Markéta

Když jsme se s Markétou poznali rozuměli jsme si od prvního okamžiku. Úplně od prvních vteřin jsme byli jako jedna mysl. Měli jsme stejné nápady, představy názory. Bylo to až zvláštní jak moc jsme si rozuměli. Byla to nejúžasnější žena jakou jsem kdy potkal. Bohužel, nebo dnes už spíš bych řekl bohudík, jsem netušil jak moc je zvrhlá i přes svou navenek nevinnou a romantickou slupku. Začali jsme se vídat každý den. Hned po práci jsme za sebou spěchali, víkendy jsme spolu trávili už od rána a byli spolu až do večera. Každý den jsme dělali něco jiného. Kino, koupaliště, výlet na zámek, návštěva galerie, divadla, procházky parkem, výlet na kole, večeře na výletním zámečku atp. Pořád nás všechno spolu bavilo, pořád jsme si měli o čem povídat. Trávili jsme spolu takto už tři týdny. Úžasné tři týdny. A i když je to v dnešní době neobvyklé, tak jsme se ještě nedostali k sexu. Ano byli mezi námi objetí, držení za ruku, vášnivé líbání, mazlení se na lavičce v parku. Ale nic víc. Chodili jsme spolu a přitom jsme byli jen kamarádi, co se líbají. Zvláštní. Ale za ty tři týdny, jsem se bezhlavě do Markéty zamiloval a hrozně jsem po ní toužil. Cítil jsem, že ani já jí nejsem lhostejný a tak jsem jí po jedné naší schůzce, kdy jsem jí doprovázel parkem domů k sobě přitisknul, začal jí líbat a do ucha jí zašeptal, že jí miluji a chci s ní strávit celý život. Celé ztuhla, odtáhla se ode mě, podívala se mi upřeně do očí, ty její se zalili slzami a pak si sklesle sedla na nejbližší lavičku.

„Co se děje?“ ptal jsem se a sedl si vedle ní, nechápajíc co se děje „řekl jsem něco španě?“

„Já nevím“ řekla po chvíli mlčení „myslela jsem si, že se to nestane.“

„Co se nestane?“ ptal jsem se nechápavě „že se do tebe zamiluji?“

„Ne, že já se zamiluji do tebe“ řekla smutně.

„A to je špatně“ usmál jsem se nadějně.

„Když já nevím, sama se v sobě nevyznám, sama nevím co chci“ řekla.

„Ale já miluji tebe, ty miluješ mě, je nám spolu dobře, tak co se děje?“ ptal jsem se.

„Nechci ti ublížit a přesto jsem ti už ublížila“ řekla a její slzavé oči začali ronit slzy ve velkých krůpějích, pak se nadechla a odhodlaně se na mě smutně podívala „spala jsem s jinými co jsme spolu“ polkla „ promiň, nejde to“ rychle vstala a skoro utekla.

Zůstal jsem sedět jako opařený. Vůbec jsem nevěděl co dělat, jak to zpracovat. Seděl jsem tam snad hodinu bez hnutí a tupě zíral před sebe. Pak jsem se zvedl a došoural se domů jak raněné zvíře. Trocha času a procházka domů mi dala sílu znovu přemýšlet. Jsme spolu tři týdny, ale najednou mi došlo, že jsme spolu ani jednou nemluvili o sexu. Bavili jsme se o všem možném, o hudbě, filmech i o svých rodinách, předchozích vztazích, ale nikdy ne o sexu. Nikdy jsme se nebavili ani o nás dvou, o tom jaký vztah máme, vždyť jsme vlastně byli do teď jen výborní kamarádi. Čím víc jsem nad tím přemýšlel, tím víc mi docházelo, že jí to nemohu nijak vyčítat. Proč by nemohla mít s někým sex a s někým se kamarádit. Vždyť jsem jí o svých citech neřekl a ani netušil o těch jejích.  Ještě chvíli jsem si ujasňoval své myšlenky a pak jsem se rozhodl, že jí napíšu sms, že se nemá za co omlouvat, že jí chápu, ať se netrápí kvůli tomu co bylo, že teď jsme tu my dva a že bez ní nemůžu být. Odpověď jsem nedostal. Bylo už pozdě v noci a já to přičítal tomu, že už spí. Sám jsem nemohl usnout dlouho do noci , usnul jsem únavou v obýváku na pohovce. Jak jsem se ráno vzbudil, hned se skočil po telefonu v naději, že přišla odpověď. Marně. Celý den jsem byl v práci jako tělo bez duše a když jsem měl jít domů, dolehlo na mě ještě víc, že Markétu neuvidím. Zkoušel jsem jí zavolat, ale nebrala mi to. Proto jsem jí poslal další sms, kde jsem jí vysvětlil, že její jednání neberu jako nevěru, protože jsme spolu ještě nechodili, že mi to nevadí a že je pro mě důležité, aby byla se mnou, že jí miluji. Odpověď přišla skoro po dvou hodinách. Jen se zeptala jestli mi to opravdu nevadí.  Ujistil jsem jí, že ne a znovu zdůraznil, že chci hlavně být s ní. Odpověděla okamžitě, že mě také miluje, ale že mi nechce ubližovat. Opět jsem jí ujistil, že je to v pořádku. Poslala jen smajlíka s pusou. Zeptal jsem se jestli se tedy další den uvidíme. Odpověděla, že ano.

Druhý den jsem se nemohl dočkat konce pracovní doby. Hned jak jsem skončil spěchal jsem jí vyzvednou u ní v práci. Přivítal jsem jí polibkem a slovy, že jsem rád, že jsme spolu. Mile se na mě usmála. Pak jsme se mlčky vydali do jedné zapadlé tiché restaurace na oběd. Sedli jsme si bokem, abychom měli soukromí. Mezi námi bylo pořád takové zvláštní ticho, které jsem se rozhodl přerušit.

„Markétko, opravdu tě miluji a ….“ nedokončil jsem větu. Dala mi prst přes rty, zadívala se na mě a pak řekla:

„Mlč chvíli, musím si to já sama nějak srovnat v hlavě.“

Po další chvíli mlčení, kdy se na mě dívala takovým zvlástním pohledem a kdy jsme si stihli objednat jídlo a pití, kdy nám i už na stůl  přinesli objednávku a začali jsme jíst se nadechla a začala mluvit:

„Víš, já jsem nečekala žádný vztah, že se do někoho zamiluji, tak sama nevím co dělat.“

Chtěl jsem něco říct, ale opět mě zastavila:

„Ne, jen poslouchej“ řekla a pokračovala „nemůžu si pomoct, ale sama se v sobě teď nevyznám.  Ano miluji tě, ale já mám hrozně ráda sex, proto jsem to udělala. Mám to ráda opravdu hodně a v tom je ten problém. Mám několik milenců, v práci, souseda v domě, občas nějaké kamarády co se jen tak zastaví si užít. Nemůžu si pomoct, ale líbí se mi to se všemi. Asi proto jak se při tom ke mně chovají, jak si řeknou o sex. Když mě v práci kolega beze slova třeba v kuchyňce ohne přes linku, nadzvedne sukni, dá stranou kalhotky a bez ptaní ho do mě strčí, rychle se udělá a odejde. Neřekne ani, že se mu to líbilo nebo díky. Když jiný kolega přijde ke mně do kanceláře a bez ptaní vytáhne ocas z kalhot a je suše přikáže, abych ho vykouřila. Nebo když se vracím domů a soused otevře dveře a jen řekne ať jdu k němu, že to chce. Mě vlastně vzrušuje to, že se mě nikdo neptá, řeknou, že to chtějí, udělají se a neberou ohled jestli chci já, jestli se udělám. Samozřejmě, že vědí, že chci vždycky, ale to jestli jsem se udělala je každému jedno. Někdy se udělám, někdy si musím pomoct pak sama  doma. Líbí se mi to jejich jednání, je to pro mě úžasný sex, ale sama si moc dobře uvědomuji, že ani jednoho bych nechtěla. Ani jeden není typ chlapa jako ty. Milý,  pozorný, něžný, romantický. A v tom je ten problém. Já se jich nedokážu vzdát a navíc jsem si vsugerovala, že každý kdo ho do mě strčí se bude ke mně chovat stejně. Bude to sice úžasný sex, ale už moje city nebudou takové jako byli, budu pak už mít vždycky pocit, že už mě nemiluje, ale je jen další co chce jen sex a vystříkat se. Prostě sama jsem zmatená a nevím co mám dělat“ skončila svůj monolog a dala mi prostor konečně promluvit.

I já chvíli mlčel a vše zpracovával. Srovnával si v hlavě slova, která řeknu.

„Ale Markétko, já tě opravdu miluji, nikdy s tebou nebudu jen kvůli sexu. Budu dělat všechno proto, abys byla uspokojená a šťastná, abys vždycky věděla, že jsi pro mě vším a že vždy budu milovat. Moje city ani chování se nikdy naším sexem nikdy nezmění.“

„Já vím, věřím ti“ řekla tiše s úsměvem, ale smutnýma očima „jenže, když jsem během té doby co jsme se neviděli přemýšlela, jak se s tím srovnat, jak poznat skutečnou oddanou lásku, zjistila jsem, že mě začala vzrušovat další věc a to je to, čím ti nechci ubližovat, protože čím víc jsem nad tím přemýšlela, tím víc jsem cítila jak moc tě sama miluji a jak moc bych to chtěla.“¨

„Nerozumím ti“ řekl jsem „dokážu ti svou lásku jak budeš chtít, jen buď se mnou.“

„Ne, to nejde“ řekla smutně.

„Ale ano, jde, když tě miluji, udělám opravdu cokoliv“ řekl jsem.

Zase se mi chvíli tiše dívala do očí, jakoby se v nich snažila najít něco víc než ve vyřčených slovech a pak zase začala mluvit:

„Víš, jak jsem tak nad tím přemýšlela, tak mi došlo, že se opravdu nikdy nedokážu vzdát sexu tak jak ho prožívám v práci, se sousedem a dalšími kamarády a že pro mě by byl opravdový důkaz lásky, to že s tebou to bude jiné. Dlouho jsem nad tím přemýšlela a pak mě najednou napadlo, že skutečný důkaz lásky je když muž leží ženě u nohou a líbá jí je. Oddaně, vášnivě s láskou i když ví, že se třeba právě chystá za milencem. Že je šťastný, že jí smí líbat nohy a ona si pak užije pořádný sex s někým jiným. Když mi hlavou proběhla tahle myšlenka, už jsem se jí nedokázala zbavit, ozývala se stále víc a víc, začala mě vzrušovat a došlo mi, že to tak chci, že mě ta představa vzrušuje. A nejen vzrušuje, že bych byla šťastný s mužem, který mi dovolí milence zatím co on sám se  naprosto vzdá sexu a bude šťastný za to, že mi bude smět líbat nohy“ na vteřinu se odmlčela a pak dodala „jsem hrozně zvrhlá a perverzní, ale nechci ti ubližovat, proto to nejde“ znovu se jí začali zalévat oči slzami.

„Jde to“ vypadlo ze mě rychle, jako bych se bál, aby mi znovu neutekla, aniž bych přemýšlel nad tím co jsem řekl.

„Co jde?“ zeptala se.

„Budu před tebou klečet a líbat ti nohy, jen abych to dokázal svou lásku“ řekl jsem. Teď jsem pro změnu přestával rozumět sobě.

„Budeš mi líbat nohy, budeš mi dovolat milence, sám nikdy sex chtít nebudeš?“ ptala se. V jejích očích se objevila taková zvláštní jiskra.

„Ano“ vypadlo ze mě „jen, abych mohl být s tebou.“

Najednou bylo ticho. Jen jsme si dlouhé minuty upřeně hleděli do očí. Nevím nad čím přemýšlela Markéta, ale já přemýšlel nad tím co se se mnou právě děje. Rozum mi říkal, že tohle nepůjde, že to není normální vztah, který jsem vždy chtěl, ale srdce říkalo, že ona je ta pravá žena pro kterou to stojí za to. Díval jsem se do jejích očí a cítil strach. Čím větší strach jsem cítil, tím jsem cítil i větší lásku a touhu po ní. Nerozuměl jsem tomu. Hrozně jsem jí chtěl, chtěl jsem se s ní milovat, ale cítil jsem, že jí nikdy nechci ztratit, že se klidně té naděje na milování s ní vzdám. Cítil jsem jak moc bych jí chtěl dokázat lásku, jak moc bych jí chtěl pobílit nohy.

Ticho přerušil až číšník s tím jestli je vše v pořádku. Nechali jsme sklidit stůl, objednal jsem ještě dvě sklenice vína a rovnou jsem vše zaplatil. Zůstali jsme zase sami.

„Markétko“ začal jsem pomalu „víš, také tomu sám moc nerozumím, ale vím jedno, chci být s tebou a vím, že všechna tvá přání budou krásná pro nás oba.“

Markéta si utřela uslzené oči a poprvé se začala šťastně usmívat, její oči začínali zase zářit jak to nejjasnější slunce:

„Jsi ten nejlepší chlap jaké jsem kdy potkala, víš to?“ zeptala se.

„To nevím, ale protože jsi ty ta nejlepší žena, tak se budu moc rád snažit být ten nejlepší.“

„Opravdu ti nebude nijak ubližovat, že budu mít sex s jinými?“ zeptala se.

„Ne, nebude. Nikdy jsem nad tím nepřemýšlel, ale teď to vidím tak, že když to vím, je to tak dané od začátku vztahu, tak to není ani nevěra, takže mi to nevadí“ řekl jsem.

„I když ty sám sex mít nebudeš?“ ptala se dál.

„Chci ti dokázat, jak moc tě miluji, takže když je tohle pro tebe důkaz lásky, tak ne, nevadí, jen když mi dovolíš se s tebou mazlit, líbat tě, dotýkat se tě.“

„A líbat nohy“ dodala za mě.

„Ano a líbat tvé nožičky“ přitakal jsem.

„A jak já budu mít jistotu, že nemáš ty sex jinde?“ zeptala se.

„Určitě ne, miluji jen tebe, proč bych měl mít sex jinde“ namítl jsem.

„Nebudeš ho mít se mnou, tak ti bude chybět“ řekla.

„Bude mi chybět, ale když tě miluji, nedokázal bych jít s jinou“ řekl jsem a dodal „navíc si člověk může pomoct i sám“ snažil jsem se jí uklidnit.

„Myslíš jako, že si ho budeš honit?“ zeptala se.

„Ano“ přiznal jsem trošku stydlivě.

„Ale to je přeci také sex“ namítla.

„No asi ne tak úplně, hlavně to není s jinou“ řekl jsem.

„Ale sex to je“ řekla dost stroze a dodala „já myslela bez sexu úplně“ zadívala se mi do očí a řekla „chci ti ho zamknout.“

„Zamknout? Jak? Co tím myslíš?“ zeptal jsem se nechápavě.

„Koupíme pás cudnosti, klícku. Zamknu ti ho a nebudeš moct ani honit“ řekla rozhodně. Můj nechápavý pohled asi mluvil za vše a tak dodala „říkal jsem, že se vzdáš sexu na důkaz lásky, tak už ho nepotřebuješ, tak jak víc ještě dokázat lásku než ho zamknout a odevzdat mi tak nad ním absolutní moc?“ dívala se na mě těma svýma očima a já tušil, že se ženu do průšvihu, ale přesto jsem se jí zeptal:

„Kde se to dá koupit?“

Jen se šibalsky usmála. Dopili jsme víno a z restaurace se vydali rovnou do sexshopu, kde měli celkem slušný výběr. Markéta si vybrala nerezovou klícku, zaplatil jsem a pak jsme se vydali ke mně domů.

Uvařil jsem nám kávu, zatím co si Markéta prohlížela obývák. Když jsem za ní přišel, začala vybalovat klícku z krabičky. Pak se na mě podívala a řekl ať si sundám kalhoty. Za okamžik jsem před ní stál jen v tričku a ponožkách. Celá situace, moje touha po ní způsobila, že se mi během pár vteřin postavil a v maximální erekci trčel daleko přede mě. Podívala se na něj, pohladila mi jemně hlavičku penisu, pak se na mě podíval a řekla:

„A přesně o tom jsem mluvila, pořád by ti stál, to nejde“ a dala mi pusu na tvář „tahle tu klícku nenasadíme, když ti stojí.“

„Promiň, nemůžu za to“ řekl jsem vlastně provinile.

„Nevadí, chápu to“ řekla a dodala „ono se to hodí?“

„Jak?“ nechápal jsem.

„Udělej si to?“ přikázala. Viděla mé rozpaky a tak to zopakovala „vyhoň si ho, teď, tady, hoň, vystříkej se. Když se vystříkáš, neopadne jen erekce, ale i tvá nadrženost, pak se tě znovu a naposledy zeptám jestli chceš zamknout.

Stál jsem uprostřed svého obýváku a začal si honit ocas. Díval jsem se při tom jak mě Markéta sleduje. Netrvalo to dlouho, snad jen minutu a já najednou vystříkl. Vylétlo ze mě několik dávek semene, první dolétla až na křeslo asi metr a půl ode mě a zbytek zaneřádil koberec. Bylo to tak silné a intenzivní, že se mi začala podlamovat kolena, měl jsem co dělat, abych se udržel na nohou. Když jsem se vrátil do reality, ještě jsem se trochu chvěl a cítil jsem jak mi z ocasu ukapávají poslední kapky. Markéta stála přímo přede mnou a krásně se na mě usmívala.

„Líbilo?“ zeptala se.

„Moc“ řekl jsem ještě chvějícím se hlasem a spokojeně se usmíval.

„A?“ zeptala se „už ti začíná klesat, tak chci znát odpověď. Zamknout nebo nezamknout?“

Samozřejmě, že vystříkaný chlap najednou přemýšlí jinak a tak jsem chvíli mlčel. Jen jsem nasával její vůni, prohlížel jsi její oči, vlasy, rty. Viděl jsem před sebou tu krásnou ženu, ženu do které jsem se tak bezhlavě zamiloval. Nechala mi dlouhé desítky vteřin pro mé myšlenky, nechala mě přemýšlet, jen přede mnou stála, dívala se do mých očí a usmívala se.

„Nezamknout znamená nemít tě, zamknout znamená mít tě?“ zeptal jsem se tiše.

„Přesně tak“ také šeptala „tak přemýšlej.“

„Miluji tě, musím tě mít“ řekl jsem i když právě vystříkaný jsem měl dost obav z takového rozhodnutí.

Usmála se a aniž by odtrhla oči od těch mých začala mi nasazovat kroužek klícky okolo ocasu a koulí. Když jej usadila na místo klekla si přede mě a vsunula ocas do klícky, tu spojila s kroužkem a zámečkem vše pevně spojila. Klíček pak jen volně hodila do své kabelky, pak se znovu postavila těsně ke mně, objala mě, začala líbat a pak mi do ucha pošeptala:

„Od teď jsi můj a já tvoje.“

„Miluji tě“ odpověděl jsem.

„Tak ukaž“ řekla, odtáhla se ode mě a usadila se na pohovku. Nastavila svou nohu proti mně. Pochopil jsem rychle. Klekl jsem si před ní na zem a začal jí líbat nohy. Už po chvíli jsem začal cítit klícku, jak funguje, ale přesto jsem si to moc užíval. Užívala si to i Markéta.

„To je přesně to co jsem chtěla, každý ho do mě jen vrazí a udělá se, ale já líbání nohou mám tak ráda, to je ten nejkrásnější způsob jak mi ukázat lásku.“

Ještě chvíli jsme si oba užívali líbání jejích nohou, pak jsme si konečně vypili kávu a povídali si, vyznávali si lásku. Jí hlavně zajímalo jak je mi klícka, jestli to netlačí. Pak řekla, že bude muset jít domů. Moc jsem to nechápal, proč tak rychle:

„Jsem hrozně nadržená, tak už musím jí, doufám, že bude soused doma“ řekla mi ve dveřích, když se se mnou loučila.

Zůstal jsem sám doma. Měl jsem čas přemýšlet. Nevěděl jsem jestli mám svého rozhodnutí litovat nebo jak to vše mám brát. Měl jsem čas na přemýšlení až do rána. Moc jsem toho nenapsal, protože se mi hlavou neustále honili různé myšlenky a když jsem konečně na chvíli usnul, vzbudila mě erekce.

Až čas ukázal, že jsem udělal dobře a nikdy jsem svého rozhodnutí nelitoval. Jsme spolu už téměř rok. Je to ta nejněžnější a nejromantičtější duše jakou jsem kdy poznal. Je neskutečně zvrhlá a neustále nadržená. A přesto, nebo spíš možná díky tomu, že mi nikdy nedovolila se s ní milovat, nedovolila mi ještě žádný orgasmus, je mezi námi neskutečně silné pouto, tak silné, že nějak vnitřně prožívám každý její orgasmus, který má ona s někým jiným, stejně jako bych to prožíval já sám. Nemáme spolu žádný sex, přesto každý dotek, každá chvíle sní je pro mě silnější než mít možnost se udělat. Markéta je pro mě ta nejlepší žena.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Super povídka, rád bych si přečetl pokračování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *