Proč je nevěra žen závažnější než nevěra mužů?

PoradnaProč je nevěra žen závažnější než nevěra mužů?
Páv zeptal se před 4 roky

Proč je nevěra žen závažnější než nevěra mužů? Jakmile se žena dopustí nevěry, má i nadále hodnotu pro muže? Čeho všeho se žena dopouští nevěrou, a proč se nevěry dopouští – co ji k tomu vede? K čemu muž potřebuje ženu ve svém životě a k čemu žena potřebuje muže ve svém životě? Proč jsou zakázané testy otcovství v západních zemích? 

https://www.youtube.com/watch?v=SrbNGeUo_XU

28 Odpovědi
Fanyn odpověděl před 4 roky

Začnu odzadu. Testy otcovství negovaly na západě hlavně feministky a pak některé vlády, které jsou vstřícné imigraci. Když arabáč naprcá vdanou Němku, tak to musí chudák manžel zkousnout a platit, aby to nemusel platit stát, protože imigranta přece nemohou nutit k placení alíků. Je to tam prostě pokřivené.
Ženu vede k nevěře buď neschopnost jejího starého, třeba že schopen jen jednou a dost a má ho menšího, nebo nemá moc o sex zájem, třeba mu to stačí 1-2 ta měsíc a v posteli se nesnaží, takže ji neuspokojuje. Dále některé k tomu vede touha užít si, zároveň také ten adrenalin z konspirace u některých také hraje roli. Nebo je ten jejich arogantní násilnický blbec, nebo ochlasta či gambler. Někdy to může být revanš za jeho nevěry. 
U žen je nevěra závažnější proto, že 90% žen se u toho i zamilovává nebo v tom prostě hrají roli city. Zatímco avantýra je pro chlapa něco jako tělesná potřeba, jako jít se vyčůrat a více to neřeší, u žen je to jiné. Také jde o to, že žena může být oplodněna a domů donést kukačku a vzhledem k tomu, že si to užene s někým, kdo ihned ztratí o ni a natož o dítě zájem, lže a hodí to na manžela. Nevěry se nejvíce dopouštějí ženy po třicítce, zpravidla po mateřské, kdy se vrátí do práce. Najednou jsou jak utržené ze řetězu, dají se oblbnout lichotkami vilných kolegů a snadno podléhají mladším mužům. Bohužel, chlap, který je hodný, starostlivý, který se věnuje dětem, je pracovitý a snaží se je zpravidla za pitomce a pro ženy nepřítažlivý, zatímco je táhnou děvkaři a grázlové s nimiž by ale žít nechtěly.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Důvody ženské nevěry:

  • Nespokojenost ve vztahu i v sexu,
  • Nostalgický návrat do minulosti,
  • Kolísající sebevědomí,
  • Hledání romantiky, ochladnutí vztahu,
  • Pomstít se za partnerovu nevěru,
  • Nuda v sexu,
  • Rozhodnutí ukončit vztah.
Oem odpověděl před 4 roky

Já bych jen doplnil, že článek o tom, proč jsou ženy nevěrné, jsem zaznamenal i tady na webu 🙂 https://parohaci.cz/nevera-zen-10-duvodu-proc-jsou-zeny-neverne/

fest odpověděl před 4 roky

Koukl jsem na to video a je zcela zcestné a bohužel, jak už to bývá, tak autor se snaží tendenčně podat určité informace, kterým sám nerozumí a vše zakončí pláčem nad tím, jak za svá hloupá videa nedostává žádné peníze. 
Ale k tématu. Ženská nevěra není závažnější. Závažnější je pouze pro ty muže, kterých se konkrétně týká z pozice těch nechtěných paroháčů. 
Jak muži, tak ženy jsou ve vztahu z určitého důvodu, mezi kterými je jistě jeden velmi podstatný předat své geny potomstvu. Jde li o samotnou nevěru, bez následků, tak jde hlavně o emocionální dopady a byť je všeobecně přijímána myšlenka (viz Fanyn výše), že ženy potřebují k nevěře city  a muži ne, což rozhodně dnes už neplatí ani náznakem v takové míře („Rovnoprávnost“ nás už dohnala i v tomto směru), tak tyto mohou být obdobné na obou stranách. . 
Pokud ovšem jde o tu otázku rozmnožovací a šíření genů, tak ženská nevěra není o nic horší než ta mužská. V obou případech, pokud se to ujme, dochází k distribuci genetického materiálu jednoho samce, na úkor samců jiných. Proto argumentace, že ženská nevěra je horší, protože muž je od přírody rozsévač a žena ta pečovatelka o rodinu a rodinný krb je nesmyslná. Máme zde omezenou množinu mužů a žen, kterou nelze do nekonečna rozšiřovat.
Je li samice nevěrná a může zabřednout pouze s jedním samcem, tak všem ostatním následujícím zabrání v početí a tím i šíření jejich genů, vlastně všem kteří by s ní mohli mít sex, včetně právoplatného partnera. Je li ovšem muž nevěrný s xx samicemi, pak připraví o možnost šíření genů xx samců, tj. velké množství právoplatných partnerů. Neměl by být tedy horší onen nevěrný samec? 
Je to vždy o tom, z jakého úhlu se na to díváme. Ale ať je již nevěra jakkoliv hrozná, či akceptovatelná, svět se kvůli ni nezboří, ať o tom budeme filozofovat jakkoliv. 
Mimochodem, já ze svého pohledu submisivního cuckolda to zase vidím jinak a mohu říct, že má žena má plné právo být „nevěrná“ a mít sex s jiným samcem, který je lepší, silnější, obdařenější, než já. A bylo by i pochopitelné, že by také chtěla otěhotnět s nějakým „alfasamcem“. Ovšem tohle ona nechce. A byť mi může napovídat cokoliv a realita může být jiná, tak mi tvrdí, že si klidně bude užívat s cizími chlapy jak to jen půjde, ale nechtěla by otěhotnět s nikým jiným, než se mnou.

Božský Kája odpověděl před 4 roky

Kde že to zakázali testy otcovství?

Fanyn odpověděl před 4 roky

Prý v Německu a Francii. Ale dle mého je to jasný příklad potlačení lidského, v tomto případě mužského práva.Zlaté Česko. Tady dokonce před několika lety prodloužili lhůtu, kdy jde námitku u soudu podat ze 6 měsíců na 6 let po narození kukačky.

Božský Kája odpověděl před 4 roky

To je ale lež. Jak v Německu, tak ve Francii se testy dělají. V Německu je nutný souhlas otce i matky. Nevím, jak se postupuje, když jeden z rodičů souhlas nedá. Ve Francii testy nařizuje soud právě když je spor o otcovství. Takže pozor na šíření lží.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Zak to bylo v tom uvedeném videu. Ale mezi námi, jaký je rozdíl v zákazu a nebo povolení za předpokladu souhlasu obou rodičů Pokud nevěrnice nedá souhlas, je manžel v zadeli stejně.

lou odpověděl před 4 roky

Pro festa.
Ale právě žena dává povolení chlápkovi ji vopíchat. Pokud by povolení nedala, tak jde o znásilnění a ne o nevěru. Pokud by ženy nepovolovaly ostatním mužům sex, žádná nevěra by nebyla ani kdyby se muži na hlavu stavěli. Taky baba si užije bokovku a její chlap pak musí kukačku vyživovat a vychovávat. Když si chlap užije bokovku a udělá jiné babě dítě, tak to jeho manželku nijak neznevýhodňuje – no možná emocionálně jo, ale určitě ne existenčně a majetkově.

Mirek odpověděl před 4 roky

Lou svatá pravda. Je to přesně o tom že nevěrná žena může otěhotnět ale nevěrný muž si vyklepe pytlík ale stará se někdo jiný. Takže z pohledu toho páru ta žena riskuje mnohem více a měla by se tedy chovat zodpovědněji.

Fanyn odpověděl před 4 roky

lou: Že neznevýhodňuje? Ji ne, ale její a manželovy děti. V případě manželovy smrti manželka ke své polovině majetku, která jí ze zákona náleží dědí polovinu manželovy poloviny. Takže ona má 3/4 majetku. 1/4 pak dědí děti.  Když budou třeba dvě, tak každé zdědí polovnu té čtvrtky, tedy 1/8. Jenže z dědictví nejsou vyloučeny ani nemanželské děti, takže čím více jich nebožtík rozsel, tím méně budou mít jeho manželské děti. ty asi budou na taťku jistě s láskou vzpomínat a vdova také.

Oem odpověděl před 4 roky

Samozřejmě za předpokladu že vůbec bude v rodném listě. Když už někdo ženatý chce mít bokovku, asi by si to měl promyslet a udělat to tak, aby nemusel nic platit. Třeba si najít vdanou:-) pak takový problém odpadá.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: Jsou případy, kdy chlap zplodil dítě třeba se svobodnou nebo rozvedenou, ale protože nebyl movitý a s matkou nemanželského dítěte se nepohodl, tak řekla, že po něm nic nechce. Jenže on se pak třeba vypracuje v úspěšného podnikatele, zbohatne a maminka nemanželského dítěte prohlásí najednou, že dítě má s ním a dá to i k soudu. Pak se nařídí testy DNA a už to lítá. Ještě tomu děcku ten chudák musí zaplatit dlužné alíky a u dědictví pak bude mít také nárok..

Fanyn odpověděl před 4 roky

jeden skutečný ze života. Můj nebožtík šéf měl dobrého kamaráda, kterého jsem také zna. Dnes už také nežije. Ten kamarád byl ženatý a ona nemohla mít děti. On měl románek a narodil se syn. Pak se ta ženská vdala za bohatého Rakušíka a i se synem se odstěhovala tam, někam k Linci. Po to šéfovu kamarádovi alíky nechtěla, když manžel byl prachatý.
Šéfův kolega se zatím znovu oženil a s druhou ženou měl syna. No a když mu bylo 61 zemřel na rakovinu slinivky. Byl podnikatel, měl vělký obchod a servis pro motorky Honda a několik nemovitostí. A ejhle, najednou se zjevil nemanželský synek, který už u mámy a otčíma nebyl, navíc se vrátil do Čech, kde prý chtěl začít podnikat. Nevím jaké měl vztahy s otčímem, ale ten mu nejspíš nasral a tak se objevyl na vypořádání dědictví. Nemilé pro manželského syna. 

Oem odpověděl před 4 roky

Nejsem právník, ale nedá se náhodou pro takové případy připravit závěť? Aby syn, který celý život nejevil zájem nedostal nic? navíc, to jsou všechno naprosté výjimky. Většina takových záletníků odkáže děckám družstevní 3+kk a ojetou škodovku. Jestli si ten milion rozdělí na dva, nebo na tři díly, to z nich skutečně žebráky, ani milionáře neudělá 🙂 Ale pokud si matka někde dobře zamrdá a opustí rodinu se dvěma dětmi, to má fatální dopady na minimálně 4 lidi + rodinu toho dalšího dítětě, nebo dětí, které by jinak mohly mít normálního otce a matku. Ať chceme nebo ne, žena má prostě ve věcech reprodukce větší odpovědnost.
A proto, pokud se chová jako kurva, je to horší, než když chlap takové kurvy vyhledává a naprcává.

Fanyn odpověděl před 4 roky

No, ono pominutí dítěte, byť nemanželského, které třeba jeho matka od biootce odstaví, to nelze. Co lze je to, že třeba firmu, rodinný dům, chatu nebo tak něco může takový muž za svého života přepsat na své manželské děti nebo třeba jen na jedno z nich, to může, za života si každý z nás může se svým majetkem naložit jak chce. Po smrti by taková závěť byla napadnutelná a vleklo by se to po soudech a stálo by to jen prachy.

fest odpověděl před 4 roky

Pro pány Lou a Mirek: Nepochopili jste myšlenku. Samozřejmě to vidíte z pohledu toho zhrzeného chlapa, co mu ji naprcali nebo prostě chlapa, co si vytřepává ten pytlík kde to jen jde, ale stále vám uniká jedna věc. Počty žen a mužů se nemění a je jich jen omezený počet. Samozřejmě, že žena je ta, kdo dovolí chlapovi si v ní vytřepat pytlík, ale co je to za argument? Na druhé straně mohu říct, že pokud by chlap nechtěl si vytřepat ten pytlík, tak ho žádná ženská k tomu nedonutí, a to v mnoha případech ani tím znásilněním.
Vše co píšete je jen z pohledu konkrétního jedince, potažmo konkrétního chlapa. Ke každé nevěře musí být dva, muž a žena, případně muž a muž, žena a žena atd.
Opravdu bych se nesnažil povyšovat jednu nevěru nad druhou, stále je to nevěra.

Oem odpověděl před 4 roky

Podívej, krádež je taky stále jenom krádež a přesto si dovolím říct, že je horší, když krade policista, nebo soudce. Přitom jsou to jenom lidé.

fest odpověděl před 4 roky

Oem: Nezlob se, ale to je něco jiného. V tomto případě jde hlavně o morálku, protože tihle lidé se veřejně přihlásili k tomu, že proti nezákonnostem budou bojovat  ne je provádět. 
Ale pokud na to budeme pohlížet z pohledu morálky, tak pak bychom v nevěře mužů a žen už vůbec neměli vidět rozdíl, protože práva máme všichni stejné bez ohledu na pohlaví a do vztahu povětšinou vstupujeme jak muži, tak ženy s tím, že budeme partnerovi věrní a nevěra je pak nemorální v obou případech. 
Ale když už to srovnáváš s krádeží. 
Je horší žena, která okrade svého muže a nebo muž, který půjde a okrade 20 dalších mužů? 
Z pohledu manžela bezpochyby ta žena, protože udělala něco nemorálního a okradla vlastního manžela, kterému slíbila, že s ním bude v dobrém i ve zlém. 
Ale z globálního hlediska? Okradla jednoho chlapa, ale ten chlap třeba 20 chlapů. Tak co je horší? 
Tohle jsou filozofické otázky, ale i když na ně reaguji, tak mi připadají hodně zbytečné a nic nemohou vyřešit. Ženy nevěrné být nepřestanou a muži také ne. 

Oem odpověděl před 4 roky

No a tohle téma je právě filozofického rázu. My to tady nevyřešíme, ale můžeme se o tom mile dohadovat 🙂 Ano, já vnímám jako horší tu ženu, která okrade muže, protože ho zradila. Muž, který okrade jiného, třeba proto, aby zajistil živobytí pro rodinu, to neschvaluji, ale dokážu to pochopit a přijde mi to méně závažné. Takový člověk je sice zloděj, ale jinak může mít charakter a může to být skvělý partner i otec. Nakonec, v dnešní době se okrádáme navzájem skoro denně. Jenom zákon definuje, že tahle krádež je riziko podnikání a tam ta krádež už je zločin.
A rozhodně nevěra muže a ženy rozdíl je. Už třeba v tom, že ta žena tím, že k nevěře dobrovolně svolí, může na svět přivést nechtěné dítě. 
Dám ti jiný příklad.
Opilý kamarád si chce půjčit tvé auto na cestu z oslavy. Ty mu dáš klíče a on se po cestě nabourá. Kdo na tom nese větší podíl viny, hm? Je to tvoje auto, tvoje odpovědnost, ty jsi viděl, že není střízlivý a uměl sis uvědomit, že tvým autem může někoho zabít. Přesto jsi mu to auto svěřil, protože ti sliboval, že si dá pozor a pojede pomalu. Ale fest ti bude oponovat, že on je dospělý, svéprávný a rozhodl se sám. Proto oba nesou stejný díl viny. To je ale blbost, že?

fest odpověděl před 4 roky

Oem: Ne, nebudu ti v tom případě s autem oponovat. Pokud si najdu nějakého retarda a řeknu mu, tady máš nůž, jdi a bodni támhle toho chlápka do krku, tak pak taky potrestají mě, protože jsem ho naváděl a ne ho, protože on je nesvéprávný. 
Jenže v tvém a mém případě máme jednoho jedince při smyslech a druhého neschopného racionálního uvažování, zatímco v případě nevěry, kterou zde posuzujeme máme zdravou, normálně uvažující ženu a zdravého, normálně uvažujícího chlapa. Oba se mohou nějak rozhodnout a oba jsou odpovědni za své činy. Takže v takovém případě, na rozdíl od námi zmíněných opravdu stejný díl viny nesou. 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Ošuká-li chlap cizí manželku a udělá jí dítě, udělal to podle hesla, z cizího krev neteče- Dá-li se oplodnit cizím chlapem vlastní žena, tak pánové, to tedy z mého krev teče! Pkud je nevěrná ženská s HA nebo neplodná, je to fuk, to je jako střílet slepými. To dělá jen randál, ale žádnou škodu.

Oem odpověděl před 4 roky

Feste, ten dotaz tady zněl, jestli je nevěra žen závažnější. Ty sis to otočil na to, kdo je více vinen. To opravdu nedává v kontextu tohoto dotazu smysl, protože ano, vinu možná nesou oba stejnou. Já ale tvrdím, že závažnější je nevěra ženy, právě proto, že ona má tu odpovědnost, kterou jsem se snažil demonstrovat na příkladu s autem. Žena je ta, která vlastní klíčky od toho pomyslného auta a ona by měla být ta, která dobře zvažuje, komu je svěří.

Oem odpověděl před 4 roky

Teď jsem si přečetl tvoji první odpověd znovu. Když se podíváš na to video, pochopíš, z jakého pohledu to ten dotyčný posuzuje. Bere to tak, že muž zajišťuje hnízdo a obživu a žena do toho hnízda přivede děti, o které se stará. Tak to funguje v každé normální rodině a funguje to tak o u většiny zvířat, které tvoří páry.
Jestliže si samec z toho hnízda odskočí a někde si zašuká, třeba se zadanou ženou, způsobí v tom jiném hnízdě potenciálně velké problémy, ale „doma“ se nic nezmění, protože si jenom vyprázdnil pytlíka, spermií má stále dost.
Pokud to samé udělá jeho žena, tak jednak hrozí, že do hnízda přivede kukačku a samec tak bude vynakládat prostředky na cizí geny a druhá věc, jak již bylo zmíněno, ženy jsou emocionálně více založené a hrozí, že se naruší chod toho hnízda. Žena ztratí zájem o muže a možná i o děti.
Jestli na tom nevidíš, že nevěra ženy je závažnější, pak si sundej ty černé brýle, nebo se na svět alespoň na chvíli nedívej jako cuckold, ale jako chlap, kterého nezajímá zabezpečení kukaček a vlastní utrpení, ale naopak, rozsévat své geny a vytvořit silné a stabilní rodinné hnízdo. Potom se můžeme bavit i o tom, že takový svazek je ku prospěchu celé společnosti a tedy i společensky mnohem méně vadí nevěra takového muže, než ženy.

Oem odpověděl před 4 roky

A ještě jedna věc. Jinde píšeš, že nemáš děti, žiješ se ženou, která děti má, ale sám ses smířil s tím, že už děti mít nebudeš. Z evolučního hlediska jsi tedy selhal. A myslím si, že z velké části i kvůli tomu, jaký názor tady v této diskusi prezentuješ. Mě také vzrušuje nevěra žen, ale děti mám a jsou moje. Cuckold, kandaulismus, to vše je jenom zábava, zpestření. Ale geny si člověk musí ohlídat, v evoluci není místo na hry. Dokonce bys ještě mohl mít vlastní děti a něco tady po sobě zanechat. Přemýšlej.

fest odpověděl před 4 roky

Oem: Co na to ještě říct. Dostali jsme se do určitého filozofického sporu, který nechceš prohrát. Já to chápu, ale stále se na to díváš velmi tendenčně a i podle toho se snažíš argumentovat. 
Podívej, koukni na předchozí reakce a uvidíš, kdo začal mluvit o vině a nevině. Já to rozhodně nebyl, tak mi neříkej, že jsem to obrátil. Jen jsem reagoval na to, co jsi řekl. 
Ano, otázka zde není, kdo je a nebo není jak vinen, ale zda je nevěra ženy závažnější, než mužská. A já se celou dobou tady snažím vysvětlit, že posouzení záleží na tom, kdo posuzuje. Zda dotčený manžel, dotčená manželka, ostatní zúčastnění, společnost atd. Ty jsi zde za ty muže, kteří hají své právo rozsévat své semeno, kdekoliv a kdykoliv se jim zlíbí a cítí obrovskou křivdu v okamžiku, kdy se to negativně dotkne také jich. V pořádku, je to tvé vidění světa a tak to prostě vidíš. A i proto je ti blízký názor a pohled toho individua z videa. 
Už vícekrát jsem si u tebe všiml, že posuzuješ, co je normální a co ne, podle toho, jak svět vnímáš ty. Bohužel se ve většině případů mýlíš a za normální označuješ něco, co ve skutečnosti, ani v rodinách, neřkuli v živočišné říši, není až tak běžné, jak se domníváš. 
A co je tedy závažnější? 
Ze společenského hlediska: Je li nevěrná žena a přitáhne domu kukačku, nebo je nevěrný muž, který tu kukačku někomu nasadí domů, tak přesto, že sám se vrátí domů s plným pytlem, tak vždy vznikne kukačka, kterou musí někdo jiný živit a pokud to praskne, tak může dojít k rozpadu manželství. Takže mi nějak uniká tvá představa muže rozsévajícího své geny, kde to jen jde a udržování tím prospěšnosti takového svazku společnosti. 
Z genetického hlediska: Muž chce rozsévat své semeno, aby šířil své geny. Ví že čím více žen oplodní, tím více genů předá. Žena mít tolik dětí nemůže, proto musí mnohem více uvažovat o tom, jakému samci umožní aby ji oplodnil. A ne vždy to musí být takový samec, který pak vytvoří to nejlepší hnízdo pro narozené mládě. 
Chlap hledí na množství a zajištuje úspěch svých genů množstvím svých mláďat a nestará se až tolik o to, jaký bude jejich další vývoj.  Žena uvažuje jinak a musí dát to nejlepší menšímu množství mláďat, proto musí mnohem lépe vybírat, a to nejen v otázce dodavatele genů, ale i zajišťovatele vývoje mláděte.
Bohužel, toto  jsou evoluční strategie, pohledej o tom něco, dozvíš se velmi zajímavé věci. 
Ale jednu věc ti uznám. Z tvého mačovského pohledu je ženská nevěra skutečně závažnější. 
 

chad odpověděl před 4 roky

„Na druhé straně mohu říct, že pokud by chlap nechtěl si vytřepat ten pytlík, tak ho žádná ženská k tomu nedonutí, a to v mnoha případech ani tím znásilněním.“ ….Pak jde ale o buzíka a ne o heteráka.

Oem odpověděl před 4 roky

chad : nesmysl. Chlap není ženská, která se dá šukat i v bezvědomí. Vždyť spousta chlapů nemůže i kdyby chtěla, tak co je divného na tom, že se mu nepostaví, když nechce. Navíc, nevím jak ostatní, ale já vyloženě nemusím, když je žena přehnaně iniciativní, trochu to ve mě zabíjí ten pocit lovce.

Vaše odpověď

6 + 2 =