Jak se z mé manželky stala dokonalá coura

Tento příběh se liší od reality jen velmi mírně.

To, že jsem těžký kandaulista jsem o sobě zjistil poměrně záhy. Moje současná manželka si na začátku vztahu zakládala na tom, že nikdy nebyla nikomu nevěrná a příčilo se jí to. Zároveň jsem ale moc dobře věděl, že v hloubi duše má sklony být coura. Věděl jsem to hned na začátku vztahu. Jedním dechem mi sama tvrdila, že by mě nikdy nepodvedla, ale druhým hned dodávala, že jakmile se opije, vzrušuje jí představa sexu s dalšími muži. Také jsem věděl o její minulosti. Spala přede mnou s dost muži, jen na Erasmu do sebe pustila Egypťana, Francouze, Slovince a také dva Čechy. Také mi řekla, že když končila střední, proběhla divná anabáze mezi ní a bratrem. Nikdy nešlo o nic víc než voyerismus, ale ze začátku to podávala tak, že z její strany to bylo nedobrovolné a až pak se přiznala, že to tak úplně nebylo. Její bratr jí chodil v noci okukovat, když si myslel, že spí. Ona na to samozřejmě brzy přišla, ale celkem jí to vzrušovalo a chtěla mu vyjít vstříc, a tak začala nosit krátké košilky bez kalhotek a poctivě se dole upravovala. Vždy předstírala, že spí, ale když přišel natočila se „ze spánku“ tak, aby viděl co nejvíc.

Trvalo zhruba rok, než jsem jí přesvědčil, aby mě podvedla. Neustále jsem to téma otvíral a sám jí pak i zprostředkoval milence. Na seznamce jsem vybral charismatického muže, který vystudoval stejnou fakultu jako ona. Ještě jsem předtím udělal malý test a ukázal jí na fotkách pár mužů, jak se jí líbí. Toho, kterého jsem vybral, hodnotila nejlépe.

Sešel jsem se s ním a on mi řekl, že shání dlouhodobou milenku nebo pár na sex. Požádal jsem ho, aby ženu svedl, aniž by věděla, že jsme ho o to požádal. Nabídl jsem mu ale i veškerou podporu z mé strany. Souhlasil a bavilo ho, že si jí bude muset nějak zasloužit.

Představil jsem ho ženě jako potencionálního obchodního partnera, kterého jsem potkal na nějaké akci. Sázel jsem na to, že už si ho z těch pár sekund, kdy ho viděla na fotce, nebude pamatovat. Nepamatovala a zároveň jí dost zaujal. V té době nám nebylo ještě 30 a neměli jsme děti, jemu bylo o sedm let víc a děti už měl. Té noci jsme se dostali domů až nad ránem (sami) a já hned druhý den začal kout železo, dokud bylo žhavé. Navrhoval jsem ženě, ať se s ním vyspí. Reagovala jako obvykle, že nechce a bůh ví, jestli by měl zájem – je přece ženatý. Pár dní nato jsem jí řekl, že se mu velmi líbí, že mi to říkal jako první věc, když jsem ho znovu potkal. Evidentně byla nalomená a nebylo už složité zorganizovat zbytek. Sešli se beze mě pracovně, když jsem byl mimo město – pochopitelně vše pečlivě zorganizováno bez jejího vědomí.

Já jsem s ním měl dohodu, že mi oplátkou za to zprostředkování bude sdělovat, co s ní v posteli provádí. Evidentně jsem se přepočítal, protože mi nedal ani vědět, jak to dopadlo, natož aby mi pak chtěl cokoliv popisovat. Když jsem tedy přijel domů, pozdravil jsem se krátce s ženou a šel vynést odpadkový koš. Před domem jsem pak v něm hledal použité prezervativy. Našel jsem hned dva. Byl jsem hned vzrušený a nadšený z toho, že to vyšlo. Když jsem se vrátil domů s prázdným košem, žena mi řekla, že mi potřebuje něco sdělit a pak mi popsala, co se stalo, s tím, že doufá, že to není problém, když jsem si to tak moc přál.

