GB akce

Jelikož se pánové k ničemu nemáte, tak jsem si dovolila napsat si nějakou GB fantazii sama sobě 🙂

S manželem jsme se domluvili, že když jsem si já párkrát užila s cizími chlapy, tak že by on chtěl zkusit nějakou GB akci. Na netu jsme si našli klub, kde takovou akci pořádají. Podmínky jako solidnost, čistota a úroveň manžel splňoval a stačil průkaz pravidelného dárce krve, že je zdravý. Jen jsem si vymínila, že půjdu s ním a aspoň to můžu natáčet.

Dorazili jsme do klubu a hned se ozval pochvalný výskot a chlapi mě začali ochmatávat. Já je se smíchem pleskala přes ruce a a stahovala si zpět ke kolenům strečové šatičky, které krásně obepínaly mou postavu a chlapi se mi je hned snažili vyhrnout nad zadek.
To není ona, to je má manželka, je tu jen jako doprovod a bude natáčet. Bránil mě manžel.
Chlapi byli evidentně zklamaní, ale ozvaly se i hlasy, že se mi to asi dost líbilo, když mi z toho stojí pradavky. Což byla pravda. Nevzala jsem si podprsenku, protože se k těmto šatům nehodí a je přes ně vidět obrysy spodního prádla. Ale teď mi stály bradavky, jako dva velké špunty a tím jak stály, se ještě více dráždily o látku. Byl to začarovaný kruh a proto nechtěly změknout potvory. A možná i kvůli toho, kolik jsem kolem sebe viděla penisů.

Chlapi čekali a přišlii další. Napočítala jsem jich 65. Nooo, to se holka zapotí, říkala jsem si. Někteří byli ve spodním prádle, někteří se předváděli nazí a myslím, že to bylo schválně kvůli mě. Seděla jsem u baru a i když bylo kolem plno místa, tak se někteří schválně nakláněli pro pití přes mě a nezapoměli si o mě otřít ocas. Jelikož už některým stál a z nadrženosti se jim řinuly ze žaludu kapky, tak jsem měla za chvíli na šatech kolem zadku několik skvrnek, které byly krásně vidět, jelikož šaty byly růžové a každá skvrnka je ztmavila do červena. Chlapi se smáli a komentovali to. Já se jen usmívala a s grácií sobě vlastní, jsem jejich komentáře oplácela. Trapas trochu byl když mi upadla peněženka a když jsem se pro ni ohnula, tak se to tak nějak nešikovně sešlo, že jsem obličejem narazila na penis jednoho staršího pána. V podstatě jsem mu políbila žalud a jelikož si ho vydatně přihoňoval, tak ho měl celý mokrý a já to měla na rtech a jedné tváři a uchu.

Tak ono už to začalo, volali někteří a smáli se. Stejně jako můj manžel.

Smyslně jsem si olízla umazané rty a povídám. Nooo, nebyla jsem si jistá jestli ho tam vůbec má, musela jsem se podívat zblízka, abych toho prcka viděla. Přitom ho měl teda dost velkého, krásně velký fialový žalud a ty koule! Přesně jak mám ráda. Pořádně velké a chlupaté. Pak jsem se otočila s úsměvem a nad věcí zpět k baru.

Chlapi se smáli. Ta mu to teda dala. Ta je fakt vostrá. Tu bych rád ojel. A podobné řečičky.

Chlapi se smáli, ale jen do té doby, dokud se nedověděli, že objednaná dáma nepřide.

Tak jednu tady máme, zavolal někdo.

Na to zapomeňte, odpověděla jsem a trochu nervózně. Tolik chlapů. Kdyby mě chtěli znásilnit, můj by mě neubránil a ani bych je nemohla zažalovat. Jednak ta ostuda, že chodíme na takové akce a taky, kdo by mi věřil? Když jsem tu přišla dobrovolně a jsem na seznamu objednaných. Řekla jsem to mojemu a že si jen skočím na záchod a radši půjdeme. Cestou zpět mi zastoupil cestu ten co jsem ho tak ztrapnila u baru.

Takže prcek, jo? Tak si klekni a pořádně si ho prohlídni.

Neměla jsem se k tomu.

Klekni si a prohlídni si ho! poručil

Nemusela jsem, nebála jsem se, ale pod jeho autoritativním jednáním jsem najednou byla poslušná a udělala co chtěl. Bylo vidět, že je zvyklý rozkazovat. Pak jsem se dověděla, že je majitel jedné velké společnosti.

Vem ho do ruky a prohlížej si ho! Potěžkej koule! Celý týden jsem si nehonil, a ta děvka si nepřijde. Víš kolik tam toho mám?! Pomůžeš mi od toho?!

Byl to spíš rozkaz než otázka a já s pohledem upřeným na mokrý a kapající žalud pokorně přikývla. Za čala jsem ho honit.

Kuř ho!

Chtěla jsem si ho rukou aspoň trochu utřít, ale chytil mě za ni a druhou rukou za vlasy a zaklunil mi hlavu. Sama jsem otevřela pusu a on mi do ní strčil čuráka. Žalud mi zaplnil celou pusu a pěkně v ní klouzal. Byl tak velký, že jsem ho ani nemohla pořádně kouřit. Tak jsem ho jen tak cumlala a dokola oblizovala jazykem.

Lízej mi koule!

Poslušně jsem si ho vytáhla z pusy a lízala mu chlupaté koule a penis olizovala z boku.

Už to bude ty děvko! Otevři pořádně pusu!

Honil mi ho před obličejem a já mu mačkala koule, smyslně se olizovala jazykem a přitom sledovala velkou díru na jeho žaludu. Pak to přišlo. Obrovský dlouhý proud semene a trefa přímo do pusy, další do vlasů, další pak na tvář a do pusy. Pak další, už menší do výstřihu. A to už jsem si ho vzala do pusy, ať mi nezcáká celé šaty. I tak už to schytaly. V puse už jen tekl, ale dlouho a já polykala. Čekala jsem v kleče, s ocasem cizího chlapa v puse, nosem zabořeným do jeho chlupů, až si do mě vyklepe celé plné koule. Bylo to tak ponižující! A tak rajcovní!

Vtom jsem uslyšela svého manžela. Tak Ty si tady kouříš ptáky a já na tebe čekám.

To není jak to vypadá. Koktala jsem. On mě přinutil. Já nechtěla!

Jasně. Chytil mě za ruku. A vedl mě k ostatním.

Vždycky jsi chtěla vědět jaké je být znásilněná, ne?

Jo… ne… co blázníš?! Jich je moc.

Zastavil se a povídá. Udělám malý test, a jestli se pletu, jdeme domů. A bez varování mi nadzvedl sukni. A viděl kompletně mokré kalhotky. Tak přinutil, jo? A kalhotky a kundu máš mokrou od čeho? Řekni, že se Ti to nelíbilo, ty malá kurvičko? Odpověz!

Sklopila jsem hlavu a řekla. Líbilo… a moc.

Neboj, jsou to samí páni na úrovni a mají všichni testy. Řekl mírně.

Odvedl mě ke chlapů a řekl, tady máme děvku na gangbang akci. Stáhl mi šaty a kalhotky. Zůstala jsem tam stát jen v samodržících punčoškách do půlky stehen. Hned jsem si zakryla klín a kozy a začala couvat. Ale to už se kolem mě nahrnuli chlapi a daly mi ruce pryč. Manžel se chopil kamery. Chlapi pusťe mě, nebo to pustím na zem. Prodral se ke mě menší obtloustlý pán, celý chlupatý jak opičák, jen hlavu plešatou. Mezi nohama, z obrovského houští chlupů, mu stál velký penis s žaludem z kterého visela deseticentimetrová žaludí slina a pod ním se houpaly koule, jaké jsem viděla snad jen u koně. Cítila jsem, jak jsem zvhla, ale přesto jsem se začala bránit. Ale ostatní mě chytili, hodili na záda, roztáhli mi nohy a drželi ruce. Takže mě opičák mohl použít k vyklepání koulí. Lehl na mě a tím tekoucím žaludem zajel hluboko do mě. Začal se vyloženě pást na mých kozách a ty mu to vrátily pěkně tvrdýma bradavkama. Celé mi je oslintal a já se přistihla, že mě to rajcuje. Nebyl to žádný špinavec a byl jemně cítit mýdlem a nějakou, jistě drahou voňavkou. Také od ostatních chlapů jsem cítila čistotu a jen čerstvý pot, což bylo spíše příjemné. Opičák mě rychle a tvrdě šukal a říkal mi couro a děvko. Ale vydržel snad jen minutu a pak stříkal.

Aaaaa, ty kurvooo, ty děvkoooo, joooo tam toho jeeee! Šetřil jsem si semeno na tuhle akci více než týden! Ty čubkoooo!

Pak, pořád ještě ve mě si kleknul a přidržoval si mě za stehna aby nevyklouzl. Zvedla jsem se na loktech a podívala se mezi nohy. Ten kontrast mojeho vyholeného klína a jeho černých chlupů, byl rajcovní!

Pomalu ho vytáhl a uvolnil místo dalšímu. Neberu prášky, špitla jsem. Tak to Tě musíme vystříkat všichni, ať to nepadne jen na jednoho, zasmáli se chlapi. A už mě šukal další. Soustředil se jen na sebe a užíval si. Tak, je pravda, že na takovou akci tady šli, že? Vystříkal mě druhý, třetí, čtvrtý a kunda už byla plná. Mezitím jsem samozřejmě kouřila a musím říct, že pár chlapů jsem se mohla zbavit, protože asi byli na takové akci poprvé a z nervozity jim nestál, ale bylo mě jich líto a starala jsem se o ně tak dlouho, až byli schopni mě ošukat nebo se aspoň vystříkali do mojí pusy.

Na čtyři, děvko! Poručil mi starší chlap se šedivými chlupy na ocase. Bylo vidět, že chce „mladé holce“ pořádně ukázat. A taky se činil! Jeho vytahané koule mi pleskaly o podbřišek, jak divoce přirážel. A pak mi zcákal celé záda až do vlasů a taky zadek. Jak mi to teklo mezi půlkama, tak to žaludem nabral a strčil do kundy. Nakonec si ho nechal mojí pusinkou pěkně očistit. Už se jich vystřídalo asi deset a když mě další chtěl začít šukat na zádech, ale jak spěchal, tak mi jeho žalud zajel do zadku. Asi si toho nevšiml, ale jen na chvíli zatnula zuby, ale hned to začalo tak příjemně bolet, že jsem se začala smát a na celé kolo jsem řekla. Tak teď jste teda pěkně v prdeli. Chlap zrudnul a začal se omlouvat a chtěl ho vytáhnout. Ale řekla jsem mu ať pokračuje. Ostatní chlapi se smáli a hned plánovali jak mi ten zadek ošukají, když teda můžou. Za chvíli mi zadek vystříkal a šel další. Potom další zezadu a ten si to užíval. Protahoval mě pomalu a vždy povytáhl i žalud, tak aby okraj žaludu šel ven a zase dovnitř. Jak to komentoval, to mu dělá nejvíce dobře, když překovává ten vstup. A pak ho vždycky zasunul až po kořen a ještě mi přitom roztahoval půlky, aby se dostal co nejhlouběji. Přitom jsem kouřila ocasy a polykala semeno těch, kteří se neudrželi. Nakonec mi ten požitkář vystříkal zadek parádní dávkou semene. Teda pánové, vy jste se poctivě připravovali, co? Ptala jsem se. No každý nehonil minimálně týden, odpověděli. Líbí se Ti to co, ty čubko? Líbí, odpověděla jsem s olíznutím. A líbí se mi, že máte pořádně chlupaté čuráky a velké koule. Tak to se Ti bude líbit tohle. Lehl si předemne chlap, trochu snědší, a řekl lízej koule. Měl je ohromné! A ten skoro černý ocas s tmavým žaludem! Nějaký maďarský podnikatel. Lízla jsem mu koule, olizovala žalud a on si mě přidržoval za vlasy. Měl velké břicho a přes ně jsem mu neviděla do obličeje, ale to bylo vlastně lepší. Nevšímala jsem si kolik se jich vystřídalo vzadu, jen jsem chtěla semeno z těch rajcovních koulí do mé pusy. Pak začal stříkat a já se udělala. Ale i přesto, jsem se snažila nepustit ho z pusy a jen jsem cítila, jak se mi husté semeno v chuchvalcích usazuje v puse a krku. Skoro jsem to nemohla polykat, jak bylo husté. Nakonec jsem to všechno zvládla a ještě vymačkala z penisu co tam zbylo. Dlouho jsem se s ním mazlila jazykem, pusou i prsy až najednou slyším, ty děvko, tys ho zase postavila. Neomaleně si mě otočil a začal mě šukat zezadu. Podívala jsem se mezi nohy a viděla jak se mi tam houpou ty jeho černé koňské koule. Všechno nastříkal do kundy a já držela jako klisna. Když ho ze mě vytáhl, tak mu z něj kapalo, přesně jako jsem viděla, když hřebec obskočil klisnu. Pak mi párkrát udělali parádní sendvič a soutěžili, kdo vydrží déle. Samozřejmě šukání holky do zadku je velký rajc a vždycky se vystříkal první ten v co ho šukal. Všimla jsem si jednoho nesmělého pána, který si honil bokem. Najednou jsem poznala, že už bude a využila jsem chvilky, že se ve mě zrovna chtěli vystřídat a bez ptaní jsem si klekla a rychle se snažila pochytat jeho stříkance do pusy. Přece ho nenechám stříkat na zem, zase taková mrcha nejsem. Ale i tak šel první výstřik do vlasů, další na obličej a kozy a teprve pak se mi ho podařilo chytit do pusy a nechat si ji pořádně vystříkat. Když jsem mu ho olizovala do čista, tak mi děkoval a říkal, že měl jen jednu ženu, která sex nemusela a po rozvodu už neměl žádnou. A to už je patnáct let. Tady šel, protože to chtěl prolomit, ale hodně se stydí. Začala jsem šukat s ostatníma a chlapi si plnili to, co jim manželky nedovolí, nebo to co viděli v péčku. Dva chlapi si lehli na záda, zadky k sobě, já pevně chytla ty tva čuráky do ruky a kouřila oba najednou a ž se mi vystříkali do pusy. Teda ne současně, ale ten co se udělal dříve, musel vydržet než se udělá i druhý. Dříve jsem ho nepustila. To samé jsem udělala i do zadku, ale teď jsem si dávala pozor a koučovala je tak, aby se udělali současně a povedlo se. Úplně jsem cítila kolik semene do mne pumpují. Někteří byli i drsní, ale nechala jsem je, ať si užijou. Schytala jsem nějakou facku, ale musím říct, že spíš symbolickou. Taky kozy mi mačkali a propleskali a ty už mi tak nešetřili. O zadku ani nemluvě, ten jsem měla červený jako kdybych přebrala sluníčka. Na své si přišel i ten chlápek, který mě přepadl u záchodů a kvůli kterého to začalo. Šukal mě zezadu, nadával do děvek a držel si mě za vlasy tak, že jsem byla celá prohnutá v zádech a prdel měla vystrčenou jak přesně chtěl. Střídal obě moje díry a když to na něj přišlo, tak mi taky obě vystříkal. Nevím už kolikrát jsem se udělala, ale to byl jeden z mých největších orgasmů. Pak někdo přinesl nějakou dojičku, ale udělanou na zakázku pro ženy. Protestovala jsem, ale nebylo to nic marné. Musela jsem na čtyři a savičky mi připnuli na bradavky. Byli opatrní a zkusili slabší výkon, ale postupně přidávali až na maximum. Bradavky, dvorce a i část prsou mi to násálo do baněk a opět jako anál, příjemně bolelo. Přitom se na mě střídali zezadu. Jeden na mě před vystřikem křikl, ať na něj otočím hlavu a otevřu pusu. Udělala jsem to a on stříkal obrovské cákance přes moje záda do mých vlasů, tváře a jeden opravdu i do úst. Poslední mi stříkl do kundy a pak si ho ještě trochu očistil v mém zadku. Samozřejmě po výstřiku si většina chlapů nechala očistit ocas mou pusou a jazykem. Ale to jsem jim neměla za zlé. Chlapi jsou chlapi. Kozy jsem měla vydrážděné na maximum a zase jsem se udělala. Pak mi to sundali a jeden tlusťoch si lehl na záda a přikázal mi ať se ošukám sama. Poslušně jsem nasedla a začala na něm rajtovat. Napumpované prsa mi skákaly nahoru a dolů a chlapi to se smíchem komentovali. Většina z nich byli pupkatí starší chlapi a když mě takhle ponižovali, hrozně jsme se styděla, ale byla i hrozně vzrušená. Potom mi prsa podvázali až byli tmavě rudé a bradavky byly k prasknutí nalité. A to se jim to moje rajtování na ocasech líbilo ještě více. Už se většina udělala a někteří i dvakrát. Asi bych to sama nezvládla, ale hodně mi pomáhali, že si je honili i sami a mě často použili jen na finiš. Není na tom nic špatného, ženská je přece na to dělaná. Semeno jsem měla úplně všude. Na sobě i vevnitř. Troufám si tvrdit, že nebylo chlapa, který by neměl své semeno v každé mé díře. I když se mi tam přimo nevystříkal, tak ho tam donesl jiný chlap na svém ocase. Všimla jsem si, že jeden z posledních co si ještě připravuje ocas je ten stydlín, co jsem ho nechala vystříkat do pusy. Pokynula jsem mu prstem a šla na čtyři. Tak si vyberte dírku pobídla jsem ho a zavrtěla svůdně zadkem. Zasunul ho do kundy a začal mě šukat. Po chvíli jsem se nenápadně ohlédla a viděl jak si prohlíží můj zadek. Tak mi ho tam strčte, nebojte se. Ne… já.. já.. nevím… můžu? Tak dělejte, jsem tu na to. No táák, co byste chtěl? Říct mi že jsem coura? Šlapka? Děvka?!! Strčil mi ho do zadku a začal se odvazovat. Mrdal mě, koule mu lítaly a říkal mi jaké jsem skvělá kurva. Pak se do mě vystříkal. Stříkal dlouho a já se naposledy udělala.

Teprve potom jsem si všimla, že manžel celou dobu natáčel. Pomalým svůdným krokem jsem k němu došla a zapózovala. Natočil mě od hlavy k patě a zpět a rozšafně rozpřáhla ruce, udělala malé pukrle a pomalu se otočila dokola. Všude jsem měla semeno, z každé bradavky mi viselo jako girlandy. měla jsem ho ve vlasech, celá jsem se leskla. Pak jsem si rukou zajela do klína a strčila dovnitř prsty. Věděl, že neberu prášky, ale to už bylo jedno a tak si to jen užíval. Jela jsem si po těle a masírovala si semenem prsa. Pak jsem se otočila zády, pomalu se předkláněla a prohýbala v zádech. Půlky se mi tímto roztáhly a on viděl můj semenem zalepený, ošukamý zadek. Zajela jsem si tam rukou a prst od semene si strčila do zadku. Pak jsem nabírala semeno a strkala si do zadku dva a pak tři prsty a snažila jsem se tam dostat co nejvíce semene. To vše jsem dělala úplně potichu a beze slova. Manžel odložil kameru. Strčil mi ho do zadku a pořádně mě ojel. Kupodivu mu to trvalo skoro deset minut tvrdého přirážení, než se do mě vystříkal. Já si podepřela ruce na koleny a bez hlesu jsem držela. Strašně mě přitom rajcovalo, že mi kozičky celé kluzké od semene, klouzaly mezi pažemi a když jsem sklonila více hlavu, tak mi pleskaly o bradu a semeno z nich stříkalo do tváře. Jen jsem se olizovala.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Hmmmm, moc pěkná představa. Martin má ale vážně štěstí, že má tak šikovnou ženu.
  Zajímalo by mě, jak bys pak řešila to, že jsi celá od semene. Jak od hlavy k patě, tak uvnitř.
  Nebylo by ti líto to ze sebe jen tak smýt?

 2. Skvela povidka!

  Precetl jsem to 3x a posledni odstavec asi 10x… velmi vzrusujici povidka a ten zaver je proste dokonaly…

  • Děkuji mnohokrát. Mi samotné se ten konec mc líbí. Mimochodem, asi vám udělám radost pánové. Nevím jestli to bylo tou povídkou, ale manžílek byl zase nažhavený na nějaký můj úlet, takže jsem se v pátek večer sešla s mými známými „prasákem a čuňákem“. Byla to jen taková rychlovka. Ani nevím, jestli o tom má smysl tady psát 🙂 Co myslíte pánové? 🙂

  • Děkuji. Jsem ráda, že se líbí. Hodně mne psaní vzrušovalo a prožívala jsem to.

 3. Mimochodem pánové. Právě jsem dala ke zveřejnění popis mého dalšího setkání s „čuňákem“. Doufám, že se těšíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *