Dárek k výročí

Se ženou Pavlou máme i po dlouhých letech společného žití velmi vášnivý vztah. Sex si užíváme často a intenzivně. Vždy jsme k sobě byli otevření a nestyděli se říkat si co se nám líbí, což nám pomohlo si vypilovat techniky a způsoby, kterými si navzájem děláme dobře. Vždy jsme měli pochopení pro záliby jeden druhého a nebáli se experimentovat. Co mě ale vždycky trápilo, byla moje slabá výdrž. Ať už máme dlouhou předehru a vzrušíme se téměř k vyvrcholení nebo si dáváme rychlovku, jakmile se dostanu do ní, do minuty mám hotovo. Naučil jsem se tomu přizpůsobit a Páje vždy dám velkou péči v rámci předehry, během níž se běžně i několikrát udělá. Nemám mindrák, že bych jí nedokázal uspokojit, ale stejně mě mrzí, že jí nikdy nedopřeju pořádné dlouhé šukání. Zkoušel jsem různé techniky i přípravky na prodloužení výdrže, ale nikdy nic nepomohlo tak moc, aby to byl zásadní rozdíl. Ona mi vždycky říkala, že to pro ní není problém, že je spokojená s tím, jak si s ní umím pohrát a že je se mnou vždy plně uspokojená, ale já to prostě cítím jako svůj nedostatek.

Tenhle příběh začíná oslavou našeho výročí. Konkrétně dárkem, který jsem pro Páju vybral. Když ho rozbalila, poznal jsem z jejího výrazu, že jsem vybral skvěle. Na nic nečekala a hned chtěla nový vibrátor vyzkoušet. Přesunuli jsme se do ložnice, trochu se pomazlili a při tom svlékli a pak se Pavla začala ojíždět svým novým umělým ptákem. Sledoval jsem jí dlouhé minuty jak si s ním užívá a při tom jí vzrušoval laskáním bradavek a drážděním kundičky svými prsty. Ten nástroj si zasouvala pěkně hluboko a čím dál víc zrychlovala tempo. Když se poprvé udělala, vůbec nepřestala, jen změnila polohu na bok a ke mě zády a dál si užívala ojíždění své mokré nadržené pičky. Přesedl jem si, abych měl lepší výhled, kochal se tou podívanou a začal si ho honit. Trvalo to celkem dlouho, ještě několikrát změnila polohu a pak se znovu udělala a konečně si spokojeně lehla a nechávala v klidu doznít to silné vzrušení. Byla tak strašně sexy a já z ní moc vzrušený. Klekl jsem si k ní a vyhonil si ho na její krásné trojky s ještě stále vzrušenými bradavkami. Poprvé jsem jí viděl spokojenou z dlouhého šukání. Zamrzelo mě, že jí to nemůžu dopřát sám, ale taky mě dost vzrušovalo, že se beze mě obešla.

Od té doby se Páji vibrátor stal celkem běžnou součástí našeho milostného života a my spolu objevovali novou touhu. Začali jsme si při tom spolu povídat sprosťárny. Zpočátku opatrně, ale později jsme byli odvážnější a odvážnější. Nakonec to dospělo do stavu kdy jsme si zahráli scénku jak si to moje žena rozdává s jiným chlapem a já je u toho sleduju. Ojížděla se vibrátorem a při tom se mi dívala do očí a provokovala mě řečmi o tom, jaká je sprostá děvka co se nechá šukat cizím chlapem a pobízela mě abych se na ní díval a představoval si že to, co mizí v její kundičce, není hračka, ale skutečný velký tvrdý péro chlápka, který mi klátí manželku. Oba nás to strašně vzrušovalo. Já si nechával honění až na konec, protože jinak bych nevydržel dýl než pár sekund. Nakonec mě nechala abych zajel ptákem do její vyšukaný pičky. Po třech zásunech jsem jí vystříkal. Oba jsme z toho byli úplně hotoví. Ještě několikrát jsme si to v dalších týdnech zopakovali s různými variacemi a nakonec se začali bavit o možnosti zažít tuhle fantazii doopravdy.

Myšlenky na to, jak je mi žena nevěrná, mě přirozeně znepokojovaly. To vzrušení a touha byly ale silnější a já souhlasil, že do toho půjdeme. Po pár nocích strávených na internetových diskuzích jsme měli vybraného chlapa, se kterým to zkusíme. Domluvili jsme schůzku v hospodě, kde jsme se pár hodin seznamovali. Ondra se hned ukázal jako velký sympaťák, dobře jsme si rozuměli a bylo zřejmé, že to není žádný hulvát. Byl to takový mohutnější typ, ne tlustý, ale celkově velký a silný. Představoval jsem si ho s Pavlou, která je spíš drobná a ta představa mě vzrušila. Když si odskočil, domluvili jsme se s Pájou že jdeme do toho. Pozvali jsme ho k nám a on s radostí souhlasil. Dopili jsme ještě drinky, za ten večer už několikáté, a zavolali si taxi. Za nedlouho už jsme byli doma a Ondra na nic nečekal. Sundal si triko a přitáhl si Páju k sobě. Ta se mu ochotně poddala a nechala ho aby svýma velkýma rukama prozkoumal její tělo a u toho jí svlékl do naha. Pak se přesunuli do ložnice a já je následoval.

Ondra stál vedle postele a Pája klečela nahá před ním. Když jsem vešel do ložnice, zrovna mu stahovala trenky. Najednou se před obličejem mojí ženy objevilo obrovské a tlusté péro. Takovýho macka jsem snad neviděl ani v pornu. Já sám nemám s velikostí žádný problém, ale tohle byl proti mému obr. Páju to evidentně zaujalo, hned ho vzala do rukou a začala si s ním hrát. Když mu pořádně ztvrdnul, byl ještě o něco větší. Pája měla co dělat aby se jí vešel do pusy, ale to jí nezastavilo a náruživě ho kouřila jak jeho poslušná kurva. Já si sedl do křesla a sledoval tu show. Byl jsem totálně paralyzovaný vzrušením. Ondra si Páju položil na postel, chvíli se jí taky pověnoval pusou a pak už se začal štelovat na zásun. Když ten jeho kyj zajel do její pičky, kousla se do rtu a prsty zaryla do prostěradla. Ondra byl ale něžný a dal si pozor aby jí to nebolelo. Pomalu do ní zajížděl čím dál hlouběji a kunda se jí postupně víc a víc roztahovala. Když už zvládl pár pomalých zásunů až nadoraz, chytil jí za kotníky, roztáhl nohy do praku a začal jí ojíždět. Ten pohled byl neskutečný. Pája hlasitě hekala a pobízela Ondru aby jí pořádně protáhl, kozy jí lítaly v rytmu přírazů nahoru a dolů a kunda jí mlaskala, jak do ní vrážel toho obřího ptáka až po koule, které jí při tom pleskaly o její prdelku. Celé to trvalo šíleně dlouho. Nechápal jsem jak s takovým tempem může Ondra tak dlouho vydržet. Pája si to moc užívala. Ondra si jí ohýbal do různých poloh a mrdal jí neskutečným způsobem. Ona ho při tom pořád pobízela a mně sprostými řečmi provokovala. Když jí šukal zezadu, byla čelem ke mě, dívala se mi do očí a zatímco se jí kozy houpaly a třely bradavkama o postel, povídala mi že si moc užívá být děvkou takovýho samce a ať se pozorně koukám jak se má správně ojíždět nadržená ženská. Měl jsem sto chutí ho vyndat a vyhonit se jí na obličej, ale ovládl jsem se. Po asi tak dvaceti minutách tvrdého šukání skončili v misionářské poloze a zvolnili tempo. Když se Páje Ondra zadíval do očí a začali se líbat, přepadl mě záchvat žárlivosti. Byli vášniví, tiskli se k sobě, hladili se rukama a zběsile si olizovali jazyky, zatímco se něžně milovali. Měl jsem co dělat, ale ta žárlivost ještě umocnila mé vzrušení a tak jsem se udržel a dál je sledoval. Ondra se znovu zadíval do Pájiných očí, vzpřímil se na rukou, udělal pár silných přírazů a zatímco se na sebe pořád toužebně koukali, vystříkal jí pičku pořádnou dávkou horkého semene. Pája ho obtočila nohama kolem zadku a tlačila ho k sobě a houpala při tom pánví a třela se o něj kundičkou až se z toho taky udělala. Ještě chvíli tak zůstali a pak odpadli. Já rozdýchával co jsem právě viděl a byl jsem z toho příšerně vzrušený. Nezmohl jsem se na nic víc než pár sekund honění a vystříkal se Páje na pičku a břicho. Pak jsem taky odpadl.

Od té doby se náš vztah dost proměnil. Pája začala spát s Ondrou častěji než se mnou, dokonce i když já u toho nejsem. Někdy mi to vypráví a já se při tom sám udělám. Pořád se ode mě nechá ráda hýčkat. Ondru má na mrdání mě na rozmazlování. Občas jí pro něj připravím, jindy zase dodělám po tom, co jí Ondra ošukal a nechal nadrženou. Mě pak většinou jen vyhoní nebo vykouří, stačí chvilka a má hotovo. Jsem rád že si konečně užívá pořádně dlouhé šukání, zdá se mi spokojenější a šťastnější. Já jsem rozhodně taky.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Přesně tak by to mělo být vždy!=) Žena uspokojená a šťastná!=) Moc hezky napsáno!=)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *