Dovolená bez dětí – 2.díl

Po obědě jsme oba usnuli, protože noc byla opravdu dlouhá. Kolem pátý jsem se vzbudil a žena na mě koukala, vypadala, jako když spí s otevřenýma očima. Usmívala se. Pak vytáhla telefon. S otázkou v očích mi oznámila, že jí psal, jestli půjde večer zase tančit. Nebyl jsem si jistej odpovědí, přece jen jednou jako úlet dobrý, ale pravidelný scházení se mi moc nelíbilo. A tak jsme začali rozebírat včerejší večer. Vyprávěla, jak ji při tanci vzrušovaly jeho dotyky, jak se dívala, jestli to vidím. A jak se ho po skončení zeptala, jestli můžou k němu. On se smál, jestli se bojí, že má doma manželku. Ona se smála, že přesně to ji napadlo. On prý že ne, ale má doma maminku, jestli jí to nevadí. A pak se smál, když na něj vyjeveně koukala, že to byl vtip.

Každopádně byl vtipnej a uměl udržet dobrou náladu. Pak mi vyprávěla, že když došli k němu, první, na co se ptal, jestli nebude mít problémy s manželem. Odvětila, že spí, protože přebral.
 Rozhodně nespěchal, netlačil, což se ženě moc líbilo. Prý měla chvíli i pocit, že k ničemu nakonec nedojde, tak ho musela trochu popostrčit. Na moji otázku, jak ho popostrčila, se usmála a olízla si rty.
– Víš jak ráda kouřím! Tam jsem ho poprvé viděla. Poprvé od tý doby, co jsme spolu, jsem držela v ruce jiný péro. Poprvé jsem ho ochutnala. Byl dlouhej asi jako tvůj, možná o maličko míň. Ale byl tlustej. O dost. Líbil se mi. A jak jsem ho olízla a chtěla pomalu zasunout do pusy, chytil mě za hlavu a zarazil až do krku. Sakra, já v tu chvíli tekla!
 Podívala se mi do očí a viděla, že ji přímo hltám. Odkryla deku  a viděla, že mi stojí. Usmála se.
-No a po chvilce mě pustil, vypadalo to, že se bál, abych se neudusila. Vstala jsem, sáhla pod šaty a sundala kalhotky. Vzal je do ruky, že si přičichne a hned věděl, jak jsou mokrý. Opřel mě o kraj stolu, klekl si, vyhrnul šaty a nádherně pomalu a něžně lízal. Přestal, když cítil, že už budu. A já tak moc chtěla! Postavil se, nasadil si kondom, pak mě chytil za vlasy, otočil břichem na ten stůl a začal tvrdě mrdat. Udělala jsem se asi za půl minuty. Ale on nepřestal, pořád držel stejný tempo, jak byl širokej, bylo to intenzivnější než s tebou. Za chvíli jsem se udělala znovu. Pak už zastavil, nechal ho uvnitř a hladil mě. Teprve teď ze mě sundal šaty. Byla jsem nahá v cizím bytě. V sobě cizí péro. A ty jsi o tom věděl. Celý to bylo strašně perverzní. Pomalu ho vytáhl. Držel mě za prsa, a přitom mě natlačil na postel.
 Ležela jsem na zádech, nohy od sebe, přede mnou on, pořád mu stál. Svlíknul se, lehl si na mě a líbal. Celý tělo. Pomalu a něžně. Byla jsem jako v ráji. Ty to umíš taky krásně, ale bylo to prostě jiný. Spíš mě zkoumal. Po kouskách. A když byl na vnitřní straně stehen, snažila jsem se mu natlačit hlavu di klína, ale nedal se. Zvedl se, lehl si vedle mě, podíval se mi do očí stejně jako teď ty a zeptal se, jestli opravdu spíš a nic netušíš. Normálně jsem se červenala. Musel to vědět. Řekla jsem mu pravdu. Že to víš a čekáš na mě na hotelu. Bylo vidět, že je rád. Prostě mu to dělalo dobře. Znovu se přesunul do klína. Těsně vedle kundičky mi udělal velikýho cucáka, prý pro tebe. Dívej!
Byl tam. Kolečko jak volský oko.
-No a najednou ho do mě znovu vrazil a po chvíli se udělal. Já už to potřetí nestihla, to až s tebou. A teď mi píše, jestli mě večer pustíš zase tancovat. A za tím smajlík s jazykem.
  Chvíli jsem přemýšlel, co na to říct. Ano, bojím se, aby se do něj nezamilovala. Ale líbí se mi, jak je spokojená a sebevědomá. A hraje na rovinu.
-A nechcete po tancování přijít sem?
  Manželka na mě vykulila oči.
-To jako, že bys šel ven? Nebo bys tu snad byl s námi?
-Stejně už to ví. Zůstal bych. Díval bych se. Nebo bys chtěla víc? Držet při orgasmu za ruku?
  A pak žena vzala telefon a něco napsala. Prý překvapení. Přemýšlel jsem, co to asi bude, ale jakmile její rty obemkly můj žalud, už mi to bylo jedno. Miluju ji, a ona miluje mě.
Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *