Australian story

Mé jméno je Ruda a dnes mám 40 let. Příběh, který chci popsat se stal před 8 lety, kdy mi bylo 32 a mé přítelkyni Lence 29. Tehdy jsme spolu byli už devátý rok. Děti jsme neměli, ale rodinu jsme si naplánovali do dvou let. Tehdy jsme hodně cestovali. Rádi jsme poznávali svět, oba jsme byli takoví trochu dobrodruzi a tak jsme pracovali příležitostně po světě. Oba jsme uměli anglicky, já obstojně i španělsky a Lenka zase francouzsky. Byli jsme snad už všude, nebo abych nepřeháněl, svět jsme, tedy ten civilizovaný, hodně procestovali. I když jsme spolu trávili většinu volného času, ponorkou jsme netrpěli. Z našeho vztahu jsme kámen po kameni vybudovali pyramidu. O to vyšší, oč kamenitějšími cestami vedlo naše putování. Pro ostatní jsme byli vždy nerozlučná dvojka.

Když jsme projížděli Austrálii s prací na černo (jak jinak), moc na vybranou nebylo a skončili jsme u jednoho rumunského emigranta, který si budoval farmu. Jmenoval se Ciprian a bylo mu nějakých 40 let. Přijal nás, my jsme mu byli k ruce, alias práce všeho druhu. Dílo se dařilo a Rumun platil jak slíbil.
V životě jsem se seznámil s pěti, šesti Rumuny a všichni drsně kradli. Tomuhle jsem říkal, že je první poctivá vlaštovka. Byl dobrý vypravěč, úspěšný podnikatel a docela jsme se spřátelili. Pobyli jsme u něho celé dlouhé tři měsíce. Práce skončila, dostali jsme s partnerkou šek na poslední třetinu peněz a připravovali se na cestu do další země. Chtěli jsme na Nový Zéland.

Jednou jsem se při práci začal poohlížet po Lence, kam mi zmizla. Když jsem došel ke stodole, vyndal jsem telefon a chtěl Lence zavolat, tak jsem si všimnul otevřených dveří. Když jsem se k nim přiblížil nemohl jsem uvěřit svým očím a zůstal jsem stát jako opařený. Stali tam oba… Lenka a Ciprian. On jí líbal. Nevěděl jsem co mám dělat, byl jsem z toho totálně mimo. A tak jsem stál a čuměl na ně. Líbal jí po celým těle a nejednou ji začal stahovat tílko a rozepínat rifle. Ona se tomu nebránila. Najednou před ním stála jen v kalhotkách, nahoře bez a on jí cucal a mačkal kozy a Lenka vzdychala. Ona mu pak sundala košili a hladila ho po opálené a ochlupené hrudi. Po chvíli jí chytil hlavu a pomal ji sunul dolů, aby mu ho vykouřila. Rozepnula mu pásek, potom zip a pomalu mu stáhla kalhoty i s trenkama . Vypadlo na ní péro jako jelito. S údivem jsem na to čuměl jako to pověstné péro z gauče.. Rumun neváhal a narval jí ho do pusy, a jak mu ho kouřila ještě se snad zvětšil. Po chvíli ji postavil a pomalu ji začal stahovat kalhotky, které byly úplně vlhké tím jak tekla. Posadil jí na ponk, který tam měl a začal jí lízat a prstit. Lenka začala hlasitě vzdychat až se pomalu udělala. On vstal a vzal si ptáka do ruky. Ještě než jí ho tam začal cpát tak ho zastavila a anglicky poprosila, aby byl něžný, že přece ví, že ho má hodně velkého, tak aby jí to nebolelo. Přiložil žalud na kraj její kundy a pomalu jí ho tam cpal. Viděl jsem jak Lenka zatíná zuby pod tlakem a sténá: „Slowly, please, slowly!“ Zbylou půlku ptáka jí tam ale už nekompromisně narval na ráz, až zavila a začal ji tvrdě mrdat. Lenka se mu zaryla nehty do zad a hlasitě hekala. Aby utlumila bolest a snad u slast, začala ho kousat do ramene. Po chvilce jí chytil za boky vyzvednul a mrdal ji jak šílený. To už Lenka nevydržela a začala ječet, jako pominutá. A on na to anglicky:  „Takhle tě ten tvůj Rudy pořádně nemrdá, co, ty kurvo?“ Znovu jí posadil, chytl jednou rukou za vlasy a znovu se jí zeptal: „Tak co, vymrdá nebo ne?“ a ona mu odpověděla, že prý takhle ne. Mrdal jí tak tvrdě, že najednou začala stříkat, což se jí se mnou nikdy nepovedlo. Celá se klepala. On ho z ní ale vytáhl a řekl, že ještě jí to udělá zezadu. Lenka se poslušně otočila a nastavila mu svojí rozmrdanou kundu. Narval to do ní tentokrát už najednou. Zase zakvílela a jestli před tím hekala a sténala, tak teď ječela, že to bylo slyšet až ven. Netrvalo dlouho a a vystříkal se do ní. Potom jí otočil a zeptal se, jestli se jí to líbí a řekl ještě, že kdykoliv bude chtít pořádně vymrdat, tak je jí k dispozici. Oblékli se a po jednom vyšli ven. Mě neviděli, protože jsem zmizel za roh stodoly a tam jsem ještě asi deset minut stál jako opařený. Proč? Proč jsem to udělala? Proč jen mne Lenka podvedla? Nikdy jsem jí nijak neubližoval? Mám ji rád, starám se o ni a jí je se mnou dobře??? Ani v sexu si nikdy nestěžovala??? No, mlčel jsem. Dělal jsem, že nic nevím, ale bolelo to…! Bolelo to strašně moc!

Ten poslední večer přišel pro mne totální šok! „Já nikam nejedu, zůstanu tu s ním“ to byla od Lenky věta jako kulka z pistole, která mi proletěla hlavou .
Pak mi jen tak, jakoby se nechumelilo, vyprávěla, jak se s ním sešla, jak s ním flirtovala a že se si s ním zašukala už před dvěma měsíci, a jak pak mě dál úspěšně podváděli i při naší práci. Ani jsem nezkoumal, kolikrát mi lhala, kolikrát s ním šukala a kde byla, když tvrdila, že je někde jinde. I když mi to všechno zpětně docházelo a zvedalo žaludek mnohé, včetně toho, že vlastně ona organizovala prodlužování oné „brigády“ o měsíc a já jsem ji za to, pitomec, ještě chválil. Zkrátka se během minuty ta pyramida našeho vzácného vztahu jaký jsem nikdy nezažil, změnila v pyramidální parohy.

Vyslechl jsem si důvody, jak ji ten chlápek začal zajímat, že je to hezký chlap, že je zábavný, zatímco se mnou se prý nudila, a jak se chce stát Australankou, zatímco já se chci vrátit do těch posranejch Čech. Navíc i on prý chce děti, Lenka také a tak už s tím i začali i když prý prozatím neúspěšně…

„Tak vida, nakonec přece jen všichni Rumuni (co znám) kradou„, řekl jsem si ironicky. Navíc z Lenky se stala iniciativní spolupachatelka..
V našem vztahu byla ona ta vznětlivější, já spíš kliďas, spíš ten splachovací, proto jsme obvykle bez problémů vydrželi spolu den co den 24 hodin… Tentokrát ale ve mě ta žumpa vřela. Přesto jsem to byl zase já, kdo za všemi těmi lety nechtěl udělat s lehkým srdcem čáru, jako to udělala potajmu ona.

I jelen ti poví, že přenést se přes vlastní parohy nelze, jediná šance je, jít s nimi dál se vztyčenou hlavou. Chtělo to kačení žaludek.

