Jak mě podvedla

Ahoj, je mi 20 let a mé přítelkyni 19 let, je 170 cm vysoká černé vlasy a trojky kozičky, prostě celkem pěkná holka. Jednoho večera jak jsme domrdali, tak mi řekla že by to chtěla zkusit s dvěma kluky najednou, a že by byla ráda kdybych na to přikývl. Jenže já řekl, že ne že se mi to hnusí. Tak řekla dobře to nevadí, ale kdyby sis to rozmyslel, tak mi řekni, budu jen ráda. O týden později se mě zeptala jestli jsem si to nerozmyslel. Řekl jsem že ne a ona že dobře, že mě chápe a miluje a že beze mně to nikdy neudělá, jenže touha byla asi větší než láska.

O 2 dny později jsem šel na noční do práce, byl jsem tam asi jen dvě hodiny. Obvykle končím v 6 ráno, ale měli jsme výpadek elektřiny a tak jsme šli domů. Když jsem přišel domů, tak jsem potichu odemknul dveře abych nevzbudil Verču (mojí holku).

Jak jsem vešel do bytu, tak jsem slyšel nějaké hlasy a zvuky, vešel jsem opatrně do ložnice a přes pootevřené jsem viděl jak je moje Verča jen v kalhotkách a kouří jednomu chlapovi pero a druhému honí. Jak jsem to viděl, chtěl jsem jít za nimi a rozbít jim hubu, ale v ten moment jsem už měl pero v ruce a honil si ho. Měl jsem krásný výhled na celou situaci, viděl jsem jak mu ho kouří hluboce a divoce a pak zase tomu druhému. Jak je střídala v puse, tak ji vždy tekla krásná slina z pusinky a stékala jí po bradě přes prsa až k jejím bílým kalhotkám. Bylo to strašně vzrušující, měl jsem chuť se přidat a začít ji lízat tu její kundičku přes ty její mokré kalhotky. Za chvíli kouřila oba dva najednou až se jí u pusy vytvořila krásná dlouhá hustá slina. Držela jí ještě chvíli v puse a rukou si odkryla kalhotky a pak ji vyplivla přímo na její krásnou kundu, potom si kalhotky dala zpět na kundičku a rozmazávala si tam všechny sliny a její šťávy pod bílými a mokrými kalhotkami se jí krásně rýsovala její růžová pička. Potom si lehla na všechny čtyři a vyšpulila na jednoho chlápka zadek, ten moc dlouho neváhal a už jí stáhnul kalhotky a lízal její kundičku a prdelku. Verča se mezitím dávila čurákem toho druhého.

Po asi 5 minutách lízaní její pičky a análku se jeden chlap dal na věc. Strčil ji do kundy svojeho čuráka, mrdal ji divoce a tvrdě, držel ji za vlasy a řval na ní „líbí se ti to ty kurvo?“ Nemohla odpovědět protože měla až v krku toho druhého. Za chvíli ho vytáhla z pusy a řekla jim „chci abyste mně šukali jeden do prdelky a druhý do kundičky“ Chlapci se na ní ihned vrhli a už měla v sobě dva čuráky, jeden ležel pod ní a lízal a sál ji bradavky, druhý ji tahal zezadu za vlasy. Vděčná řvala“jó jó, ještě, šukejte mně jako kurvu, šukejte mi prdel a kundu, jo tak se mi to líbí.“ Strašně moc u toho řvala, tak jí jeden z chlapů dal do pusy její kalhotky, které ochotně cumlala v puse. Po chvíli divoké mrdačky opět chtěla kouřit čuráky, tak jim oboum začala divoce kouřit. Střídala je velmi rychle a kouřila hodně hluboko, byla úplně jako blázen, sliny jí tekly po kozách až k její kundičce. Vše si rozmazávala po kozách a kundě, pak si plivla na prst a rozmazala si to po análku.

Čurák mi stál a myslel jsem, že se každou chvíli udělám. Potom řekla ať se na ní vystřídají, ať ji šuká každý do jiné dírky. Netrvalo to moc dlouho a už jí oba zase šukali a Verča si to krásně užívala a prožívala jeden orgasmus za druhým. Po chvíli zase měla v puse kalhotky, aby moc neřvala. Krásně je lízala a cumlala v puse. Jeden z chlápků už to nevydržel a tak ji ho vytáhnul z análku a strčil jí ho do pusy. Chvíli ho kouřila a potom začal stříkat velkou dávku spermatu do mé holky. Měla to na kozách, vlasech, ale velkou část v puse, krásně tu mrdku držela v puse a kouřila ještě toho chlapa. Potom se zvedl ten druhý a z kundy jí to namířil přímo do pusy a začal stříkat. Verča potom všechnu mrdku vyplivla a nechala stéct po kozách až na kundičku, kde si vše rozmazala po kundě a análu. Pak si vzala kalhotky a všechny sliny a mrdku co měla na kozách a tváři setřela kalhotkami, které ještě byly od jejích šťáviček a začala je lízat.

To už jsem nevydržel a zrovna jak sála poslední kapičky mrdky těm dvoum, tak jsem vešel do pokoje. Byla úplně v šoku jak jsem tam vešel, ale jen jsem ji řekl „otevři hubu děvko“ a začal jsem jí stříkat do pusy velkou dávku spermatu, které potom opět vyplivla a rozmazala si ho po celé kundičce a prdelce. Potom sem jí řekl, „byla jsi úžasná lásko, příště chci být u toho od začátku s tebou.“

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. To je klasika. Nechceš? Nevadí, budu věrná. A pak se dozvídáš věci, ze kterých zamrazí. Ženská si vždycky udělá co chce. Můžeš si vybrat. S tvým souhlasem, nebo bez něj. V tom prvním případě tě může hřát ten dobrý pocit, že se tě zeptala a že jsi to vlastně sám dovolil a chtěl.

  2. Hezká povídka, asi bych raděj dovolil rovnou, aby to dělala se mnou a dalším, třeba kamarádem obou. Každopádně bych chtěl u toho být od začátku. Předejde se tím nevěře tajné…

  3. Povidka fajn ale nehak si nedovedu predstavit sex ve vice lidech kdyz se 2 miluji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *