manželka

Poradnamanželka
dan zeptal se před 4 roky

Manželka /Matka zaučovala syna v sexu věděl sem o tom.Ale nastal problém synovi to zachutnalo tet ju chceš furt šukat mělo to byt jednou co tet.

7 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 4 roky

Synovi je kolik? Manželka bere antikoncepci? Incest matek se svými syny je častější než-li si myslíme, jen se o tom nepíše, protože synové si nestěžují a matky mají mladý, stále stojící ocas k dispozici. Teď vás bude mít dva… Šťastná žena.

stop odpověděl před 4 roky

Fanyne, nereaguj na něj. Sice máš na to pěkný názor, ale jen krmíš tady toho trotla – dana alias kkiiho alias mjg alias kdo ví, co ještě. 

Paroháč odpověděl před 4 roky

Jestli je to v rodině, je to naprosto odporné a nechutné. Nechápu to, je to nějaká úchylka, nebo co vede člověka k tomu aby spáchal incest? Stejně tak absolutně nechápu, jak může někoho vzrušovat vlastní dítě. Mám jak děti, tak matku a z představy nějakého sexuálního kontaktu cítím odpor a pocit na zvracení, určitě by se mi nikdy nepostavil, je to stejné, jako by se mi měl postavit třeba z kozy, nebo ovce, ten sexuální stimul úplně chybí. Jestli to má někdo jinak, neměl by se zpovídat na paroháčích, ale měl by si objednat termín u psychiatra, aby mu nasadil medikaci dříve, než ty špitály zase zavřou.

Paroháč odpověděl před 4 roky

Mimochodem dane, tohle téma ti nestačí, že musíš pořád zakládat další a další? https://parohaci.cz/dotaz/matka/
Ani nejsi schopný říct, zda je ta matka vlastní, nebo nevlastní.

stop odpověděl před 4 roky

Paroháč: A kde jsi přišel na to, že když to má někdo jinak než ty, tak patří na psychinu? Jako paroháč se označuješ proto, že ti manželka nasadila parohy a ty jsi z toho tak smutný, že to potřebuješ vyřvat do světa? Nebo jsi dobrovolný paroháč? A proč tedy nepatříš na psychinu ty, když děláš něco, za co by tě tam určitě většina lidí poslala. 
Zeptám se tvou otázkou. Co vede člověka k tomu, aby si dobrovolně nechával oprcávat ženu? 
Každý to má jinak. Taky by mě nepřitahovali ani rodiče ani děti. Mimochodem, píšeš, že nechápeš, jak někoho může vzrušovat vlastní dítě, to znamená, že pokud by ho vzrušovalo cizí, tak je to v pořádku, ano? Můžeme se zde bavit o právních aspektech takového jednání, ale zda je to normální a nebo ne, to už fakt není na tobě, abys to posuzoval.
Tohle co ty říkáš, jsou jen kulturní předsudky, které nám byly vnuknuty během tisíciletí kulturního vývoje a především vlivem křesťanství a podobných pochybných náboženství. Bez toho by zde spousta věcí a i tzv. úchylek byla mnohem běžnější a nikdo by se nad nimi nepozastavoval. 

Oem odpověděl před 4 roky

Každý jsme něčí dítě 🙂 já třeba žiju s dítětem mé tchýně a vzrušuje mě. Neobhajoval bych incest. To není úplně normální a s křesťanstvím to nemá co dělat. 

fest odpověděl před 4 roky

Oem: Jak jsi přišel na to, že incest není normální? Nezlob se na mě, ale incest je v živočišné říši zcela běžná věc, včetně nám nejbližších primátů. Naopak cuckolding, myslím tím to, že tě tato situace doopravdy vzrušuje, protože o ní víš, v živočišné říši mimo člověka neexistuje. 
Tak co je pak normální? To co funguje u všech ostatních živočichů a nebo to, co funguje jen v říši lidí, a to na základě kulturní evoluce, která byla výraznou měrou podmíněna křesťanstvím?

Vaše odpověď

19 + 13 =