Sex s ex

S přítelkyní jsme spolu šest let. Po všech stránkách nám to klape, máme rádi sex se vším, co k němu patří. Párkrát jsme k sobě přivzali společného kamaráda a moc si to spolu užili. Před týdnem se náš sexuální život posunul ještě dál. Nikdy bych neřekl, že to co se stalo, mě bude tak vzrušovat, spíš naopak.

Hanka se domluvila se svým bývalým přítelem, že si zajdou posedět na pár piv. Nebyl jsem proti, sraz měli večer v hospůdce kousek od našeho bytu, kam občas zajdeme i spolu. Hanka se už hodinu předem chystala, sprcha, oholit, dlouhé malování atd. To dělá pokaždé, když někam jde, tak jsem tomu stejně jako pokaždé nevěnoval pozornost a těšil se, že budu mít aspoň klid na večerní fotbal v TV. Jako vždy nestíhala, tak mi jen mávla z předsíně, že už musí běžet. Všimnul jsem si, jak je pěkně upravená a oblečená. Krátká sukénka, punčochy a košile s velkým výstřihem. Byla sexy jako vždy. Po nějaké době jsem ji napsal SMS jak se jim sedí, že fotbal nestojí za nic a že půjdu asi spát. Odepsala, že fajn, popíjej pivo a sem tam panáka a kecaj o všem možném. Bejvalej, že ji chválí, že zkrásněla a hlavně na jejím výstřihu že může oči nechat. Odepsal jsem, že to mi je jasné, stačej dva rozepnuté knoflíčky a její sice ne největší ale tak akorát velká a pevná prsa jsou vidět skoro v plné kráse. Po delší chvilce přišla odpověď, že má rozepnuté tři a sundanou podprsenku ale ať se nebojím, že jí jen baví ho dráždit a sledovat co to s ním dělá. Trochu mě to zarazilo, představa, že při každém předklonění má on celá její prsa přímo před očima ale řekl jsem si, že když mi to píše, tak je to opravdu tak a později, až mi to bude vyprávět, si při tom spolu užijeme pěkný sex. Napsal jsem jí, že dobře, a ť si s ním pěkně pohraje a že se těším na vyprávění. Jak jsem se další den dozvěděl tak si pohrála dost.

Bylo už dost hodin, tak jsem šel spát. Někdy nad ránem mě probudil šramot v bytě. Značně rozespalej jsem jen z pod peřiny zahlíd, jak Hanka nakoukla do ložnice a když viděla, že spím, přivřela dveře a šla do obýváku. V polospánku jsem poslouchal, kdy přijde do postele. Po chvilce mi přišlo divné, že ještě nejde, tak jsem se šel podívat kde je. Všimnul jsem si, že dveře do obyváku jsou zavřené slyšel jakoby se tam Hanka s někým potichu bavila. Nejdřív jsem tam chtěl vejít ale počkal jsem a chvíli poslouchal. Opravdu se s někým bavila. Nahnul jsem se ke klíčové dírce, klíč v ni nemáme, tak bylo dobře vidět jak uvnitř ve slabém světle stojí s bejvalým a začínaj se hladit a líbat. On ji divoce mačkal jednou rukou prso a druhou mačkal zadek z pod vyhrnuté sukně. Kalhotky už na sobě taky neměla. Hanka mu rychle rozepínala kalhoty. Klekla si před něj, vyndala ven ptáka a začala divoce kouřit. Jednou rukou mu ho honila a druhou si projížděla kundičku. Pak si vyhrnula sukni, klekla si na gauč a nastavila mu svoji holou prdelku s kundičkou. Chytil ji za zadek, přidřepnul si a začal ji lízat. Jazykem jezdil po obou dírkách a Hanka blahem tlumeně vzdychala. Po chvilce se postavil, pohonil si ptáka a prudce ho Hance vrazil do kundičky. Začal rychle přirážet a Hanka už celkem dost hlasitě vzdychala v tempu, jak ji píchal. Během chvilky bylo poznat, že Hanka už se udělá. Přirážela na něj zadkem až to dost nahlas pleskalo. Napružila a zakousla se do polštářku, aby utlumila výkřik z orgasmu. On ji ještě párkrát zajel ptákem dovnitř, ale už to na něj taky přišlo, vystříkal se jí na zadek a o zbytek se mu postarala Hanka pusou. Celé jim to trvalo snad jen čtvrt hodiny. Já, celej ztuhlej, zalez do ložnice a dělal, že spím, i když srdce mi bušilo, že jsem myslel, že mi praskne. Byl jsem z toho dost mimo ale péro tvrdé a stačilo by se ho dotknout a udělal bych se. Po chvilce se zbouchli dveře, jak odešel a Hanka si nahatá s otřeným semenem lehla ke mně do postele. Dělal jsem, že spím, tak se jen přikryla a spala taky. Spali jsme skoro do oběda, já vstal první a v mobilu našel asi pět zpráv z noci, když jsem už spal. Psala mi, že už jsou docela opilí a že ji vzrušuje jak on je nadrženej a žadoní, aby si mohl šáhnout na její kozy. V další, že ji ukecal na hraní cvrnkáním sirek o vypití panáka nebo úkol. Panáky že už nezvládá, tak ho musela nechat sáhnout pod košily postupně na obě prsa, pak mu ukázat sundané kalhotky. V poslední bylo, že chce, aby spal u nás v obyváku a že až si lehne, my dva si zašukáme, aby to pěkně slyšel a záviděl. Jenže já už spal a neodepisoval. Později mi Hanka řekla, že jejich hra se zvrhla, že on ji šukal pod stolem prstama a ona mu ho honila. Hospoda už zavírala, ale chtěli se dodělat a nebylo kde, tak šli k nám, že mě Hanka přemluví do trojky. Jenže já spal tvrdě tak si to rozdali sami.

Šel jsem za Hankou do ložnice, ležela odkrytá, na zadku stopy po spermatu. Byl jsem nadrženej. Probudil jsem ji a řekl, že vím, co bylo k ránu u nás. Šukali jsme pak jak králíci a povídali si při tom o té její noční jízdě. Teď plánujeme, jak to uděláme příště 🙂

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Hmm, tak to já bych tedy nevydržel a vykopal bych je oba z bytu. S takovou courou bych nedokázal být ani minutu.

  2. Proč zase?! Klídek ne? Však mu všechno slušně napsala, dokonce se mu přiznala i k tomu, že s ním šukala když on spal. Chybí kolkovaná žádost, nebo co máš za problém ? 🙂
    Pokud bys tu holku na základě toho příběhu vykopal z bytu, udělal bys ze sebe akorát žárlivého pitomce, protože jestli nevidíš, všechno si vzájemně předem dohodli a hned na začátku píše, že už to tak předtím dělali, takže holka neměla nejmenší důchod pochybovat že si to s ním může rozdat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *