Večeře se šéfem

PoradnaKategorie dotazu: VztahyVečeře se šéfem
Martin zeptal se před 1 rokem

Ahoj, 
o víkendu jsem se od manželky (30 let, dvě děti, 165 cm, 60 kg, kozy 4) dozvěděl, že v týdnu musí jít s šéfem na večeři s obchodními partnery, že jeho žena nemůže, tak potřeba doprovod. Nemám z toho vůbec dobrý pocit, je mu asi 48, znám jej z doslechu a je to pěknej děvkař, navíc už jsem párkrát viděl, když jsem vyzvedával manželku v práci, jak jí při odchodu třeba plácnul přes prdel… Dokonce mi řekla, že jí řekl, že má mít výstřih a co nejkratší sukni, že musí odvést pozornost, protože na těch partnerech chce vydělat. Nelíbí se mi, že s ním má jít, ale tvrdí, že musí – navíc nepije, nic nevydrží, tak doufám, že ji nebudou nutit popíjet. Co myslíte, můžu být v klidu, nebo se obávat? Myslíte, že něco bude zkoušet nebo tak? Vůbec nevím, jak se to může vyvíjet a co čekat.

18 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 1 rokem

Tak to se obávej. Ožere ji a pak ji ukecá někam na hotel a tam ji třeba ojede sám, popř. jako bonus předhodí těm partnerům. Tak se domluvte, že buď ty nemůžeš hlídat děti a nebo že na ni ve 22:00 počkáš před tou restaurací. Pokud bych viděl, jak ji plácá po zadku, tak bych jemu pro změnu naplácal tlamu. A že by ji pak propustil? No a? Přece mu nebude dělat prckozu, na to ať si pan šéf najde nějakou mladší a svobodnou. Takových ochotných je dost.

Fanyn odpověděl před 1 rokem

Ještě dodatek… Přesně na toto existují eskort agentury. Tam si může pan šéf vybrat mladou kočku, luxusní, co umí třeba dva jazyky a je sexy…

Martin odpověděl před 1 rokem

Myslíš, že by to fakt mohl udělat, že by ji jako třeba opil? Dost se toho obávám, ale spíš jsem si myslel, že jsem paranoidní. Sama říkala, že se jí vůbec nechce, ale on že to dal prostě jako povel (je dost ostrý, se zaměstnanci se moc nepáře, tak mu raději nikdo moc neodporuje). Já manželce věřím, že by mě nepodvedla. I když jí plácal přes ten zadek, tak bylo vidět, že se jí to moc nezdá, ale nic neřekla, tak jsem to neřešil, ani bych nevěděl jak. Manželce to příjemné nebylo očividně také, ale má z něj respekt, nicméně nedovedu si představit že by s ním šla dobrovolně na hotel. Zkoušel jsem už právě aby nechodila, nebo že pro ni přijdu, ale když se prej ptala šéfa, kdy to cca skončí, tak říkal že neví, že se uvidí a tak 🙁

Fanyn odpověděl před 1 rokem

Tak jí v deset zavolej, že se doma s některým z dětí něco stalo (domluvte se na tom), třeba že zvrací nebo tak něco. Víš, řada žen je věrných do té doby, než něco vypijí. Pak se jim bohužel mravy rozvolní, podlehnou atmosféře a neumějí říci ne. Proč u takového vola pracuje? Peníze za ty nervy nestojí.  Ať hned na začátku řekne, že doma není vše OK s dítětem a pak sehrajte scénku.
Nevím, já bych si s ním promluvil, že je to máma od dětí a to na prvním místě a že si to nepřeješ. Pokud by se ti smál do obličeje, tak by dala výpověď. Kdyby si něco dovoloval, tak by mu měla říci, že jestli ví co je to znásilnění a kolik je za něj a jestli by se to líbilo jeho ženě, kdyby se to dozvěděla.

Martin odpověděl před 1 rokem

Není zde moc pracovních nabídek a toto je jinak slušná práce, akorát šéf je prostě ostřejší a traduje se o něm, že ojede každou no, to už jsem věděl, když nastupovala, ale říkal jsem si, že když je vdaná, tak ho nebude zajímat, navíc manželce věřím, i když žárlím. Teď právě přišla s tím, že jí dal dnes 2 tisíce, aby si koupila šaty a dal jí odpoledne volno na nehty, vlasy, nákup a tak. Měla docela radost, ale přišla mi i nervózní. Nedalo mi to a kouknul jsem, co koupila: šaty, ale tak krátký, že jsou snad dětský, vysoký podpatky a k tomu samodržící punčochy. Teď jsem z toho paf teda a nevím vůbec co dělat – ale snad jsem jen paranoidní, je to snad jen kvůli tomu, aby se mu podařilo zaujmout ty obchodní partnery, ale divím se, že tohle koupila a přistoupila mu na tu jeho „hru“. 

Fanyn odpověděl před 1 rokem

Prostě se oblékla jak lehká žena z E55 ? Paranoidní nejsi, jen tě svrbí kouty z rašících parohů. Vdaná panička je pro něho asi lepší, ta ho nebude vydírat a ani uhánět, kdyby ji naprcal. Tvá žena má firmu, tedy tebe… Navíc počítej, že pokud se šéfovi zadaří, bude to pořádat častěji. Zjisti si telefon i bydliště na šéfovu ženu, ať má strejda také doma nějakou radost. Nevidím to, kamaráde, moc růžově. Mnozí chlapi si NE vysvětlují jen jako caviky, ale že ony vlastně chtějí. Zvláště chlapi, co něco vypijí. Vyber si, co ti je milejší… Věrná žena v práci s nižším platem a nebo dobře placená, ale de facto kurva? To si musíš promyslet a rozhodnout sám. Který den se to koná?

Martin odpověděl před 1 rokem

Už ve středu, no akorát si tu zkoušela šaty, pořád jí z nich lezl zadek (má ho větší) a o výstřihu ani nemluvím, jak jsou malé a čuměly ty punčochy. Fotila se před zrcadlem, že to musí poslat šéfovi, jestli je to OK, že dneska jí říkal, že je to strašně důležitá schůzka. Snažil jsem se říct, ať řekne, že nemůže, ale on jí tím úplně oblbnul, teď čeká, co jí šéfík napíše na to oblečení. Když jsem se ptal, proč má tyhle „šaty“, tak mi bylo jen stroze odpovězeno, že asi snad žárlím nebo co, ale že nemám proč. Že jsou to lidé na úrovni (prý celkem čtyři muži) a starší okolo 40 až 50, a ona musí vypadat prý skvěle, protože tam bude jako jediná žena tak, aby šéf byl hrdý. Myslíš, že by jí mohl chtít i naprcat, já tomu fakt nechci věřit, manželka je hodná, ale nechápu, že tam s ním jde a žere mu to. 

Fanyn odpověděl před 1 rokem

Tak jestli to ona bere takto, tak už v tom lítá. Ona je asi jak z divokých vajec, je to pro ni novota a pamatuj, že takoví  seladoni chtějí jen užít si. Šéfovi bude dělat jen lacinou kurvu. On naláká ty obchodní partnery, ti mu podepíší kšeft. Její šéf si s ní chce hlavně užít, protože ještě ji neojel, jinak by tam vzal nějakou jinou zaměstnankyni, třeba svobodnou a mladší, asi je všechny už asi ošukal. Ale jak říkám, tvá žena má firmu (manžela-tebe) a tak to považuje za schůdnější. Poslyš, bere ona HA? Protože jinak je dítě vždy na manžela. Myslím, že tvá žena podlehla tomu, že bude středem pozornosti, že o ni bude zájem atp. A pamatuj si, zapomeň na úroveň… Vysokoškoláci bývají ta největší prasata a úroveň jde pak stranou.. Jako co u šéfa tvá žena pracuje? 

Martin odpověděl před 1 rokem

Pracuje jako účetní, antikoncepci nebere, nemáte aktuálně nic, musím si brát kondom. Teď tady běhá s nůžkama a ty krátký šaty ještě ustřihává, že jí šéf řekl, že je potřeba je zkrátit asi ještě o 5 cm, normálně jsou jí snad vidět i kalhotky, když si je nepřidržuje dole, zase se mu před chvílí fotila v zrcadle (taky se navlékla do push upky). Jako fakt vypadá dobře, nechala si udělat umělý nehty i řasy, ale bojím se jí takhle někam pustit. Když se vyptávám, jestli to už nepřehání, je akorát naštvaná a že je to prostě pro firmu, že pro šéfa je to šíleně důležité a že na tom nevidí nic tak špatného, že se jí taky nechce, ale musí a tak a že to bude večeře na úrovni, co si myslím. Vůbec nevím, co si o tom teď myslet.

Fanyn odpověděl před 1 rokem

No co, že budeš mít parohy a že ti ženuška trojčí. Připrav se na to, že vás bude doma víc… Ve čtvrtek napiš, jak to dopadlo.

sangre odpověděl před 1 rokem

Asi by mne to také nenechalo klidným. Kdyby nyní odmítla, asi by po ní vymáhal ty 2 tisíce. Já bych si zařídil hlídání dětí a před tou hospodou čekal. Navíc bych kontaktoval manželku, aby si ho případně vyzvedla. Poslední možnost je nějaké soukromé očko, ale ten asi může jen hlídat a koukat.
Jestli je to opravdu, tak jak píšeš, jako by manželka zkoušela svoji vůli, nebo tvou trpělivost, nebo chce zkusit změnu.

Fanyn odpověděl před 1 rokem

S tou manželkou OK, ale musel by na ni znát číslo. A nebo tam čekat až vyjdou z restaurace. Jistě něco popijí, tak řídit nebudou, ale buď na hotel půjdou pěšky nebo taxikem. V prvním případě hned u taxíku a ve druhém před hotelem by to chtělo tam vletět a manželce říci, že nepůjde-li hned domů, tak že hned zažádá o rozvod.  A pokud by ji to nevzpamatovalo, tak bych o ten rozvod fakt požádal. Důvod: Manželka se chová jak kurva a je mi nevěrná, zatímco doma má děti Pokud ale neví, co má dělat a jen sklopí uši a bude čekat, až se mu vrátí vyšukaná, tak tady je každá rada zbytečná.

Wuua odpověděl před 1 rokem

Kurva vy ste neskutecne paranoidni… Za kazdym setkanim vidite mrd, nebo jeste lip rovnou orgie na hotelu. Nechcete si nejdriv vyhonit pindiky nad temahle predstavama a pak kdyz uz tak psat aspon trochu rozumne.

Wuua odpověděl před 1 rokem

Kurva vy ste neskutecne paranoidni… Za kazdym setkanim vidite mrd, nebo jeste lip rovnou orgie na hotelu. Nechcete si nejdriv vyhonit pindiky nad temahle predstavama a pak kdyz uz tak psat aspon trochu rozumne.

Fanyn odpověděl před 1 rokem

Tak co Martine? Jak ti je před dnešním dnem D či spíše večerem V ? Nesvrbí tě už kouty? Podniknul jsi něco?
Neslyšel jsem, že by účetní musela chodit se šéfem na večeře. Že by požádal sekretářku, no budiž, ale účetní, navíc vdaná máma od dvou dětí? Pracoval jsem ve firmě, kde se pořádaly sportovní výjezdy, teambuildyngy a podobné prcárny, kam se sjížděly managementy i z jiných poboček. Byly na jedné straně některé svobodné mrduchtivé kolegyně, které tam jezdily rády a třeba sekretářka odmítla, že má dvě děti, pěkné manželství a to si nemíní zkazit.  Raději pak sama odešla z firmy, než by se tomu podvolovala, takže ono je to o vůli a povaze.

Martin odpověděl před 1 rokem

Nakonec to pro nemoc zrušila, takže klid :-). Díky a mějte se.

Fanyn odpověděl před 1 rokem

No tak vidíš. A to ta nemoc je skutečná nebo jen jako jak se tomu vyhnout? Hlavně, že klid máš ty, ale počítej, že to šéf zase zkusí.

Johny odpověděl před 1 rokem

Je to příroda. Někdy se to prostě stane. Je to blby ale jeden pták do konce života? Možná jo možná ne…. A proč jsme zde na parohaču?? Jen ji dopřejte dva ptáky naráz. 

Vaše odpověď

0 + 9 =