Poprvé sama

PoradnaKategorie dotazu: SexPoprvé sama
Petr zeptal se před 3 roky

Ahoj, 
s ženou máme rádi skupinový sex a třeba trojku s mužem si opravdu užíváme, hlavně ženy tedy ? 
Moc zábran nemáme a tak zkoušíme nové věci velmi rádi. Máme skvělý vztah a užíváme si života. A teď se nabízí možnost, že by žena šla beze mě k dotyčnému, se kterým se pravidelně scházíme na trojku. 
Představa mě vzrušuje a ženu také. Ovšem, představa a realita je často jiná a tak mě zajímají názory lidí, kteří to zažili. Jaké to bylo poprvé? 
 
Děkuji, mějte se ?

7 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 3 roky

Jde o to, zda toho dotyčného muže máte jen čistě na sex. Vždy je tu riziko, že se bez tvé přítomnosti mohou více sblížit. To se od ní nedozvíš, protože u toho nebudeš. A pokud je navíc z vašeho města, tedy snadno dostupný… no nevím nevím, abys třeba nelitoval. Ale odrazovat tě nechci, neznám tvou ženu ani jeho, nevím ani zda on je svobodný, rozvedený, ani jsi nenapsal kolik vám je let a zda máte děti. to jsou všechno k posouzení důležité věci. Někdo zažil klady a někdo zápory, zde se  zase až tak moc nedozvíš. Zpravidla ti, co zažili zápory se s tím nejspíš chlubit nebudou.

dude odpověděl před 3 roky

já mojí takhle pustil za bývalým, byl to risk ale bylo to naposled co k němu šla a on si pro ní připravil noc plnou věcí co s ní kdy chtěl zkusit ale když spolu byli neodvážil se….takže i víc mužů najednou…bylo to pro ni užasný a posunulo to náš vztah
 

Max odpověděl před 3 roky

Čistě můj názor na věc. Jste pár, někdy si ke svým sexuálním hrátkám, za účelem vašeho většího sexuálního uspokojení, priberete vibrátor, někdy další lidi. Účast obou, při skupinovém sexu, vždy snižuje šanci, že by větší sympatie či jiskření, mezi jedním z páru a někým kdo tam je pouze pro jeho uspokojení, přerostli v něco co by mohlo ohrozit váš vztah.
Pokud jste s tím návrhem nepřišel vy, tak bych s tím rozhodně nesouhlasil. Mohlo by se stát, že časem budete nadbytečným.

Oem odpověděl před 3 roky

to se stát může, ale nadbytečným se stane i když bude vždy u toho. Pokud se ti dva do sebe zamilují, cestu k sobě si vždy najdou.

Fanyn odpověděl před 3 roky

Pokud za ním bude chodit sama, je tu tedy mnohem větší riziko než když u toho také budeš.  Ona sice může slibovat, že jde jen a jen o ten sex, o vztah ne. ALE!!!  Po nějaké době může nastat fáze:  „Nikdo z nás to neplánoval, ale zamilovali jsme se do sebe,“ 
pak to budou tajit pod záminkou: „Nechceme nikomu ublížit“ a nakonec ti řekne:  „Je to silnější než my a navíc s tebou jsem nikdy doopravdy šťastná nebyla.“
 

Fanyn odpověděl před 3 roky

Tak co, Petře, jak jsi se rozhodl? Jdete s ním do toho, nebo už se to odehrálo a nebo jsi jí ho zatrhl…? Jak se to vyvíjí?

Vojta odpověděl před 3 roky

Ahoj, máme s manželkou mnoho zkušeností za 20 let  s trojkou, 1+více mužů, občas i  5.  2 roky se sama scházela s jedním z těch, co byli na gangbangu pro ni a bylo to naprosto super. Už 8 let hledáme chlapa, který by pro ni měl podobnou přitažlivost. Možná se nyní jeden ukazuje, ale je to brzy. Mohu vřele doporučit, pokud si věříte, jen vás to obohatí jako nás. Nyní chceme zkusit aby s ním – někým zažila společnou noc, nebo víkend. To jsme ještě nezkusili naplno. Noc ano, když byl u nás a ona k němu šla a vrátila se k ránu, ale byl jsem doma. Docela jsem zvědav jak to budeme vnímat. Sex je fajn. Nezapírat, nelhat, domluvit se a věřit si. Všem takovým přeji moc štěstí

Vaše odpověď

12 + 2 =