Zakázaná láska jako ovoce?

PoradnaKategorie dotazu: ZpovědiZakázaná láska jako ovoce?
Nevěrná zeptal se před 5 roky

Manželka mi byla několik let nevěrná. Přišel jsem na to, promluvili jsme si a přišli na příčiny. Málo zájmu, málo lásky, projevů lásky, atd, přišla si opuštěná. Domluvili jsme se, že to dáme zase dohromady a ona se s milencem přestane scházet. O vánocích jsme byli dlouho doma, tak jsem měl možnost sledovat chování manželky. Nevydržel jsem to a podíval jsem se do telefonu. Domlouvali si v lednu sex.
Myslíte si, že se dá takhle rozumově dohodnout na tom, že už se nebude scházet s milencem? Nebo je to jako s ovocem, naopak, že zakázaný milenec chutná ještě lépe?

4 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 5 roky

Víš, příteli, zase se ukazuje, že podvede-li jednou a je jí odpuštěno, jakoby měla zelenou k dalšímu podvádění. To, co je pro tebe projev lásky, že jsi jí odpustil je pro ni jako projev tvé slabosti. Napiš, jak jste spolu dlouho a zda máte děti. To je důležité. Ale i tak, buď ho ty máš malého nebo milenec velkého a to ji okouzlilo, to je jedna možnost a nebo s ním už citově splynula na tvůj úkor a ty už jsi jen ten hodňous doma, co to překousne a odpustí. To, že ty se tím trápíš a užíráš ji jak sám vidíš nijak moc netíží. Jasně, i ta zakázanost nemanželského vztahu může hrát svou roli, třeba je to pro ni adrenalin, jako když polezeš k sousedovi na švestky… Také budeš mít pocit, že jsou chutnější než ty, co ti rostou na zahradě. Nevěra, to je zrada, podvod, už jí nikdy nebudeš věřit a vaše manželství bude jako poslepovaná rozbitá váza, prostě s jizvami. Zvaž, zda chceš v takovém vztahu žít? Já bych tedy nemohl.

Nevěrná odpověděl před 5 roky

Já jsem se radil na internetu a všichni mi doporučili ať odpustím, že jednou se to může stát každému. No a vidíte. Je to tady zase. Jsem z toho raněný. Zatím jsem doma nic neříkal, abych mohl kalkulovat a dát si na rozhodnutí nějaký čas. Dítě máme jedno, malé. Proto nechci kvůli svého ega ubližovat malému. Někdy mi připadá, že ona ví, že bych neodešel, už kvůli kluka. Ale je to těžké, nechat si nasrat na hlavu a tvářit se jakoby nic 🙁

Xixi odpověděl před 5 roky

Slepované opravdu moc nedrží, mám s tím také zkušenost. Budeš se ještě pár let trápit a potom tě ona pošle k vodě, protože si najde někoho, s kým bude chtít žít. Samozřejmě se mohu plést, ale statistika je na mé straně.

Fanyn odpověděl před 5 roky

Ano, s tím ženy nevěrnice kalkulují, že chlap lpí na dítěti. Ony je mají proti chlapovi jako rukojmí. Jenže co je to za spolužití jen kvůli děcku? Jako dva sourozenci či kamarádi na koleji? Prostě to nemá pro tebe význam a to dítě, až povyroste, ono to pozná, že mezi taťkou a mamkou to není jak by mělo být. Děti nejsou blbé. Nechceš-li být na ni hrrr, tak si začni tajně vytvářet nějakou finanční rezervu  v hotovosti, protože při rozvodové dělbě majetku se berou v potaz všechna konta obou rozvádějících se a pak jí třeba k narozkám předlož rozvodové papíry. Toho milence znáš? Máš na něj telefon? Když tak si to číslo vytáhni z manželčina mobilu a pak mu navrhni, že ať si pro tu prolhanou nevěrnici přijede a nechá si ji i s dítětem. Ale musíš tak, aby to ona předem nevěděla, aby jí to řekl milenec. Nebo víš-li den, kdy s ním bude, tak pak.. A až se ti ozve v mobilu, začni slovy: Moc se omlouvám, že vás ruším ve vašem šukání s (jméno tvé ženy), ale … A pak mu to navrhni. Pokud ti ji bude chtít dát k telefonu, řekni, že o ni už zájem nemáš.
Na rady psychologů, rodinných koučů a lidí, co reagují na tvůj problém kecy, že jí to máš odpustit jsou pěkná blbost a sám vidíš a zažíváš na vlastní kůži, že mám pravdu. I kdybys odpustil zase, ty jí budeš ještě někdy věřit? Vždyť je to lhářka, podvodnice. Jaký smysl má žít s někým, kdo ti lže a očividně tě už nemiluje? Kamaráde, jen ztrácíš čas, pošli ji do oběhu, zařiď si s ní střídavou péči a alimenty a jdi si svou cestou. 

Vaše odpověď

6 + 15 =