Božský David

David, láska mého života. Viděla jsem ho sice před týdnem, ale setkání s milovanou osobou není nikdy dost. Mezi námi je obrovská sexuální přitažlivost. Trvá to už léta. A to je o jedenáct let starší. Stále vypadá na třicet. Stačí ho jen pohladit po tváři, přitisknout se k němu a už mu stojí. Nemusím mít ani výstřih. Klidně se vzruší i když mám pocintanou mikinu od večeře a vytahaný tepláky. Pod kterýma se skrývá vlhká a připravená micinka.

 

Byla středa, takže je ho tam třeba. V práci jsem měla hodně povinností. Dívala jsem se na hodiny. Bylo po sedmnácté odpoledne. Váhala jsem zda Davidovi zavolat. Riskla jsem to. Měla jsem štěstí. Jel akorát domů z práce. Rychle jsem se zeptala zda je doma sám. Pověděl mi, že ano. Můžu se u něj na chvíli stavit, ale nechce mi způsobovat problémy v práci. Já však už viděla rudě a z práce jsem nenápadně utekla. Ani jsem se nestavovala doma pro sexy oblečení. Stejně bude hned dole. Jela jsem ve své asexuální zelené uniformě. Tuhle barvu nesnáším. Je zvláštní, že Davidovi sluší celá škála barev. Vidím v něm krasavce i v rozsápanejch špinavejch modrákách. Je neobyčejně krásnej. Vůbec né jako nějaká filmová hvězda. Prostě urostlej, ramenatej chlap s modrýma hřejivýma očima.

 

Když jsem dorazila pracoval na zahradě. Sekal dřevo na zimu. Litovala jsem, že není parné léto. On by byl do půl těla nahej .Na slunci by se mu třpytily krůpěje potu na hrudi. Jeho svaly zpěvněné těžkou fyzickou prací by se mu nádherně napínaly. Já bych se posadila na špalek. Vyhrnula letní šaty až k pasu. Roztáhla bych nohy. On by odložil sekeru. Podíval by se na mě žhnoucím pohledem. Vytáhl by z kalhot svůj nádherné rostlý růžový úd. Který by se stále zvětšoval a zvětšoval. V té chvíli bych už slastně tekla. Takže by se nemusel zdržovat prstěním. Přistoupil by ke mně. Pevně mě chytil za boky a tvrdě by mi ho tam vrazil. Zatemněl by se mi mozek. Nevnímala bych nic víc, než jeho drsné přírazy. Jeho vzrušený přerývavý dech. Jak mi hněte  můj malý kulatý zadeček. Pevně bych se ho držela kolem krku. Jeho silné opálené paže by mě udrželi i ve vzduchu.Špalek by jsme vůbec nepotřebovali. Zavírala bych oči a rozkoší vzdychala. Co na tom, že by nás mohli šmírovat sousedi. O to víc by mě to rajcovalo.,, Ach, ach, aaaaaachchchch, aaa, nepřestávej, ještě.“ Křičela bych a nechty se zarývala do jeho širokých zad. Jeho tvrdý pták by ještě zrychloval. Cítila bych každé jeho škubnutí. David by mě káral, abych tolik neřvala a já bych mu odvětila „ Och Davide, oooch já umřu, ješ, ještě kousek. Nevydržela bych to a krásně bych se udělala. On by ještě párkrát prudce přirazil vytáhl by ho ze mě a postříkal by mi svýma teplounkýma perličkama obnažené ploché bříško. Jeho teplé sperma bych si roztírala po citlivé kůži. Oblékl by si kalhoty, vzal mě do náruče a odnesl do svého domu, kde by jsme šoustali až do rána.

 

Jsem natěšená jaká bude realita. Nejspíš si všimnul, že už na něj pět minut civím. Netuší,že jsem sním  právě  ve své fantazii prožila venkovní sex.

„ Pro dnešek končím. Jdu se osprchovat.“ Řekl unaveně.

Následovala jsem ho do domu. Rovnou jsme zapadli do luxusní koupelny.

 

Když se celý svlékl, neuveřitlně mu stál. Jak to dělá? Ani jsem se ho nedotkla. Nejspíš měl v hlavě taky pořádně žhavé erotické scénáře.Přistoupila jsem k němu. Něžně mě políbil. Byl cítit dřevem a jeho strniště vousů mě jemně píchalo do tváře. Zajela jsem mu rukou do jeho hustých kudrnatých vlasů. Začal mě líbat mnohem prudčeji, naléhavěji. Byla jsem v jednom ohni. Ani jsem si neuvědomila, že mi rozepnul pracovní kalhoty. Tiskla jsem se k němu celým svým rozpáleným tělem. Ještě sundat titěrné červené kalhotky. Nebyli nijak rajcující, zato byli úplně vlhké. Odkopla jsem je do rohu koupelny.Přála jsem si, aby už byl ve mně. Začala jsem vzdychat, cítila jsem jak se moje broskvička otvírá čím dál víc.

 

On si mé touhy nevšímal.V klidu vlezl do vany a začal se sprchovat. Nešla jsem za ním. Dívala jsem se  jak mu bublinky sprchového gelu stékají po těle. Začala jsem se sama sebe dotýkat na podbřišku. Jedním prsten jsem obkroužila svoji jahůdku. Hladila se po vnitřní straně stehen. David mě fascinovaně sledoval. Když bylo jeho tělo krásně voňavé a bez stopy sprchového gelu, vstoupila jsem do vany. Klekla jsem si před ním. Líbala mu mírně ochlupenou hrud´ a mířila stále níž. Chytil mě za hlavu, prohrabával se prsty v mých dlouhých vlasech. Olízla jsem špičku jeho největšího klenotu. Tiše zasténal.

 

Cucala jsem ho rozkošnicky jako lahodný nanuk. Nechtěla jsem mu ho vykouřit, jen ho dohnat k šílenství. Sedla jsem si na něj. Podržela si jeho ptáka a sama jsem si ho tam pomalu zasouvala. Byla to nepopsatelná slast.Pomalu se ve mně pohyboval. Vpíjel se mi do očí.Chytla jsem se ho za zátylek a nepřestávala  ho líbat. Cítila jsem jeho teplý mrštný jazyk a zároveň jeho klouzajícího ptáka.Vzdychala jsem mu do úst, lapala po dechu.Nevadilo mě, že jsem měla úplně rozbolavěnou tvář od jeho fousů. Vnímala jsem jen svoji micinku jak hoří. Dotýkal se zručně mých prsou svýma velkýma rukama.Nemohla jsem se udržet. Naplno jsem křičela jeho jméno. Byla jsem na prahu orgasmu.

 

Nečekaně mě od sebe odstrčil. To snad ne, nemůže mě už dál mučit. ,,Chci si tě vzít ze zadu krásko.“ Řekl vzrušeným hlasem. Přitiskla jsem se mokrým, leč rozpáleným tělem na chladivé dlaždičky a toužebně očekávala co se mnou bude provádět.

Ach, ach. Těžce jsem vzdychala když si jeho úd hledal cestu. Dotkl se jen zlehka mých nejcitlivějších míst. Drsně se na mě přitiskl celým tělem. Nemohla jsem se vůbec hýbat.Celého ho do mě vrazil. ,, Takhle to máš ráda ty čubko.“ Kde se v něm bere ta vulgárnost. Nikdy takový nebyl, ale líbilo se mi to. „ Plácni mě přes zadek.“ Žadonila jsem. Vyhověl mému přání až jsem vyjekla.

„ Jo, jo, šukej mě ty bejku!“Jeho skvostný koule narážely do mého zadečku. „ Dělej, rychle, chci se udělat.“ Znovu mě plesknul. Už jsem se neudržela.Chladivý mráz mi projel celým tělem. Srdce mi neuveřitelně  bušilo. Dokonale  jsem se udělala.Ještě, že jsem byla opřená o dlaždičky, jinak bych asi rozkoší omdlela.

 

Věděla jsem, že jestě není konec. Zpomalil a jeho teplá ruka mě hladila po zádech. Začala jsem vrnět jako kočka. Když se dotknul mého krku, pocítila jsem silné  vzrušení. ,, Aaach, Aachch,“ šeptala jsem.

Náhle začal zběsile přirážet. „ Auu, to bolí!“ Vykřikla jsem. Nepřestával. Přišla jeho chvíle. „Jo, to je vono, jo.“ Říkal mi zhrublým hlasem. Cítila jsem jak mu  v jeho chloubě cuká a v další vteřině se mi vystříkal do dokonale těsné kundičky. Vzal sprchu a jemně mi jí osprchoval.

„ Lízej mě!“ poručila jsem mu. Nemusela jsem ho přemlouvat. Chytil mě za boky a vroucně mi rejdil  jazykem po nejcitlivějších místech. Já se ho držela za jeho kudrnatou hlavu a vychutnávala jsem si hebkost jeho vlasů. Prudce jsem oddychovala. Zvrátila hlavu dozadu a slastí jsem tlumeně vykřikla.

 

David se na mě usmál vzal mě do náručí a mířil do ložnice. Měl čerstvě povlečeno. Položil mě na prostěradlo a začal mi líbat ušní lalůčky, šíji a prsa.Začala jsem se pod ním zvedat. Chtěla jsem ho cítit co nejvíc. Zvednul mě a posadil si mě na sebe. Kousala jsem jeho jemnou kůži. Lízala jeho bradavky a sjížděla jsem jazykem níž k jeho chloubě. Byla jsem šíleně mokrá. I jemu začal znova vstávat. Jedním pohybem jsem se na něj nabodla. Krásně jsem ho v sobě svírala. Perfektně do mě pasoval. Seděla jsem na něm jako bohyně.

Jeho modré oči úplně ztmavli.Chtěl se mě dotýkat. Jenže jsem mu držela ruce podél těla. Rajtovala jsem na něm stále rychleji.Byla jsem jako smyslu zbavená. Nádherně jsem po něm klouzala. ,,Už, už.“ Najednou jsme oba slastně vykřikli. Stěží jsem  z něj slezla a vyčerpaně padla na postel. Lepkavé sperma mi zvolna stékalo po stehnech.

 

Pomalu jsem se vracela do reality. Dala jsem mu poslední horký polibek a vyskočila z postele. V rychlosti jsem se oblíkla.A v duchu nadávala, že nemám náhradní kalhotky. Kdo mohl vědět, že je dnes totálně promáčím.

 

Odcházela jsem jako opilá. V práci se to neobešlo bez poznámek. Můj chtíč je silnější než pracovní záležitosti. Ty hodiny si nadělám, tak co. Pořád na sobě cítím Davidovu vůni. Nemůžu se ho nabažit. Doma v posteli si ho budu představovat a vymýšlet pro něho další vzrušující dobrodružství.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Moc hezky napsane, skutecne vzrusujici, klidne bych si precetl dalsi dil. Bude v nem nejaka nevera, nebo parohy? 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *