Tenká zeď

S manželkou žijeme v malém byťe. Původně to byl asi jeden velký byt, který rozdělili příčkou, protože ze sousedního bytu je vše slyšet. Často se nám střídají sousedi a na chodbě většinou nikoho nepotkáme, takže ani nevíme, kdo vedle nás bydlí. Zato ale slyšíme každý krok a každé slovo. Teď vedle nás bydlí nějaký rumun. Každou druhou noc šuká nějakou blondýnu, která strašně nahlas heká. Párkrát ji manželka potkala na chodbě a vždycky říká, že vypadá i heká jako kurva. Jednou o půlnoci, kdy jsme s manželkou usínali, se zase ozvalo vrzání a blonďatá kurvička zase začala afektovaně hekat. Manželka je celkem horkokrevná, jen jsem čekal kdy vypění.

Do piči, to snad není možny! Já tu děvku přetrhnu! Vyskočila z postele a začala bušit do zdi. S manželkou jsme svoji necelý rok, takže je mladá a krásná. Má vysokou štíhlou postavu a velká kulatá prsa. Byla děsně sexy – naštvaná, nahá, rozkročená a měla mírně vyšpulený zadek, jak bouchala do zdi. Byla zády ke mě a já se jí díval mezi nohy. Při každém dalším úderu mi víc a víc nastavovala kundičku, jak byla prohnutá. Viděl jsem siletu jejích chloupků. Blondýna od vedle hekala snad ještě víc. Už jsem pomaličku myslel na to, že vstanu, přitisknu ji rukou ke zdi, až se jí kozy rozplácnou do boku, a pár prstama prošátrám tu vyšpulenou kundičku. V tom se ale manželka otočila, popadla župan, rychle ho oblékla a vylétla z bytu.

Z chodby jsem uslyšel bušení na dveře a hekání konečně přestalo, pak byly slyšet hlasy, jak manželka s někým mluví. Už jsem pomalu začínal usínat, když se opět ozvalo hekání. Hekání pořád zesilovalo, bylo slyšet přírazy a pleskání zadku. Dokonce jsem slyšel, jak čvachtá její kundička. Najednou se ozvala má manželka, zadýchaně opakovala „jo…jo…jooo“. Otočil jsem se a uvědomil si, že jsem v posteli sám. Pleskání nabíralo na intenzitě a u nás z poliček začaly padat věci. Mrdá mou ženu a ona je nejspíš opřená o naši společnou zeď. Manželka začala ječet. Ozvalo se „Scream you fucking czech bitch!“ „Ye e es, I ‚m a wh o o o re! Fuck me de ep … dee p … d eep! Ye a aaaa aah!“ Přírazy vyrážely manželce dech. Pak jsem slyšel manželku, jak říká „Cu m ins i de me… jo, jo, to je dávka! I will clean him … Yeah, he is so big…“ Pak se ozývalo mlaskání. Myslím, že začal přirážet manželce do pusy. „You have huge tits!“ „Jo, hraj si s nima! Pull my nipples! … Aaaaah, joooo!!! Moooore!“ Bylo slyšet, jak mu ho kouří.

Zanedlouho vklopýtala manželka do bytu. Byla nahá, celá uřícená a po bradě jí teklo sperma. Měla ho nastříkany i přes kozy a kapalo jí ze vztyčených bradavek na zem. Pohled mi sjel na její nevěrnou kundu, která byla donedávno jen pro mě. Měla ji celou rozšukanou, vytékal z ní bílý potůček spermatu a tekl jí po noze. Lehla si takhle ke mě do postele a zavřela oči. Byl jsem v šoku a zmohl se je na „Kde máš župan?“ „Zapomněla jsem si ho vedle. Ráno, až odejdeš do práce, se pro něj stavím“.

 

Autor neznámý

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Docela kratke a prehnane, ale libi se mi obrat, ze „vypada i heka jako kurva“ 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *