Poprvé sama

PoradnaKategorie dotazu: SexPoprvé sama
Petr zeptal se před 2 týdny

Ahoj, 
s ženou máme rádi skupinový sex a třeba trojku s mužem si opravdu užíváme, hlavně ženy tedy 😊 
Moc zábran nemáme a tak zkoušíme nové věci velmi rádi. Máme skvělý vztah a užíváme si života. A teď se nabízí možnost, že by žena šla beze mě k dotyčnému, se kterým se pravidelně scházíme na trojku. 
Představa mě vzrušuje a ženu také. Ovšem, představa a realita je často jiná a tak mě zajímají názory lidí, kteří to zažili. Jaké to bylo poprvé? 
 
Děkuji, mějte se 😊

2 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 2 týdny

Jde o to, zda toho dotyčného muže máte jen čistě na sex. Vždy je tu riziko, že se bez tvé přítomnosti mohou více sblížit. To se od ní nedozvíš, protože u toho nebudeš. A pokud je navíc z vašeho města, tedy snadno dostupný… no nevím nevím, abys třeba nelitoval. Ale odrazovat tě nechci, neznám tvou ženu ani jeho, nevím ani zda on je svobodný, rozvedený, ani jsi nenapsal kolik vám je let a zda máte děti. to jsou všechno k posouzení důležité věci. Někdo zažil klady a někdo zápory, zde se  zase až tak moc nedozvíš. Zpravidla ti, co zažili zápory se s tím nejspíš chlubit nebudou.

dude odpověděl před 2 dny

já mojí takhle pustil za bývalým, byl to risk ale bylo to naposled co k němu šla a on si pro ní připravil noc plnou věcí co s ní kdy chtěl zkusit ale když spolu byli neodvážil se….takže i víc mužů najednou…bylo to pro ni užasný a posunulo to náš vztah
 

Vaše odpověď

17 + 9 =