Vesnice

Honza zeptal se před 2 měsíce

Donedávna jsem si myslel, že se mi něco takového stát nemůže. Jsme spolu 5 let ve spokojeném vztahu, 2 roky manželé, všechno funguje, na jaře jsme si vzali hypotéku na rekonstrukci baráku, idylka. Byl jsem šťastný a spokojený. Ještě pár týdnů nazpět, než jsem se dozvěděl, že mi nasadila parohy. Ještě takovým způsobem, že o tom ví celá ves. V září každý rok pořádáme zábavu. Chodili jsme tam vždy spolu, teď jsem ale musel do práce, protože máme podstav. Takže šla sama. Na mol opilá si to rozdala za hospodou s místním flákačem. Pokérované už jednou trestané nemakačenko (neplacení výživného), které jen vysedává v hospodě a každou chvíli se s někým porve. Nejhorší je, že je u toho i viděli a hlavně slyšeli lidi, takže je to teď ústřední téma celé vsi.  Aby toho nebylo málo, má už 5 dní opožděnou menstruaci. Je z toho na nervy a já taky.  Nebýt toho, že o tom všichni ví a možného těhotenství, tak to asi z praktických důvodů překousnu. Takhe to ale bude těžké.  Nedovedu si představit rozvod ani prodej baráku. Dali jsme do toho všechny úspory a tolik úsilí.  Ona je z pobožné rodiny, takže ani nehrozí, že by šla na potrat, to by jí rodina zavrhla. Honí se mi hlavou asi milion myšlenek. Ona mi dokola opakuje, že to nechtěla a že ji opili, atd, ale to mi moc nepomáhá. Teď tu navíc koluje fáma, že je u toho i někdo natočil a že si jí ten hajzl nafotil. I kdybychom to mezi sebou nějak vyřešili a to těhotenství se nepotvrdilo, na tohle tu lidi nikdy nezapomenou. :-((. ((   Jsem zralej na mašli.

33 Odpovědi
Dr25 odpověděl před 2 měsíce

Ahoj ta situace je určitě složitá a těžká. Ovšem je potřeba to řešit nejen v sobě, ale i sní. A možná pomůže i najít třetí osobu. Někoho kdo vám pomůže o tom mluvit a nahlížet do toho nezávislé. Ať už nějaký kouč, který by byl asi nejlepší. A nebo nějaký kamarád ovšem takový, který nebude ani jedné straně nadržovat. 
 
Další věci je těhotenství. Tady si musíš sam položit otázku. Nebo už jsi si ji možná někdy položil. Byl by jsi schopen mít adoptované dítě? Pokud ano, tak můžeš tento přírůstek brát přesně tak. A druhé dítě pak uděláš ty.
Je to blbé co se stalo. Ale pořád to určitě jde zachránit. Ovšem musíte oba chtít. Pokud jedna nebo druhá strana nechce, tak naopak to chce co nejrychleji odejít. 
A vesnice časem zapomene. Ono se totiž neustále něco děje a drby starnou rychle. Co se týká flákače, tak odhchytit a chtít videa a foto. A hlavně aby je smazal. Pokud se bude cukat stačí pohrozit alimenty co ho případně čekají a myslím že bude jak beránek a ani nebude nic dál šířit. 

Fanyn odpověděl před 2 měsíce

Podvedla tě jednou, tak když jí to odpustíš a staneš se tak obecním parohatým troubou, pak až jí otrne, udělá to zase. A alkohol není polehčující okolnost, ale přitěžující jako u řidiče. Očividně tvá žena  nestojí za soucit. Rozveď se a pošli ji do oběhu. Pokud to dítě hodí na tebe, tak dej jako rozvedený k soudu žalobu o popření otcovství. Lze to od narození do 6 let dítěte. Nebo chceš žít v hanbě, všem pro srandu s ženskou, která tě zradila, podvedla, zostudila a k níž jsi ztratil důvěru? Chceš vychovávat cizí kukačku? Hlavně si kvůli kurvě neházej mašli, ta za to nestojí. No co, nebyl bys první ani poslední, co po rozvodu prodá rozestavěný dům, aby splatil hypotéku. Navíc ty bys platil jen polovinu, druhou ona. Když její pobožní rodiče z ní vychovali kurvu, vina pane i na jejich hlavu. Jednej, poraď se s právníkem a zbav se jí, ta za to nestojí.
dr25:  flákač se mu vysměje a navíc otcem je vždy manžel. To by se musel Honza rozvést a pak popřít to otcovství. Navíc jestli se ten nabíječ fláká, asi nebude mít ani peníze na ty alíky i kdyby chtěl.
 

