Trojka

trojka zeptal se před 4 roky

Ahoj manželka chce abychom vzali muže do trojky co stim.

15 Odpovědi
Nejlepší odpověď
Fanyn odpověděl před 4 roky

To záleží na tobě. Pokud tě to také vzrušuje a chtěl bys to zkusit, tak do toho jdi. Hlavně doporučuji nebrat do trojky nějakého tvého kamaráda. jednou se třeba rozhádáte  on tě mezi ostatními může shodit. Raději někoho ze seznamky a tak. A pokud na to nejsi a ona tě přesto do toho tlačí, tak aby jsi měl klid, řekni, že tedy dobře, ale pak si zase do trojky přiberete nějakou ženu. Máme přece tu rovnoprávnost. Počítej s tím, že ten druhý chlap bude mít třeba větší a tlustší vercajk, takže tvá žena si to s ním bude třeba užívat více než s tebou. Jde o to, aby ses necítil poníženě, že máš menšího a pokud se bude věnovat více jemu, může tě to traumatizovat a přivádět k žárlivosti. Nejeden vztah to už rozklížilo. Proto najděte někoho úplně cizího. Nejde jen o to, co chce tvá žena, ale i o to, co chceš ty.

stop odpověděl před 4 roky

trojka: Ty už jsi tu zas trotle?
No jo, škola letos není, tak je třeba někde zabít nudu, co?

Oem odpověděl před 4 roky

Jako trotl se mi jevíš spíš ty. Proč napadáš někoho za to že položil dotaz? Ty podle nicku trojka poznáš o koho jde? Měl bys svoji frustraci ventilovat někde jinde, než tady na poradně.

Oem odpověděl před 4 roky

trojka : dotaz co s tím je dost obecný. Nebylo by špatné, kdybys nám taky napsal svůj pohled na věc, jestli tě to láká, nebo ti to naopak vadí a zaskočilo tě to? Někomu trojka vůbec nevadí, pro někoho to může být nepřekonatelná věc. Tohle jsou základní otázky, na které si můžeš odpovědět jen ty sám.

Radek odpověděl před 4 roky

Když si žena sama řekne o trojku, je dost těžké jí říct ne… Když to řekneš, musíš už počítat s tím, že si to chce zkusit, zkusí si to, ale ty u toho nebudeš a asi ani o tom nebudeš vědět…

Fanyn odpověděl před 4 roky

Radek:  jasně, zkusit si to může s někým jiným, ale tomu se už neříká trojka, to je normální nevěra ve dvou. Pokud by byla nevěrná se dvěma cizími, tak sice by to trojka byla, ale mnohé z žen vzrušuje právě to, že se na to ten jejich dívá, takže o to by byla dotyčná ošizena.
Proto jak říkám, ať jí navrhne, že do trojky půjde, ale pak zase i on s ní a druhou ženskou půjdou do trojky. Ženy jsou v tomto dosti žárlivé. 
A Oem – stop. Už nechte toho vzájemného napadání, jen tím odpudíte další, kteří by se třeba chtěli zapojit do diskuse. Prostě na sebe nereagujte a je to.

stop odpověděl před 4 roky

Oem: Bohužel ano, poznám. Možná tomu nebudeš věřit, ale podle stylu psaní to opravdu jde. A někdy je to, jako i v tomto případě, velmi jednoduché. 

Oem odpověděl před 4 roky

Fanyn a tobě nevadí jak každého druhého uráží a nebo mu nadává? V každém dotazu se do někoho sprostě naváží.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Víš, Oem, já si myslím něco o prdeli, po ruce není a tady to nevyřeším. Možná jsem ten každý první, ale budeme-li se tu mezi sebou handrkovat k čemu to povede?

Oem odpověděl před 4 roky

Možná by bylo dobré ho aspoň nahlásit. Nevím jestli ta stránka má nějakého admina a jestli to tady čte, ale myslím si, že takový negativní a sprostý člověk nemá v poradně co dělat.

stop odpověděl před 4 roky

Oem: Ty musíš mít asi nějaký hodně velký problém. Krom toho, že jsem tady tohoto znuděného pubescenta označil trotlem a o jedné paní jsem řekl, že se chová jako hysterická kráva, tak nevím, o co ti pořád jde. Naopak jsi to ty, kdo tu lidem nadává do kokotů a pod. Tak se zklidni a jak ti radí Fanyn, nehrej si na spravedlivého a raději se starej o sebe a místo neustálého hodnocení toho, jak jsem na koho reagoval, tak dotyčnému něco rozumného poraď, pokud to dokážeš. 

Wuua odpověděl před 4 roky

Jejda kluci si chtej premerovat pindourky a Fanyn ma bejt rozhodci?

Ad otazka – co ti v tom brani, kdyz tva draha chce jeste jednoho, tak sup at ma dva….

Oem odpověděl před 4 roky

Stop : podívej se hňupe, já radím, když mohu. Dokonce i trollům podle tebe. Ty do každého jenom ryješ. Tak ti taky poradím, drž se svého nicku.

stop odpověděl před 4 roky

Oem: Klasika, zase nadávky. Možná bys mohl nahlásit sám sebe, když už tak toužíš uspokojit to své udavačské já. 
Svého nicku se držím, proto bych rád vyplevelil tyhle trotly (číst správně trotl, ne troll, což je něco úplně jiného), kteří si z vás dělají prdel. I z tebe, ačkoliv to nejsi schopen vidět. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Ehm…ehm… No tak soudruzi, styďte se… To jste družstevníci??!

Vaše odpověď

7 + 16 =