Vesnice

Honza zeptal se před 10 měsíců

Donedávna jsem si myslel, že se mi něco takového stát nemůže. Jsme spolu 5 let ve spokojeném vztahu, 2 roky manželé, všechno funguje, na jaře jsme si vzali hypotéku na rekonstrukci baráku, idylka. Byl jsem šťastný a spokojený. Ještě pár týdnů nazpět, než jsem se dozvěděl, že mi nasadila parohy. Ještě takovým způsobem, že o tom ví celá ves. V září každý rok pořádáme zábavu. Chodili jsme tam vždy spolu, teď jsem ale musel do práce, protože máme podstav. Takže šla sama. Na mol opilá si to rozdala za hospodou s místním flákačem. Pokérované už jednou trestané nemakačenko (neplacení výživného), které jen vysedává v hospodě a každou chvíli se s někým porve. Nejhorší je, že je u toho i viděli a hlavně slyšeli lidi, takže je to teď ústřední téma celé vsi.  Aby toho nebylo málo, má už 5 dní opožděnou menstruaci. Je z toho na nervy a já taky.  Nebýt toho, že o tom všichni ví a možného těhotenství, tak to asi z praktických důvodů překousnu. Takhe to ale bude těžké.  Nedovedu si představit rozvod ani prodej baráku. Dali jsme do toho všechny úspory a tolik úsilí.  Ona je z pobožné rodiny, takže ani nehrozí, že by šla na potrat, to by jí rodina zavrhla. Honí se mi hlavou asi milion myšlenek. Ona mi dokola opakuje, že to nechtěla a že ji opili, atd, ale to mi moc nepomáhá. Teď tu navíc koluje fáma, že je u toho i někdo natočil a že si jí ten hajzl nafotil. I kdybychom to mezi sebou nějak vyřešili a to těhotenství se nepotvrdilo, na tohle tu lidi nikdy nezapomenou. :-((. ((   Jsem zralej na mašli.

50 Odpovědi
Dr25 odpověděl před 10 měsíců

Ahoj ta situace je určitě složitá a těžká. Ovšem je potřeba to řešit nejen v sobě, ale i sní. A možná pomůže i najít třetí osobu. Někoho kdo vám pomůže o tom mluvit a nahlížet do toho nezávislé. Ať už nějaký kouč, který by byl asi nejlepší. A nebo nějaký kamarád ovšem takový, který nebude ani jedné straně nadržovat. 
 
Další věci je těhotenství. Tady si musíš sam položit otázku. Nebo už jsi si ji možná někdy položil. Byl by jsi schopen mít adoptované dítě? Pokud ano, tak můžeš tento přírůstek brát přesně tak. A druhé dítě pak uděláš ty.
Je to blbé co se stalo. Ale pořád to určitě jde zachránit. Ovšem musíte oba chtít. Pokud jedna nebo druhá strana nechce, tak naopak to chce co nejrychleji odejít. 
A vesnice časem zapomene. Ono se totiž neustále něco děje a drby starnou rychle. Co se týká flákače, tak odhchytit a chtít videa a foto. A hlavně aby je smazal. Pokud se bude cukat stačí pohrozit alimenty co ho případně čekají a myslím že bude jak beránek a ani nebude nic dál šířit. 

Fanyn odpověděl před 10 měsíců

Podvedla tě jednou, tak když jí to odpustíš a staneš se tak obecním parohatým troubou, pak až jí otrne, udělá to zase. A alkohol není polehčující okolnost, ale přitěžující jako u řidiče. Očividně tvá žena  nestojí za soucit. Rozveď se a pošli ji do oběhu. Pokud to dítě hodí na tebe, tak dej jako rozvedený k soudu žalobu o popření otcovství. Lze to od narození do 6 let dítěte. Nebo chceš žít v hanbě, všem pro srandu s ženskou, která tě zradila, podvedla, zostudila a k níž jsi ztratil důvěru? Chceš vychovávat cizí kukačku? Hlavně si kvůli kurvě neházej mašli, ta za to nestojí. No co, nebyl bys první ani poslední, co po rozvodu prodá rozestavěný dům, aby splatil hypotéku. Navíc ty bys platil jen polovinu, druhou ona. Když její pobožní rodiče z ní vychovali kurvu, vina pane i na jejich hlavu. Jednej, poraď se s právníkem a zbav se jí, ta za to nestojí.
dr25:  flákač se mu vysměje a navíc otcem je vždy manžel. To by se musel Honza rozvést a pak popřít to otcovství. Navíc jestli se ten nabíječ fláká, asi nebude mít ani peníze na ty alíky i kdyby chtěl.
 

Oem odpověděl před 10 měsíců

Jak se rodina dozví že byla na potratu? Určitě bych na něm trval, to že je pobožná a je to pro ni problém je její problém, ne tvůj. Jestli stojí o tebe a váš vztah a vnímá to jako chybu, bez keců na potrat půjde. Pokud ne, tak jak napsal fanyn. Zbavit se ji.

Oem odpověděl před 10 měsíců

A srovnávat kukačku s adoptovaným dítětem, no to snad ne. Adoptované dítě je výsledkem vzájemné dohody a důvěry. Kukačka ti do smrti bude připomínat, že tvoje žena je kurva a vždycky když se ti to dítě podívá do očí si to uvědomíš. To je naprosto ta poslední možnost, tohle podstoupí dobrovolně jenom úchyl, nebo masochista.

Fanyn odpověděl před 10 měsíců

Ona tvá žena bude asi dosti jednoduchá a nejspíš i živočišně primitivní. jasně, pokud už měla potřebu tě podvést, udělala by to tak, aby o tom nikdo z vesnice nevěděl a ani ty aby ses to nedozvěděl. A nábožná také asi moc není, když sesmilnila a jako vdaná zcizoložila. Chceš vychovávat dítě toho flákače a kořali? Bude mít jeho geny!!!

Drkanda25 odpověděl před 10 měsíců

Tak a teď to rozebrat vše nějak. To na co oba poukazujete je pohled, který by jste zastali vy. Což znamená je to pro vás kurva. Je to pro nevěrná manželka, kterou stát se to vám okamžitě vyhodíte a neřešíte nic okolo. Váš postoj chápu a proto jsem i v prvním komentáři psal, že záchranu musí chtít oba. Pokud Honza ví, že nechce nemá smysl nic lepit a měl by udělat to co radite a rozvést se. 
 
Ovšem je zde i jiný pohled. Ten ve kterém se chyby stávají. Ten ve kterém se chyby dají opravit a dopustit. Je to však složitá cesta. Ta cesta úplně změní dosavadní vztah. Ten vztah musí být zcela restartován. Musí začít na nové důvěře. A to jde jen pokud se budou ti dva spolu bavit. Musí komunikovat o všem. A to i o tom nepříjemném. Tam jak už jsem psal se hodí třetí nezávislá osoba, která může přinést pohled z venčí pro obě strany. 
 
Co se týče kukaček. Co jsem četl studie, tak odhadem každé 10 dítě je levoboček. A dost pochybuju že většina to ví. Honza má alespoň tu výhodu, že to ví od začátku. Nepřekvapí ho to za několik let, když bude třeba něco se zdravím. Může s tím pracovat od začátku. Opět je to ale na něm. On musí chtít a on musí přijmout to těžké rozhodnutí. 
 
Drby a vesnice? Znám u nás věrně ženské o kterých stejně jdou drby jak určitě šukání tam a tam. A naopak ty které podrží každému jsou přeci super ženské co si jich chlap ma vážit. Vesnice byly a jsou specifické. Vždy v historii to bylo o časté nevěře a půjčování žen. A co si budeme rozvodů dříve tolik nebylo. Chlapy si maximálně daly přes hubu a pak se ožrali. Nakonec spolu tu ženu promluvily a život šel dál. 
 
Takže Honzo nyní tě čeká těžké rozhodování. A záleží jen na tobě a na tvé ženě jak to uděláte. Jediné co radím nechat to na tlaku okolí. Rozhodní podle sebe. 
 
A ps na potrat určitě ženu nenutit pokud sama nechce. Ano promluvte si o tom, ale netlačit. Pokud to udělá pod tlakem, tak pokud by jste vztah chtěli zachránit, tak ho to nejspíše poznamená a zničí když né teď tak v budoucnu. 
Drž se a určitě dej vědět jak jsi dopadl. 

Fanyn odpověděl před 10 měsíců

Pokud je Honza s kanda cítěním, je to tak jak píše Drkanda25. Pokud se muž se ženou domluví na druhém chlapovi a i na tom, že ho nechají ženě udělat dítě, je to OK, to je dohoda obou, ale ona Honzu podle zradila, podvedla, zesměšnila a zostudila. Ona se s ním o ničem nedohadovala a udělala to. Asi ho ani moc nemiluje. Kdyby Honza nemohl mít děti, opět OK, ale ona mu prachsprostě zahnula s tím nejhorším vágusem. Proto hlasuji pro rozvod !

Oem odpověděl před 10 měsíců

To že půjde na potrat bych bral jako první krok k obnovení důvěry, jako důkaz, že toho lituje a že má snahu svoji chybu napravit. Pokud je pro ni potrat no-go, tak je evidentní že toho zase až tak nelituje a že je to prostě kurva, nebo si Honzy neváží a nemá smysl aby se o něco pokoušel.
Jak už psal, největší problém je to děcko. Takže potrat by vyřešil většinu problémů. Na toho ožralu by šlo zatlačit, že pokud to video někde zveřejní, tak to oznámím na policii, protože prcat na mol ožralou ženskou je dnes de facto znásilnění.
Chápu, že se na to dr25 snaží dívat optikou kandaulisty, cuckolda, ale tohle není případ, kdy by se o něco takového jednalo, tady selhala elementární důvěra a respekt jednoho k druhému. Je šance to napravit, ale míč je na straně jeho ženy.

Co se týče kukaček. Co jsem četl studie, tak odhadem každé 10 dítě je levoboček. A dost pochybuju že většina to ví. Honza má alespoň tu výhodu, že to ví od začátku

Ne, to není výhoda. Chlap který vychovává kukačku a neví o tom, může být v očích ženy stále chlap. Chlap, který vychovává kukačku i když to ví, bude navždy paroháč. Navíc, jak už jsem psal, vždy mu pohled na to dítě připomene, co je jeho žena zač.
Co oko nevidí, srdce nebolí…

Drkanda25 odpověděl před 10 měsíců

Ten problém je to v tvé hlavě. Ale ženy často mají s potratem problém. Znám i ty ze zdravotníci a všechny říkají potrat jen ze zdravotního důvodu ať ženy či plodu. Potrat rozhodně nevrátí důvěru. Ženě často pod nátlakem naopak přivede jen psychické problémy. Žena sama musí rozhodovat zda chce či nechce. 
Chlap, který vychovává kukačku, že je pro tu partnerku chlap? Naopak je to vztah kdy ona defakto lže každý den. Kdy si může neváží a nechce mu pravdu říci. Větší chlap je ten který to ví a příjme to. 
 
 

Oem odpověděl před 10 měsíců

Já jsem přece nepsal že ji má nutit. Ale pokud to vnímá jako že to byla chyba a miluje svého muže, sama by to měla navrhnout, protože žena počne dítě s chlapem, kterého si váží, který ji přitahuje a vzrušuje a je přesvědčena, že jeho geny jsou kvalitní, aby s ním splodila potomka. Pokud si vybrala toho váguse, mohla to být skutečně chyba protože byla tak ožralá, že nevěděla co dělá, pak je to znásilnění a každá znásilněná žena je ráda, když se „toho“ zbaví.
Pokud si to bude chtít nechat, ať si to nechá, ale já bych se rozhodně rozvedl, do kurvy bych neinvestoval, protože co když to udělá znovu?
Mimochodem, u spousty kukaček si ta žena ani není jista, proto se v tom nerýpe. Za mě je lepší, když už se to stane, to utajit. Tím, že se přizná, se nic nevyřeší. Kurva bude tak či tak, důvěra bude pryč a dítě časem ještě zjistí, že otec je paroháč a ono kukačka. Žádná výhra.

Drkanda25 odpověděl před 10 měsíců

A mi víme, že otec nemůže být zrovna Honza? Co když by si defakto zabil svého potomka? 
Kdybychom koukali co chce příroda ohledně plození, tak naopak bylo normální, že šukali všichni a prostě co se chytilo to se chytilo. Otec se neřešil prostě byly komunita. Takže tohle je taky až moderní doba, že lidé ví a chtějí vědět kdo plodil. A také náboženství to ovlivnilo. Jinak starověk a příroda jasně říkal šukat a plodit. Je jedno kdo. 
 
A co když to udělá znovu? Menší šance, že ona opět takto uklouzne než u nové partnerky. Tam se to stát může s větší pravděpodobností nebo ho může podvádět i víc.  

Oem odpověděl před 10 měsíců

Jenže komunita si také vzájemně vypomáhala a každý pomáhal všem. Dnes, kdy dítě je obrovský finanční závazek, se málo komu chce, přispívat na cizí dítě. Pokud píchali oba bez gumy, pak jistě sama by si po narození, nebo pokud to jde ještě před, dělala testy otcovství, aby si mohla zažádat o alimenty. Peníze od tatínka by se jí určitě hodily :-))) Tak ať si počkají na výsledky testů a podle toho se rozhodnou.
Já za sebe mohu říct, pokud bych byl žena a takto bych „uklouzl“, ještě s genetickým odpadem, tak bych i za cenu nějakého nepohodlí vymýšlel způsob, jak se toho zbavit a zároveň tím gestem ukázat partnerovi, že o něj skutečně jako o partnera a otce svých dětí stojím.
Honza nic moc nevymyslí, je to na té kurvě, jestli toho lituje, nebo se bude snažit využít hlupáčka honzu, aby se staral o dítě se kterým nemá nic společného, protože nemakačenko asi alimenty platit nebude.
Možná jsem paranoidní, ale já v tom vidím kalkul. Prostě si honzu vzala protože se umí postarat, ale asi jim to zase tak moc v posteli neklapalo, jinak by neměla potřebu roztahovat nohy za hospodou a počkala si až se vrátí z práce.
A že jiná ho podvede taky? No doufám, že se poučí, vyřeší hypotéku a do nového vztahu se nepohrne po hlavě, poučen, co jsou ženy zač. Pokud by ho nová podvedla, pošle ji do oběhu. Jak jednoduché, nebo pokud se v něm rozvine kandaulismus, tak se na tom spolu dohodnou. Samozřejmě, je možné, že se dohodnout i teď, s tou kurvou. Ale to by se asi neptal na poradně a mávl nad tím rovnou rukou.

Drkanda25 odpověděl před 10 měsíců

Většina žen je ovšem jiná než ty. Takže ano to co by udělal muž v ženském těle se snadno řekne. Ale ve skutečnosti jsou ženy ovládaný často výkyvy hormonů. To ty neznáš a nepoznáš. Zkus se s ženami bavit a zjistíš, že to není tak jednoduché. 
 
Ten kalkul jak píšeš tam nevidím. Kdyby tam byl, tak ho podvádí rozhodně dříve než po pěti letech vztahu. Tohle bylo prostě opilecké uklouznutí. Ano nemělo by se stávat, ale stává se hodně často. Prostě alkohol umí uvolnit a někoho úplně vypnout. 

Oem odpověděl před 10 měsíců

A jak on může vědět, že to bylo poprvé? Poprvé se to provalilo. Taky je možné, že to s tím ožralou táhne už nějakou dobu, jen více vypili a zapomněli se hlídat. Vím, že ženy se řídí hormony a pudy, ale její chování má dopady, takže pokud ví, že když se napije, tak roztahuje nohy na počkání, měla by abstinovat a nikam nechodit, zvlášť, pokud je pobožná.
Snažíš se tady dělat advokáta zločinci, bohužel, v tom co udělala se nedá najít nic, co by se dalo obhajovat. Udělal první chybu, že si s ní spojil majetek. Ona se projevila jako nevěrná kurva a ty mu radíš, aby si na sebe vzal další závazek ve formě mnoha milionů výživného na dítě, které není ani jeho? No to zdravý člověk prostě neudělá, jedině masochista, nebo hlupák, to se na mě nezlob. Nechat se oklamat jednou, ok. Ale dát podvodníkovi šanci, aby mě oklamal podruhé, to už je projev hlouposti.

Oem odpověděl před 10 měsíců

Bylo by hodně zajímavé, kdyby tazatel vyjasnil majetkové poměry. Píše, že brali hypo na rekonstrukci. Čí ten dům je, co za práci dělá žena? Vydělává teď vůbec? Atd. Z toho se dá také leccos vyčíst.

Oem odpověděl před 10 měsíců

Ještě jedna věc mě velmi zaráží… Proč pobožná, vdaná ženská, chodí na zábavu, kde alkohol hraje první roli sama, bez svého manžela. Toto je chování single žen, ne ženy, která je vdaná, usazená a plánuje třeba rodinu. Všechno co se ten den stalo je prostě špatně a tazatel by se měl ponaučit, vzpamatovat a vyhnout se dalším chybám. 

Drkanda25 odpověděl před 10 měsíců

Ty snad svoji doma držíš nebo s ní jsi 24 hodin? Já manželku kdykoliv pouštím kamkoliv. Ať jde o zábavu nebo diskotéka. 
Honza píše, že je pobožná rodina ona tolik být nemusí. A hlavně už si do ní promítás vše negativní. Honza ji zná pět let. On musí vědět jaká je a je jedno či je barák a jakou kdo ma nebo nemá práci. 

Fanyn odpověděl před 10 měsíců

Hoši, já na Honzově místě bych buď počkal do porodu, ale už bych s ní nespal, prostě by to byl můj trest za to, co udělala. Po porodu bych koupil stejný dudlík a ten oslintaný bych dal do nějaké laborky na porovnání DNA s mým. Těch 7 tisíc, co to stojí soukromě je lepší než na případnou kukačku platit minimálně 12x do měsíce do 18 let… Pokud bych zjistil, že testy jsou negativní a já nejsem otec, zažádal bych o rozvod pro manželčinu nevěru a ztrátu důvěry, prostě že k ní mám nepřekonatelný odpor. Rozdělil by se majetek i hypotéka nebo by se novostavba prodala na umoření hypošky. Hned po rozvodu bych podal žalobu na popření otcovství. To lze soudně až po rozvodu. Bez rozvodu to nelze, tak je otec vždy manžel. No a až by soudem nařízený test DNA prokázal neotcovství, Honza by nemusel ani nic na kukačku platit.
A nebo rozvod hned a testy až po něm. Přátelé a i kdyby to bylo Honzovo dítě, stejně je to kurva a to už jí nikdo neodpáře. 
Když se ženská sama a nebo někým nechá ožrat, že neví co se s ní děje, pak by mi z takové manželky bylo na blití. Když se já neožeru natolik, abych nevěděl, co dělám a měl okno, tak u manželky bych to také vyžadoval.
Honzo, radím ti jednej a nebuď za obecního parohatého troubu. Napiš nám, jak se věci teď u vás mají a co ty?  Jen nepřešlapuj nerozhodně na místě, to je ze všeho nejhorší.
 

Fanyn odpověděl před 10 měsíců

Oprava:  Mělo výt samozřejmě 12 x do roka.
Honza není očividně ani kandulista a ani cuckold a i kdyby byl, tak by na tom byl dohodnutý se ženou. Pokud mu ona zahýbá za zády tajně (veřejně) tak to není kandaulismus, ale sprostá nevěra. jako kana by z toho nic neměl, když by to neviděl a když by mu to neřekla. Já být Honza, tak ona jede jak namydlený blesk. klidně bych ji k tomu vágusovi dotáhl, že ať si ji nechá. Vraždu a nevěru neodpouštím.

Oem odpověděl před 10 měsíců

Drkando, to že svoji ženu všude pouštíš a ona se má potřebu tahat po diskotékách o něčem svědčí. Ale pokud by se moje žena chovala jako single, tak bych ji single status dopřál. Proč bych měl dělat osla pro chvilku sexu. Nejsem na tom zas tak zle, abych vyměnil hrdost za trochu šukání.

Drkanda25 odpověděl před 10 měsíců

Spíš to ukazuje, že vůbec nevěříš toho komu miluješ. Moje manželka má mou důvěru stejně tak jako ona ji má ve mě. Zrovna tak jako já můžu kdykoliv jít kamkoliv, tak to samé právo má být ona. Celkem smutné, že v nemáš v životě někoho komu můžeš na 100% důvěřovat. Ale zároveň to vysvětluje tvůj postoj k ženám. 

Fanyn odpověděl před 10 měsíců

Drkando25:  Důvěra ano, ale i ta má své meze, kdy sice důvěřuješ, ale už prověřuješ… Znám pár takových, co ženě dávali volnost a také důvěřovali a dnes jsou rozvedení, protože jejich partnerky tu důvěru zneužily a své manžely měly jen za důvěřivé trouby stylem: však ten můj trouba stejně na nic nepříjde.
No stejně jako u chlapů. tak i u žen to je kus od kusu. Některé si důvěřivost mohou vykládat jako naivitu a tedy slabost. Ty to máš v manželství asi dobré a natrefil jsi na tu správnou ženu, ale jini…  A pokud se chlap jednou spálí a rozvede, pak se nelze divit, že při další ženě je už velice obezřetný a nedůvěřivý a nebo když to vidí u kamarádů a příbuzných, kteří důvěřovali a dopadli jako hubkaři.

Jirko odpověděl před 10 měsíců

Fanyn : Jednoduchá, primitivní ? Podobný případ se stal i u nás. Paní bylo asi 35 let, manažerka, vysokoškolsky vzdělaná a hezká brunetka a šla s kamarádkou na místní párty, kde si dala více drinků a nakonec ji nějaký kluk šukal na záchodech. Pak se říkalo, že to byl místní rom.

Fanyn odpověděl před 10 měsíců

Jirko:  Ale pozor, vysoká škola není patent na rozum. Vem si jen, kolik vysokoškolsky vzdělaných pitomců nám vládne… A to co píšeš, je zase o přemíře alkoholu. když to někdo nezvládá, nemá chlastat. V opici se i ženská či chlap s pěti tituly stane zvířetem, to ale není omluva, po je jen politování a odsouzeníhodné.
 

troll odpověděl před 9 měsíců

Fanyne hele tazatel jako kdyby ti vypadl z povídky to snad není možný. Jakmile jednou podvede a ještě takhle tak to bude víckrát kdo ví jakou má minulost kolik toho za školních let prošukala lol

Fanyn odpověděl před 9 měsíců

Víš, třeba nemusela, ale očividně patří k těm, co je alkohol oblbne, otupí racionální myšlení a pak jim ochotně roztahuje stehna. Takových je…
Ale že by Honza nevěděl za ty roky co s ní je, co s ní dělá alkohol? Byl bych rád, kdyby se Honza ozval a napsal co je nového.
 

Honza odpověděl před 9 měsíců

Děkuju všem kteří komentovali, jsem vděčný za každý názor a radu. Nikdy jsem nečekal, že toto budu muset někdy řešit.
Za ty tři týdny se toho stalo hodně. Těhotenství je potvrzené. Ten dement je ve vsi za největšího frajera že zbouchnul vdanou ženskou. Já chodím kanálama. Po vsi navíc koluje to video. Máme ve vsi hodně dobráků, snad každý druhý mi ho přeposlal.  Není tam sice nic moc vidět, zato slyšet je tam všechno. Krom hekání mojí ženy je tam slyšet i jak se jí ptá jestli to chce „do kundy „. Ona sice nic neříká, ale není možné aby ho neslyšela. Tvrdila mi že si myslela, že má kondom, ale po tom videu jí moc nevěřím, leda by byla fakt úplně namol.
Dohodli jsme se, že rozvádět se nebudeme a dáme tomu čas. Jak jsem předpokládal, dítě si chce nechat a chce abych si ho já napsal na sebe. Jsem z toho vyřízený, ale přijít o ní asi nechci. Neumím si ale vůbec představit jak za ním jdu něco domlouvat.

Fanyn odpověděl před 9 měsíců

Tak to se nezlob, to pak ve vsi budeš za ještě většího vola. Celý život tu kukačku budeš mít na očích a bude ti připomínat tvou potupu. Na vážnosti stoupneš, pokud se s ní rozvedeš. Tohle bych nesnesl. Takhle budeš jen parohatý trouba všem pro smích

Fanyn odpověděl před 9 měsíců

Ještě takový postřeh. Udělala ti co udělala a ty v podstatě nereaguješ. V jejích očích budeš za slabocha a připrav se na to, že ti to po čase udělá zase. Když si kukačku napíšeš na sebe, uvědom si, že kdyby tě sama opustila, budeš platit alimenty na cizí dítě. To bys chtěl?
A protože dítě je vždy manžela, musíš se rozvést, abys pak mohl soudně popřít otcovství, jinak to nelze. Nebo chceš být na vsi za obecního troubu?

Oem odpověděl před 9 měsíců

Ještě větší debil, než jsme čekali. Sorry, ale ty si nic jiného nezasloužíš, nezasloužíš si respekt. Jsi debil a parodie na chlapa a stydím se i za tebe.

Oem odpověděl před 9 měsíců

Fanyn : je to imbecil. Rohožka. Bude celý život živit cizího fakana a ženskou, protože ta ženská je cizí, není jeho. Některým lidem bohužel není pomoci. Nebo si z nás dělá prdel.

Oem odpověděl před 9 měsíců

Přesně tak, kdybys tu kurvu poslal do prdele, byl bys za frajera ty. A on by byl chudák co si jednou zaprcal a další dekády bude platit alimenty. Kvůli lidem jako jsi ty se těším, až evropu ovládne islám a tyhle močky a jejich křesťanské kurvy s nemanželskými parchanty odsune na okraj společnosti 😀 To kamenování má něco do sebe. Když už nemá rozum chlap, vyřeší to za něj společnost. U vás ve vesnici si o tom budou šuškat v kostele a pak vás s úsměvem zdravit. Aspoň že dítě bude znát svého biologického tatínka a možná se jednou podívá s jakou láskou si ho vyrobili.

Calveros odpověděl před 9 měsíců

Taky jsem pro rozvod. V podobné situaci jsem byl, bude to bolet, ale jestli se nepochlapíš teď, tak to bude bolet víc. Tohle nezvládla ona a nakonec to půjde spíš za tebou, protože to tebou přikryje. A je pravda, že už tě nikdy nebude brát jako chlapa a být spolu jen ze setrvačnosti nejde. Je to blbý, ale takový věci se stávají – rozvody, prodeje domů, hanba. Jde o to zatnout zuby, oprostit se od citů a začít myslet pragmaticky a bez emocí. Navíc, není to tvá hanba, to ona se tu svou snaží zmenšit tím, že tě do toho zapojuje. Manželský slib už porušila, tak teď už v tom spolu nejedete. Něco jiného je, když je to otevřený vztah, nebo adopce, tohle je prostě přes čáru a ty jsi neudělal nic špatně. 

Alex odpověděl před 6 měsíců

Ahoj. Neviem či je to reálne alebo len fikcia .. ale mne sa stalo niečo strašne podobne. Zaujímalo by ma ako ste cez to prešli ?? 

Dr25 odpověděl před 5 měsíců

A co podobné? Povídej ať víme o co nejdříve jde. 

Fanyn odpověděl před 5 měsíců

Alexi popiš nám tu tvou situaci, zajímá nás to.

Alex odpověděl před 5 měsíců

Ahojte. Tak začnem asi tým že keď som si prečítal ten príbeh skoro všetko sedelo aj na mňa. Len troška je to iné. Sme pár už 13 rokov 3 deti žijeme v malej dedine kde sme kúpili dom a prerobili. Áno sme v tomto smere otvorený tak že sme mali stretka atď ale všetko súkromný a nikto nič nevedel a netušil. Tak začnem … Došiel deň obce… Moja že by tam rada šla ..zobrala najstaršieho syna … O 11 prišli domov a že ona by sa ešte vrátila . Ja že však pohoda ma tam rodinu tak že nič nech sa zabáva. No stalo sa čo sa nemalo . Opitá odišla s jedným 20 ročným sopliakom a stalo sa čo sa stalo v strede dediny vedľa základnej školy pred asi 30 sledujúcimi. Môžme vám napísať že aj keď som bol vždy v pohode keď bola výmena .. toto som nedokázala prekusnut. Ako dovtedy som nechápal ako to moze človeka zlomit. To že sa vám smeje celá dedina a vám prichádzajú správy ako tam sukala vaša žena … Plus dedina kde ešte pridajú všeličo .. tak my sme to vydržali 3 mesiace a sme sa odsťahovali . Ale ja to nedokážem odpustiť . Ale ani ju nedokážem opustiť. Sme predsa spolu 13 rokov . Máme deti ale vzťah je rozbitý … A žena … Prepáč nemala som ???????? tak to je asi tak v skratke môj ozajstný príbeh ????

Fanyn odpověděl před 5 měsíců

To je skoro jak přes kopírák, akorát to její otěhotnění tam chybí. Někde jsem četl skoro stejný příběh jako tvůj s tím, že ten 20 letý byl brácha nebo bratranec tvého nejlepšího kamaráda…

Alex odpověděl před 5 měsíců

Fanyn… No ten 20 ročný bol kamarát jej brata aj bratranca ..ináč ten príbeh by som si prečítal ak vieš kde to je daj stránku . A našťastie tá moja neothotnela 

Fanyn odpověděl před 5 měsíců

Bohužel, už si nepamatuji, kde jsem to četl, jen že ta manželka se stejně jako ve tvém případě vrátila na akci, ožrala se tam, pak podle svědků kteří mu to řekli potkala toho 20 letého a v 5 minutách s ním šukala. On pak prý nevěda kde žena je a maje nějaké zlé tušení v pyžamu sedl do auta a jel tam a tak uviděl shluk lidí a pak svou ženu jak ji ten mlaďas šukal zezadu. Prý byl v takovém šoku, že se na nic nezmohl a odjel. A to měl nějmladší dítě prý, které nemohlo spát a pořád chtělo maminku, v autě.

Fanyn odpověděl před 5 měsíců

Alexi, už to mám. Bylo to na Kandaulismus.cz a dal to tam někdo s nickem Louxorko. Nebyl jsi to ty osobně, kdo to tam dal? Abys to nemusel hledat tak se mu stáhl od něho toto:
Re: Nevěra – odpustili byste?
Příspěvek od Louxorko » čtv 01. úno 2024 19:33:12
Ahojte. Tak začnem asi tým že keď som si prečítal ten príbeh skoro všetko sedelo aj na mňa. Len troška je to iné. Sme pár už 13 rokov 3 deti žijeme v malej dedine kde sme kúpili dom a prerobili. Áno sme v tomto smere otvorený tak že sme mali stretka atď ale všetko súkromný a nikto nič nevedel a netušil. Tak začnem … Došiel deň obce… Moja že by tam rada šla ..zobrala najstaršieho syna … O 11 prišli domov a že ona by sa ešte vrátila . Ja že však pohoda ma tam rodinu tak že nič nech sa zabáva. No stalo sa čo sa nemalo . Opitá odišla s jedným 20 ročným sopliakom a stalo sa čo sa stalo v strede dediny vedľa základnej školy pred asi 30 sledujúcimi. Môžme vám napísať že aj keď som bol vždy v pohode keď bola výmena .. toto som nedokázala prekusnut. Ako dovtedy som nechápal ako to moze človeka zlomit. To že sa vám smeje celá dedina a vám prichádzajú správy ako tam sukala vaša žena … Plus dedina kde ešte pridajú všeličo .. tak my sme to vydržali 3 mesiace a sme sa odsťahovali . Ale ja to nedokážem odpustiť . Ale ani ju nedokážem opustiť. Sme predsa spolu 13 rokov . Máme deti ale vzťah je rozbitý … A žena … Prepáč nemala som  tak to je asi tak v skratke môj ozajstný príbeh 
Našťastie sa to ku nemu nedostalo zatiaľ .samozrejme v dedine sa o tom ešte stále rozpráva … Vpodstate udalosť ktorú nikto nečakal a hlavne nie od nej  
Presne ako píšeš . Jej povest v dedine je kurva… Moja povesť je taktiež v prdeli… A hej ostal som s ňou lebo deti .. sú ešte malé . Ale nemusíš sa báť si uvedomujem že je to chýba že som ju mal kopnúť hneď do….
V podstate je toho plná dedina .. všetci to vedia lebo to bolo na hody a asi 50 m od diskotéky vonku na ulici … A najhoršie že sa sa povedať že sme patrili medzi tie lepšie rodiny a všetko je preč. Sopliak ktorý to urobil pomocník na stavbe … Ktorý sa my vysmieval na ulici . Ten pocit neprajem nikomu
Problém nebol v tom že spala s iným chlapom ale v tom že ským… Kamarát jej brata aj bratranca… Ktorý si ju ani nevšímal len náhodou šiel okolo ona ho oslovila a už to šlo… V podstate spolu možno komunikovali 5 minút a už bol sex .. bral by som to ináč ak by sa zabávali spolu a potom niekam západnú a majú sex tak že je to súkromné a nikto to nevie . Samozrejme reči roznášajú ty viac negramotní ktorý to všetko aj videli … Popridávali ľudí … Max že ju 3 ja dávali naraz a ľudia to žerú ako popkorn aj keď to pravda není. Normálny rozumný ľudia sa len čudujú že ako to mohla urobiť že od nej by to nečakali. Samozrejme každý dáva do súvisu alkohol čo je aj pravda že bola dosť opitá . Deti sa to dozvedia určite . Najväčší ohovárac je otec synovho spolužiaka čo som sa dozvedel že aj on sa pokúšal len sa mu nedarilo tak že aká si pomsta za neúspech . Doteraz som nenapísal že ja som šiel pre ňu na miesto činu … Som sa prebudil v noci a nebola doma . Malinký plakal tak som jej volal kde je . Samozrejme že už ide domov . Neviem pre čo som mal ten pocit že sa niečo deje. Tak ako som bol v pyžame a malinký sme nasadli do auta a som ju šiel hľadať .. nakoniec som aj našiel miesto … Taký akoby altánok …. Plno ľudí ale zo 30 tam bolo ja v pyžame dieťa v aute a žena trtka so sopliakom . Našťastie som to nevidel lebo boli za takou stenou … Ale jednu vec môžem napísať nevedel som reagovať bol som tak mimo zo situácie . Každý vravel že však oni by to hneď riešili …
Presne moje slová na druhý deň boli keď si už musela jebat ste sa nevedeli schovať niekde inde kde vás neuvidí každý … Ako nejedná sa o yen sex že mala ale kde a ako a že to videli ľudia a oni videli že ich pozerajú a aj tak pokračovali ďalej. Že si neuvedomila čo spôsobí svojej rodine a deťom a mne.
Ja vždy dokážem reagovať na danú situáciu ale tam … Tam som zamrzol nevedel som ako a čo urobiť. Časom som si tiež povedal že mal som jej dať pár faciek aj jemu .. len pomohlo by to ?? Asi nie. V mojom prípade udrieť ženu je asi to najpospešnejšie čo môže urobiť chlap. Kto nezažil nepochopí
On mal uvažovať že to je matka detí ktorá je opitá .. zasa nebudem chrániť moju ženu ale on vtom má prsty tiez. Ja by som nepojebal kamaratovu vydatú a ešte k tomu opitu sestru … Zasa až tak nie som na dne aby som využíval alkohol…
Ak by ju nabuchal tak to je konečná.. odtiaľ by už nebola cesta späť… Veď malo by existovať aj video z akcie len že zatiaľ sa nikde neobjavilo . Ale viem že časom to vyjde .
Alfa samec to není určite lebo ten chalan len využil možnosť . Není to žiadny krásavec a ani zaujímavý chalan . A to že ja som neurobil nič to není lebo by som nedokázal ale ten šok stál za to 