Oem odpověděl před 2 měsíce

Jak se rodina dozví že byla na potratu? Určitě bych na něm trval, to že je pobožná a je to pro ni problém je její problém, ne tvůj. Jestli stojí o tebe a váš vztah a vnímá to jako chybu, bez keců na potrat půjde. Pokud ne, tak jak napsal fanyn. Zbavit se ji.

Oem odpověděl před 2 měsíce

A srovnávat kukačku s adoptovaným dítětem, no to snad ne. Adoptované dítě je výsledkem vzájemné dohody a důvěry. Kukačka ti do smrti bude připomínat, že tvoje žena je kurva a vždycky když se ti to dítě podívá do očí si to uvědomíš. To je naprosto ta poslední možnost, tohle podstoupí dobrovolně jenom úchyl, nebo masochista.

Fanyn odpověděl před 2 měsíce

Ona tvá žena bude asi dosti jednoduchá a nejspíš i živočišně primitivní. jasně, pokud už měla potřebu tě podvést, udělala by to tak, aby o tom nikdo z vesnice nevěděl a ani ty aby ses to nedozvěděl. A nábožná také asi moc není, když sesmilnila a jako vdaná zcizoložila. Chceš vychovávat dítě toho flákače a kořali? Bude mít jeho geny!!!

Drkanda25 odpověděl před 2 měsíce

Tak a teď to rozebrat vše nějak. To na co oba poukazujete je pohled, který by jste zastali vy. Což znamená je to pro vás kurva. Je to pro nevěrná manželka, kterou stát se to vám okamžitě vyhodíte a neřešíte nic okolo. Váš postoj chápu a proto jsem i v prvním komentáři psal, že záchranu musí chtít oba. Pokud Honza ví, že nechce nemá smysl nic lepit a měl by udělat to co radite a rozvést se. 
 
Ovšem je zde i jiný pohled. Ten ve kterém se chyby stávají. Ten ve kterém se chyby dají opravit a dopustit. Je to však složitá cesta. Ta cesta úplně změní dosavadní vztah. Ten vztah musí být zcela restartován. Musí začít na nové důvěře. A to jde jen pokud se budou ti dva spolu bavit. Musí komunikovat o všem. A to i o tom nepříjemném. Tam jak už jsem psal se hodí třetí nezávislá osoba, která může přinést pohled z venčí pro obě strany. 
 
Co se týče kukaček. Co jsem četl studie, tak odhadem každé 10 dítě je levoboček. A dost pochybuju že většina to ví. Honza má alespoň tu výhodu, že to ví od začátku. Nepřekvapí ho to za několik let, když bude třeba něco se zdravím. Může s tím pracovat od začátku. Opět je to ale na něm. On musí chtít a on musí přijmout to těžké rozhodnutí. 
 
Drby a vesnice? Znám u nás věrně ženské o kterých stejně jdou drby jak určitě šukání tam a tam. A naopak ty které podrží každému jsou přeci super ženské co si jich chlap ma vážit. Vesnice byly a jsou specifické. Vždy v historii to bylo o časté nevěře a půjčování žen. A co si budeme rozvodů dříve tolik nebylo. Chlapy si maximálně daly přes hubu a pak se ožrali. Nakonec spolu tu ženu promluvily a život šel dál. 
 
Takže Honzo nyní tě čeká těžké rozhodování. A záleží jen na tobě a na tvé ženě jak to uděláte. Jediné co radím nechat to na tlaku okolí. Rozhodní podle sebe. 
 
A ps na potrat určitě ženu nenutit pokud sama nechce. Ano promluvte si o tom, ale netlačit. Pokud to udělá pod tlakem, tak pokud by jste vztah chtěli zachránit, tak ho to nejspíše poznamená a zničí když né teď tak v budoucnu. 
Drž se a určitě dej vědět jak jsi dopadl. 

Fanyn odpověděl před 2 měsíce

Pokud je Honza s kanda cítěním, je to tak jak píše Drkanda25. Pokud se muž se ženou domluví na druhém chlapovi a i na tom, že ho nechají ženě udělat dítě, je to OK, to je dohoda obou, ale ona Honzu podle zradila, podvedla, zesměšnila a zostudila. Ona se s ním o ničem nedohadovala a udělala to. Asi ho ani moc nemiluje. Kdyby Honza nemohl mít děti, opět OK, ale ona mu prachsprostě zahnula s tím nejhorším vágusem. Proto hlasuji pro rozvod !

Oem odpověděl před 2 měsíce

To že půjde na potrat bych bral jako první krok k obnovení důvěry, jako důkaz, že toho lituje a že má snahu svoji chybu napravit. Pokud je pro ni potrat no-go, tak je evidentní že toho zase až tak nelituje a že je to prostě kurva, nebo si Honzy neváží a nemá smysl aby se o něco pokoušel.
Jak už psal, největší problém je to děcko. Takže potrat by vyřešil většinu problémů. Na toho ožralu by šlo zatlačit, že pokud to video někde zveřejní, tak to oznámím na policii, protože prcat na mol ožralou ženskou je dnes de facto znásilnění.
Chápu, že se na to dr25 snaží dívat optikou kandaulisty, cuckolda, ale tohle není případ, kdy by se o něco takového jednalo, tady selhala elementární důvěra a respekt jednoho k druhému. Je šance to napravit, ale míč je na straně jeho ženy.

Co se týče kukaček. Co jsem četl studie, tak odhadem každé 10 dítě je levoboček. A dost pochybuju že většina to ví. Honza má alespoň tu výhodu, že to ví od začátku

Ne, to není výhoda. Chlap který vychovává kukačku a neví o tom, může být v očích ženy stále chlap. Chlap, který vychovává kukačku i když to ví, bude navždy paroháč. Navíc, jak už jsem psal, vždy mu pohled na to dítě připomene, co je jeho žena zač.
Co oko nevidí, srdce nebolí…

Drkanda25 odpověděl před 2 měsíce

Ten problém je to v tvé hlavě. Ale ženy často mají s potratem problém. Znám i ty ze zdravotníci a všechny říkají potrat jen ze zdravotního důvodu ať ženy či plodu. Potrat rozhodně nevrátí důvěru. Ženě často pod nátlakem naopak přivede jen psychické problémy. Žena sama musí rozhodovat zda chce či nechce. 
Chlap, který vychovává kukačku, že je pro tu partnerku chlap? Naopak je to vztah kdy ona defakto lže každý den. Kdy si může neváží a nechce mu pravdu říci. Větší chlap je ten který to ví a příjme to. 
 
 

Oem odpověděl před 2 měsíce

Já jsem přece nepsal že ji má nutit. Ale pokud to vnímá jako že to byla chyba a miluje svého muže, sama by to měla navrhnout, protože žena počne dítě s chlapem, kterého si váží, který ji přitahuje a vzrušuje a je přesvědčena, že jeho geny jsou kvalitní, aby s ním splodila potomka. Pokud si vybrala toho váguse, mohla to být skutečně chyba protože byla tak ožralá, že nevěděla co dělá, pak je to znásilnění a každá znásilněná žena je ráda, když se „toho“ zbaví.
Pokud si to bude chtít nechat, ať si to nechá, ale já bych se rozhodně rozvedl, do kurvy bych neinvestoval, protože co když to udělá znovu?
Mimochodem, u spousty kukaček si ta žena ani není jista, proto se v tom nerýpe. Za mě je lepší, když už se to stane, to utajit. Tím, že se přizná, se nic nevyřeší. Kurva bude tak či tak, důvěra bude pryč a dítě časem ještě zjistí, že otec je paroháč a ono kukačka. Žádná výhra.

Drkanda25 odpověděl před 2 měsíce

A mi víme, že otec nemůže být zrovna Honza? Co když by si defakto zabil svého potomka? 
Kdybychom koukali co chce příroda ohledně plození, tak naopak bylo normální, že šukali všichni a prostě co se chytilo to se chytilo. Otec se neřešil prostě byly komunita. Takže tohle je taky až moderní doba, že lidé ví a chtějí vědět kdo plodil. A také náboženství to ovlivnilo. Jinak starověk a příroda jasně říkal šukat a plodit. Je jedno kdo. 
 
A co když to udělá znovu? Menší šance, že ona opět takto uklouzne než u nové partnerky. Tam se to stát může s větší pravděpodobností nebo ho může podvádět i víc.  

Oem odpověděl před 2 měsíce

Jenže komunita si také vzájemně vypomáhala a každý pomáhal všem. Dnes, kdy dítě je obrovský finanční závazek, se málo komu chce, přispívat na cizí dítě. Pokud píchali oba bez gumy, pak jistě sama by si po narození, nebo pokud to jde ještě před, dělala testy otcovství, aby si mohla zažádat o alimenty. Peníze od tatínka by se jí určitě hodily :-))) Tak ať si počkají na výsledky testů a podle toho se rozhodnou.
Já za sebe mohu říct, pokud bych byl žena a takto bych „uklouzl“, ještě s genetickým odpadem, tak bych i za cenu nějakého nepohodlí vymýšlel způsob, jak se toho zbavit a zároveň tím gestem ukázat partnerovi, že o něj skutečně jako o partnera a otce svých dětí stojím.
Honza nic moc nevymyslí, je to na té kurvě, jestli toho lituje, nebo se bude snažit využít hlupáčka honzu, aby se staral o dítě se kterým nemá nic společného, protože nemakačenko asi alimenty platit nebude.
Možná jsem paranoidní, ale já v tom vidím kalkul. Prostě si honzu vzala protože se umí postarat, ale asi jim to zase tak moc v posteli neklapalo, jinak by neměla potřebu roztahovat nohy za hospodou a počkala si až se vrátí z práce.
A že jiná ho podvede taky? No doufám, že se poučí, vyřeší hypotéku a do nového vztahu se nepohrne po hlavě, poučen, co jsou ženy zač. Pokud by ho nová podvedla, pošle ji do oběhu. Jak jednoduché, nebo pokud se v něm rozvine kandaulismus, tak se na tom spolu dohodnou. Samozřejmě, je možné, že se dohodnout i teď, s tou kurvou. Ale to by se asi neptal na poradně a mávl nad tím rovnou rukou.

Drkanda25 odpověděl před 2 měsíce

Většina žen je ovšem jiná než ty. Takže ano to co by udělal muž v ženském těle se snadno řekne. Ale ve skutečnosti jsou ženy ovládaný často výkyvy hormonů. To ty neznáš a nepoznáš. Zkus se s ženami bavit a zjistíš, že to není tak jednoduché. 
 
Ten kalkul jak píšeš tam nevidím. Kdyby tam byl, tak ho podvádí rozhodně dříve než po pěti letech vztahu. Tohle bylo prostě opilecké uklouznutí. Ano nemělo by se stávat, ale stává se hodně často. Prostě alkohol umí uvolnit a někoho úplně vypnout. 

Oem odpověděl před 2 měsíce

A jak on může vědět, že to bylo poprvé? Poprvé se to provalilo. Taky je možné, že to s tím ožralou táhne už nějakou dobu, jen více vypili a zapomněli se hlídat. Vím, že ženy se řídí hormony a pudy, ale její chování má dopady, takže pokud ví, že když se napije, tak roztahuje nohy na počkání, měla by abstinovat a nikam nechodit, zvlášť, pokud je pobožná.
Snažíš se tady dělat advokáta zločinci, bohužel, v tom co udělala se nedá najít nic, co by se dalo obhajovat. Udělal první chybu, že si s ní spojil majetek. Ona se projevila jako nevěrná kurva a ty mu radíš, aby si na sebe vzal další závazek ve formě mnoha milionů výživného na dítě, které není ani jeho? No to zdravý člověk prostě neudělá, jedině masochista, nebo hlupák, to se na mě nezlob. Nechat se oklamat jednou, ok. Ale dát podvodníkovi šanci, aby mě oklamal podruhé, to už je projev hlouposti.

Oem odpověděl před 2 měsíce

Bylo by hodně zajímavé, kdyby tazatel vyjasnil majetkové poměry. Píše, že brali hypo na rekonstrukci. Čí ten dům je, co za práci dělá žena? Vydělává teď vůbec? Atd. Z toho se dá také leccos vyčíst.

Oem odpověděl před 2 měsíce

Ještě jedna věc mě velmi zaráží… Proč pobožná, vdaná ženská, chodí na zábavu, kde alkohol hraje první roli sama, bez svého manžela. Toto je chování single žen, ne ženy, která je vdaná, usazená a plánuje třeba rodinu. Všechno co se ten den stalo je prostě špatně a tazatel by se měl ponaučit, vzpamatovat a vyhnout se dalším chybám. 

Drkanda25 odpověděl před 2 měsíce

Ty snad svoji doma držíš nebo s ní jsi 24 hodin? Já manželku kdykoliv pouštím kamkoliv. Ať jde o zábavu nebo diskotéka. 
Honza píše, že je pobožná rodina ona tolik být nemusí. A hlavně už si do ní promítás vše negativní. Honza ji zná pět let. On musí vědět jaká je a je jedno či je barák a jakou kdo ma nebo nemá práci. 

Fanyn odpověděl před 2 měsíce

Hoši, já na Honzově místě bych buď počkal do porodu, ale už bych s ní nespal, prostě by to byl můj trest za to, co udělala. Po porodu bych koupil stejný dudlík a ten oslintaný bych dal do nějaké laborky na porovnání DNA s mým. Těch 7 tisíc, co to stojí soukromě je lepší než na případnou kukačku platit minimálně 12x do měsíce do 18 let… Pokud bych zjistil, že testy jsou negativní a já nejsem otec, zažádal bych o rozvod pro manželčinu nevěru a ztrátu důvěry, prostě že k ní mám nepřekonatelný odpor. Rozdělil by se majetek i hypotéka nebo by se novostavba prodala na umoření hypošky. Hned po rozvodu bych podal žalobu na popření otcovství. To lze soudně až po rozvodu. Bez rozvodu to nelze, tak je otec vždy manžel. No a až by soudem nařízený test DNA prokázal neotcovství, Honza by nemusel ani nic na kukačku platit.
A nebo rozvod hned a testy až po něm. Přátelé a i kdyby to bylo Honzovo dítě, stejně je to kurva a to už jí nikdo neodpáře. 
Když se ženská sama a nebo někým nechá ožrat, že neví co se s ní děje, pak by mi z takové manželky bylo na blití. Když se já neožeru natolik, abych nevěděl, co dělám a měl okno, tak u manželky bych to také vyžadoval.
Honzo, radím ti jednej a nebuď za obecního parohatého troubu. Napiš nám, jak se věci teď u vás mají a co ty?  Jen nepřešlapuj nerozhodně na místě, to je ze všeho nejhorší.
 

Fanyn odpověděl před 2 měsíce

Oprava:  Mělo výt samozřejmě 12 x do roka.
Honza není očividně ani kandulista a ani cuckold a i kdyby byl, tak by na tom byl dohodnutý se ženou. Pokud mu ona zahýbá za zády tajně (veřejně) tak to není kandaulismus, ale sprostá nevěra. jako kana by z toho nic neměl, když by to neviděl a když by mu to neřekla. Já být Honza, tak ona jede jak namydlený blesk. klidně bych ji k tomu vágusovi dotáhl, že ať si ji nechá. Vraždu a nevěru neodpouštím.

Oem odpověděl před 2 měsíce

Drkando, to že svoji ženu všude pouštíš a ona se má potřebu tahat po diskotékách o něčem svědčí. Ale pokud by se moje žena chovala jako single, tak bych ji single status dopřál. Proč bych měl dělat osla pro chvilku sexu. Nejsem na tom zas tak zle, abych vyměnil hrdost za trochu šukání.

Drkanda25 odpověděl před 2 měsíce

Spíš to ukazuje, že vůbec nevěříš toho komu miluješ. Moje manželka má mou důvěru stejně tak jako ona ji má ve mě. Zrovna tak jako já můžu kdykoliv jít kamkoliv, tak to samé právo má být ona. Celkem smutné, že v nemáš v životě někoho komu můžeš na 100% důvěřovat. Ale zároveň to vysvětluje tvůj postoj k ženám. 

Fanyn odpověděl před 2 měsíce

Drkando25:  Důvěra ano, ale i ta má své meze, kdy sice důvěřuješ, ale už prověřuješ… Znám pár takových, co ženě dávali volnost a také důvěřovali a dnes jsou rozvedení, protože jejich partnerky tu důvěru zneužily a své manžely měly jen za důvěřivé trouby stylem: však ten můj trouba stejně na nic nepříjde.
No stejně jako u chlapů. tak i u žen to je kus od kusu. Některé si důvěřivost mohou vykládat jako naivitu a tedy slabost. Ty to máš v manželství asi dobré a natrefil jsi na tu správnou ženu, ale jini…  A pokud se chlap jednou spálí a rozvede, pak se nelze divit, že při další ženě je už velice obezřetný a nedůvěřivý a nebo když to vidí u kamarádů a příbuzných, kteří důvěřovali a dopadli jako hubkaři.

Jirko odpověděl před 2 měsíce

Fanyn : Jednoduchá, primitivní ? Podobný případ se stal i u nás. Paní bylo asi 35 let, manažerka, vysokoškolsky vzdělaná a hezká brunetka a šla s kamarádkou na místní párty, kde si dala více drinků a nakonec ji nějaký kluk šukal na záchodech. Pak se říkalo, že to byl místní rom.

Fanyn odpověděl před 2 měsíce

Jirko:  Ale pozor, vysoká škola není patent na rozum. Vem si jen, kolik vysokoškolsky vzdělaných pitomců nám vládne… A to co píšeš, je zase o přemíře alkoholu. když to někdo nezvládá, nemá chlastat. V opici se i ženská či chlap s pěti tituly stane zvířetem, to ale není omluva, po je jen politování a odsouzeníhodné.
 

troll odpověděl před 2 měsíce

Fanyne hele tazatel jako kdyby ti vypadl z povídky to snad není možný. Jakmile jednou podvede a ještě takhle tak to bude víckrát kdo ví jakou má minulost kolik toho za školních let prošukala lol

Fanyn odpověděl před 2 měsíce

Víš, třeba nemusela, ale očividně patří k těm, co je alkohol oblbne, otupí racionální myšlení a pak jim ochotně roztahuje stehna. Takových je…
Ale že by Honza nevěděl za ty roky co s ní je, co s ní dělá alkohol? Byl bych rád, kdyby se Honza ozval a napsal co je nového.
 

Honza odpověděl před 2 měsíce

Děkuju všem kteří komentovali, jsem vděčný za každý názor a radu. Nikdy jsem nečekal, že toto budu muset někdy řešit.
Za ty tři týdny se toho stalo hodně. Těhotenství je potvrzené. Ten dement je ve vsi za největšího frajera že zbouchnul vdanou ženskou. Já chodím kanálama. Po vsi navíc koluje to video. Máme ve vsi hodně dobráků, snad každý druhý mi ho přeposlal.  Není tam sice nic moc vidět, zato slyšet je tam všechno. Krom hekání mojí ženy je tam slyšet i jak se jí ptá jestli to chce „do kundy „. Ona sice nic neříká, ale není možné aby ho neslyšela. Tvrdila mi že si myslela, že má kondom, ale po tom videu jí moc nevěřím, leda by byla fakt úplně namol.
Dohodli jsme se, že rozvádět se nebudeme a dáme tomu čas. Jak jsem předpokládal, dítě si chce nechat a chce abych si ho já napsal na sebe. Jsem z toho vyřízený, ale přijít o ní asi nechci. Neumím si ale vůbec představit jak za ním jdu něco domlouvat.

Fanyn odpověděl před 2 měsíce

Tak to se nezlob, to pak ve vsi budeš za ještě většího vola. Celý život tu kukačku budeš mít na očích a bude ti připomínat tvou potupu. Na vážnosti stoupneš, pokud se s ní rozvedeš. Tohle bych nesnesl. Takhle budeš jen parohatý trouba všem pro smích

Fanyn odpověděl před 2 měsíce

Ještě takový postřeh. Udělala ti co udělala a ty v podstatě nereaguješ. V jejích očích budeš za slabocha a připrav se na to, že ti to po čase udělá zase. Když si kukačku napíšeš na sebe, uvědom si, že kdyby tě sama opustila, budeš platit alimenty na cizí dítě. To bys chtěl?
A protože dítě je vždy manžela, musíš se rozvést, abys pak mohl soudně popřít otcovství, jinak to nelze. Nebo chceš být na vsi za obecního troubu?

Oem odpověděl před 2 měsíce

Ještě větší debil, než jsme čekali. Sorry, ale ty si nic jiného nezasloužíš, nezasloužíš si respekt. Jsi debil a parodie na chlapa a stydím se i za tebe.

Oem odpověděl před 2 měsíce

Fanyn : je to imbecil. Rohožka. Bude celý život živit cizího fakana a ženskou, protože ta ženská je cizí, není jeho. Některým lidem bohužel není pomoci. Nebo si z nás dělá prdel.

Oem odpověděl před 2 měsíce

Přesně tak, kdybys tu kurvu poslal do prdele, byl bys za frajera ty. A on by byl chudák co si jednou zaprcal a další dekády bude platit alimenty. Kvůli lidem jako jsi ty se těším, až evropu ovládne islám a tyhle močky a jejich křesťanské kurvy s nemanželskými parchanty odsune na okraj společnosti 😀 To kamenování má něco do sebe. Když už nemá rozum chlap, vyřeší to za něj společnost. U vás ve vesnici si o tom budou šuškat v kostele a pak vás s úsměvem zdravit. Aspoň že dítě bude znát svého biologického tatínka a možná se jednou podívá s jakou láskou si ho vyrobili.

Calveros odpověděl před 1 měsíc

Taky jsem pro rozvod. V podobné situaci jsem byl, bude to bolet, ale jestli se nepochlapíš teď, tak to bude bolet víc. Tohle nezvládla ona a nakonec to půjde spíš za tebou, protože to tebou přikryje. A je pravda, že už tě nikdy nebude brát jako chlapa a být spolu jen ze setrvačnosti nejde. Je to blbý, ale takový věci se stávají – rozvody, prodeje domů, hanba. Jde o to zatnout zuby, oprostit se od citů a začít myslet pragmaticky a bez emocí. Navíc, není to tvá hanba, to ona se tu svou snaží zmenšit tím, že tě do toho zapojuje. Manželský slib už porušila, tak teď už v tom spolu nejedete. Něco jiného je, když je to otevřený vztah, nebo adopce, tohle je prostě přes čáru a ty jsi neudělal nic špatně. 

Vaše odpověď

20 + 11 =