Jak soused „zaučil“ svého syna s mou ženou

S Danou máme otevřený vztah, každý už jsme měli nějakého milence nebo milenku, několikrát jsme byli na swingers party a pohled na ní, když je s ní nějaký jiný chlap mě nesmírně vzrušuje. 

Dana je podle konvečních měřítek krásná žena, jen je trochu menšího vzrůstu, měří jen asi 160 cm, jinak má ale krásné ploché bříško a štíhlé nožky, prsa dvojky s maličkatými bradavkami, černé vlasy a oči a půvabný obličej, i když možná trochu moc protáhlý nos po balkánských předcích, ale to jí dodává exotický půvab. Má ráda mužskou dominanci, a to až do podoby svazování, mrskání a lehkého ponižování. Jeden z našich nejdivočejších zážitků se odehrál poměrně nedávno, a ani jsme ho příliš nečekali a neplánovali. 

Že náš náruživý sexuální život do jisté míry sousedi tuší, mi bylo jasné, zvuky se přeci jen v domě, kde bydlíme, trochu nesou i do jiných bytů. Jeden ze sousedů, pan Kalivoda ale už delší dobu dával najevo jakousi přátelskou náklonnost k nám dvěma a zejména k Daně. Jde o lehce prošedivělého padesátníka, zřejmě ve výborné formě, vídáváme ho občas běhat v nedalekém parku. Trochu hrubší natura, nicméně s přirozeně inteligentním výrazem a ostře řezanými rysy. Žil jen se svým synem o patro nad námi. 

Často nás zdravil a zaplétal rozhovory. Samozřejmě bylo jasné, že se mu Dana líbí, často se s ní zapovídával a dělal komplimenty, flirtoval a tak jsme občas o něm spolu s Danou fantazírovali, ale pouze v žertu. “Ještě ti to nestačilo? Tak já zavolám Kalivodu, aby tě dodělal”, říkával jsem jí někdy. “Dneska jsi mě naštval, tak nic nebude, zajdu za Kalivodou,” řekla zase někdy Dana. 

Jednou jsem potkal Kalivodu, kdy byla Dana s kamarádkami na dámské jízdě kdesi za městem. Šel po ulici domů a vypadal trochu zasmušile. “Copak se děje, pane Kalivoda, že jste takovej přešlej”, říkám mu. On na to něco zamumlal, že to nic není. Nevím, co mě to popadlo, ale pozval jsem ho domů na drink. Nalil jsem mu panáka karibského rumu a usadil ho do křesla. Dlouze se zadíval na stěnu před sebou, kde visí velká fotografie nahé Dany, krásného aktu, pořízeného jedním z jejích bývalých milenců. 

Měl jsem jaksi otevřenou a upovídanou náladu, takže když se zeptal na historii fotografie, s radostí jsem mu jí vylíčil a sledoval, co to s ním dělá. Začali jsme se bavit intimněji. Dozvěděl jsem se, že celý život chtěl podobný vztah, ale neodvážil se to navrhnout ženě. Ta potom ale zemřela a tak zůstal sám se synem Ondřejem. 

Zdálo se, že jeho syn je Danou fascinován ještě víc, než jeho otec. “Je mu osmnáct a ještě neměl holku,” sdělil mi Kalivoda. “Nevím jestli víte, že vás občas šmíruje ze střechy protějšího baráku,” prozradil mi. Normálního člověka by to asi naštvalo, mě to ale jen pobavilo. “Ten uličník!” zasmál jsem se, navíc jsem věděl, že z protějšího domu je vidět pouze do kuchyně, takže toho Ondra ještě moc neviděl. 

“No, chtěl jsem ho na jeho narozeniny vzít do bordelu, ale dneska aby se člověk bál všech těch možných chorob.” rozhazoval rukama Kalivoda, “ale tak mě napadá, že když je vaše žena takhle otevřená, že by mu mohla jako to…no… pomoct,” vykoktal ze sebe Kalivoda. Zřejmě si představoval, že po synovi by přišel na řadu i on sám. Zasmál jsem se, a řekl: “Tak to je ale samozřejmě jen její rozhodnutí”. “Jasně, samozřejmě,nemyslel jsem to nějak špatně, byl to jen nápad” mával rukou Kalivoda. Pak jsme to nějak zamluvili. 

Samozřejmě jsem to Daně po návratu vyklopil jako žert a zasmál se tomu, jak si Kalivoda troufá. Jenže Daně ten nápad tak šílený nepřipadal. “Všimla jsem si, jak se na mě ten kluk dívá. Je to hrozně roztomilý, když je ze mě takhle hotovej. Panice jsem ještě nikdy neměla. Představ si, že to dělám s Kalivodou i s tím klukem. Neříkej, že by ses na to nechtěl koukat”, zasmála se. 

Od té chvíle se mě ta myšlenka držela jak nadržené klíště. Nakonec jsem asi po týdnu kapituloval a řekl Daně, že náš další společný úlet bude otec a syn Kalivodovi. Kalivodovi jsem napsal, že jestli chce zaučit syna, je Dana svolná, ale bude ho muset zaučit svým příkladem. 

Nadšeně souhlasil. Jak jinak. Vysvětlil jsem mu zároveň, že si u toho klidně může dovolit být drsnější, pánovitější a hlavně sprostější, že to naopak Danu rozrajcuje. 

Večer zazvonil zvonek. Vstoupil Kalivoda se synem. Podle toho jak byl ten hoch bledý bylo jasné ,že už ho otec do všeho zasvětil a je mu jasné, že nejde jen o přátelskou návštěvu. 

Dana si pro tento večer oblékla jemně síťované punčochy končící vysoko na stehnech, a nabíranou červenou sukni těsně nad kolena, plus bílou košili, kterou si rozepnula trochu víc, než se normálně sluší. Kolem krku měla kožený proužek, který lehce připomínal obojek.

Kalivoda přinesl láhev vína a tak jsme jí načali. Připili jsme juniorovi k narozeninám. 

Začali jsme se bavit, ale rozhovor trochu váznul, ve vzduchu bylo cítit napětí, a nikdo nevěděl, co se stane a kdo začne, já a Dana jsme si to užívali a nechali věcem volný průběh. Všiml jsem si, že Dana se juniora pod stolem dotkla nohou, a ten sebou trochu cukl: musel jsem se usmívat tomu filmovému klišé. 

Kalivoda se rozhodl, že je čas, aby si dodal trochu odvahy a začal věci posunovat sám, když od nás se zjevně akce nedočká. Když Dana vstala a přišla k němu s lahví, aby mu dolila druhou sklenku, přitáhl si jí blíž a posadil si jí na klín. Dana se s úsměvem nechala. 

“Synku,” říká Kalivoda, “jak jsme o tom spolu mluvili, můj dárek pro tebe je, že z tebe dneska uděláme chlapa.” Ondra lehce zblednul, ale ani se nehnul. Kalivoda zvednul ruce a začal Daně rozepínat knoflíčky u košile, pod kterou už nic neměla. Pak se natáhnul, vzal synovi ruku a položil jí Daně na ňadro. Ondra polknul, ale ruku neodtáhnul a začal Danino prso prozkoumávat. Měla ztuhlé bradavky a bylo mi jasné, že jí ta situace vzrušuje a za chvíli bude úplně mokrá. Začíná se to dobře rozjíždět, pomyslel jsem si, a zapálil jsem si jointa, připravený si užít večer na maximum. 

“Ukážu ti, jak se to dělá, aby se to čubkám líbilo. Tahle čubka už se zahřívá, podívej se na ní Ondrášku, jak se jí líbí, když jí kroutíme oba bradavkama!”

Kalivoda Danu přiměl zase vstát, otočil jí ke stolu a trochu jí tlakem na záda ohnul, takže se zapřela rukama o desku, pak jí vyhrnul sukni a stáhl kalhotky. Vzal opět Ondrovi ruku, a vrazil jí Daně mezi nohy. “Podívej jak je vlhká. Ta se už těší na čuráka. Že jo kurvičko? Řekni to!” Přikázal Daně. Řekni: “Tahle kurvička už se těší na vaše čůráky!”

