Velikost penisu – jak je pro vás důležitá?

PoradnaKategorie dotazu: SexVelikost penisu – jak je pro vás důležitá?
fest zeptal se před 4 roky

Všímám si toho v povídkách a je to tak většinou podáváno i v pornu, ale jak je to u vás v reálu. Otázka není míněna na ženy, ale prioritně na cuckoldy, ačkoliv i žena se může vyjádřit. 
Je pro vás důležitá velikost penisu vašeho alfa samce? Za mě mohu říci, že je to pro mě dosti důležité, aby milenec mé ženy byl obdařenější než já, pokud možno o hodně (v mém případě to naštěstí není moc těžké). Vlastně se nám stalo jen jednou, že milenec byl na tom zhruba jako já a oba má žena i já jsme z toho byli docela v rozpacích a dopadlo to nakonec trochu jinak, než všichni zúčastnění očekávali. Samozřejmě, není to jediné hledisko, ale vnímáme to tak, že alfa samec má v tomto rozhodně být alfa. 
Nebo naopak preferujete menší vybavení u milence, jelikož pak je to pro vás ještě více ponižující, že vaše žena dává přednost někomu, kdo je na tom hůře než vy?
Či je vám to jedno a neřešíte to? 

5 Odpovědi
Martin odpověděl před 4 roky

Rozhodně větší. Ponižuje mě to a cítím k takovému samci pokoru. Sám mám docela malého a moje žena má milence s větším a vím, že to  díky tomu více prožívá.  Na velikosti prostě záleží.

Cuckold odpověděl před 4 roky

Líbí se mi velký penis. Je to symbol mužnosti.

Nadrzeny odpověděl před 4 roky

Mám malého a žena preferuje větší. Často mi to říká, ví, že mě to vzrušuje.

Matěj odpověděl před 4 roky

Taky je to pro mě důležité. Pozoruji chlapy i ve sprchách a když vidím někoho s velkým, hned si ho představuju, jak mi šoustá ženu. 

Maxim odpověděl před 4 roky

Jelikož jde většinou především o sex, měl by mít milenec lepšího ptáka. Žena má milence kvůli kvalitnějšímu sexu. Větší penis než u partnera zaručí intenzivnější prožitek. 

Vaše odpověď

18 + 15 =