Samozřejmě že je a jiná odpověď ani být nemůže, protože výchova nás formuje. Otázkou je jen jak moc se to na každém projeví. Kdyby otázka zněla, zda je to pouze výchovou, tak se dá o tom polemizovat, ale takto bohužel ne. 
Ale to jen k tvé původní otázce. 
Ale přímo k tématu. Máš pravdu v tom, že toto je do jisté míry pohodlnost a výmluva. Což je krásně vidět u mladých, kteří stále žijí i ve svém pokročilém věku u rodičů, což ale myslím není tento případ. Ono totiž najít si partnerku, nedejbože založit rodinu už vyžaduje mnohem vyšší míru odpovědnosti, a do toho se mnoha lidem moc nechce. 
Na druhé straně je fakt, že z toho co vidím, tak ten výběr dnes opravdu není bůhvíjaký a s těmi inzeráty to také není nic tak jednoduchého. Najít někoho normálního přes inzerát se také dnes rovná skoro zázraku. 

fest odpověděl před 4 roky

A naskýtá se ještě jedna otázka. Myšlenka s tím oddělováním témat je moc dobrá, na druhé straně pokud jde o toto téma, Fanyn ti nějak odpověděl, ale přesto nevím, zda je vhodné nebo slušné tu řešit někoho, kdo o to ani sám nestojí. Můžeme se o tom pobavit jako o obecném tématu, ale nevztahoval bych to konkrétně na syna Fanyna.

Oem odpověděl před 4 roky

Já jsem jeho syna použil pouze jako příklad. Protože Fanyn ho zná a může nám říct, jaké má názory, jak to s ním je. Když se budeme bavit o někom imaginárním, nebudeme se mít koho zeptat 🙂
Já jsem třeba ve 25 letech měl za sebou několik dlouhodobých vztahů. A i když jsem s holkama neplánoval dítě a svatbu, tak jsem se s nimi stýkal skoro denně, vodil jsem si je domů, atd. Proto se ptám, jak to měl syn fanyna, jestli to nebyl takový ten kluk, co místo holek raději hospoda, atd. takových vrstevníků jsem měl taky dost. A zatím co já jsem si založil vlastní rodinu, oni nakonec po třicítce skončili s nějakou rozvedenou a živí cizí děcka, protože nechtěli zůstat sami a bezdětná, bez nějakého zásadního mentálního defektu se třeba po čtyřítce špatně hledá.
Mě se prostě nechce věřit, že by se nedala sehnat normálním slušná, věrná holka, nebo teda v jeho věku už žena. 
Jestli to není příliš osobní, jak je na tom s majetkem? Má třeba auto? Kolik tak vydělá? To je dnes pro dost ženských první starost. Jestli o něj má vůbec nějaká zájem? Pokud není vyloženě krasavec a idol, před kterým ženské stahují kalhotky, tak musí být aspoň zajištěný.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Feste, palec nahoru. Syn není doma na mamahotelu, stará se o sebe. A že je single? Copak je povinností s někým žít? I řada žen tak žije a o žádného chlapa a ani děti se starat nechtějí, spíš dělají karieru, co je baví a chtějí klid. Japonsko dnes stárne právě kvůli tomu, že 30 % mužů a žen nikoho nehledá. Bojí se životních komplikací a finanční zátěže. No někdo se do toho žene, je 2x rozvedený a platí alíky na 3-4 děti. To je pak panečku život.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem:  Syn do hospody nechodí, alkohol nepije, jen víno k jídlu ke kterému se to hodí a né více než 2 decky a je absolutní nekuřák, navíc vegetarián. Ženským se nevyhýbá, jen si je drží od těla. Kamarádky má, některé s výhodami, ale nic víc. A není žádný propagátor nějakého hnutí. Já v podstatě také žádné vážné vztahy v podstatě neměl, jen ženské které byly na šuk, až manželku. Kdo si počká, ten se dočká. Já se dočkal, ale kdybych ji nepoznal, asi bych byl bezdětný starý mládenec, co já vím. I když kdysi v Jugoslávii, tak, kam jsme na jedno místo jako rodina jezdili řadu let jsem jednu holku poznal. mě 19 a jí 18. Byla místní, Chorvatka, navíc mluvila perfektně česky. Měla totiž dědu, který tehdy sloužil ještě u K.u.K. Kriegsmarine jako námořník, tedy za císaře pána po 1. světové v Dalmacii zůstal a vzal si místní dívku. Ten vnučku naučil česky. To se psal rok 1976 a já měl jít za 3 měsíce na vojnu. Mohl jsem tam zůstat, emigrovat, oženit se s ní. S tím dědou jsem mluvil a on by byl rád. Byl jsem blbec a vrátil se. Toho elektrikáře jsem mohl dělat i tam a při jejich tempu a pracovní morálce bych tam byl asi za žádaného. Možná jsem si šlápl na štěstí, možná by to manželství stálo za prd. To už se nedozvím. Po vojně jsem se rozhodně ženit nechtěl a bydlet tehdy s někým, to se ještě moc nenosilo, ani nebylo kde.

Hunter odpověděl před 4 roky

Oeme, tato tema mi nic nehovori, lebo nevidim ju ako problem. Cize za mna: No comment. Este raz dik, aj za to rozumne vysvetlenie od Teba, preco si to sem zavesil.
 

Oem odpověděl před 4 roky

V tom případě nechápu, proč tady píšeš takové bláboly, viz vedlejší dotaz a tvá reakce : 

 Ale ja si nezaložím v Poradni Dotaz ako Ty: Syn žije 33 rokov sám, partnerku nechce. Ja nemám takú potrebu. Lebo to nie je od Teba úprimná otázka ale otázka so skrytým úmyslom. Lebo Ty vieš, že tá otázka nie je pravda a čakáš len na reakciu Fanyna, aby si mu mohol „dokázať“ tú svoju úchylnú pravdu.

Víš moc dobře, proč jsem na to vytvořil extra dotaz, tak ze sebe nedělej hlupáka. Pokračoval bych v debatě v původním dotazu, ale ty jsi měl výhrady. A teď máš hloupé řeči.
Ten dotaz vznikl jako reakce na to, jak Fanyn vyzdvihl životní cestu jeho 33 letého syna, který protože prozřel a zjistil, že všechny ženy jsou kurvy, které ho dříve, či později podvedou, nebo oberou o majetek, se rozhodl žít single, ve své garsonce.
Proto mě zajímal názor dalších lidí, co si o tom myslí a jestli je tohle řešení, nebo jestli je ten svět opravdu tak zlý. Protože já mám kolem sebe hodně lidí, kteří mají rodiny, vychovávají děti a i když mají nějaké ty problémy, jako každý, tak kvůli tomu nerezignovali na život v páru. Proto si myslím, že ten kluk je buď naočkovaný z domova, že každá, která nedej bože nestojí celý den u plotny a žehlícího prkna už kuje plány, jak ho podvede, udělá si dítě s jiným a nechá ho platit alimenty. Druhá možnost je, že má radši své koníčky, že je to takový ten typ starý mládenec. Třeba ajťák, který radši hraje hry, než aby balil holky. A třetí možnost, že jenom nepotkal tu pravou, která mu dokonale zamotá hlavu a jednou ho třeba obere o všechno. Protože hormony a protože kunda.
A dotaz jsem tady proto, že se tady řeší s prominutím každá píčovina, tak proč bych se nezeptal na to, co si myslíte o staromládenectví, co by prevenci nevěry. Ale jak to není podle Huntera, tak je zle, už si zvykáme, ne? Asi tady máme nového šéfa, který nás kanďáky a cuckoldy přišel vychovávat 🙂

Oem odpověděl před 4 roky

Pro pořádek tady dávám úplně první příspěvek Fanyna, kvůli kterému jsem tenhle dotaz založil : 

Fanyn:  Já vlastně dneska, kdybych byl mladý, bych se neženil a ani s žádnou nechtěl žít. na co? Abych z ní měl těžkou hlavu? Dneska už není kvalitní materiál, dneska už to jsou jen kurvítka. Svému synovi (33) se vůbec nedivím, že s nikým žít nechce, že je ve své garsonce sám. Na šuk se vždy nějaká najde, ale na dlouhodobost to prý není. Nechce se spálit a pak se nechávat škubat. tak asi zůstane single a já být mladý bych to řešil také tak. Ženy jako moje žena se už dnes nerodí. A nebo jedině být muslimem a mít za ženu muslimku, klidně i dvě tři, když bych je uživil. Jenže to je o něčem jiném.

To je paušální prohlášení, že dnes není žena, která by byla normální a dalo se s ní žít. A píše tam, že jeho syn s nikým žít nechce. Nevím, do jaké míry je to pravda, jestli syn neřekl – zatím jsem nenašel takovou, s jakou bych chtěl žít, ale já vycházím z toho, co bylo psáno. A přesně to vystihuje motto těch chlapců z MGTOW. Když tak si to dejte do google, tam uvidíte, co to je a docela dost mi to připomíná prohlášení toho chlapce.
Nejlepší na tom vše je, že Fanyn, jak jsem si všiml, patří mezi časté kritiky migrace, islámu a přistěhovalectví. Ale přitom kvituje rozhodnutí svého syna, aby neměl partnerku a děti. Takže se sám svou výchovou podílí na zániku naší civilizace, ale potom nadává na to, že jiní se množí. Divné, ne?

