z-ostudy-kabat

Poradnaz-ostudy-kabat
Petr zeptal se před 12 měsíců

Ahoj, nedávno jsme se s přítelkyní a kamarádem sousedem u nás doma opili a nechali se vyhecovat aby s ním měla sex. Všichni tři jsme si to užili, ona se několikrát udělala on taky a dokonce se do ní vystříkal, což jsme v tu chvíli neřešili protože to bylo ještě větší vzrušení.. Já u toho skvěle pohonil. Jenže o tři týdny později mi řekla že je těhotná, já jsem ji taky párkrát vykropil ale tvrdí mi že to počítala a prý je skoro jisté že je dítě toho kámoše. Nejhorší je, že on je napůl větnamec což půjde určitě vidět i na tom dítěti a je budu před celým domem za vola a paroháčem, že mi soused naprcal ženskou. Už jsem uvažoval i nad stěhováním, ale na to teď nemáme finance. 

5 Odpovědi
Nejlepší odpověď
sangre odpověděl před 11 měsíců

S Fanynem jsme weboví kamarádi a vím, že se snaží poradit, jak by to v této situaci řešil on.
Já jsem se maličko pozastavil nad informací, že jste se zatím neúspěšně o dítě pokoušeli. Možná je malý problém i v tobě, nebo v tom, že jste moc chtěli. Ale protože jste dítě chtěli, už bych to nechal být. Nakonec, byl jsi u toho. Znám několik párů, kteří nemohli mít dítě, vzali si z domova a pak spolu měli další 2. Tak snad to půjde i u vás. Přeji hodně štěstí a alkohol příště s rozumem.

Fanyn odpověděl před 12 měsíců

A zase ten chlast, no… Řekni si, ještě že soused není černoch, takže štěstí v neštěstí, ale jinak tu platí, že kdo s čím zachází, tím i schází.

Petr odpověděl před 12 měsíců

No jo chlast.. A to jsme se s přítelkyní delší dobu snažili o dítě. Potom dojde někdo jiný jednou mu ujedou nohy a hned je těhotná. 

Fanyn odpověděl před 12 měsíců

Tak manželé nejste, tudíž máš možnost z přítelkyně udělat bývalou přítelkyni, resp. ji rovnou přesměrovat na kamaráda Polovietnamce.
Nebo si ji ponechat, ale v žádném případě se k dítěti nehlásit, nenechat se napsat do RL dítěte, protože kdyby jste se s přítelkyní třeba později rozešli a ty jsi byl v RL zapsán jako otec, platil bys alíky na cizí kukačku. A nebo třetí cesta, sklopit uši, podat pac a pak se všude do krve hádat, že taťka jsi ty i kdyby se narodil Rákosníček jak vyšitý.

Petr odpověděl před 12 měsíců

No máme společnou hypotéku a máme v plánu se i vzít. Takže z toho couvat nemůžu, a sám jsem byl tehdy pro aby se do ní udělal, takže vyčítat ji to taky nemůžu. Budu to muset přijmout tak jak to je a snažit se aby druhé dítě bylo moje, když už mi první šanci vzal soused. 

Vaše odpověď

14 + 14 =