Fanyn odpověděl před 5 měsíců

A ještě takový dodatek… Jeden se tam ptal, kde se to odehrálo a Louxorko mu odpověděl, že

Žihárec okr Šaľa 
 

 

Alex odpověděl před 5 měsíců

Ahojte tak že je to môj príbeh. ja som louxorko z tej stránky 

Fanyn odpověděl před 5 měsíců

Alexi, ale to je silný příběh. Je mi jasné, že jste se kvůli ostudě přestěhovali, ale stejně jezdíte za rodiči. Ten cejch tvé ženě už zůstane. Ty jsi s ní kvůli dětem, kdyby nebyly děti, jsi rozvedený, co? Ale stejně je ten váš vztah rozsekaný na hadry… Láska v riti, nedůvěra, výčitky… Jak to zvládáš? Já bych se raději rozvedl a měl děti na střídavku.  Kdyby ses rozvedl, tvá reputace by se alespoň trochu narovnala… Jak se s tím cejchem ale žije tvojí ženě?  Kdyby jste tam už nikoho neměli a nemuseli do té vesnice, tak se dá zapomenout, ale takto? Baby klevetnice tvou ženu roznášejí na kopitech a ty jsi asi místním chlapům pro srandu králíkům… A jsou všechna ta děcka opravdu tvoje? Napadly tě pochyby?

Alex odpověděl před 5 měsíců

Tak ako som to už písal dôvera láska je v riti … Najhoršie že ja som kurva neurobil nič a ja sám z toho vyšiel najhoršie.  Ako pracovné tak aj súkromné.  To že meno máme v piči to obaja . Ona to znáša o niečo lepšie však v podstate jej chyba. Do dediny už nechodíme a chceme aj dom predať . Ako popravde neprajem to nikomu zažiť.  Veľa ľudí píše že ako by to riešili ale bol by som zvedavý. jedna vec je čítať o tom a druhé je zažiť to . Ľudia to berú rozdielne ..m ty čo majú menšie IQ to berú že aká kurva a ja aký debil. Ty čo sú rozumný to nechápu a tiež sa pýtajú čo sa stálo… V podstate nikto nechápe ako to mohla urobiť a pre to každý je presvedčený čo aj ja som že tam bolo viac než len alkohol. 

Fanyn odpověděl před 5 měsíců

Já myslel, že v té vesnici máte rodiče jako ten Honza ty manželčiny… Pokud nemáte a to, že žena neotěhodněla je pro vás ještě docela plus. Prodáte barák, budete někde v paneláku a nejspíš ve svém a ve městě vás už tolik lidí nezná… Proč jsi na tom špatně i pracovně? Tys v té vesnici pracoval? Zase věřím, že je-li žena rozumná, nejen že už se nedotkne alkoholu, ale bude ti i věrná. Bude vědět, že další přešlap by znamenal konec.

Alex odpověděl před 5 měsíců

Tak žije tam rodina mojej ženy . Ako som aj písal ten sopliak bol kamarát ako jej bratranca tak aj brata. pracovne my to ublížilo asi tak že som potom kvôli chybe došiel o prácu… Chýba za pár tisíc € … Mal som dávať pozor čo robím a neriešiť čo sa stalo . 

Fanyn odpověděl před 5 měsíců

No jo, nervy nadranc, myšlenky jinde a průser na obzoru, ale i za to může v jádru tvoje žena. Co na to říkala, když jsi dostal padáka a proč? A teď v tom městě (to jste v Šaľe nebo Galante?) už máš novou práci? Hele nemysli na to, stejně tak by ti nepomohl chlast. Berto jak to je a život jde dál, mysli na děti…

Alex odpověděl před 5 měsíců

Ako mrzí ju to čo spôsobila. a nie sme v okolí ale ďalej od dediny. tak do alkoholu to dávať nebudem ti by nepomohlo určite 

Fanyn odpověděl před 5 měsíců

Tak pokud jste dál než ta dvě města co jsem jmenoval, tak to je OK, tam vás nikdo nezná. Hele, pokud bude tvoje žena rozumná a vezme si z toho ponaučení a bude sekat dobrotu, tak třeba k sobě zase najdete cestu, třeba jí po čase zase budeš více věřit, odpustíš a zapomeneš na to. Ale jak říkám, teď je to na ní jak se bude chovat. Předpokládám, že před dětmi jste spořádaná rodinka… A co sex, máte? 

Vaše odpověď

17 + 12 =