Vypadalo to skvěle, ale brzy jsem pochopil, že ani žena mi nebude příliš detailů popisovat a že mě rozhodně nebude ani utvrzovat v tom, jak moc mě miluje, když na něj budu zrovna žárlivý. To se pochopitelně párkrát stalo a měli jsme několik dost velkých hádek.

Pochopil jsem, že pokud budu něco chtít vědět, budu se o to muset postarat sám. Nainstaloval jsem tedy do ložnice skrytou kameru v den, kdy jsem věděl, že přijde. Vyšlo to, nikdo si ničeho nevšiml a částečně jsem i viděl, jak jí souloží. Vzal si ji zezadu, a přitom se k ní choval jako k poslední děvce. Nadával jí do kurev a poroučel jí, co má dělat a jí se to k mému překvapení hodně líbilo. Mé rozčarování vyplývalo z mé zkušenosti. Když jsem se tak k ní choval já, dvakrát se jí to nezamlouvalo. Velmi mě ale vzrušovalo, jak neomaleně si jí bere a jak ona drží.

Abych to nahrávaní mohl spustit, potřeboval jsem vědět, kdy milenec přijde, a to jsem vzhledem k absenci komunikace věděl čím dál tím méně. Podařilo se mi je nahrát ještě jednou, a i tentokrát jsem nevycházel z údivu. Žena mi nikdy nedovolila udělat se jí do pusy. Milenec měl ale jiná privilegia. Nejenže se jí tam mohl udělat, ona to pak ale ještě všechno spolykala, a pak ho poslušně očistila.

Pár let to takto fungovalo, než ho odkopla. Zdál se jí moc velký sobec. Když jsme se brali, byla už rok, dva jen se mnou, a to se jí moc nezamlouvalo. Mě v sexu nejvíce bavilo, když mě dráždila, popisovala, jak mě podvádí a upírala mi průnik do ní. Jí naopak bavilo, když jí pořádný chlap pořádně ojel, a tak tu byl dost velký potencionál pro změnu. V té době už byla pořádná coura, zdaleka ne taková jako dnes, ale už to nebyla ta dívka, s kterou jsem začal chodit – zaučila se až moc dobře.

O svatební noci mi řekla, že mě do sebe rozhodně nepustí, což mě okamžitě vzrušilo. Zároveň mě ale už v dost ovíněném stavu poprosila, ať jí najdu muže, který si jí vezme pořádně a na kterého se budeme moct spolehnout, že to pak nikomu nevykecá. Upozornila mě taky, že mě tam při sexu rozhodně nechce a dodala, že pokud chci být opravdu paroháč, ať se snažím. Několik let poté mi pak řekla, že mě chtěla původně jen požádat, ať jí to udělám alespoň rukou, ale měla ovulaci a chtěla si to pořádně užít a neměla náladu na ty moje choutky. Než mě vůbec požádala o masáž klitorisu, došlo jí, o co si může říct místo toho. Zábrany šly kvůli alkoholu pryč, ale i tak moc nedoufala, že z toho něco bude.

Nakonec to tedy vypadalo na celkem zajímavou noc. Aby to bylo alespoň trochu reálné (opravdu jsem nechtěl pobíhat mezi hosty a ptát se, kdo omrdá moji ženu), domluvil jsem se s ženou, že tomu vybranému člověku řeknu, že chci, aby mi někdo „unesl“ manželku a pošlu ho za ní. Zbytek měl už být na manželce. Strašně jsem se bál nějakého trapasu, ale bylo to nakonec docela jednoduché. Alkohol + představa nedostupné krásné, atraktivní, sexy novomanželky + realita mojí coury = zaručený úspěch.

Moje žena se přesunula do našeho pokoje dost brzy (asi v 10 večer) s tím, že jí není naoko moc dobře, že pila moc alkoholu a já měl za úkol jí tam někoho poslat.

Prvně jsem chtěl říct jednomu z dvou manželů dvou kolegyň mé ženy. Vypadali docela dobře, vystačili si většinu času bez svých manželek a vyhodnotil jsem je jako menší riziko. Kdyby se to provalilo, nebude to alespoň problém v rodině. Byli docela dost navátí a také vděční, že jsem jim a jejím manželkám předtím zajistil extra pokoje na přespání. Původně ohlásili, že pojedou domů, ale naznali, že party je dobrá a nechtělo se jim domů, a to ještě netušili, co se bude dít. S ženou jsem se dohodl, že tam pošlu jednoho muže, ale ty dva byli neoddělitelní. Byl jsem rád, že jsem někoho vůbec identifikoval a nezdálo se mi ani rozumné žádat o únos ženy jen jednoho muže. Jakmile mi to docvaklo, okamžité jsem se vzrušil. Poslal jsem tam oba.

Byla to skvělá volba. Vzhledem k tomu, že nikoho neznali, nikoho dalšího ani nežádali o pomoct a šli rovnou do našeho pokoje. Žena mi pak jen zpětně řekla, že ji sice rozhodilo, že přišli dva, ale že byla už ve spodním prádle a po jejich chichotání a nesmělém: „jdeme vás unést“ pochopila, že budou snadná kořist a zajímavá zkušenost. Nebrala antikoncepci a měla ovulaci (jinak by si to asi nikdy ani nevymyslela, ani opilá) a přesto je do sebe pustila bez prezervativu. Tvrdila mi ale, že si pohlídala, aby stříkali mimo ni, a já jí věřím. V té době nebyla ještě taková mrcha. Hoši prý nikdy do té doby neměli trojku, stejně tak žena. Pánové po nezbytném oťukávání a prvních perforacích chtěli zkusit sendvič, ale to žena odmítla a pustila je po sobě jen do vagíny s příležitostným orálem – jak nakupuji, tak prodávám. Když je vyprovodila, přišli mi říct, že únos se zdařil a že si nechají vše pro sebe, jak je moje žena již instruovala. Šel jsem za ženou. Byla nadšená a uvažovala, že by to zkusila ještě jednou. Okamžitě mi stál a pustil jsem se do akce.

Bylo zhruba půl dvanácté. Měl jsem v záloze dalšího adepta a tím byl můj bratranec. Ten ale odmítl unášet moji ženu a radši dál chlastal. Další v řadě byl můj kamarád ze zahraničí. Doufal jsem, že se tam vydá sám, ale začal shánět nějaké lidi a šli tam ve třech včetně mého bratra, a to bylo úplně mimo. Žena je poslala pryč s tím, že jí není dobře.

Poslední možností byl šéf mé ženy. Projevoval se velmi distingovaně a kultivovaně, vypadal velmi šarmantně, ale bylo vidět, že je také opilý. Spíš se bavil s ženským osazenstvem, protože tam neměl svoji ženu. Bál jsem se to riskovat, bylo mu už dost přes 40. Neměl jsem ale nikoho dalšího v záloze. Tak jsem ho požádal o únos – připadal jsem si tentokrát dost trapně. Decentně se usmál, souhlasil a odešel. Když ho tam žena viděla, zhrozila se a přišla prý se stejnou výmluvou jako u té předešlé skupiny. Nenechal se ale odradit, ostatně tam byla opět ve spodním prádle. Měl zkušenosti a tušil, jak to s námi je. Nakonec přesvědčil on moji ženu, ne naopak. Od té doby s ním žena spí, nahradila ho také ve vedení společnosti, když odešel jinam.

Situace se od té doby docela ustálila. On k mé ženě chová velkou náklonost. Moje žena chová velkou náklonost k němu. V době, kdy naše manželství procházelo krizí, sice uvažovali o tom, že by se rozvedli a žili spolu, ale zavrhli to a ten setup funguje nyní docela dobře. Milenec mojí ženy je typický alfa samec a užívá si faktu, že má mladší a velmi atraktivní milenku. Moje manželka má úspěšného muže, který jí to umí pořádně udělat a k tomu oddaného milujícího manžela.

Svatební noc byla moje premiérová noc bez soulože a v ten moment jsme pochopili, že nám to všem velmi vyhovuje. Od této noci mám zakázáno svým penisem proniknout do své ženy.  Můj penis není ale v kleci, právě naopak. Moje žena si s tím ráda hraje a ráda mě škádlí. Tím, jak jsem po ní neustále chtěl, aby mě jen dráždila a upírala mi sex, zvykla si na to a už ho nechce uvnitř. Hrajeme si tedy s mým penisem jen mimo její tělo.

Když jsme se rozhodli pro děti, navrhl jsem jí, že budu do ní stříkat s žaludem jen přitisklým k její vagíně a on bude moct stříkat s pérem zaraženým do ní až po kořen. Vzrušovala mě představa, že vychovávám cizí děti. Nejdřív o tom nechtěla ani slyšet, že to neexistuje. Problém byl ale spíš v společenských předsudcích. Myslím, že niterně chtěla děti vždy spíš s ním, a tak se podvolila. On souhlasil a stříkal do ní při ovulaci se svým ocasem zaraženým až po kořen, já jsem dostal jen párkrát šanci se vystříknout někde v blízkosti vagíny a myslím, že to bylo vždy mimo ovulaci – prostě se rozhodla, kdo bude otec jejich dětí. U jednoho je to naprosto jasné a u druhého skoro také. Ani jedno to neví.

Nyní mám zakázáno v její přítomnosti už i stříkat, ideálně nechce, abych stříkal vůbec a byl neustále nadržený a oddaný. Vyhovuje mi to, protože výstřik toto vše zkazí. Mám nicméně jedno privilegium, které nemá ani její milenec. Kdykoliv se vrátí domů, můžu jí požádat, aby šla do ložnice, klekla si k posteli a opřela se o ní. Pak jí můžu svléct sukni nebo kalhoty a kalhotky, pokud je zrovna má. Pak si jí můžu prohlédnout, jak dlouho chci. Začínám od kalhotek. Pokud se do ní milenec ten den udělal je tam většinou dost velký mokrý flek a to mě brutálně vzrušuje. Párkrát se stalo, že po rozevření její kundy se objevilo ještě trochu spermatu, a to je naprosto k nezaplacení. Nezneužívám svého privilegia, protože vím, kdy na to nemá náladu. Pokud jí ale takto prohlédnu, většinou se vzruší i ona a začne mi to dělat rukou a zastaví až těsně před ejakulací a pak pokračuje znovu a pak znovu zastaví. Miluji, když mě takto trápí. Pokračuje klidně hodinu až do doby, kdy už to začne být trochu nepříjemné mně. V ten moment to začne bavit jí, má na tváři pohrdavý úsměv a nadává mi do ubožáků, a to je ten moment, kdy mě to začne znovu bavit a dostávám se do nirvány. Pokud se náhodou udělám a neřeknu jí včas, kdy přerušit honění, tak mě naoko seřve a pak jí minimálně týden nesmím vidět nahou. Myslím ale, že jsem to spíš já, kdo lpí na tom, abych nemohl ejakulovat a ona se mnou jen dobře hraje mou hru, protože ví, co potřebuji.

Často se trápím tím, kam ten sexuální vztah až došel, ale sexuální vzrušení to vždy přebije. Civilní život funguje relativně bezproblémově a ona už ví, jak v mých a milencových náladách manévrovat, aby si udržela vše. Je prostě dokonalá coura.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *