Z manželky je povolná děvka

Bylo to minulý rok v létě, kdy jsem měl neukojitelnou touhu vidět mojí manželku s jiným mužem. Jmenuje se Kristýna a tento rok jí je 28 let. Je to podle mě hezká brunetka, 170 cm, 60 kg, prsa menší dvojky. Moc jí miluji a nikdy bych o ní nechtěl přijít, ale cítil jsem prostě potřebu vidět jak šuká s jiným chlapem. Jednou při sexu jsem se nenápadně zmínil o mém přání, začala s tím že by to nikdy nechtěla a že jí nemiluji když jí tohle můžu vůbec navrhnout. Tak jsem na to nějaký čas nemyslel, ale bylo to ve mě pořád. Napadlo mě, že bych na ní mohl zkusit fintu jako dělají v Rychlých prachách na internetu, akorát bez té kamery aby to neprokoukla. Dal jsem inzerát na amatery a čekal až se někdo ozve.

Netrvalo to dlouho a měl jsem vybraného ideálního chlapa. Starší 35 let, sportovní postava a hlavně oproti mě obří penis údajně 24/7 (já mám 14/3). Setkali jsme se a domluvili si jak to bude probíhat. Původně jsem myslel že mu dám peníze které jí nabídne aby jí dostal, ale on odmítl a že prý peníze nepotřebuje, že s ním půjde i bez nich. I když jsem tomu nevěřil, tak proč to nezkusit. Řekl jsem mu vše co potřeboval vědět, kde se během den pohybuje a co má ráda. Domluvili jsme se že až na to půjde tak mi dopředu napíše zprávu, kdy a kde jí osloví.
Napsal mi za dva dny že na ní bude čekat v šest hodin až skončí v práci před jejich kancelářskou budovou. Celý den jsem byl jak na trní jak to večer dopadne. Byl jsem tam už hodinu před tím abych něco nezmeškal. Roman dorazil asi dvacet minut před šestou aby jsme se domluvili na signálu kterým mu potvrdím že si nespletl holku.

Kristýna vyšla přesně v šest z budovy a já kývl na Romana že je to ona. Zastavil jí a něco si s ní povídal. Připojil se k ní a doprovodil jí k metru a odpojil se od ní. Vydal se ke mě a já jsem si řekl že z toho nic nebude. Přišel a řekl mi, že pokud půjde zítra ráno do práce v krátké sukni a bílé halence tak ze mě bude večer paroháč a že víc mi k tomu neřekne.
Celou noc jsem nemohl spát s myšlenkami jak to ráno dopadne. Začínal jsem doufat, že půjde jako vždy v džínách a nic z toho nebude. Když ráno vyšla z pokoje tak jak řekl Roman nevěděl jsem co mám dělat. Zeptal jsem se jakto že jde v sukni a ona že dnes bude hrozné vedro a nechce se pařit v kalhotách, nechyběla ani zmíněná bílá halenka a že si půjdou sednout s holkama po práci ještě někam na skleničku.

Večer jsem byl zase před její prací a čekal na Romana. Přišel jako den před tím. Domluvili jsme se že nechá telefon a hlasitý odposlech, abych všechno slyšel. Kristýna vyšla jako obvykle akorát na ní bylo vidět že je nervózní. Zahlédla Romana a šla k němu. Já už od té doby jen poslouchal přes telefon a z dálky sledoval kam jdou. Ahoj Kristýno, jsem rád že tě vidím takhle krásně oblečenou, půjdeme na večeři jak jsme se včera dohodli? Ahoj, pokud to bude opravdu jen večeře tak proč ne? začínal jsem chápat jak to má Roman dobře vymyšlené, žádná holka přece neskočí s chlapem do postele jen proto že jí osloví na ulici.

Sledoval jsem je a zašli do asi pět set metrů vzdálené docela slušné restaurace. Celou dobu jsem poslouchal přes telefon. Probíhal běžný hovor a popíjení vína. Za nedlouho Roman objednával druhou a třetí láhev vína a mě bylo jasné že bude Kristýna už značně v náladě i když ona něco vydrží. Bohužel mi vypadlo spojení, takže jsem nemohl poslouchat. Čekal jsem před restaurací asi dvě hodiny když vyšli ven. Zamířili si to do parku který byl přes ulici a sedli si na lavičku. Už bylo šero a já zaběhl za keř který byl přímo za nimi. Konečně jsem zase slyšel co si povídají. Docela mě překvapilo v jakém tónu spolu mluvili. Kristýna s ním mluvila jako s kdyby to byl její nadřízený nebo tak něco a on s ní jako nějakou nickou. Po chvíli se ho zeptala mohu si vytáhnout kalhotky z mé vagíny Pane? orosilo se mi čelo a nevěděl jsem co mám dělat a odpověď mě málem posadila na zadek. Už jsem ti říkal ty čubko že dokud si nezasloužíš něco jiného, tak máš jen špinavou kundu, ale za to že jsi se už naučila oslovovat, tak si je můžeš vytáhnout a strčit si je jako správná děvka do držky! Děkuji Pane odpověděla Kristýna a nejspíš udělala co jí poručil. Tak a teď se seber a jdi domu, zítra to bude jak jsem poručil a Kristýna začala odcházet. Když se ztratila z dohledu tak jsem vyšel zpoza keře a rovnou k Romanovy. Řekl jsem mu že tohle jsme si nedomluvili a že zítra rozhodně nic nebude. Roman se jen usmál a řekl mi že bude to co bude chtít on a že už je to jeho kurva a nic jiného a vytáhl mobil a pustil mi nahrávku kde se na všem domlouváme a že jestli chci tak to může pustit Kristýně. To jsem nemohl dopustit, protože by se se mnou určitě rozvedla. Poručil mi abych přišel druhý den v šest k němu domu na adresu kterou mi dal.

Když jsem přišel domu Kristýna už tam byla. Koukala se na mě hrozně provinile a já dělal že o ničem nevím. Řekla mi že mají v práci nějaké problémy a že musí zítra odjet do Brna kde mají pobočku a že tam nejspíš zůstane až do druhého dne. Za chvíli jsme si šli lehnout a já abych se s ní nemusel bavit, tak jsem dělal že jsem hned usnul. Asi za půl hodiny jsem zpozoroval že vedle mě Kristýna masturbuje. Musel se jí ten dnešek moc líbit a asi na to myslí. Nikdy bych to od ní nečekal, nikdy se nenechala ani plácnout přes zadek a sprostá slova byly u nás tabu.

Druhý den jsem šel jak mi Roman přikázal. Otevřel mi se slovy to je dost že jsi tady ty ubožáku nevěděl jsem co to se mnou je ale cítil jsem že nade mnou má moc. Přikázal mi abych se svlékl do naha. Pak mě zavedl do ložnice a otevřel vestavěnou skříň se zrcadlovými dveřmi, tam měl okovy ke kterým mě připoutal a do pusy mi narval nějaký hadr a převázal ho šátkem. Zavřel za mnou dveře a já zjistil, že jsou z mé strany průhledné. Za půl hodiny co jsem byl ve skříni zazvonil zvonek a do pokoje vešla moje žena. Tak co ty kurvo jsi připravená? zeptal se Roman Ano můj Pane, vaše špinavá děvka Vás poníženě prosí o přijetí nechápal jsem co se to děje, jak si nad ní mohl získat takovou moc? Přikázal jí aby se svlékla a klekla si před zrcadlo za kterým jsem byl připoutaný.Klekla si před zrcadlo a její nádherná prsa se přimáčkla na sklo. Řekni mi co jsi Jsem špinavá coura Co bys chtěla aby s tebou bylo? Chtěla bych být čubka pro všechny, být mrdaná celou noc jako nejlevnější coura když to říkala koukala se mi skoro do očí, nechápal jsem to ale líbil se mi ten pohled. Přikázal jí aby se otočila a začala mu kouřit čůráka. Ten pohled na něj byl neuvěřitelný, něco tak velkého jsem neviděl snad ani v pornu, s rozměry opravdu nelhal. Začala mu lízat žalud a zkoušela ho dostat do pusy ale nešlo jí to, honila ho oběma rukama a lízala mu žalud.

Pak jí rozkázal aby si lehla na postel a někam odešel. Když se vrátil měl v ruce spoustu provazů, položil je na postel vedle mé ženy a začal něco dělat s nějakým dálkovým ovládáním. Ze stropu nad nimi se začala spouštět tyč vodorovně uvázaná na provazech. Spustil jí až na postel a začal k ní Kristýně uvazovat ruce. Uvázal jí tak, že měla ruce po celé délce spojené s tyčí. Pak vzal do ruky zase ovladač a začal jí zvedat do výšky. Když její nohy ztratily kontakt se zemí tak jí zastavil. Kristýna se celá chvěla a bradavky jí nádherně stály. Roman otevřel skříň kterou měl v druhém rohu pokoje a tam měl kompletní mučící arzenál. Vytáhl z ní bič se spoustou kožených šňůrek a šel k mé ženě. Tak ty čubko, byla jsi hodná? nebyla můj Pane, jsem moc zlobivá, špinavá kurva odpověděla mu Kristýna. Nikdy bych nečekal, že si nad ní někdo může získat takovou moc. U nás měla navrch vždy spíš ona, nikdy mě nenapadlo že by to mohla chtít naopak. Roztočil bič a začal jí šlehat přes její krásná prsa a ona se svíjela bolestí a za každou ránu mu ještě poděkovala. Po chvíli, když už měla celá prsa rudá a plná šrámů, přestal a šel k posteli pro další provazy. Těmi jí přivázal chodidla do úrovně ramen, takže na něj vyšpulila její krásnou a jak bylo vidět úplně mokrou kundičku. Koukám ty děvko, že se ti to začalo líbit Ano Pane řekla chvějícím se hlasem má žena.

On se vrátil k skříni s jeho pomůckami a vytáhl z ní stříbrný hák a koulí místo špičky. Ten uvázal za lano, které měl provléknuté skrz kladku u stropu. Přišel zezadu ke Kristýně sklonil se a začal jí lízat zadek. Tu to okamžitě přivedlo k orgazmu a začala sebou škubat. Pak vzal hák a pomalu jí jeho konec na kterém byla koule vsunul do konečníku. V manželčiných očích bylo znát zděšení a oddanost. Konec provazu na kterém byl uvázaný hák přivázal k něčemu na stěně tak, aby byl provaz napnutý. Manželka se sama od sebe začala vlnit a tím si dráždit zadeček. Jak to viděl Roman, tak vzal bič a vší silou jí švihl přes prsa. Manželka vyjekla a vyhrkly jí slzy. Copak jsem ti dovolil aby sis dělala dobře, kurvo špinavá? ne Pane omlouvám se Vám Pane. Šel ke skříni a tam vzal nějaký řetízek, jak jsem hned pochopil byli to dva kolíčky spojené řetízkem. Když jí je připnul na bradavky, musela to být strašná bolest. Jemu to ale nestačilo a přinesl si ještě dvě závažíčka které zahákl na řetízek. Kristýniny bradavky se vytáhly tak na pět centimetrů. Pak vzal do ruky opět ovládání a pomalu začal spouštět tyč, ke které měla uvázané ruce, dolů. Jelikož ale měla v zadku hák, který byl napevno uvázaný k lanu, tak se pomalu přemisťovala do vodorovné polohy. Když tak byla, tak zastavil provazy. Tak kurvo, a teď se můžeš prdelí nabodávat Na Kristýně bylo znát vyčerpání, ale ze všech sil se začala vlnit na háku. S jejími pohyby se začaly víc a víc rozhoupávat závaží na jejích bradavkách. Z očí jí čišela neuvěřitelná bolest, ale dělala co jí bylo přikázáno.

Pak vzal Roman vibrátor a pomalu jí ho zasunul do kundičky. Po chvíli začal zrychlovat a Kristýna začala vydávat neskutečné vzlyky. Šukal jí s ním asi pět minut a pod mojí ženou se udělala louže z toho kolikrát se udělala. Potom si jí ovladačem znovu vytáhl nahoru, vyndal jí hák z jejího zadku a sundal kolíčky z bradavek, které ovšem zůstaly natažené. Byl to neuvěřitelně krásný pohled. Přišel k ní a zeptal se jestli si myslí že už si zaslouží vymrdat tu její kundu pořádným čůrákem. Kristýna začala prosit a ujišťovat ho že zaslouží. Stoupl si pře ní, chytil jí pod zadkem a začal pomalu tlačit na vchod do její doposud uzounké kundičky. Bylo neuvěřitelné sledovat jak se roztahuje pod tlakem toho ukrutně velkého čůráka. Pak do ní vnikl jeho žalud a já zažil první samovolnou ejakulaci v mém životě, tomu pohledu na její kundičku a zároveň ten její pohled, tomu se nic nevyrovná. Začal v ní pomalu jezdit a postupně se dostával hlouběji a hlouběji. Po asi dvou minutách už jí nešetřil ale jezdil v ní jak v poslední kurvě. Kristýna se zmítala ve nespočetné vlně orgasmů a já věděl že takhle jsem jí to ještě nikdy neudělal. Netrvalo dlouho a Roman se prohnul a začal plnit kundičku mé ženy jeho hustým semenem. Vytáhl ho ven a já viděl že to co dřív byla kundička je teď ohromná roztažená kunda, kam bych se já vešel tak třikrát. Vytékali z ní ohromné dávky spermatu a moje žena jen slastně oddychovala. Roman šel do sprchy a nechal jí tam zavěšenou. Když vyšel, zeptala se ho jestli jí sundá a odváže. Že prý jí včera sliboval ještě překvapení a to že bude každou chvíli.

Za chvíli zazvonil zvonek u dveří a Roman šel otevřít. Bylo slyšet hlasy jak se zdraví. Do pokoje vešel Roman s ještě jedním asi čtyřicetiletým chlapem. Tak Petře tohle je Kristýna, moje nová děvka a už se na vás moc těší. Kristýna zvedla hlavu a zeptala se co to má být že tohle nebylo domluvené. Roman jí odpověděl že se mu svěřila že její tajné přání je mít sex s více muži najednou a že se rozhodl jí to splnit. Tak pojďte kluci, už na vás čeká a do pokoje vstoupilo dalších osm chlapů. Nezapomeň že si moje kurva a můžu si s tebou dělat co budu chtít, je to tak? Ano můj Pane Tak řekni tady klukům co po nich chceš chci abyste mě mrdali jako kurvu všichni dohromady. Místností se ozývaly hlášky typu tak se ukaž ty zasraná děvko. Roman znal nejspíš jen Petra, protože mu řekl aby na to dával pozor, že jde na noční a že se Kristýně nesmí nic stát. Petr ho uklidnil že na všechno dohlédne a Roman odešel.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Má to pokračování?

  2. Super jen by to chtělo pokračování

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *