Těžká doba koronavirus

PoradnaTěžká doba koronavirus
Marcel zeptal se před 4 roky

Trochu něco aktuálního. Jak to děláte v dnešní době, kdy panuje strach a spousta omezení? Chodí vaše manželky za svými milenci i teď, kdy je zákaz vycházení a kdy je riziko nákazy koronavirem?  A pokud ano, dělají nějaká opatření nebo je jim fuk, že tím ohrožují i vás? Já vím, že to ohrožují i jindy, ale teď je to přeci jen vyhrocenější. A vy co tolerujete nevěru, akceptujete toto riziko a nebo vás to i vzrušuje, že vaší polovičce nezáleží na tom, že vás ohrozí?  

69 Odpovědi
Cuckold odpověděl před 4 roky

Nechodí teď nikam. I když nám to všem hodně chybí, nedá se nic dělat.

Martin odpověděl před 4 roky

Velmi mě to vzrušuje že by ohrozila naše zdraví kvůli neovladatelné touze po šoustání s milencem. Dlouho se s ním neviděla, ale cítím, že už to bez sebe dlouho nevydrží.

PaulFT odpověděl před 4 roky

Tou nákazou si dřív nebo později projde každý, ale je důležité šíření nějak dostat pod kontrolu, abychom nedopadli jako v Itálii nebo ve Španělsku. Takže já osobně se všemi těmi opatřeními souhlasím. Ale nic není tak jednoduché, ani tato opatření, ani zde položená otázka. Za prvé, nakazit se může i někde jinde nebo to přitáhnu domů já. Mám zaměstnání, které nebylo tolik omezeno a přesto jsem neustále v kontaktu s množstvím cizích lidí. Ale moje žena je prostitutka. A předem upozorňuji, že s ní nejsem kvůli penězům, které vydělává, ale samozřejmě je nyní citelně znát, že má mnohem méně hostů. A proč píši méně? Pracuje dál, ono to prostě jinak nejde, protože všude se řeší podpora zaměstnanců, podnikatelů, ale ne lidí jako je moje žena. Zde žádné úlevy nejsou, takže finanční závazky musíme plnit. Ale v současné době bere jen stálé hosty s kterými je rozumná komunikace a předem a narovinu si o všem řeknou. Takže už se také stalo, že zavolal, že nepřijde, protože se necítí dobře nebo další, že byl možná v kontaktu s nakaženým člověkem, takže také raději schůzku zrušil. Snažíme se tedy eliminovat nebezpečí nákazy, byť je pravděpodobné, že dřív nebo později se nákazíme stejně všichni. Ale brát nákazu touto nemocí jako vzrušení mi už přijde hodně ujeté

Nechutne odpověděl před 4 roky

Promiň, ale mi přijde ujeté to co dělá tvoje žena. Víš, vzrušovat se nákazou je fantazie. Stejně jako někoho vzrušuje násilí, ale reálně by nikdy nikoho nezbil, tak představovat si můžeme cokoliv. Nikomu to neškodí. Ale tvoje žena jde tomu naproti a jenom si to omlouváte tím, že se časem stejně nakazí každý. Jasně, riziko je vysoké, ale řekni mi jednu věc. Opravdu byste nevydrželi půl roku bez jejího příjmu? To nemáte nic našetřeno? Ty vás neuživíš?
 
Chápal bych, kdyby to byla samoživitelka, která je donucena to dělat aby přežila, protože práci nenajde, nebo otec neplatí alíky a děti mají hlad, atd. Ale pokud by vám jenom klesl životní standard ve smyslu, že budete chvíli žít z ruky do huby a nebude letos dovolená, tak mi to připadá jako totální sprostota. Víš, doktoři, pekaři, popeláři, hasiči, ti do práce musí. Ale kurva? To si nemůžou ti její klienti půl roku honit?
 
Jsem zvědavý, jak se na to bude dívat až ji někdo nakazí a bude z těch mála procent, které budou mít těžký průběh. Jestli si i potom bude říkat, jestli vám to stálo za to.

Nechutne odpověděl před 4 roky

A abych si do tebe kopnul ještě víc, protože mě docela vytočil tvůj příspěvek, tak musím reagovat na tohle : 

Pracuje dál, ono to prostě jinak nejde, protože všude se řeší podpora zaměstnanců, podnikatelů, ale ne lidí jako je moje žena.

Chceš říct lidi, kteří okrádají stát a neplatí ani daně, ani pojištění? Co by chtěla čerpat, když nic neodvádí? Podnikatelé a zaměstnanci odvedou půlku svého výdělku do státní kasy. Mimo jiné na podporu v horších časech když přijdou třeba o práci. Tvoje žena nejen že má nadstandartní výdělky, ale nemusí platit daně, takže z 50 tisíc, které si velmi střízlivým odhadem za měsíc vydělá má  do kapsy 25 tisíc, které by jiný člověk musel každý měsíc odevzdat státu. Je jenom její problém, že je někde roztočila, místo aby si je odložila na horší časy.
 
Podnikatel dostane hovno, pokud nemá provozovnu a pokud provozovnu má, jeho ztráty i přes tu legrační podporu půjdou do desítek a stovek tisíc – zničené zásoby, nájmy, povinné platby, které se musí platit i když má zavřeno, atd.
Zaměstnanec taky si taky ze 65% platu moc vyskakovat nebude, pokud má hypotéku, nebo platí nájem na byt a zbývá mu sotva na jídlo, tak bude rád, když se nají každý den.
 
A ty máš tu drzost si tady stěžovat, že tvoje žena, která krátí stát na daních nedostane podporu od státu? Tak ať si zřídí živnostenský list, EET a začne řádně podnikat. Pak dostane 15 tisíc, že musela zavřít svůj salon. Ale ono to by se to po propočtení všech odvodů a daní moc nevyplatilo, viď? :-)))

Fanyn odpověděl před 4 roky

Nechutne. No tak jestli si neplatí sociální pojištění, nebo jen to nejnižší, jako někteří živnostníci, nebude mít důchod a nebo jen nějaký směšný. Navíc až z ní bude stará vyklepaná vyžilá kukuřice, nikdo ji už chtít nebude, co pak??? PaulFT, ty jsi jako její manžel nebo její pasák?

Nechutne odpověděl před 4 roky

Podle mě je to manžel. Což bych pochopil. Pro kandaulistu je kurva ideální partie a většina zdejších mu to může jenom závidět. Proti tomu nic nemám. Vadí mi ty kecy, že se o kurvu stát nepostará. To je stejné, jako by si tady stěžoval dealer drog, že nemá podporu. Taková kurva bere 5-10 násobek běžné mzdy. Nezdaněný. Stěžovat si, že nemá podporu od státu, to je vrchol drzosti 🙂

Oem odpověděl před 4 roky

Problém většiny prostitutek je ten, že neumí přemýšlet dál, než do druhého dne. Ono to tak má hodně lidí, ale u prostitutek je vyšší zastoupení, protože pokud nejde o nějakou luxusní společnici pro vybranou klientelu, tak většinou to nejsou žádné velké myslitelky.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: Nejde jen o prostitutky… Mnoho živnostníků si platí jen to minimun sociálního pojištění. Znám dva co teď šli do důchodu, ale dostali jen 5 000. Musí makat dál. Dnes si drbou kouli, že to posrali, že měli odvádět mnohem víc, takhle že budou muset makat snad ještě v 80. Obdobně žije řada špičkových sportovců. Mají milióny a ty třeba prohrají v automatech či rozfofrují v jiných radovánkách a pak jim je najednou 50 a pokud nedělají trenéry či sportovní řiditele, jsou často v prdeli. A což některé mladé slípky, co si nabrnknou prachatého. Ten s nimi ale před svatbou sepíše předmanželskou smlouvu, aby mu nezahýbaly, léta sedí doma ve zlaté kleci a pak je jednoho dne ten pracháč vymění jako ponožky, prostě s pomocí šikovných právníků to vymyslí tak, že ta jejich původní, které je už 40 odejde s holým zadkem a co teď? Nemá nic a třeba 15 let, co byly doma nemají zaplacené soc.pojištění a ty roky jim budou pak chybět. pak najednou čumí jako péra z gauče. Je hodně lidí co nemyslí na pak.

PaulFT odpověděl před 4 roky

Nechutne: meleš hovadiny, nevíš o tom vůbec nic. Nicméně nehodlám se bavit s někým kdo napíše „abych si do tebe ještě kopnul“  projevil jsi se tím jen svým nízkým intelektem a s takovým člověkem nemá smysl dál diskutovat.
 
Fanym, oem : ano moje žena si platí zdravotní i soc. pojištění. Není pravda že nemyslí dál než na další den. Ale to je na jinou a mnohem delší debatu. Ale šetří si mnohem víc a i investuje do nemovitostí. Kdo se v této oblasti pohybuje musí opravdu hodně rozdělovat holky z ulice, z bordelu a nebo z vlastního privátu z větší části se stálou klientelou. Já jsem upřímně reagoval na položený dotaz a vysvětlil jsem, že to bere vážně a bere pouze stále hosty, u nich se jedná spíš o kamarádský vztah. Jaký je v tomto případě rozdíl mezi takovouto činností a čistě mileneckým vztahem? Navíc jsem netrvdil ani v nejmenším, že bychom něco chtěli od státu, to ani náhodou, jen se musíme hodně uskromnit a postarat se sami.
Proletěl jsem tady vaší dnešní diskusi až teď večer jen v rychlosti, tak jsem snad vnesl trochu světla do daného problému.

Fanyn odpověděl před 4 roky

PaulFT: Pokud myslí na zadní kolečka, pak jste OK a pokud jste na tomto způsobu žití domluveni a vyhovuje vám to, nemám námitek.Myslím, že hůře na tom mohou být různé vysokoškolačky, zvláště ty co studují práva nebo peďák.. Někdo to nahraje a jednou až za deset patnáct let bude třeba soudkyně či státní zástupkyně, může být vydíratelná, nebo i učitelka může mít problémy.Život je sviňě a člověka někdy ten kostlivec ve skříni dožene v nejméně očekávaném okamžiku. PaulFT, doufám že je to jen mezi vámi dvěma, že o tom nevědí sousedé či známí. Víš jací lidé umí být prevíti… No, myslím, ale to není váš případ, když ženuška dělá privát či eskortku za zády manžela, když on je třeba po služebních cestách a dozví se to od kamarádů. To pak z toho může být pěkný mazec jak doma, tak o ostudě nemluvě. 

Nechutne odpověděl před 4 roky

Nemovitosti asi nekupuje do sbírky ale pronajímá, ne? Ty jsi psal že vyděláváš. Takže nevidím důvod, kromě chamtivosti, proč by musela v této době šlapat. Navíc, proč by si platila sociální pojištění? To má tu prostituci na živnost? :-)))

PaulFT odpověděl před 4 roky

Fanyn:  ano, vyhovuje nám to a jsme na tom tak domluveni. A jestli to někdo z okolí ví? To je těžké, ale musí se počítat s tím, že se to někdy může provalit, nicméně si říkáme že je to náš život a nikomu do toho nic není. Že sousedů o tom nikdo neví ( snad) v rodině se to provalilo před pár roky, když jeden vzdálený příbuzný našel inzeráty na seznamce a okamžitě to v rodině roznesl. Někdo to vzal s nadhledem, někdo se s námi přestal bavit. Tomu se nedá zabránit.
Nechutne: na tebe nehodlám dál reagovat, tak buď tak laskav a nereaguj ani ty, nehodlám ztrácet čas s někým někdo evidentně nehodlá věčně komunikovat, nevyzná se v daných věcech a má svůj zaslepený názor.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Nechutne: Já mám sice svůj názor na věc a své zásady i na nevěru, ale pokud to tak někomu vyhovuje…? Vem si, kolik žen, třeba vdaných paniček z nudy a rozežranosti střídá milence jako na běžícím pásu? A ten její chudák to netuší a má ji jako div né světici, která je jen manipulátorkou a šikovně umí hrát divadlo? Věřím, že kdyby to takový manžel zjistil a sám navrhl nevěrnici, že když se jí to tak líbí, ať šuká alespoň za prachy, tak by se nevěrnice cítila poníženě a nasraně. Pokrytectví, co? Asi že tomu chybí ten adrenalin z konspirace a utajení nebo co, ale jinak… Ptáš se, proč si PaulFTova žena platí sociální pojištění? No kvůli případné podpoře v nezaměstnanosti asi ne, že… Ale myslí na důchod. Třeba moje žena, protože byla dlouho doma, chybělo jí na důchod skoro 9 let, kdy si soc. pojištění neplatila. Aby ten důchod nakonec dostala, musel jsem na Správu soc. zabezpečení vypláznout 300 tisíc. No, už zbývá jen 50 a bude to doma. Na té sociálce se hrozně divili, že to ještě nezažili, že lidi se kroutí už když si musí doplatit jeden rok.To jen na ukázku. Proto si jeho žena platí soc. pojištění.
Přiznám se, že prostituci nemusím, ale když se to člověku líbí, manželovi i jí a když jsou s tím srozuměni, je to jejich věc. Kdyby nebyla poptávka, nebude nabídka. Proč odsuzovat prostitutku, kdyby neměla zástupy mrduchtivých klientů, tak by asi seděla někde v kase v supermarketu nebo v kanceláři. Ono je dost zaměstnaných podnikatelů, kteří než by živili doma manželku a třásli se a nervovali, zda je z nudy a touhy nepodvádí s nějakým mladým, vymakaným cvičitelem z fítka nebo někým podobným, tak si raději platí čas od času eskortku nebo docházejí na privát. Dokonce mezi nimi může vzniknout přátelství, takové kamarádství s výhodami za peníze.Jak říkám, já na tento styl sexuálního života nejsem a nikdy jsem nebyl, ale když to oběma vyhovuje…? Jasně, pokud to prasklo, tak je to nepříjemné a někteří příbuzní na tvou ženu asi hledí skrze prsty, jenže oni tě neživý a tvou ženu také ne. Věřím, že nejvíce dotčené jsou takové ty tetičky…
 

Marcel odpověděl před 4 roky

PaulFT: Takhle jak to máte, je to asi ideální. Neřekl jsi sice, jestli vám to oběma vyhovuje, protože ty jsi tolerantní a ona zase přinese domů pěkné peníze nebo je to pro tebe příjemné i v tom, že tě to, co dělá vzrušuje. Pak bys byl asi jeden z mála co to takhle má a máš velké štěstí. 
Navíc, pokud je to tak, jak píšeš, máte oba rozum a myslíte i na zadní kolečka. 
Má manželka má dva milence a ten jeden je teď doma, tak s mnoha lidmi do styku nepřijde, ale ten druhý normálně chodí do práce a navíc je ženatý, takže větší okruh lidí. Bavili jsme se o tom, ale ona se není ochotná ani jednoho byť teď na přechodnou dobu vzdát. Říká, že to tak nebezpečné není a že i oni dodržují všechna doporučení a že pokud by to neměla, tak to bude pro ni horší, protože ji to bude chybět a poleze ji to na mozek, což oslabí její imunitní systém a bude náchylnější to chytit. 
A taky říkala, že pokud se bojím, tak můžeme si držet navzájem odstup a spát v oddělených pokojích a o tom, co s nimi dělá mi může třeba jen zatelefonovat. 
Tak jsem to nějak akceptoval a snažím se na to nemyslet.

Oem odpověděl před 4 roky

Marcel a s tebou také spí? Nebo ti jen popisuje co s nimi dělá? Asi je pro tebe vzrušující že upřednostnila milence před tebou že?

Fanyn odpověděl před 4 roky

Oem: A proč mít ženu s níž nespím? Jasně, mohu být kanda a tolerovat milence, ale pokud si je ona vyvzdoruje a na mne hodí bobek, viz to doporučení, tak by jela. To je mi pak na nic. Uvařit a vyprat si mohu sám a na sex občas zaplatit eskortku, která bude třeba mladší, hezčí a umí. 

Nechutne odpověděl před 4 roky

Fanyn : Podívej se, já nemám vůbec nic proti tomu, že jeho manželka dělá kurvu. Pokud jim to vyhovuje, není na tom podle mého názoru nic špatného. Lepší kurva, kterou to baví, než nasraná prodavačka. Pouze mě vytočilo, jak si stěžuje, že tu kurvu musí dělat, i přes vysoké riziko nákazy, protože jim stát nic nedá.
 
Jsem toho názoru, že kurva si vydělá dost na to, aby si to mohla na tři měsíce odpustit. Chápu, že má stálé klienty a riziko je nižší, ale tak ať do prdele řekne, že má ráda prachy a nedokáže si je odpustit a proto mrdá s jinýma i když ví, že na to může umřít, nebo tím ohrozit zdravotníky, kteří v práci zachraňují životy a doma mají třeba malé děti a staré rodiče.
 
Je mi úplně fuk, co si kdo dělá doma, pokud tím neohrožuje nevinné. Ale ať si odpustí ty kecy o tom, jak to musí dělat. V tomhle státě 3/4 lidí ze dne na den musí řešit existenční problémy. A přesto jim stát v zájmu veřejného zdraví zavřel podniky.
 
A sorry jako, ale kurva je něco jako herec. To jsou lidi, kteří v případě tak výjimečného stavu jaký tady máme do práce opravdu nemusí. Bez prodavačky, bez lékárnice, nebo bez řidiče MHD se stát neobejde. 3 měsíce bez kurev to vydržíme.
 
A propos, je to všechno jen můj názor. Absolutně respektuju že mě někdo pošle do prdele. Chápu, že manželovi té kurvy se to líbit nebude. Ale tak ať řekne nesouhlasím a nějaký argument. Ne se vztekat jak nějaké děcko, že se se mnou bavit nebude, protože jsem napsal, že si do něj ještě kopnu. Napsal jsem to upřímně, protože je mi jasné, že to jako kopanec budeš brát. Doufal jsem ale, že jsi chlap a třeba mi to vrátíš 🙂 Místo toho ses okamžitě stáhnul a tím jsi mi dal za pravdu.
 
A fakt nemám nic proti tomu povolání. V kontextu webu mi to taky připadá vzrušující. Jenom já za sebe říkám, že v takovém stavu bych více rozhodoval hlavou, než tím mezi nohama. Protože je to hazard se zdravím a vzhledem k formě přenosu se to netýká jen vás dvou, resp. tří.

Nechutne odpověděl před 4 roky

Fanyn : to máš těžko, když jsi cuckold tak to máš v hlavě pomotané a to, za co by jiní dali ženské po tlamě, nebo by s ní vyrazili dveře tě vzrušuje. Nesnaž se to pochopit, to prostě nejde. Musíš to brát jako fakt, taková anomálie. Těm ženským to vyhovuje a cuckoldovi taky. Záměrně píšu cuckoldovi, protože to už kandaulista není, když rezignuje na vlastní sex.

Marcel odpověděl před 4 roky

Oem: Ano, spí se mnou. Ale já ji prostě nestačím. Má to ráda, ale já ji až tolik neuspokojuju. Nemám ten správný výkon, ani tu správnou velikost. Je hodně ujetá na velké ptáky a má to ráda tvrdě. A to ji oba její milenci dopřejí vrchovatě. S nimi si užije svou submisivní polohu a se mnou zase dominantní. Někdo to tak má a já jsem s tím smířený. 
A ano, je mi příjemné, když vím, že je upřednostní přede mnou. 
Fanyn: Jak píše Nechutné, pokud to tak nemáš, to asi nepochopíš. Pro nás cockoldy je důležité to vzrušení z toho, že nám žena zahýbá, že nás ponižuje tím, jak dává přednost milenci před námi. Je to více, než samotný sex s ní. Protože pak se cítíme naplněni. 

PaulFT odpověděl před 4 roky

Marcel: samozřejmě, že jsem s ní kvůli její práci a ne kvůli penězům. Jsem cuckold. Ale u nás je to špatně, protože to má jako svou práci a bere jen stálé hosty kamarády. U vás je to v pořádku protože tvá žena má jen dva milence.
Fanyn: ty to asi pochopit nemůžeš 😀 ale asi takhle jsem také žárlivý a celkem dost, ale u nás sex není předmětem nevěry, asi takhle bych to shrnul 🙂 snad porozumíš.
Nechutne: tak ještě jednou, nehodlám se dohadovat s primitivem, který místo věčné diskuse napíše, že si chce kopnout a teď se vzteká jak malej fracek, že se s ním dál nechci bavit.
Ano máš pravdu 3/4 národa řeší existenční problémy, i my, ale my nic nedostaneme a ani NECHCEME, ale v tvé choré hlavě stejně bude zafixováno záměrné roznášení nemoci. Proto se s tebou dál nehodlám bavit!

Nechutne odpověděl před 4 roky

PaulFT já se vztekám? Kde? To ty tady rozhazuješ výkřičníky 🙂
A poslyš, jestli jsi zaměstnaný a tvoje manželka pracuje jako kurva a máte existenční problémy, asi bys měl zajít za někým, kdo financím trochu rozumí. Ještě je možné, že se to tvé tak líbí, že si za to nenechává platit. Nebo si ty prachy dává na účet, o kterém ty nemáš ani ponětí a existenční problémy jenom předstírá, aby až se budete rozvádět se dělila jenom tvoje půlka a tvůj majetek 🙂 Konec konců, její příjmy asi nikdy nikdo neprokáže, viď?
 
Ona možná tak hloupá nebude 🙂

Nechutne odpověděl před 4 roky

A ještě jedna věc, já netvrdím, že záměrně roznáší nemoc. To by byl trestný čin a to už by si snad netroufla. Já říkám, že někteří lidé z vlastní chamtivosti, nebo tuposti jdou té nákaze naproti a tím přidělávají práci zdravotníkům a ohrožují ty, kteří musí pracovat. To je dost podstatný rozdil, víme?

PaulFT odpověděl před 4 roky

No tak ještě, že jsi mi to vysvětlil. Už jsem to pochopil, musíme zjednat nápravu, řeknu to doma a hned s tím skončíme. Děkuji ti za osvětu, za neomylný a správný názor, je mi, nám stydno, už to dělat nebudeme.

Cuckold odpověděl před 4 roky

Hoši, tady se člověk někdy i zasměje 😀 😀 😀 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Chlapci, sice nejsem ani cuck, ani kanda, ale tu problematiku znám, protože mám pár takových kamarádů, dokonce dva z nich se ve trojce dívali na to, jak jim v jednom případě nahodilý jednorázový milenec a ve druhém případě pravidelný, mnohem mladší milenec-teenager  nejen šuká, ale i oplodňuje ženu. U jednoho z toho je dnes půlroční synek a ve druhém případě je manželka v 5. měsíci. V obou případech to bylo s vědomím a souhlasem manžela. Já vím, co se vám líbí a to, že mne to nebere, to ještě neznamená, že to nechápu a neznám tu problematiku. Prostě to tak doma máte, OK. Já se jen vyhrazuji proti nevěře za zády a bez vědomí partnera, který třeba kandou není… a pokud je, tim hůře, protože dotyčná partnerka jej šidí o jeho potěšení. Jsem radikální, to ano, ale ten proti vychcanosti, nevěře a zradě vůči slušnému partnerovi. Pokud je vše na základě společné domluvy, je to s oboustranným vědomím, jsem tolerantní. A opakuji to už po několikáté, 95% paroháčů kandové či cuckoldi nejsou a s nevěrou té své by jistě, kdyby to věděli, nesouhlasili. A pokud se to dozvědí nebo o tom mají tušení a důvodně tu svou podezírají, dokážu se do jejich kůže vcítit a hlavně jim, pokud se tu s takovým svým problémem prezentují, se snažím poradit. 

PaulFT odpověděl před 4 roky

Fanyn: jsi úplně na druhé straně našeho zdejšího spektra, přesto s tebou naprosto souhlasím, a to ve většině věcech na zdejších diskuzích, protože máš v hlavě vše srovnané a máš přehled. Toliko k pochlebování 🙂
Já jsem cuckold, sub. Přesto si dokážu dupnout a jsem dost žárlivý. Moje žena dělá co dělá a vyhovuje nám to tak. Přesto tvrdím, že je mi věrná. Věrná ve smyslu, že když dostala od stálého hosta nabídku jet na tři týdny do jeho hotelu někde ve Francii u moře a často z toho s ním trávit na jachtě, odmítla, protože to už cítila jako nevěru. A já jsem za to rád protože by se mi to nelíbilo. Ale já pořád nechápu jaký je rozdíl mezi tím, když má něčí žena dva nebo tři milence a stýká se s nimi nebo moje má několik, pět šest, stálých hostů, kamarádů s kterými se stýká úplně stejně, ale navíc k tomu před schůzkou probírají i to zda se skutečně sejít, zda to není pro jednoho nebo druhého riziko, což už se i stalo a ze schůzky sešlo.

Nechutne odpověděl před 4 roky

PaulFT : ale já neschvaluji ani ty milence. To jsme se špatně pochopili. Není to tak, že tvoje žena by měla pověsit práci na hřebík, ale jiné si mají chodit za milenci. U milence je to riziko úplně stejné. A pokud mám minimalizovat riziko, že se nakazím, tak prostě omezím kontakt.
 
Já se teď nescházím s nikým a to mám velmi dobré ochranné pomůcky, které by mě dokonale chránily. Ale dokážu se na ten měsíc, klidně i tři obejít bez klábosení, abych neohrozil sebe a svou nejbližší rodinu.
 
Kdyby manželka postavila svoji kundu a svého milence nad zdraví naší rodiny, změnil bych na ni pohled a chápal bych ji jako nepřítele. Milenec je zábava, která se dá oželet. Prostituce je práce, která není důležitá a dá se odložit. Tak to já vnímám.
A do tebe jsem se „opřel“ jenom proto, že mě zvedlo ze židle, jak sis stěžoval, že Vám stát nic nedá a že to manželka dělat musí. Nic jiného proti tomu nemám a je mi jasné, že to bude dělat dál. Jenom jsem si musel ulevit a vypsat to ze sebe.

Nechutne odpověděl před 4 roky

Ještě jedna věc, když jsem tady otevřel to scházení se s kamarády, atd. Myslím si, že milenec, nebo sexuální klient je 100x horší, než nějaký kamarád, se kterým se mohu bavit s odstupem několika metrů, nebo někde venku, kde na sebe nedýcháme.
Ale neumím si představit schůzku s milencem, kde si ti dva nepředají veškeré bakterie a viry ze všech dutin. Toliko k tomu, proč to mezi slušnými lidmi považuji za sprosté a zdraví i život ohrožující. Stejně vnímám i styky s milencem, pokud má nějakou virozu, kašel a jinou infekční nemoc. Zdraví by mělo být na prvním místě a mrdání by mělo počkat.

Nechutne odpověděl před 4 roky

Ale spousta lidí se chová v téhle těžké době jako hovada.
 
Stačí se podívat na ty slavné italské lyžovače. Zmrdi zkurvení. A dalších takových hovad jsou plné města, které v době, kdy je zákaz volného pohybu musí obíhat slevy, nebo vymetat hospody a bary. Velice bych přitvrdil, nic jiného na takové bezohledné svině neplatí. Kvůli takovým nejen že zemře spousta lidí, ale půjde ekonomika úplně do hajzlu.   Potom můžou hekat a sami na sebe si stěžovat, jak jim zdražila lyžovačka, žrádlo a zavřeli hospodu.

PaulFT odpověděl před 4 roky

No, já už si na tebe názor udělal. Ta nemoc rozhodně není žádná legrace, ale pokud se člověk chová zodpovědně tak nevím, proč by se nemohl scházet s milenci.  Dle mého názoru je daleko horší cyklistka jedoucí bez roušky a při míjení na chodníku mi funí do ksichtu. To je jedna věc. Další věc, většinou ti nejvíc ukřičení na netu dělají přesně pravý opak toho co hlásají, takže asi tak tě vidím v tvých reakcích, protože jen ty máš pravdu a nic jiného neexistuje. A za další, já si nestěžoval, že nám stát nic nedá, konstatoval jsem to s tím, že se musíme postarat sami. Mimochodem, znám pár lidí, co celý život cucají dávky, podporu a přitom dělají na černo. To je v pořádku? My nic nedáváme, ani nechceme. A v současnosti jsem se dokonce setkal s člověkem, který přemýšlí jak to udělat, nechat se rychle zaměstnat, aby místo dávek dostal 80% platu. Nevím jak to chce udělat, ani mě to nezajímá, ale tohle není chamtivost a nenažranost? To je v pořádku?
Obul jsi se do někoho kdo celou situaci bere vážně, chová se zodpovědně  jak nejvíc to jde a hodně omezil veškeré své zájmy a aktivity, jen proto aby jsi dokázal jaký jsi hrdina. Ale mě  jsi jen dokázal jaký jsi primitiv a ubožák, jinak by jsi bez znalosti celé situace nezačal útočit a ještě se chlubil tím, že si kopneš.  Mimochodem, respirátory a jednorázové roušky co jsem měl doma, a bylo jich dost, jsem odvezl do nemocnice zdravotníkům. Pokud se tak moc bojíš nákazy jak píšeš, možná by bylo dobré, aby jsi si zalezl někam do hermeticky uzavíratelných prostor, protože nebezpečí číhá všude. To je z mé strany k této otázce vše a tím bych to ukončil.

Nechutne odpověděl před 4 roky

Podlé tvé logiky by tvoje žena nemusela v práci používat kondom. Na co se chránit, když nebezpečí číhá všude. Statisticky je dnes menší riziko, že se nakazí pohlavně přenosnou chorobou, než že onemocní COVID.

Ta nemoc rozhodně není žádná legrace, ale pokud se člověk chová zodpovědně tak nevím, proč by se nemohl scházet s milenci.

Aby se zpomalilo šíření, jak jsi sám na začátku svého prvního příspěvku zde podotkl. Ale to už jsi asi zapomněl, viď? 🙂

PaulFT odpověděl před 4 roky

Ty jsi úplně mimo realitu, už to neber. Jsi ukázkový příklad toho o čem se už dlouho mluví především ve školství, nerozumíš psanému textu, číst umíš, psát také, ale s chapavostí je to tragické. Sice jsi něco dál do citace, ale nepochopil jsi vůbec nic, psal jsem úplně něco jiného.  Hele, už to fakt nech být, máš ve všem pravdu, víš vše nejlíp, máš o všem dostatečný přehled, uznávám tebe a tvé názory. Stačí?
A přeji ti příjemný zbytek dne.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Nehádejte se a nenadávejte si… Všichni jsme nějací, nějak ujetí, všichni máme nějakého kostlivce ve skříni, nebo copak je normální, že třeba chodíme na tyto a jiné erotické stránky? U velkého množství lidí asi ne. Jsme perverzní zvrhlíci. Já také třeba píši povídky a nejen sem a raději se tím nikde nechlubím.
Jinak k tomu  koronaviru… Já chápu, že toto je mezi viry asi zatím největší dravec co do nákazy, ale nezdá se vám kolem všeho zbytečný humbuk? Jasně, karanténa a opatření jsou třeba a je třeba je dodržovat, ale třeba předloni si prý chřipkou prošlo 900 000 našich občanů a na 500 díky tomu zemřelo. A média nic. Ve stejném roce se na celém světě nakazilo otevřenou tuberkulózou, a že tubera je pěkné svinstvo, na 10 miliónů lidí. Zemřelo 1,5 miliónu. A média nic. Kde byla karanténa a opatření??? Odhaduje se, že u nás je v současné době na covid-19 nakaženo na 40 000 lidí, akorát o tom nevědí nebo mají lehoučké příznaky. Myslím, že dříve nebo později si tím projdeme všichni. Prakticky všichni lidé kteří na to zatím u nás zemřeli byli staří a jinak nemocní. Třeba ti co mají AIDS by měli teoreticky pomřít všichni, když nemají v pořádku imunitu. A co feťáci? Prostě je ten virus sice čára přes rozpočet, ale je to realita všedního dne. Horší by byla atomová válka nebo dopad velkého asteroidu. To bychom měl opravdu pop.či
 

Nechutne odpověděl před 4 roky

Omyl. U atomové války se dají predikovat důsledky. Přesně znáš oblast zamoření a můžeš se jí vyhnout. Vir je složitý v tom že není vidět a rozšiřuje se po celém světě. To radioaktivní spad nedělá, nebo jen pár dnů a potom je klid.
 
A ani na chřipku umře u nás cca 200 lidí. Ale za rok. To v Itálii zemře 800 denně. Trochu nepoměr, ne? I když to poděliš velikostí té země tak jsou to šílená čísla. A kolik jich bude za rok… ? 

Fanyn odpověděl před 4 roky

Nechutne:  Víš, v té Itálii to je tím, že je tam hodně starých lidí a mnozí mají i jiné nemoci. Navíc jejich zdravotnictví, co si budeme povídat, není na takové úrovni jako naše. Navíc oni na to házeli dlouhou dobu bobek To samé je teď i ve Španělsku a v Nizozemsku, kde na to prý úplně serou. To psali Češi co tam žijí. Navíc Španělé a Italové jsou strašní flegoši, lehkovážní, vše až maňana. Žádná disciplina, keine ordnung.

Nechutne odpověděl před 4 roky

Souhlas. Ale i když se podíváš na statistiku Itálie co se týká sezónní chřipky, tak tohle je proti tomu pěkný neřád. Je to těžké rozhodování ohledně těch opatření. Nezávidím jim to. Buď poškodí ekonomiku, nebo pošlou lidi na smrt. A jinak se přemýšlí když si mezi těmi mrtvými představíme někoho blízkého. To pak jde ekonomika stranou. I když je jasné, že i na hlad se umírá a nemůžeme se uzavřít na rok do bunkru. Ta nejistota jak dlouho to bude trvat je děsivá. Protože je možné, že na podzim se objeví další vlna… A co pak.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Teď jsem četl, že navíc obyčejným lidem došly nebo docházejí volné peníze, přitom banky jsou zavřené a viděl jsem video, jak policajti zaháněli lidi, kteří chtěli zajít do bankomatu. To je tam jako snad nechají ještě chcípat hlady? Tedy zlaté Česko.

Nechutne odpověděl před 4 roky

To co se děje je podle mého názoru srovnatelné s válečným stavem. Hodně lidí si to vůbec nepřipouští, že teplá voda a plné regály jídla nemusí být samozřejmost. Je komické, jak se všichni smáli lidem, kteří brali obchody útokem, ale ve válce ten, kdo je připraven, není překvapen. Udržovat si zásobu jídla je nanejvýš rozumné i v běžné situaci, natož v době, kdy se každým dnem zásadně mění situace v zemi. Bohužel většina lidí si z toho dělala srandu a zbytek nemá mentální kapacitu naplánovat si svačinu na zítřejší den, natož zásoby na měsíc dopředu. Frustrace tam roste, peníze ubývají, lidé ve službách také. To může být rozbuška pro další, ještě vážnější problém.

stop odpověděl před 4 roky

Nechutne: To znamená, že ty jsi jeden z těch, co vybrakovávají ty obchody v každé vlně a je už ti úplně jedno, že na ostatní nevybude. Na jedné straně tu ze sebe děláš div ne altruistu, jak ti záleží na dobru země a jak jsi zodpovědný a na straně druhé se chováš jako nenažranec, co chce vše jen pro sebe, A nesnaž se oponovat, že ty to neděláš, jasně jsi dal najevo, že ano. Hádáš se tu atakuješ a mluvíš o něčem, čemu vůbec nerozumíš. A pokud už používáš čísla, tak používej správná čísla a nauč se je také interpretovat. 
 

Nechutne odpověděl před 4 roky

Stop ano já běžné nechám v obchodě 6 tisíc. Za potraviny. A v mrazáku mám 15kg masa. 25 balení těstovin, 10kg brambor trvale. Říká se tomu plánování. To blbeček, který jde do obchodu ráno při snídani, v poledne pro svačinu a po práci pro něco na zub nepochopí. Ale takoví potom buší na dveře obchodu a umírá hlady, když mají zavřeno.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Jenže když pominu rohlíky a housky, které vem čert, ale chleba potřebuješ a jak dlouho ti takový bochník vydrží?  Leda že by sis ho sám pekl.
A ještě něco… Tohle dnes bylo na Seznamu:

Zásoby potravin, kterými se vybavili Britové v obavě ze života v karanténě, začínají zaplavovat tamní ulice. Nespotřebované jídlo končí v odpadkových pytlích na ulicích, což v souvislosti se sníženou frekvencí svozu odpadu znamená, že hlodavci a racci na ulicích mají pré.

 

 

Nechutne odpověděl před 4 roky

Protože jsou lidi debilové, prohlédni si ty fotky. Samé mražené pečivo. Jistě že máme pekárnu, zásobu mouky, běžně 10kg jsme nyvýšili na cca 30kg a peče se. Běžně chleba jednou za čas koupíme, teď jsme od února nekupovali, protože je to nejrizikovější potravina. S domácí pekárnou si to doma zvládne upéct i ten největší retard. A správně uložená mouka vydrží bez problémů minimálně půl roku.
 
Stačí nebýt líný a všechno jde. Naše prababičky taky nechodily každé ráno do sámošky a musely si spoustu věcí vyrobit samy. Dnes ženské hnípou doma, když je všechno zavřené, tak se mohou učit péct.

Nechutne odpověděl před 4 roky

Mimochodem, Britové jsou ukázkový národ debilů, tam se nedivím vůbec ničemu 🙂 My Češi jsme o 10 příček nad nimi a stále je mezi námi spousta schopných lidí, co se umí o sebe a své blízké postarat. To jen závistiví kavárenští povaleči se posmívají těm, co si zavčas dělali zásoby. Za týden brousili po supermarketech a zírali, že na ně zbylo hovno, tak začali vymýšlet konspirační teorie, jak je lidi s 10kg mouky v košíku okradli o příležitost nakoupit si 🙂 A největší prdel je, že všichni nadávali co jsme to za národ, ale nejvíc strkanic a potyček bylo v zemích na západ od nás 🙂 Jo, když je hlad a není si čím utřít prdel, způsoby jdou stranou i ve „vyspělých“ zemích.

Fanyn odpověděl před 4 roky

Ale tak supermarkety jsou zásobované dobře. Co lidi skoupili tak hned doplnili. Není problém. Třeba konzervy máme v zásobě celoročně a pokud jde o to pečivo, stejně se musí do obchodu s rukavicemi a chleba, je v igelitovém pytli a  rohlíky, housky po 5 v pytlíkách. Ono je něco jiného bydlet v domě a něco v paneláku jako já. Když dám pytel brambor na lodžii, tak v noci při mrazu mohou namrznout a zesládnout a ve sklepě je teplo a tam zase naklíčí. Znám jednoho bývalého lampasáka, ten si na zahradě místo bazénu vybudoval protiatomový kryt o 2 místnostech a tam má zásoby všeho na půl roku a vše pravidelně spotřebovává a doplňuje. Myslím, že horší než toto by byl black out, kdyby třeba nějaké silné erupce na slunci vyřadily energetickou soustavu a třeba pak 3 měsíce jsme byli bez proudu. To by nešlo nic, protože vše je na elektriku. Jezdily by jen stará auta co neřídí computery, ale nešly by telefony, počítače, neungovala čerpadla, takže by přestala téci voda z vodovodu, asi i ten plyn. To ukazovali v telce jednu farmářskou rodinu a ti se toho bojí, že by ti z města se začali sdružovat do band a vydávali se na venkov rabovat. Na té farmě bydlí farmář, jeho 3 dospělí synové a jejich ženy a děti. Ukazoval, že má nejbližší okolí obehnané linií z žiletkového drátu, má samo-domo za tím plotem minové pole, pak další linii z ostnáče a oni sami mají poplachový plán, každá má své místo v palebném postavení a každý má svou M-16 včetně ženských. Také zásoby na půl roku, nejdůležitější léčiva a munice na měsíční obléhání. Elektrocentrála samozřejmostí. Někdo si řekne, že je poděs, ale štěstí přeje připraveným.

Nechutne odpověděl před 4 roky

Je třeba při té vší připravenosti si ještě zachovat trochu radosti ze života 🙂 někteří tomu propadnou a připadá mi, že takovou situaci přímo vyhlížejí a těší se na to 🙂 konec konců… I ten nejpripravenejsi stejně jednou umře.
 
Jinak souhlasím, na vesnici se takové situace přečkávají lépe.

stop odpověděl před 4 roky

Nechutne: Omyl. Jen proto, že ty jsi nenažranec, tak to neznamená, že ten kdo to tak nedělá umírá hlady. 
Zásoby nemám a do obchodu jdu jednou za týden koupit to základní. A pokud bude hůř? Neposeru se, nebojím se o sebe tak jako ty. Ono totiž bohužel na tomto světě je to tak, že nejvíce se o sebe bojí ti, kteří jsou pro společnost nejmenším přínosem. Asi to bude i tvůj případ. Ale klidně si křečkuj. 

Nechutne odpověděl před 4 roky

Stop : nemám co bych dodal, vyřešíš se sám a já si budu dál křečkovat. Těšilo mě, nashledanou.

stop odpověděl před 4 roky

Nechutne: Křečku nemohl bys mi vysvětlit, na co lidi křečkují toastový chleba? To asi moc dlouho nevydrží. Ale nějaký důvod tam být musí. A ty jsi osoba z nejpovolanějších. Díky

Fanyn odpověděl před 4 roky

O přestávce mezi šoustem posilni se dobrým toustem,
budeš mít pak zase sílu rozpíchat své staré díru.
Tousty jsou prý dobrá věc,
jdu je koupit, jasná věc.

stop odpověděl před 4 roky

Tak v tom to je!!! Všichni jsou zavřeni doma a tak šoustají jak o život 😀
Tohle mě nenapadlo, nám to funguje i bez toustů

Nechutne odpověděl před 4 roky

Zeptej se jich. Nebo si myslíš, že v minulosti se potraviny nevyhazovaly? Z čeho ti bezdomovci ve městech žijí? To že někdo vyhodí chleba z něj ještě zodpovědného co má zásoby nedělá. Mít zásoby také předpokládá umět nakoupit to co mi chvíli vydrží. Proto se dementi neustále divili, proč si lidi kupují mouku. Jasně, vždyť dement si koupí dva tousťáky navíc, ne? Mouky se přece nenají 🙂

Paroháč odpověděl před 4 roky

Všimli jste si, jak rychle lidé odložili veškerou opatrnost? Já jsem z toho nějak ve stresu nebyl, ale udivuje mě, že většina lidí už ani nenosí roušky, dezinkfence jsou na nic, atd. Manželka už domlouvá randíčka s milencem, přitom pořád není vyhráno.

stop odpověděl před 4 roky

Paroháč: Nic proti, ale všiml jsem si hlavně jedné věci. Takoví ti největší srágorové většinou používají přesně tvou větu a bijí na poplach „Něco se děje, samozřejmě já se ničeho nebojím, ale měli bychom být mooooooc ostražití, aby nás to nekouslo do prdele!!“
Předpokládám, že jsi právě vystoupil z dobrovolné karantény a jsi moc smutný, když nemůžeš na každého, koho jen zdálky uvidíš bez roušky poslat nejlépe rovnou vojsko.
Nech manželku chodit za milencem a buď rád, že s takovým srágorou ještě pořád je. A vyhráno fakt není, ještě tě může kopnout do prdele, jestli ji v tom budeš bránit a hysterčit.

Oem odpověděl před 4 roky

Ani. Může být hůř. Třeba se od milence nakazí 🙂

Oem odpověděl před 4 roky

Ani. Může být hůř. Třeba se od milence nakazí 🙂

Zvěd odpověděl před 4 roky

Tak co už nakupujete špagety? 😀 

Oem odpověděl před 4 roky

Teď jsou v Tescu v akci 😀
Co myslíte, zakážou nám nevěru bez roušky? 

Oem odpověděl před 4 roky

Dnes jsem pro jistotu nějaké špagety nakoupil, než do sebe lidi zase začnou narážet vozíkama 😀 😀 😀
 
Noviny chrlí jeden stupidní článek za druhým a lidem už zase začíná hrabat. Babiš nám krásně rozděluje a poštvává společnost, protože svaluje vinu na ty, co odmítli žít v bunkru a otravuje zákazy život všem, i těm svědomitým, co v roušce celý rok i spí. Takže napětí mezi lidmi roste, nenávist vůči těm, co mají křivě nasazenou roušku sílí a všichni vyhlížíme světlo na konci tunelu ve formě vakcíny. Absurdistán. Kam tohle povede, radši nevědět.

Klystyr odpověděl před 4 roky

Podle mě je to vymyšlený plán jak ovládnout planetu a naočkovat všechny lidi. Čím větší trable nám budou dělat, tím více lidí přijme očkování jako řešení a záchranu. Nevěřím jim ani slovo. Kde jsou ty miliony mrtvých? Jenom nám vyhrožují, omezují nás a dělají z nás blbce a poslušné ovečky.

Mirek odpověděl před 4 roky

to co predvadi vlada je total fraska. Nechteji priznat ze nemaji zadny plan ani reseni, jenom jak idioti testuji porad dokola a stejne to je k nicemu tak ted to shodi na lidi. Hnus. jestli zase zavedou rouska na chodniku a v lese a zavrou nas doma tak uz fakt jako im na to seru.

Roman odpověděl před 4 roky

Jen to zlehčujte. Teď jste hrdinové, až vám to poškodí orgány, tak si nestěžujte. Já bych zavedl zákaz vycházení už dávno. Není na co čekat, čísla jsou alarmující.

Oem odpověděl před 4 roky

Jaká čísla? Však zatím nemáme jediné číslo, které by odráželo nějaký skutečný stav. Možná míra zadlužení 🙂

Roman odpověděl před 4 roky

Jak nemáme číslo. A ty tisíce nakažených a plné nemocnice jsou podle tebe co? Že ty jsi taky ten popírač.

Oem odpověděl před 4 roky

S tebou to bude složité. Některým lidem se to vysvětlit nedá a já už asi ani nemám chuť to vysvětlovat.
Najde se někdo, kdo mu vysvětlí, jak je to s těmi čísly? 🙂

fest odpověděl před 4 roky

Romane, ty už i tady? 😮

Mike odpověděl před 4 roky

Nedráždi ho, nebo nám to tu zavře 😀

Cuckold odpověděl před 4 roky

Lockdown se nekoná, mimo bary můžou naše nevěrnice šukat bez omezeni 🙂

Mike odpověděl před 4 roky

Je otázka jak dlouho. Myslíte, že to zavřou úplně?

Vaše odpověď

4 + 18 =