Dana hlasem změněným vzrušením opakovala: “Tahle kurvička už se těší na vaše čůráky!”

Ondru zjevně situace naprosto vyváděla z míry. Bylo vidět, že se mu to sice líbí, ale zároveň mu přijde podivné, že jsem u toho já i jeho otec, když poprvé v životě prstí ženu. Starý Kalivoda už nehodlal na nic čekat. Vstal a začal si stahovat kalhoty. Vytáhl svoje zarostlý péro, celkem slušného macka a už se chtěl zezadu vrhnout na Danu. Zadržel jsem ho. “Zaprvé, tady máte kondomy. Zadruhé: ne na jídelním stole – pojďme do ložnice.”

Kalivoda zabručel, ale poslechl. 

Přešli jsme vedle do naší ložnice, kde vládlo příjemné přítmí, nechal jsem už dřív rozsvícené jen dvě lampy v rozích. Naši hosté se rozhlídli, zjevně překvapeni zařízením: na jedné stěně kříž ve tvaru X s možností upoutání rukou a nohou, na stropě hák a z něj visící řetězy s pouty na ruce na koncích, postel pokrytá černým lesklým přehozem, na nočním stolku dildo a další hračky, prostě hnízdečko lásky. 

Kalivoda se zasmál a šťouchnul loktem do Ondry: “Tak svlíkat, mladej!” přikázal. Ondra ze sebe poslušně strhal oblečení, dlouhé péro mu stálo jako stožár, neměl tak tlustý penis jako jeho otec. Já si mezitím sedl do křesla a těšil se na podívanou. Kalivoda mezitím chytil Danu lehce pod krkem, druhou ruku jí strčil pod sukni a prstil jí, a když byl Ondra nahý, tak řekl. “Tak kluku, teď zažiješ pořádný kouření”. “A ty si klekni, čubko” poručil Daně. V kleče jí vzal za vlasy, Ondru popostrčil k ní a řekl Daně, “tak dělej, vem ho do huby”. 

Když ho poslechla, držel jí dál za vlasy a při kouření jí přistrkoval hlavu, aby se jí Ondrův penis dostal ještě dál. Trošičku se dávila, ale prala se s tím statečně, bylo mi jasné, že jí ta dominance vzrušuje i když je to trochu nepříjemné. Zato Ondra už se trochu uklidnil a začal si to užívat, bylo vidět, že mu to dělá moc dobře. “Hlavně se ještě neudělej Ondro,” říká Kalivoda. “Možná bychom mohli vyzkoušet nějaké to náčiní, co tady sousedi mají”. Znovu vzal Danu pod krkem a tlakem jí naznačil ať si stoupne. Kalivoda podal Ondrovi kondom “Nasaď to.”

Ondra se s tím trochu pral, bylo vidět, že to je také poprvé. 

“Víš co? Než to dořešíš, tak ti názorně ukážu, jak se takováhle čubka prcá,” říká Kalivoda. 

Plácnul Danu po zadku a přikázal “Svlíknout všechno, akorát ty punčochy si nech a na postel, na všechny čtyři, děvko, ale zadkem ke zdi a tváří k nám”. 

Sám se svlékl a nasadil kondom raz dva, obešel Danu a klekl si za ní. Koukal přímo na Ondru, který už měl kondom nasazený a vypadal trochu zaraženě, že jeho platonickou lásku, krásnou sousedku, kterou měl slíbenou, bude první klátit jeho otec.

“Pojď se mrknout sem zblízka, jak to do ní vrazím,” povídá. 

Ondra přišel k posteli ze strany a zakryl mi trochu výhled. Ale pořád jsem viděl Daninu tvář, která hořela vzrušením a pak trochu strnula, když do ní zřejmě zajel Kalivodův úd. Zavzdychala. Kalivoda říká: “Vidíš? Takhle poznáš že se jí to líbí. Ještě počkej, co bude dělat za zvuky! “

Začal přirážet a Dana začala trošičku hekat a kňourat, bylo vidět, že je to silnější než ona, i když by se asi před Ondrou chtěla udržet. “Líbí se ti to, viď děvko?, vyrážel ze sebe Kalivoda. “Jo, líbí!” přiznávala Dana dušeně. “Ještě, prosím”. 

“Nic nebude,” najednou se zarazil Kalivoda. “Teď je na řadě tady mladej”

Vstal z postele a sundal si kondom.

“Otoč se na záda” Dana rozkaz ihned vykonala. 

“Takže mladej, začnem misionářem, to si můžeš pořádně vychutnat i její cecky a ksicht.”

Znovu Ondru postrčil a vpodstatě ho vmanipuloval na Danu. Bylo vidět, že má Ondra problém se naštelovat tak, aby se do Dany trefil, takže Kalivoda zavelel. “Tak mu pomož ne? Já mu ho tam zavádět nebudu! Vem ho do ruky a nasměruj ho!” Dana poslechla a Ondrovo hubené tělo na ní plnou vahou dolehlo v obětí. Oba zavzdychali slastí. “Tak, a teď přirážet!” velel Kalivoda. Ondra začal, ale Kalivoda začal řvát. “Pořádně! Takhle to ani neucejtí! Jen jí nalož, kurvičce!”

Ondra přání svého otce vyplnil a začal přirážet víc, Dana ho obejmula rukama i nohama a Kalivoda se postavil do čela postele nad její hlavu, takže jsem měl pořáný výhled. “Moc se s ní nemazli,” řekl Kalivoda a trochu Ondru odtáhl, “Tohle není žádný romantický film, zasmál se”. Ondra se vzepřel na rukách a pokračoval v šukání Dany, Kalivoda si po chvíli přiklekl a zase Danu chytil za krk. “Povídej, líbí se ti, když tě Ondra šuká jako nadrženou čubu?” “Jo líbí” přiznávala Dana. Tak teď řekni: “Ondrášku, udělej se do mě!” 

Dana se podívala na Ondru, který z toho byl zjevně úplně hotový. Když ta slova řekla a ještě dvakrát je mazlivě zopakovala, dívajíc se mu do očí, opravdu se vzepjal a nasypal to do ní. “Krása!” Radoval se Kalivoda. 

Nechal syna chvíli vstřebávat svůj první orgasmus se ženou a když se Ondra z Dany odvalil, tak povídá: “Teď jsem na řadě já, abych dodělal to, co jsi začal, tak se trochu vydýchej a pak si dáš druhé kolo.”

Dana se úkosem podívala na mne. Stihla se letmo usmát, když jí do tváře pleskl Kalivoda, aby jí na sebe upozornil. 

“Tak co kurvo, jakej byl mladej zajíc? Chceš tam ještě péro viď? Tak si o to řekni: hezky řekni, pane Kalivodo, chci vašeho čuráka, nacpěte ho do mě”. 

Dana to sice poslušně zopakovala, ale řekla to trochu ironicky, afektovaným tónem a přidala vyzývavý pohled a olíznutí rtů. Na Kalivodu to zafungovalo jako červený hadr na býka, rozdráždilo ho to a tak Daně řekl. “Vstaň z postele, děvko líná” 

“A ty si sundej tu šprcku a skoč se opláchnout,” komandoval už zase svého syna. Ten poslušně odběhl z místnosti do koupelny. Já už to samozřejmě nemohl vydržet a už dávno jsem měl péro venku z kalhot a onanoval jako nadržený opičák. 

“Vyzkoušíme si nějaký z těch vašich hraček,” řekl Kalivoda natěšeně. 

Chytil zase Danu pod krkem jako nějakou loutku a vmanipuloval jí přímo pod řetězy s pouty, které máme zavšené ze stropu. “Ruce nahoru, čubko” zavelel. 

Dana poslušně vztyčila ruce. Kalivoda jí je spoutal nad hlavou, chvíli se pral s koženými pouty, než je pořádně utáhl a pak se otočil ke stolku vedle postele. Upoutaly ho tam naše kožené důtky. “Tak to bude další lekce pro mladýho” usmál se. Aby to vylepšil, vzal ještě ze stolku i roubík s červenou koulí a nainstaloval ho Daně do pusy. 