Oem odpověděl před 4 roky

A největší paradox je, že tady někdo neustále spílá na adresu žen, jaké to jsou mrchy a kurvy, ale přitom se nepozastaví nad tím, co jsou dnes chlapi zač. Ženská často dělá jenom to, co může. A když má doma chlapa srágoru, který se nechová jako samec, který v ní neprobouzí pocit ženskosti, který se stará jenom o to, aby měli nové auto, dům, který jim bude každý závidět a dovolenou, na kterou se třeba ani netěší, tak se těžko může divit, že ho ženská podvede. 
Se podívejte na prototyp dnešního mladého kluka. Pičinka s nagelovanou hlavou, hubenější, než jeho holka, kabelku sladěnou s outfitem, mobil v barvě bot a voní jak drahá kurva. Používá slova jako mocinky, ahojík a jiné perly. Když mu spadne řetěz z kola, veze ho do servisu a když si odře ruku, volá si záchranku.
Opravdu nestačí, že vydělává a nepije. Ženská potřebuje i to divadlo, ty emoce a potřebuje chlapa, ne kamarádku s koulema. Druhý extrém je chuj s umaštěnou hlavou, který smrdí a chová se jak dobytek, protože přece není žádná buzna. Většina z nich s platem, za který mají problém utáhnout nájem garsonky, natož živit rodinu.
Upřímně, nedivím se ani těm holkám, že se do vztahů neženou.

Iris odpověděl před 4 roky

Zeny jsou dnes emancipovane a chovaji se jinak. Kdysi byla vernost na vysi urovni, ale dnes stale muzeme najit vernou a hodnou partnerku ale je potreba hledat no.

Oem odpověděl před 4 roky

Irisi, přesně to si také myslím. Že nějaké schovávání se v garsonce je na nic. To je poraženecký přístup a nakonec nás ti černoši přerodí. A ti singles v garsonkách na tom mají největší podíl. Pohodlní poserové. Protože muž s velkým M bojuje, překonává překážky a rozšiřuje své geny. Nečeká s rukama v klíně na stáří.

Oem odpověděl před 4 roky

Škoda že tady nejsou nějakí zástupci těch mgtow apod. Klidně pošlete odkaz někam kde se to řeší, aby se nám k tomu vyjádřili, byl bych rád, protože tohle mě dost sere. Slýchám to kolem sebe často, že na co se ženit a že stejně potom člověk jenom platí a život na nic, atd. Přitom přece není problém neuzavírat sňatek, nebo si vynutit předmanželskou smlouvu. To přece ale neznamená, že musím rezignovat na to, mít s nějakou ženou, se kterou mám podobnou životní filosofii děti. A že si v průběhu vztahu párkrát s někým zašuká? No a co? Dnes je taková doba, lidi zjistili, že nejsme úplně monogamní a že člověk nemusí žít jen podle bible. Samozřejmě kdo chce, ať si tak žije, klidně ať je i puritán.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem:  Syn není nagelovaný a navoněný frajer. V garsonce nesedí, má kamarády i kamarádky, jezdí třeba na kolech na výlety, o víkendech k někomu na chatu či chalupu. Jak říkáš,asi nenašel tu pravou, ale je véééélmi opatrný a když zůstane sám, tak mu to neva. Oni nás přešukají naši přičmoudlí spoluobčané, na to sem nemusí černoši ani Arabové a my jim to ještě platíme na dávkách. S tím islámem jsem to myslel tak, že tam je chlap chlap, otec hlava rodiny a živitel, osoba s respektem a žena je ta doma o níž není slušné se mezi příteli zmiňovat.  I když je to cesta nazpět, bude tím konec emancipaci a feminismu, konec genderu a všem těm přiblblým hnutím co jen rozbíjejí podstatu normální rodiny. Vem si, kam to těmito kokotinami dotáhli v USA? Tam se chlap bojí podržet ženě dveře, aby nebyl osočen ze sexismu. Nebude žádný rodič 1 a rodič 2. A na to, aby se člověk stal muslimem nepotřebuješ migraci. Tím se může stát každý. Podle bible žít naši potomci nebudou, ale podle koránu… Je to sice smutné, ale na to vem jed. 
 