Už jsem u toho Rumuna být nechtěl a ona ano. Sbalil jsem se a odjel sám, bez Lenky. Jel jsem do Sydney nejprve stopem a pak vlakem. Já jsem s ním už prostě mluvit nedokázal, zvláště, když jeho šek, který mi dal jako odměnu za práci byl nekrytý. Když jsem mu kvůli tomu volal z asi 200 km vzdáleného městečka, vysmál se mi. Prý co jsem čekal? Dělali jsme u něj na černo, tak jak ho jako chci žalovat za podvod? On prý popře, že bych pro něho dělal a řekne, že mne vůbec nezná. Prý ať táhnu do prdele a tu svou kurvu, co mu tak ráda držela jsem si měl vzít s sebou!“

No vida, tak „tu svou kurvu… Už asi nějak vychladlo to teplé místečko v jeho posteli a u plotny na té jeho farmě v buši…“, ušklíbl jsem se bezmocně z toho, jak jsem mu naletěl a Lenka ještě víc. Jo, za dva měsíce nám zaplatil na prkno, to jo, ale za třetí měsíc jsem utřel nudli. Dělal jsem tedy ten poslední třetí měsíc jen za jídlo a nocleh a Lenka za šukání…

„A je po lásce. Copak tam teď u něho Lenka asi dělá? Ale co, dobře jí tak!“ prohodil jsem pro sebe po tom telefonátu na železniční zastávce. „Div že jsem nebyl za uzurpátora, co stojí v cestě jejímu štěstí a šťastné budoucnosti s Rumunem…“

Když jsem dorazil do po dvou dnech Sydney, volala mi Lenka. Omlouvala se mi a poprvé projevila náznak lítosti. „Odpusť mi, jestli můžeš“ Napsala mi to k narozeninám, které jsem zrovna měl.

Dobrá, vzal jsem to jako omluvu, odpustil jí ten podraz na mě a vysvětlil, že tou nevěrou podlomila moji dříve neomezenou důvěru. Jinak, musím dodat, jsem jí nic nevyčítal, ale řekl jsem jí, že mezi námi je konec, že už nejsme dva, ale každý sám za sebe.

K té „nudě“ z desítek zemi, které jsme provandrovali, přibyly pro mne zážitky z Nového Zélandu, Nové Kaledonie, Papui a pak z Malajsie… Ještě dva roky jsem takto vandroval, než jsem se vrátil domů do Čech.Nové události překryly mnohé. Stále jsem si ještě lízal rány, ale o to méně, oč dál jsem byl od Austrálie v času i prostoru. Bohužel není místo dost vzdálené, kde by se to zahojilo úplně.
A Lenka? Asi za měsíc jsem volal Zuzce, naší společné kamarádce z Plzně. Zuzka už věděla, že jsme od sebe, ale protože to věděla od Lenky, znala jen jednostrannou verzi. tak jsem jí pověděl tu svou, aby si o Lence nedělala zase takové iluze a mě neviděla příliš černě. Také mi řekla, že Lenku ten rumunský farmář do dvou týdnu také vykopl, protože ho už nebavila a pak prý za ním z Rumunska přijela jeho žena a 3 děti, které prý čekaly, až se usadí a zabydlí na té budované farmě. To byl prý pro Lenku další šok. Myslela, že žije single. Tak odjela s pár dolary v kapse a snad se uchytila někde v jakémsi motelu jako servírka. Prý strašně lituje, jak to mezi námi dopadlo.

 

Dnes je mi 40, jsem už 6 let v Česku, žiji v Táboře, jsem 4 roky ženatý a máme s manželkou dvě malé děti. Ano, takhle jsem chtěl žít s Lenkou, mít s ní děti a stárnout spolu s ní. Má co chtěla, je tou Australankou a já žiji v tom posraném Česku.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Pekny pribeh!!! Zo zivota, dakujem-e

  2. Neviem, či je to fikcia, či životný príbeh – vyzerá, že by mohol byť. Tieto veci zasiahnu, vychladnú ale neprebolia. Ak je to tak, posielam ti, brachu, stisk ruky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *