Přítelkyně je domina

PoradnaKategorie dotazu: SexPřítelkyně je domina
Jan zeptal se před 2 roky

Ahoj všem.

Já (27 le) svou přítelkyní (32) chodím 4 měsíce a konečně teď nedávno došlo na sex. Ale právě v tom je ten problém, protože po mě chtěla abych si lehl na břicho a svázala mě, že je to překvapení a má ráda lehčí bdsm (no nevím do teď, co myslí tím to „lehčí“), byli jsme oba v náladě pár skleniček bylo tak sice atmosféra byla uvolněnější, asi proto jsem nic nepodniknul a co je asi nejhorší, tak mi u toho stálo péro.. prostě si vzala umělák a ošukala mě. Jsem po tom teď nějakej nesvůj a cítím se fakt divně, řekl bych docela poníženě. Nevím jestli se rozejít nebo jak to překousnout a jak s ní o tom vůbec mluvit, že to pro mě nebylo až zas tak v pořádku. Konečně baba se kterou si po letech rozumím a nakonec se z toho vyklube tohle.

Měl/Má nějaký chlap dominu? Má někdo podobnou zkušenost? Jak ji řešil? Rozchod nebo kompromis?

2 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 2 roky

Honzo, to je na tobě. Záleží jak se cítíš v takové pozici submisiva, tedy v sexu toho ponižovaného. Pokud se s tím smíříš a nebo ti to vyhovuje, je to OK a není co řešit, ale abys byl proti své vůli fackovací panák a pes u boudy, to bych řešil rozchodem. Ať si najde někoho, kdo jí k tomu vyhovuje a který za to bude rád. Řekni jí to na rovinu, že toto se ti prostě nelíbí, že nemáš rád být spoutaný a ani ponižovaný a že jestli to jinak neumí a nevzruší se než takto, tak že bohužel. Podle toho, co píšeš, jsi z toho nervózní, připadáš si blbě. On každý na BDSM není. Já třeba také ne. To jí musíš říci a buď se s tím srovná, pokud jí na tobě záleží a nebo nesrovná, tak ji pošli do oběhu. Kdybych byl na tvém místě, řekl bych jí to a pokud by dávala najevo, že jinak ji to nebaví, tak sbohem a šáteček.

Flying Dutchman odpověděl před 2 roky

Ahoj. Mám za to, že pokud ti ukázala, že je domina, tak je. Se vším všudy. Nebude to „náhodné“ zpestření nebo okoreneni vztahu. Bylo to hned při prvním sexu, čili je to její styl. Žádné domlouvání o lehčích verzích nezabere, nebo alespoň ne na dlouho. Bylo by to jako zacpavat prasklý vodovod. Na chvíli tlak vody sice zmirnis, ale nakonec stejně zase začne stříkat naplno, protože ji dlouho neudrzis. Pokud ti její dominance vadí, jednoznačně zavři hlavní kohout, potažmo ji vymaž ze života.

Vaše odpověď

2 + 14 =