A narážíš na syna, že zůstane bezdětný, že nás čmoudi přešukají? A která ženská by dnes chtěla třeba 5 dětí a více? Ty naše emancipované slepice? Vem si třeba Albánce, Albánii nebo Kosovo, u nich je naprosto normální mít 4-5 dětí… Která by to chtěla dneska mít? Takže i kdyby nebylo svobodných, i kdyby všichni někoho měli a měli dvě děti, což je norma, zdaleka by to nestačilo. Dnes je jiná doba, dnešní ženy nevidí své poslání a smysl života ve velké rodině. Dnes jsou zblblé feminismem a všelijakým tím genderismem. Však se koukni na USA kam to těmito kokotinami dotáhli… Chlap se tam bojí být galantní a ženské podržet dveře ne bo ji pochválit, jak jí to sluší, aby ho neosočila ze sexismu. EU nám vnutí označování otce a matky jako rodič 1 a rodič 2, protože přece není normální za rodiče považovat jen muže a ženu. Ve Švédsku si tamní parlament odsouhlasil, že pokud nebude mít manžel od manželky podepsanou písemnou žádost k souloži, tak když jej ona druhý den bonzne na policii, bude to považováno za znásilnění. Vždy jsem nenáviděl muslimy a islám, ale hoši, po tom co se děje je už chápu a rozumím jim. Tak jako barbarští germánští Visigóti rozvrátili zženštilý, homosexualitou prolezlý Řím, tak skončíme i my a ta zelená vlajka islámu tu zavlaje. Ale za to si můžeme sami.

Oem odpověděl před 4 roky

Já si myslím, že hodně čteš konspirační weby. Nevěřím, že někde musí někdo podepisovat, že bude mít sex. Takové tlachy se občas objevují, aby tím Okamura a podobní debilové podpořili vystoupení z EU. Ale když pátráš dal, zjistíš, že to není pravda. 
Já znám několik rodin kde mají 4 děti. Bílé rodiny. A kdybych já na to měl, měl bych klidně 5. Ale jsem prostě líný více makat.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: Klídek, na Okamuru mi nesahej, jsem jeho volič a je pro mne je spíš debil takovž Novotný (ODS). Mimo jiné, když kdysi bylo referendum kvůli unii, já volil NE a to tehdy žádný Okamura nebyl. Kdyby to byla konfederace, OK, ale unie, kde vymýšlí píčoviny? Tak to se na mne nezlob, proti nim je Okamura genius. A jinak:
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/515278/sex-jen-s-vyslovnym-souhlasem-vsech-stran-svedsko-chce-styk-upravit-zakonem.html

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: Že ty jsi čtenář Forum24 ?

Oem odpověděl před 4 roky

Přesně jak jsem čekal. Klasická dezinformace a lež.
Kde se tam píše o písemném souhlasu? Výslovný souhlas je snad potřeba i u nás. Pokud někdo na někom vykoná sex bez jeho souhlasu, je to znásilnění.  Stejně tak u nás tě ženská označí za sexuálního delikventa a musíš dokazovat že to tak nebylo. Fungovalo to tak snad už i za komunistů, tak proč lžeš a vymýšlíš si, že někde bude potřeba písemný souhlas se sexem? Pokud se někdo chystá tu ženu znásilnit, pak ano, ať si ho raději obstará.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: 
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/sex-bez-vyslovneho-souhlasu-je-znasilneni-rozhodli-svedsti-poslanci-15720
V praxi to může znamenat, že když se bude chtít žena pomstít za něco manželovi, udá ho, popře, že k souloži dala souhlas a on v tom chudák lítá. Takže ideální by bylo, že když žena chce šukat, ´t si tu žádost manželovi či partnerovi dá sama.
 

Oem odpověděl před 4 roky

A když bude chtít, zastřelí ho vlastní pistolí a dá mu ji do ruky. Nevím, ale jestli žije s ženskou, která ho po sexu žaluje za znásilnění, tak může být rád, že prozřel.
Mimochodem, úplně to samé se ti stane u nás, pokud na tebe žena po sexu zavolá policii a bude mít třeba na čele ránu od hrany postele. Tak proč dělat senzaci z něčeho, co senzací není. Když je ženská mrcha, tak řekne, že zneužíváš jejich dítě. To zrušíme tresty pro pedofily?
 
Co tam máš dál, co ty hrozné ženské dělají chlapům. Víš, že chlapi násobně více žen mlátí, než kolik si jich násilí vymyslí? Co s tím? Poradit ženám, aby si našly garsonku?

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: A proto právě Okamura inicioval, aby soudci, kteří co si budeme namlouvat, mohou být podjatí či jinak ekonomicky zainteresovaní (viz exekuce), nebyli jmenováni na doživotí, ale jen na 5 let s možností potvrzení dalšího období.
Vem si třeba ten případ, co se stal onehdy na Klatovsku, kdy rozvádějící žena osočila manžela ze zneužívání jejich 6 leté dcerky. Chlap se chudák oběsil a po dvou letech ta holčina přiznala, že ji na to navedla maminka a sociální pracovnice. jak to, že ta exmanželka a ta sociální pracovnice nebyly potrestány. Ta ženská měla dostat alespoň bůra na tvrdo.Sociální svině raději sama dala výpověď a matka dostala za křivé obvinění jen podmínku.
A co soudci a co exekutoři, které chce Okamura zestátnit, protože ti exekutorští mafiáni si dělají co chtějí. V Olomouci chlapovi kvůli 1 500 korunám zabavili pozemky a sklady za asi 3 a půl miliónu a prodali je v aukci ze 500 tisíc. Teď to řeší ústavní soud a aukce byla zrušena a převod majetku zapečetěn. Soudci a exekutoři by měli nést osobní zodpovědnost! Jak to, že chlap nebyl vyrozuměn ani exekutorem a ani soudem? Prostě mafie. Takže pro ně bych měl, kdyby mne dostali na ulici, jedině kulku. Stejně bych už neměl co ztratit. V krimu bych na tom byl lépe než jako bezdomáč.
A kdyby mne do krimu takto dostala proradná žena, no co, tak bych dostal 5 let, ale já bych se jí pak pomstil, že by na to nezapomněla. Nejspíš ad absolutoriam.

Oem odpověděl před 4 roky

Nevím o tom případu nic, ale píšeš, že nakonec se na pravdu přišlo. Stejně jako každý majitel nemovitosti se může nechat od katastru informovat, že se s jeho majetkem něco bude dít. Je na to ta lhůta jeden měsíc. Ve státu je bordel, jako všude na světě, ale takovým vytrhávanim informací z kontextu a účelovým lhaním se to nezlepší. A každý musí začít sám u sebe. Třeba už výběrem partnera. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

To ano, ale pořád trvám na tom, že 80% z ženských jsou kurvy, vychcané mrchy nemo příliš emancipačně zglaichšaltované bestie.  Takže najít tu správnou mezi dnešním materiálem je si taková sázka do loterie.

fest odpověděl před 4 roky

Určitě je hodně mezi ženskými hodně mrch, ale když někdo napíše, že 70 % chlapů jsou agresivní ochlastové  a 20 % jsou rozmazlení mamánkové, tak to budeš akceptovat? A přesto s takovými má zkušenost snad každý z nás. 
To, že jsou ženské vychcané je logické a evolučně zdůvodnitelné. To jak svou lstivost využívají, je už druhá věc, ale to dělají i chlapi. Zmínil jsi tu exekuci, ale také soud. A podívejme se, kolik exekutorů, právníků, politicky exponovaných a podobné verbeže jsou chlapi. A určitě nikdo nebude pochybovat o tom, jak tito lidé dokáží být na svých pozicích vychcaní a dělat vše jen pro svůj prospěch. 
Ty vše strašně posuzuješ přes tu šukačku, jako by kunda byla jediný důležitý orgán. Ano, ženské jdou za svým prospěchem hodně přes kundu, ale chlapi na to jdou zase jinak, ale zdráhal bych se říkat, že jedni jsou dobří a druzí špatní. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

U těch chlapů co jsou vychcaní a lstiví vůči ženám, zároveň egoisté a promiskuitní hňupové tak 20%, mamánci tak 25%, ochlastové, tak 15%, kandové a cuckoldi 10%, buzeranti 10% a 20 % jsou takoví řekněme normální chlapi, co mají smysl pro rodinu a co je nijak etrémně v žádném směru neprojevují, ale to je jenom můj vlastní názor!!! Exekutoři i exekutorky jsou vychcaní hraboši všichni, ale někteří by si tu kulku obzvláště zasloužili. Politicky exponová verbež, tak ucházet se o mandáty a funkce mohou i ženy. Já bych řekl, že jich tam je více a více. A že vše posuzuji přes šukačku? No přece cherche la femme… a kolik válek a konfliktů kvůli nim v historii bylo… Kunda je hybná síla lidstva. Víš kolik v minulosti bylo výprav a přepadů, jen aby unesli protivníkovi ženy? Kdyby byl chlap hermafrodit, myslíš, že my potřeboval ženskou?

Mike odpověděl před 4 roky

Víte ono se vám to kecá když jste nic nezažili. Změníte názor až si uděláte děcka s ženskou která se v průběhu let úplně promění a začne vám dělat ze života peklo. Nejen majetkově ale i přes děti vás začne vydírat protože vy nechcete skončit od mostem jako ona a tak chodíte do práce abyste si zachovali svoji existenci a čest a ona mezi tím manipuluje vaše děti proti vám. Hej kdo nezažil to nepochopí. To se hezky hraje na rodinu a děti a zodpovědnost za národ a pak zjistíte že roky běží a vy jste obětovali život kurvě a dětem které už vás stejně ani nechtějí vidět. Fakt mi připadá že nevíte o čem tady píšete vy co si nepřipouštíte že ten jeho kluk se jenom nechce spálit a vychovat další blbečky z rozvrácené rodiny.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Mike: Děkuji za podporu, zcela s tebou souhlasím. Víš v čem je kámen úrazu? Že oni jsou kandové a cuckoldi a oni jsou rádi, když je žena podvádí a někteří jsou rádi, ti submisivnější, když z nich žena dělá voly a je to jejich milovaná domina které snad i slouží. Takže oni tohle nepochopí. Já měl sice v životě na manželku štěstí, jenže ona je ještě generace, kde těch sviní, respektive často i maminkami vychovávaných sviní nebylo ani zdaleka tolik jako nyní, takže se synově nedůvěře nedivím. Pokud je to co popisuješ tvůj osobní případ, tak to je mi líto, to je pak opravdu lepší zůstat single.

fest odpověděl před 4 roky

To, že je hodně dáno výchovou, ať již v rodině či v sociálním prostředí to už tady bylo řečeno. A nepleťte tady pořád to jestli je někdo kanda a nebo ne. Ty Fanyne jsi tu napsal nějaká procenta chlapů v populaci, sám píšeš, že je to tvůj názor a jsou to procenta jen vycucaná z prstu, stejně jako těch 80 % u žen. Předpokládám, že ty se řadíš do té skupiny 20 % normálních. A tuhle skupinu považuješ za tu jedinou správnou a podle toho děláš soudy. 
Ale ono je jedno jestli je někdo kanda a nebo panda. Myslíš si, že je li někdo masochista, že mu dělá dobře, když mu bude ubližovat kdokoliv a kdykoliv? 
A Mike. Smutný příběh, ale opravdu mě fascinuje, když někdo něco zažije a pak podle své zkušenosti posuzuje úplně vše a ještě ostatním namlouvá, že ti, kdo nezažili to co on, tak nezažili vlastně nic. 
Jak to, že ty Fanyne jsi se svou ženou takhle nedopadl? Možná jsi měl štěstí, možná jsi dělal něco jinak. Takoví jako Mike něco dělají, nějak žijí, dělají spoustu chyb, které samozřejmě oni nechtějí vidět a pak brečí jak je chyba vždy jen na straně druhého partnera. Ale každý vztah je výsledkem dvou partnerů. 
Ok a je zde i možnost, že MIke udělal úplně vše správně (ačkoliv o tom pochybuju) a jeho změna se opravdu změnila, třeba kvůli nějakému zdravotnímu problému, který ji změnil psychiku a stal se z ní jiný člověk. Ale pokud by to byl tento případ, kolik takových případů je? Ale vy stejně na základě této zkušenosti soudíte veškerou ženskou populaci. 
Samozřejmě, můžete zůstat single, nikdo vám nebrání. Ona ta odpovědnost, nutnost na vztahu pracovat není pro každého. Mnohem snazší je říct, že za vše může doba, že všechny ženské jsou kurvy a žít si jen pro sebe, občas si někde nezávazně vrznout, pokud možno někde zasadit i semeno, pokud možno tak, aby se z toho dalo vyklouznout s co nejmenším množstvím starostí a nákladů a být spokojený a před sebou samým a okolím ospravedlněný.
Napíšu jeden svůj zážitek. Byl jsem jednou na dovolené u moře. Chtěl jsem se jít potápět a zaplavat si v moři. A byl jsem upozorněn, že v daných místech se vyskytují žraloci. Měly tam být nebezpečné druhy i zcela neškodné. Samozřejmě, mohl jsem si jako vy říct, všichni žraloci jsou kurvy a každý, kterého potkám mě napadne a zlikviduje, tak raději budu sedět na pobřeží nebo na lodi a do vody určitě nepůjdu. A ochudil bych se o velký zážitek. Já se rozhodl do vody jít, byl to skvělý zážitek a potkal jsem i ty žraloky, dokonce i pár nebezpečných druhů a nenapadl mě ani jeden. A já jsem bohatší o ten zážitek. 
Co tím chci říct. Je to každého volba. Buď můžete něco zkusit a třeba se i spálit a nebo sedět na prdeli doma a do ničeho se nepouštět, jen aby se vám náhodou něco nestalo. 
Ono je na to jedno takové rčení „Je lepší litovat toho, co jsem udělal, než litovat toho, že jsem neudělal nic“

