Nevěrná Pavlína 1.díl

S Pavlínou jsem chodil celkem čtyři roky, od svých osmnácti. Ne, že bych byl nějak zakomlexovaný a myslel si, že je mi nevěrná, ale z nás dvou to byla ona, kdo měl vždycky navrch. Za prvé byla o pár let starší, za druhé, přirozeně, mnohem zkušenější a potom, a to hlavně, byl to prostě typ za kterou se otáčejí chlapi, zatímco já jsem spíš nesmělý.
V posteli nám to klapalo skvěle i když čas od času mě napadalo, jak si asi stojím ve srovnání se všema těma, co mě předběhli.. A že jich bylo celkem dost to jsem věděl. I teď, když už jsme byli spolu, se kolem ní každou chvíli někdo motal. Měla hodně příležitostí být mi nevěrná. Pracovala jako servírka a o telefonní číslo si jí někdo říkal neustále, ale věřil jsem, že by mi nikdy nebyla nevěrná.

Asi po roce to začalo mezi námi trochu skřípat. Stěžovala si, že už jí nechodím naproti do práce, že už nechodíme o víkendech tancovat celkem nic zásadního, ale stačilo to na drobnější hádky. A pak to postupně utichlo. Tancovat chodila s kamarádkami, vracela se až ráno, a mně přišlo, že stále později a později a čím dál tím víc opilá, celá rozzářená Někdy jsem se jí ptal s kým tancovala atd., ale pokaždé to byl nějaký, podle ní, ňouma.
Jednou, když byla opravdu dost opilá, jsem se jí zeptal, jestli k něčemu nedošlo, jestli je mi nevěrná. Přiznala se, že se s někým líbala, ale hned rychle dodala, že to přece neznamená že by mi byla nevěrná, je to jenom flirt. Vytáhla dokonce jeho číslo napsané na kousku papíru a hodila ho přede mnou do koše. Nedal jsem na sobě nic znát, ale ranilo mě to a pak ještě něco, co jsem vůbec nečekal musel jsem si to přiznat. Vzrušilo mě to. Ano, představa, jak je mi moje holka nevěrná mě vzrušovala.

Začal jsem se na víkendy těšit. Zatímco byla pryč, představoval jsem si jak jí někdo někde osahává, a celou noc jsem u té představy, jak je mi kdesi na diskotéce nevěrná onanoval. Teď jsem na ni vyzvídal stále častěji. Zajímavé bylo, že to co mi přiznala v opilosti brzo ráno, že mi byla trochu nevěrná, popřela druhý den, když vystřízlivěla. Několikrát se na mě dokonce obořila, že jí podezřívám nevinně, že mi není nevěrná, že jenom občas s někým flirtuje, to přece nic neznamená.

Jednou se vrátila až kolem deváté ráno. Byla sobota a mě bylo jasné, že mi byla zase nevěrná, protože musela přespat u někoho. Tu noc jsem třikrát onanoval, ale přesto jsem na ní byl naštvaný, to už bylo moc. Nikdy předtím nepřišla tak pozdě. Věděl jsem, že se něco muselo stát. A tak, když jsem slyšel, že odemyká dveře, předstíral jsem spánek. Přitulila se ke mně, hladila mě po vlasech, a pak několikrát prosebně zašeptala -NEZLOB SE!- Otočil jsem se na druhý bok, ale ona mi sáhla mezi nohy a hrála si s mým povadlým čurákem, který se ale ne a ne postavit. Napadlo mě, že se musí brzy dovtípit, že už mám několik výstřiků za sebou

Otočil jsem se zpátky a udeřil na ní. -TY SI S NĚKÝM ŠUKALA!- ….ty mrcho nevěrná, dodal jsem si v duchu pro sebe.

Mlčela, jen si zuby stiskla dolní ret. -TY UŽ MĚ NECHCEŠ?- řekla a začala natahovat, při tom ale nepouštěla mýho ptáka z ruky. Rozbušilo se mi srdce a když se podívala upřeně do mých očí, změkl jsem. Bože, ona mi byla nevěrná a mě to vzrušuje. Miluju ji. Tak moc, že mě odzbrojí jedním pohledem. Nechal jsem si vyprávět každý detail a vyprávěla ochotně, aby se mi zavděčila a při tom jsem cítil, jak mi pomalu roste v její ruce, až je úplně tvrdý a strašně jí chci šukat, jak strašně chci do ní, tam, kde byl jen před pár hodinama nějaký hajzl.

Pavlínka, moje milovaná holčička co je mi nevěrná mi teď šeptala do ucha: -MRDAL MĚ, MRDAL MĚ JAKO DĚVKU, JEN MI ŘEKL AŤ ROZTÁHNU A DRŽÍM A JÁ JSEM TO UDĚLALA- šeptala mi do ucha, honila mi ho, já jsem se vzrušením celý klepal, ale ona mě dovnitř nechtěla pustit. To mě přivádělo úplně k šílenství. Tak ona je mi nevěrná, celou noc s někým vyšukává a když se před ní s tvrdým pérem svíjím v posteli, tak mi řekne, že nesmím? Byl jsem tak rozložený, že bych o to i poprosil, ale ona byla neoblomná.

Podívala se do mých roztoužených očí a rázně pronesla : -NEMÁM CHUŤ NA TVÉHO TVRDÉHO PTÁKA, JSEM UNAVENÁ, MÁM ZA SEBOU DLOUHOU NOC. MOŽNÁ VEČER, KDYŽ BUDEŠ HODNÝ A ODPUSTÍŠ MI TO- Pak si položila mou ruku na břicho, hladila se s ní po něm a klidným hlasem, jako by se nic nestalo mi řekla: -SEM SE MI VYSTŘÍKAL, VÍŠ?
Myslel jsem, že se v tu chvíli samovolně udělám do peřin, ale otočila se, dala mi svůj zadeček do klína a usnula. Ještě chvíli jsem bezmocně pozoroval její krásné nevěrné tělo a pak jsem šel připravit snídani a uvařit oběd, protože Pavlínka určitě bude mít hlad, až se probudí.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Taky bych chtěl mít doma takovou Pavlínu. Hýčkal bych si ji a ona by mi zahýbala. Vzrušující, taková mrcha, těším se na další díl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *