Věkový rozdíl a nevěra?

PoradnaKategorie dotazu: ZpovědiVěkový rozdíl a nevěra?
dedeksmladou zeptal se před 7 roky

Bláznivě jsem se zamiloval do mladší ženy. Věkoný rozdíl je docela výrazný, je jí 24 let a mě bude letos 40. Jsme spolu dva roky a posledního půl roku to začíná hodně skřípat. Já jsem zamilovaný až po uši, ale připadá mi, že z její strany se ta láska vytrácí, nebo že přestávám stíhat a nedokážu držet tempo. Je to mladá, aktivní, krásná holka, pracuje v kanclu, takže o víkendu, někdy i přes týden se ráda vyrazí bavit. Dříve jsem chodil s ní, na disko, do klubů, ale připadal jsem si tam mezi jejími vrstevníky docela divně. Tak jsem začal postupně zanedbávat a posílal jsem ji samotnou. Říkala, že jde s kamarádkou, ale už 2x jsem ji přistihl, že ji přivezl domů nějaký mladý kluk. Nevěděla, že nespím a nebyli pozorní, takže jsem slyšel, jak přijelo auto a z okna jsem viděl, jak se s ním loučí.
Nechci o ni přijít, ale bojím se, že je mi nevěrná, nebo že si najde někoho mladšího, výkonnějšího. Dříve jsem v posteli podával lepší výkony, teď jsem rád, když se zvládnu pomilovat jednou za večer a často se udělám hodně rychle, takže přítelkyně usíná neuspokojená.
Další věc která mě trápí, že ona by asi chtěla v budoucnu děti. Na začátku mi to říkala, že by určitě děti chtěla. Já děti nemám a sice jsem je vždycky chtěl, ale nenašel jsem správnou partnerku. Když jsem v poslední době toto téma nadhodil, připadalo mi, že ji spíše otravuji, že to je věc, která je nepříjemná a nechce to se mnou řešit. Mám z toho pocit, jako by se mnou co by partnerem do budoucna moc nepočítala. Samozřejmě že jsem zkoušel nadhodit nějaký rozhovor na to téma, ale vždycky se urazí a odejde.
Je tady nějaký chlap co má výrazně mladší přítelkyni? Poradíte mi, co dělám špatně? Jak si ji udržet?

3 Odpovědi
puvabna_mrcha odpověděl před 7 roky

Hele já bejt tebou tak ji párkrát ještě pošlu samotnou a jakoby náhodou bych se na tý zábavě třeba za tři hoďky objevila…myslím že buď by si viděl to že ten mladej štramák co ti slečnu po nocích vozí domů, je více než jen ochotnej kamarád a nebo by sis mohl v poklidu doma oddychovat že si mladá kočka chodí prostě jen zatancovat ale v jejím srdíčku jsi jen ty.Já bych tímhle asi začla…..ten zbytek….těžko radit….pokud už teď máš pocit ,že jsi jí spíše na přítěž a sám ze sebe nemáš dobrej pocit z toho že jí nestačíš a že by ji někdo mladší  dal to co ty ne…je asi lepší jít od toho než se začít trápit a zhazovat si sebevědomí…to co nestačí mladý kočce může bejt pro ženu ve tvým věku nebo o něco mladší prostě bomba….neztrácej hlavu…a hlavně si věř.a jestli se uděláš dřívě jak tvá partnerka a ona jde pak spát neukojená, měl by ses zase na druhou stranu stydět…nejsi už žádnej mladej zajda aby si nevěděl že pokud je spokojená žena , pak je spokojená domácnost a hlavně i muž…takže žádný že jak se vycákáš tak si lehneš na bok a tradá do říši snů.., to by teda nakrklo asi i starší ženy, určitě víš jak ženu udělat i jinak a né jen svým čůrákem…na to by si neměl zapomínat……ne jít spát ukojenej jen ty ale oba…..uvidíš že ti začne opět usínat spokojeně v náručí.

Sani odpověděl před 6 roky

Ak sa o seba staras..chodis do fitka,pozres sa aj do zrkadla nemusis sa az tak bat…aj ked si uzije pride spat..horsie ta caka tak o 10rokov a ked sa nestaras o seba aj skor…hovorim z vlastnej skusenosti ale v mojom pripade je to opacne..moja je o 15 rokov starsia…. zacala sa zanedbavat a nemozes vyzerat vzdy sexy ak so senou nic nerobis…casom ta to dobehne aj ked mas neviem aku genetiku… takze zacina to skripat u nas 🙂

gadža odpověděl před 6 roky

Kámoška má starýho chlapa, ale zase má pěkný péro a dobře mrdá, jak prohlásila. Tak že pustila k vodě bývalého a drží se teď se starochem. Proti gustu žádný dišputát.

Vaše odpověď

18 + 6 =