Mike odpověděl před 4 roky

@fest Já neříkám že všechny ženy jsou kurvy, já jenom napsal, že toho jeho kluka chápu, že třeba není jako ty, že se pustíš mezi žraloky, jen abys měl zážitek, ale počká si na moře, kde žraloci nejsou. I když se třeba nikdy nedočká, je to pro něj lepší, než strávit zbytek života bez nohy (ber to jako příklad). Já zdaleka nejsem se svým problémem sám, protože jsem se zájimal a řešil jsem to v době, kdy jsem si ještě myslel, že to mám možnost zachránit, tak jsem potkal takové množství lidí a chlapů, kteří měli stejný problém jako já, že si rozhodně nemyslím, že by to byla ojedinělá věc.
A fanyn má manželku tak dlouho zřejmě proto, že žil v jiné době, než my. Jeho žena nevyrůstala s mobilem, tabletem a internetem. Neprožila produktivní věk v době kdy se všude píše, že nevěra je cool, jak si má užívat života, poradny, kde si ženské navzájem omlouvají svoje nevěry, pomlouvají svoje chlapy, omlouvají svoje chyby, atd. Taky život byl náročnější. Nebyly spotřebiče, které usnadnily 3/4 prací. Moje máma po práci musela uklidit, navařit, obstarat zvířata, Dnes žena zapne pračku, zapne robotický vysavač, pak damejidlo a tinder. Nemůžeš prostě srovnávat dnešní ženy s minulou generací žen, protože měly úplně jiné příležitosti a úplně jiný žebříček hodnot.
Já netvrdím, že se nedá najít věrná, slušná žena, myslel jsem si to taky. Ale je to hledání jehly v kupce sena. A když najdeš špatně, nezničíš život jenom sobě, ale ty děti, které přivedete na svět, ty nebudou mít dobrý pohled na život a výchovu a vyroste z nich zase něco horšího.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Ono těch rčení feste je… Kdo nic nedělá, nic nezkazí, Kdo si nehraje s ohněm, nespálí se. Někdo leze do moře, kde jsou žraloci, někdo leze po skalách a riskuje pád, asi je to adrenalin. I parašutista riskuje, že se mu neotevře nebo zamotá padák. Co pak říkají pozůstalí rodiče a vdovy? Proč to dělal, proč tam lezl? Také se říká, že kdo chce kam, pomozme mu tam a že Každý svého osudu strůjcem. Ale na druhou stranu se také říká, Kdo se bojí nesmí do lesa nebo kdo se bojí, sere v síni (a někdo už v předsíni) a také se říká Nechoď dcero na jezero, vodníkovi stoupá péro… Takže ono si můžeš vybrat z těch stovek pořekadel co chceš.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Mike: Mluvíš mi ze srdce, jako bych to říkal sám. Já jak jste se mohli všichni dočíst netvrdím, že všechny ženy jsou otevřené a nezakrývající to kurvy nebo kurvy že se tváří jako slušňačky, ale dříme to v nich. Já řekl tak 80% jsou takové. To je 4 z 5, takže slušné se ještě najdou, ale je to těžké a tak jako se nikdo nevsází, aby neprohrál, někdo neleze na skály, aby nespadl a neskáče padákem, aby se náhodou nezabil, ani můj syn nechtěl riskovat.
Feste: masochista jsem nikdy nebyl, tak to neumím posoudit. Jen vím, že vy kandové a cuckoldi jste takoví duševní masochisté a máte rádi, když jste podváděni. Vy jste kluci takoví ale takoví rozdavační, ochotní se podělit o manželku, nic za to nechcete a ještě vám to dělá dobře. Ale já vám to neberu, to chraň pánbůh, jste šťastní (hlavně vaše ženy jsou šťastné), tak proč ne. Někdo je třeba asexuál a jeho okolí je také nepochopitelné, že se jej absolutně nebere. Každý to máme nějak jinak. Já jen, že  jsem nejednou viděl v minulosti své známé, jak s partnerkou pochodili a slyšel jsem i jejich stesky typu: „Ty vole, já sem takovej čurák! Proč sem si tu krávu bral?!“

fest odpověděl před 4 roky

Jak jsem psal, je to věc volby, zda se někdo rozhodne jít s kůží na trh a nebo volí bezpečnou cestu do ničeho se nepouštět a pozorovat vše z dáli. 
Ano, souhlasím s vámi, že je jiná doba. Lidé mají jiné hodnoty, jinou výchovu. Ale… schválně říkám lidé. Každá doba měla něco, ale působila na obě pohlaví, ne jen na jedno. A tak jako jsou jiné dnešní holky, než byli jejich matky a babičky, tak jsou jiní i kluci, než byli jejich otcové a dědové. 
A když pak půjdete parkem, tak uvidíte tam sedět ten páreček, kde každý sedí na jedné straně lavičky a čumí do mobilu. A seděl by tam chlapec s takovou, kdyby v podstatě nebyl úplně stejný? 
Nechci se tu zastávat dnešních holek a tvrdit, že jsou úžasné. Některé možná jsou, nevím, některé nejsou. Ale vadí mi, když chlapi, kteří stojí na jedné straně, křičí, že ty ženské, co jsou na straně druhé jsou špatné, zatímco na té své straně nevidí žádnou chybu. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

V tomto máš feste pravdu. Chytré telefony, chatování, posílání fotek a natáčení videí je nad osobním stykem a rozhovorem tzv. z huby do huby. Kluci raději paří hry, chlastají nebo třeba dělají nějaký sport, ale randění a cukrblikání s holkou je asi tolik nebere. Často sex na dálku přes skype a ohon na ruční pohon. Málo čtou, takže horší slovní zásoba a práci raději moc né, spíš něco u počítače. To je za dnešní generace Z. O tom žádná.

Oem odpověděl před 4 roky

To zní celkem rozumně a vlastně se všemi musím souhlasit. Upřímně, přeji tvému synovi, aby našel tu pravou a aby jim to vydrželo. Už proto, že rodina je základ státu, no ne? 😉

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: s tou rodinou to bylo v ústavě za socialismu, dnes už to tam není. Proto se také stát o mladé rodiny až moc nestará. Nechci tady dělat propagandu, jak bývalo za totáče dobře, to zase né, ale asi takhle… Za socíku jsem jako svobodný platil 33% daň ze mzdy. Tomu se říkalo daň z jalovosti. Naopak kdo se oženil a stal se otcem platil jen 15%. Novomanželé, pokud se brali poprvé a bylo jim pod 30 let si mohli vzít bezúročnou státní novomanželskou půjčku 50 tisíc. To bylo docela dost při platech 2 200 v průměru. S byty to bylo horší, jasně, ale mnozí šli na nábor (Metrostav, Vojenské stavby, Vodní stavby, hutě, doly a mnoho dalších stavebních podniků). kde do roku dostali družstevní byt 3+1. Takhle to měli tři z mých kamarádů.. Zase byly jiné nešvary, Stát se ale snažil, aby se mladí brali a měli děti. Jak se stará dnes?  Tehdy za každé narozené dítě stát odepisoval z novomanželské půjčky 4 tisíce. jakou motivaci mají ti mladí aby měli děti dnes? Tady nemluvím o politickém režimu, ale o státu i jako takovém. I ten Hitler zajišťoval ženám, které porodily od 5. dítěte státem placenou ošetřovatelku. Jasně, počítal do budoucna, že čím více kluků, tím více bude jednou vojáků, ale zajišťoval. Na druhé straně říkám synovi, že kdyby žil v předšpanělské Inkské říši, byl by už ženatý. Tak se musel každý mladý muž do 20 let věku oženit. Buď si vybral svou milou a když váhal nebo neměl, byla mu prostě dívka za ženu přidělena. Jenže i každý novomanželský pár tam dostal přidělen takový kus pole, aby jej i s dětmi uživil. Kdo by se oženit i přesto odmítl, byl popraven pro vzpouru proti nejvyššímu Inkovi.

fest odpověděl před 4 roky

Fanyn: „jakou motivaci mají ti mladí aby měli děti dnes?“
Na to se zeptej jisté velmi početné skupiny nepřizpůsobivých, jistě ti to rádi vysvětlí, jak velké výhody z toho plynou i dnes. 
Ale to už se dostáváme trochu mimo téma.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Feste, tam je to jinak. Tradice, navíc u nich když se holka brzy nevdá musí pomáhat vdaným ségrám, co mají děti. U nich se žena stává plnohodnotnou a respektovanou až když má vlastní dítě, proto ony se vdávají tak brzy a tak brzy mají děti. Navíc u nich je zvykem stejně jako u Arabů, že děti se na stará kolena postarají o své rodiče. Neznám žádného Róma v domově důchodců. U nás majoritních  jde o kariéru, honbu za penězi, zábavou, pohodlnost a v podstatě i o nezájem státu, který bude raději cpát peníze na migranty či různým zahraničním opozičním skupinám, než aby vytvořil podmínky mladým rodinám. O bytech nemluvě.

Vaše odpověď

16 + 9 =