Poprvé na chatě

Díky mé ex ,která mi byla často nevěrná což jsem zjistil až po ukončení našeho chození, jsem zjistil, že mě začíná téma nevěra dost lákat a hlavně vzrušovat. S mou ženou jsme se na toto téma několikrát bavili avšak vždy to skončilo s tím, že mi nechce být nevěrná. Snažil jsem se jí vysvětlit, že tak to není když o tom vím a chci to.

Jednoho dne odjela na chatu s tím, že se musí učit do školy. Dal jsem jí na to prostor ale pro jistotu jsem jí s sebou nabalil tajně několik kondomů. Od klasických velikostí až po ty největší co jsem na e-shopech sehnal. Vždy když jsme nakousli téma nevěra, tak přicházeli v úvahu jen 2 muži. Jeden její ex a druhý její kamarád co o ní vždy jevil zájem. O ex vždy říkala že měl super kládu.

Cca v polovině týdne mi napsala, že se jí ozval právě Ten ex. Že má splín a zda si nemohou pokecat. Ona mu napsala, že je na chatě a ať se teda staví. Přijel k večeru a přivezl každému svou láhev sektu. Oba pili a povídali si. On vyprávěl jak má těžký život a jak ona je super, krásná a sexy. Když se dostali na dno svých lahví a tudíž byli oba celkem opilí začal jí svádět. A ona se nechala. Seděla na gauči a on se k ní naklonil, chytil jí za hlavu a vášnivě jí políbil. Ona mu polibek vrátila a jejich jazyky se proplétaly. Když se konečně odtrhnul od jejich sladkých rtů řekl jí, že se moc omlouvá, že ví že je ona vdaná. Ona mu řekla, že je to v pohodě, že s tím nemám problém. Ona na ní prý jen koukal a řekl :“počkej jak nemá problém“ a ona mu řekla že s ničím bych neměl problém. Chvíli na ní koukal a pak se šel napít.

Když šel zpátky ona seděla na gauči a on jí rovnou zalehnul a vášnivě jí líbal. Ona rozevřela nohy a on na ní nalehnul. Líbali se a on na ní dorážel a ona cítila jak mu tvrdne. Po chvíli vstal rozepnul si kalhoty, sundal si triko a jí sundal ponožky a stáhnul lesklé legíny. Hladil jí kundičku přes tanga a ona se začala svíjet. Po chviličce jí odhrnul tanga stranou a strčil do ní prst a ona se prohnula v zádech a sténala. Prsty zarývala do gauče a neskutečně tekla. Po chvíli přidal i druhý prst. Ona se nezmohla na vůbec nic. Jen držela a tekla. Pak se k ní sklonil a začal jí přitom lízat poštěváček. Párkrát po něm přejel jazykem a ona se udělala. Prsty v ní nechal a narovnal se. Ona se probrala z orgasmu a začala mu nohou jezdit přes břicho a hrudník. Vyndal z ní prsty a svlékl si kalhoty a jí stáhnul kalhotky. V tu chvíli poprvé uviděla jeho péro a dost jí zaskočilo. Měl sice asi jen 17cm na délku ale na šířku prý asi 2x víc než já. Byla zvykla na mých 13/3 a nejdou jí měl šukat se 17cm cca na 6-7cm. Vzala mu ho mezi chodila a honila mu ho nohama. Měl ho tvrdého a žilnatého a navíc s obřízkou. Dal jí nohy z péra stranou a posadil jí. Sundal jí triko a podprsenku. V tu chvíli viděl její krásný přírodní 6ky a ona měla před sebou jeho péro.  Neváhala a vzala ho do ruky. Jemně mu ho honila a on jí vzal za hlavu a strčil jí žalud do pusy. Má ho prý hrozně velkého a tak ho měla plnou pusu. Podržel si jí a sténal. Nevydržel to však dlouho a začal jí pomalu šukat do pusy. Cítila jak jí žalud zajíždí víc a víc do krku. on si nebral servítky a nepřestal dokud její rty neobjímaly jeho péro až u kořene. Vychutnal si ten pocit, že má péro až po kořen v krku mojí ženy a pak jí položil na záda a lehnul si na ní. Vzal si ho do ruky a už ho směřoval do její kundičky když v tom ale narazil na její prsty. S nechápavým pohledem se na ní podíval a ona mu řekla že nic nebere. To mu však nevadilo a že prý si dá pozor. Že už jedno dítě má a druhé nechce navíc ještě s vdanou holkou. Na to mu odsekla že ani náhodou, že tohle zná a že to nehodlá řešit. Jedině s gumou nebo nic. A on že gumu nedává a že mu prostě vadí a ona že teda tím pádem nic. Toho ho asi přesvědčilo ale řekl že neví jestli ta co má není už prošlá a ona ho uklidnila ať to nechá na ní a šla do ložnice pro kondom. Dopoledne jsme si psali a já jí řekl, že má ode mně v kufru překvápko a řekl jsem jí jaké tam má. Vzala Pasante Super King, nejširší gumu co měla s sebou. Šířka té gumy je 69mm! Šla zpět k němu a gumu roztrhla a nasadila mu jí bez problémů. Tím že má obřízku tak to prý šlo snadno.

Pak už si před něj jen lehla a roztáhla nohy. On k ní přikleknul a dráždil jí žaludem. Ona hned začala téct. On toho využil a nalehnul na ní. Ruce jí držel nad hlavou, líbal jí. V tu chvíli jí prý blesklo hlavou co bude s takovým pérem dělat. On ale věděl a celý do ní zajel až po kořen. Ona knučela jak jen jí to jeho jazyk v puse dovolil. Udělal v asi 4 pohyby a už se třásla v dalším orgasmu. on se smál a řekl prý jen :“už?“ ona pokývla a on jí držel ruce nad hlavou a druhou rukou jí držel za kozu. Pak jí ruce pustil a i druhou rukou jí chytil za kozy. Šukal jí tvrdě ale to se jí moc líbilo. Další orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat. Mačkal jí kozy a pérem jí projížděl od pysků až po děložní čípek. Po několika minutách ho do ní zasunul a řekl, že je užší než si pamatoval. Ona se usmála a začala stahovat kundičku a on jen vykřikl no kurva a začal v ní stříkat do gumy. Jak se mu zvětšil tak to udělalo i jí. Hned potom. co v ní přestal mohutně stříkat ho z ní vytáhnul. Když uviděla tu šprcku úplně bílou tak se lekla že to nevydržela a praskla. Ihned mu jí sundala, zavázala jí a zkoušela zda drží. Obří dávka se jí převalovala mezi prsty a když nic neteklo a ona si olízla prsty, zjistila že to je její šťávička a dost se jí ulevilo.

Pak si šli lehnout. Ale spánek musel ještě počkat. To ale až v dalším příběhu. Tohle všechno vím, z jejího vyprávění zatím co jsem jí lízal přes kalhotky, které měla promočené z minulé noci. Na uvítanou si vzala právě tato tanga která vkusně doplnila o 2 gumy z předešlé noci. Jednu plnou a druhou prázdnou. Co se stalo v druhém kole? To rád napíšu, pokud o to bude zájem…

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Za mě super. Moc rajcovní. Těším se na pokračování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *