Experiment s nevěrou

Stalo se to v červenci, když měl Tomáš nehodu na motorce. Vyvázl bez trvalých následků, ale s vidinou několikaměsíční léčby. Do nemocnice za ním samozřejmě chodila jeho holka, o deset let mladší teenagerka Kačenka. Vždycky mu vykouzlila úsměv na rtech, když ji viděl, jak za ním přichází na návštěvu. Štíhlé děvče drobnější postavy, se světlounkou kůží a rudými vlasy. V létě ji sluníčko nakreslilo na obličej ještě o něco málo víc pih, než měla normálně. „Ahoj Kačenko, tak ty jsi mě přišla zase navštívit?“ Rozzářil se Tomáš, když k němu jednoho obzvlášť slunečného dne Kačka zas přijela na návštěvu. Měla na sobě oranžové letní šatičky, ve kterých ji krásně vynikalo poprsí, a také divákovi umožňovaly obdivovat její bílé nožky. „To víš, že jsem za tebou přijala. Jak bych mohla nepřijet, víš přeci, že jsme se domluvili, že dnes dostaneš odměnu.“ Kačka přicupitala až k nemocničnímu lůžku, podívala se nejprve na prázdné lůžko vedle Tomášovi postele, jakoby zkoumala, zda tem pod peřinou přeci jen někdo neleží, poté se trochu nervózně ohlédla ke dveřím do pokoje. Nikde nikdo. Nadzvedla si šatičky, aby tak Tomášovi na několik málo okamžiků dovolila pohled na její vyholenou pipinku, byla naostro.

Po dvouletém vztahu s Tomášem, moc dobře věděla, co ho vzrušuje. Věděla, že její přítel má rád, když chodí do společnosti bez kalhotek a pokud je to možné, nejlépe i bez podprsenky. Když se jí s tím Tomáš po roce vztahu svěřil, ani ji to nepřekvapilo. Proč by taky mělo? Každého vzrušuje něco jiného. Když však jednoho večera spolu vyrazili do města, byla překvapena, že s Tomášem ani nepohnulo, když si ji dobírali nějací dva frajeři. Dokonce Tomovi ani nevadilo, když se ho jednoho dne zeptala, jestli může jít na oslavu svého expřítele, že tam bude mít spoustu kamarádů a známých. Jakoby Tom neznal žárlivost. Kde má svou hranici? Kačenka se jednou rozhodla udělat experiment, a když spolu jedné páteční noci byli na diskotéce, schválně ho co nejvíce přehlížela. Tancovala s kamarády a nenechala si ujít ploužák s jedním ze svých bývalých, který byl úplně nadšený, že s ním tancuje a špatně si to vysvětlil. Šahal ji na zadek, na stehna a tiskl se k ní v rytmu pomalé melodie. Kačka viděla, jak se na ni od baru Tomáš dívá, ne se vztekem v očích, ale s jakýmsi zvláštním zaujetím. Když si pak doma o tom promluvili, vyšla najevo pravda, líbilo se mu to. Tomáš měl rád, když se o jeho přítelkyni zajímali jiní muži.

„Pojď ke mně blíž, Káťo, chci si k tobě přivonět.“ Kačenka poslechla Tomášovu prosbu a přišla k nemocničnímu lůžku tak blízko, až si na něj jedním kolenem klekla. Naklonila se k Tomášovi a dala mu něžný polibek. Cítil parfém z růží. Pak si vyndala z výstřihu ňadro, neměla podprsenku a jeho hrot dala Tomášovi do úst. Tomáš věděl moc dobře, že Káťa lízání bradavek miluje, dvakrát nebo třikrát se mu dokonce podařilo přivést ji k orgasmu jen díky dlouhému a vášnivému líbání hrotů jejích prsíček. Tam dole začala vlhnout. Jejich nemocniční hrátky přerušilo zaklepání a příchod nemocničního personálu s obědem. Káťa a Tomáš se od sebe odtrhli a dělali, jakoby nic. „Hrozně mě mrzí,“ postěžoval si Tom, „že nestihnu ten zítřejší pohovor.“ Káťa se na něj zadívala se soucitem. „Můžu pro tebe ještě něco udělat, Tome?“ Zavrtěl hlavou. Kačenka si s Tomem ještě nějakou dobu v nemocnici povídala, když odcházela domů, rodil se jí v hlavě šílený plán. To že je Kačka střelená holka, Tomáš moc dobře věděl a možná proto ji tak miloval. Líbilo se mu, že když se jí svěřil, jak moc ho vzrušuje, když se kolem ní točí ostatní muži, Kačenka mu vyšla vstříc a ráda si zaflirtovala s nějakými kamarády, nebo jen známými, ale klidně i s úplným cizincem. Tomáš v nemocnici rád vzpomínal, jak se mu jednou podařilo Káťu přiopít a přemluvit ji, aby se líbala s jedním kamarádem. Hrozně ho ten den vzrušilo, když se Káťa v náladě z ničeho nic přitulila ke svému vedle sedícímu kamarádovi, objala ho, klekla si na něj a v mžiku propletla jejich jazyky. Chudák kamarád netušil, co se děje, ale líbat se nechal. Pak z něj Káťa zas slezla a pokračovala v popíjení, jako by se nic nestalo. Tomáš ji toho dne nenechal zamhouřit oko, neustále s ní musel souložit a myslet při tom na to, jak se líbala se svým kamarádem.

Káťa dorazila z nemocnice domů a na lednici uviděla datum a místo Tomášova pracovního pohovoru. Trochu se jí při tom pohledu rozklepala kolena. Večer, předtím než si šla lehnout, ještě zavolala Tomovi do nemocnice, aby zjistila, jak se má. O svém plánu nic neříkala. V noci nemohla usnout. Měla pocit, že když konečně usnula, hned zas zazvonil budík a ona musí vstávat. Svlékla si pyžámko, ve kterém obvykle spávala a prohlížela se v ložnici před zrcadlem. Vlasy měla rozcuchané, na těle pihy, postavu měla hezkou, i když na sobě poznala, že už alespoň dva týdny nestíhá chodit cvičit, protože svůj volný čas tráví obvykle s Tomem v nemocnici. Pomyslela si, že je škoda, že nevypadá o trochu starší, takhle si na pohovoru budou myslet, že tam přišlo nějaké mládě. Oblékla si černé krajkové kalhotky, svou oblíbenou podprsenku stejné barvy a společenské šaty nakonec vyměnila za trochu méně formální, zato kratší modré šatičky.

Boty s krátkými podpatky klapali, když se Káťa blížila k firmě, kde měl mít Tom pohovor. Byla to honosná budova a v hale byla dokonce fontána. „Wow, taky by se mi líbilo tu pracovat.“ Zašeptala si sama pro sebe Kačenka a udiveně si prohlížela cedulky, na kterých hledala patřičnou kancelář. Po deseti minutách byla na místě, zlatá cedulka na dveřích hlásala: Mgr. Petr Novák. Když zaklepala, otevřel ji statný muž, věkem asi kolem čtyřicítky. „Dobrý den, co si přejete?“ Chlápek na ni hleděl trochu udiveně s formálním neosobním úsměvem na rtech. Káťa odpověděla: „Jdu na smluvený pohovor, můj přítel se nemohl dostavit, tak poslal mě.“ Petr se zatvářil ještě více překvapeně a prohlídl si ji pohledem odzdola nahoru. „No ale…“ Začal Petr mluvit, když ho Kačenka přerušila: „Dovolte mi, abych Vám to všechno vysvětlila v kanceláři.“

Kačenka vešla do prostorné kanceláře a na znamení Petr zaujala místo na gauči. Začala vysvětlovat. Nejprve verbálně, když to nezabralo, přesunula se k Petrovi, který seděl u pracovního stolu, a začala vysvětlovat orálně. A protože chtěla mít stoprocentní jistotu, celou záležitost mu dovysvětlila vaginálně. Židle pod Tomášovým budoucím šéfem naříkala, když na ni řádili. Káťa si ani nesundala šaty i Petr zůstal v obleku, jen se svým nástrojem vytaženým z kalhot ven, rytmicky znovu a znovu zajížděl do tiše sténající Kačky. Kačenka si s podivem uvědomila, jak ji vzrušuje šukat s Tomášovo budoucím nadřízeným a když na to myslela, jak tenhle chlápek bude zaměstnávat jejího přítele, bude jeho chlebodárce, občas mu i vynadá za špatně odvedenou práci, udělala se. Tělo se jí chvělo a Petr ji chytil silně za zadek a ještě tvrději ji přirazil na svůj penis. Měl ho o něco většího než Tomáš i to dělalo Katce dobře. Když vlna orgasmu odezněla, Petr se zvedl, aniž by napíchnutou Káťu sundal ze svého ohonu, položil ji na stůl a přirážel teď opravdu tvrdě. Pleskalo to. Káťa cítila jak jeho nástroj stále rychleji a snad i hlouběji proniká do její štěrbinky, do jeskyňky, která po dva roky patřila jen Tomovi. Petr ji políbil a zašeptal: „Můžu dovnitř?“ Katka byla překvapená, jak je ohleduplný, počítala s tím, že se prostě automaticky udělá v ní a na nic se nezeptá. Jeho ohleduplnost mu oplatila něžným úsměvem a přikývla. Po několika obzvláště důrazných pánevních přírazech začal Petr funět a Kačenka cítila, jak ji uvnitř jejího lůna pulzuje a škube jeho penis. V děloze se jí rozlilo příjemné teplo.

Tomáš ležel na nemocničním lůžku a zrovna musel snášet, jak mu zdravotní sestřička píchá do břicha injekci proti bolesti. Na mobilu mu zacinkala SMS zpráva. Když sestra odešla, neohrabaně se natáhl pro mobil. Kačenka. Otevřel zprávu. „Brouku, s tím místem můžeš počítat.“ Tomáš nevěděl, co si má myslet. Srdce se mu rozbušilo, jako by právě dostal injekci adrenalinu a nikoli nějaký omamný uklidňovák proti bolesti. Vytočil Káti číslo. Nic, nebrala to. Zkusil to znovu a pak ještě jednou. Bez výsledku. Po několika nekonečných hodinách se otevřely dveře od nemocničního pokoje. Stála v nich Kačenka v krátkých modrých šatičkách. Pozdravili se a Tomáš viděl v koutku Káti úst náznak šibalského úsměvu. „Tak jak jsi to udělala?“ Otázal se Tomáš překvapeně. „Myslím, že to víš.“ Odpověděla mu Kačka pološeptem, že to sotva slyšel. Přistoupila k němu blíž a nadzvedla si šaty, tak, jak to občas dělávala, aby Tomovi udělala radost. Tentokrát nebyla bez kalhotek. Měla černé krajkové kalhotky. Když se Tomáš s trochou námahy pootočil, aby lépe viděl Kačence mezi nožky, spatřil na místech, kde kalhotky úzce obtahovaly čárku uprostřed bílé fleky. Tom vyvalil oči, otevřel ústa v údivu a cítil, jak mu tvrdne penis.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Tak to je fakt napinave, to se mi libilo, bude to pokracovat?

  2. To je ale potvora 🙂 Myslím, že on moc dobře ví, jak mu tu práci sehnala, otázkou je, jak se mu teď bude pod jeho šéfem pracovat 🙂

  3. pridrzla_dama

    tak tohle je vazne prijemnej pribej………je to krasne popsane,jak chce byt chlap lovcem ikdyz uz ma vlastne uloveno,ale stale musi pokouset…….a kdyz pokousi svou partnerku,nikdy nevis kde te kdo nahradi,protoze kazdej jsme nahraditelnej.kacka je potvora a verim,ze toho zacne pekne vyuzivat ve svuj prospech,kor jestli to ma posvecene od partnera a je navic mladsi jak on…hm pokud bude pokracovani,dam ruku do ohne,ze se to pomalu zacne strhavat do poradnych orgii a kdo vi jestli to hlavni hrdina v konecny fazi vubec ustoji.necham se mile rada prekvapit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *