Uspokojování ženy

PoradnaKategorie dotazu: SexUspokojování ženy
Nadrzeny zeptal se před 4 roky

Také máte rádi, když uspokojíte ženu jazykem a prsty a sami potom zůstáváte nadržení? Miluji dívat se jak je mokrá, jak roztahuje nohy a přirazí kundou proti mému jazyku a potom se za tlumeného sténání a chvění celého těla udělá a schoulí se mi do náruče. Můj tvrdý penis už není na pořadu dne a musím čekat třeba do večera. Znáte ten stav, kdy vás vzrušuje každý její pohyb a musíte čekat?

5 Odpovědi
fest odpověděl před 4 roky

Zrovna dnes jsem to tak měl a musím čekat nejen na to, až mi něco dovolí, ale možná i na to, jestli ještě dnes dorazí její milenec.

Oem odpověděl před 4 roky

Ouuu tak to máš super 🙂 To si dnes asi nezašukáš, viď? A nadržený budeš ještě 100x více.

fest odpověděl před 4 roky

Oem: Máš pravdu. Nezašukal jsem si, naštěstí jsem si užil i tak. O co méně bylo šukačky, o to více bylo lízačky. Obou dvou. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

A lízal jsi tak intenzívně, že manželka lezla po zdi a tebe z toho brala křeč do jazyku?  Kouřit mě nikdy žádná nemusela, jsem asi divný, ale mě to nikdy nic neříkalo, ovšem lízálka jsem vždy dělal moc rád. Pak už ovšem pánové, i kdyby předtím nechtěla, tak když už byla takto rozlízaná, smočil jsem vždycky. To už žádná nedokázala říci NE. Takže s tím nezašukáním si pak, to neznám. Často jsem litoval, že nemám jazyk jako žirafa a nemohl jsem se jí dovnitř dostat až na čípek, to by bylo lízando.Takhle na ten čípek musel žalud. Zkrátka vše tam, co tam patří.

fest odpověděl před 4 roky

Lízal jsem ji velmi intenzivně, ale protože už to bylo podruhé dnes, tak se nechala jen rozdráždit a pak už přišel na řadu ocas. Bohužel ne teda můj, ale milencův. Musel jsem ho teda před tím ještě pořádně připravit, ale pak už šel kam patří. A já také. Měl jsem dovoleno ještě lízat koule, jak do ní zajížděl, ale pak hlavně bylo mým úkolem, poté co už se jednou vystříkal, udržovat jeho pevné ztopoření lízáním nejen koulí a hráze, ale hlavně jeho zadku. 
Jazyk jako žirafa také nemám, ale i tak si to oba vždycky pochvalují.  🙂

Vaše odpověď

14 + 14 =