V tu chvíli se Ondra vrátil do místnosti po rychlé sprše. Trochu z něj ještě odkapávala voda, pohled na spoutanou Danu ale zjevně nečekal. Kalivoda mu říká: “Je pořád celá rozhicovaná, takže jí udělá dobře, když jí ukážem, kdo je tu pánem, to se musíš naučit, ženský, jako je tahle, mají rádi dominanci.” Podal mu důtky. 

Bylo vidět že Ondra tohle nečekal. Něco jiného bylo konečně se moct vyspat s objektem své romantické platonické touhy, krásnou sousedkou, i když pod dozorem. A něco docela jiného bylo jí mlátit důtkami. Stál tam s důtkami v ruce a k ničemu se neměl. Jenže protože byl pořád nahý, tak jsme všichni viděli, že svůj vnitřní boj prohrává. Penis mu za chvíli trčel kupředu. “Hele, ta děvka na to čeká,” řekl Kalivoda. “Podej mi to”

Vytrhl Ondrovi důtky a švihnul s nimi Danu přes záda a přes zadek. 

Ta vydala tlumený sten a zasvíjela se. “Haha” zasmál se Kalivoda a sáhnul jí mezi nohy. 

“Podívej jak teče!” říká Ondrovi. “líbí se jí to”. 

Vrazil Ondrovi důtky do ruky. Ten se stále zdráhal Danu udeřit. 

Kalivoda se zasmál a řekl. “Hochu, ty se máš ještě co učit”. 

Otočil se k Daně: “Kývni, jestli souhlasíš. Ty máš bolest spojenou s rozkoší ráda, viď čubko?” Dana zdráhavě kývla. “Takže ti nevadí, když ti trochu zmrskáme prdel, že jo?” Dana zavrtěla hlavou, jako že nevadí. “Podívej se tady Ondrovi do očí! Když tě chlap nedokáže ani zpráskat, tak si nezaslouží ani, aby tě šukal, je to tak? “

Dana zírala Ondrovi do očí.  Ten byl v úplné vnitří tenzi. Napětí by se dalo krájet. Dana svraštila obočí a pak pomalu přikývla. 

V Ondrovi se něco zlomilo. Rozmáchl se a švihnul Danu tak, až sebou škubla. “Aj!” zavýskla tlumeně přes roubík.

Ondra ale pokračoval, začal jí švihat po nohách, sice ne tak, aby jí ublížil, ale aby si byl jístý, že to bolí. Dana se svíjela a poskakovala. Kalivoda se zjevně radoval, že se kluk osmělil. “Tumáš, ty děvko” mumlal Ondra.

Chvíli jsem přemýšlel, jestli nezasáhnout, aby se to nějak nezvrhlo. Zarazil ho ale Kalivoda. “Počkej, bolest a rozkoš se musí vyvažovat!”

Stoupl si za Danu zezadu, nasadil si nový kondom a vrazl do ní svoje péro až po kořen, Dana tekla tak, že tam vjel jako po másle, jen vyrazila roubíkem tlumený sten. Začal jí pořádně nakládat a rozkázal Ondrovi: “Teď jí zase švihni”. 

Ondra krátce švihnul důtkami a zasáhl Danu do prsou. Ta sebou škubla a začala se chvět, bylo vidět, že se co nevidět udělá. I Kalivoda už byl blízko. Začal řvát jako tygr a šukal Danu ve stoje zezadu. Při dalším úderu bičíku přes prsa objal Danu pořádně do náručí a s pořádným šťouchem se zjevně udělal, podle toho jak se Dana klepala a vzdychala tak se zřejmě dosáhli orgasmu v jeden moment. To se mě a Daně ještě nikdy nepovedlo, začal jsem maličko žárlit, ale než jsem se nad tím stihl zamyslet, tak už Kalivoda vytáhl penis odpoutal Danu, sundal jí roubík, lehkým tlakem jí přinutil padnout na kolena před Ondru a řekl mu. Tak, teď už je jen tvoje. Ondra zareagoval okamžitě. Vrazil svůj penis Daně do pusy a začal přirážet, šukal jí prostě do pusy, a pevně jí držel. Do toho vyrážel ty nejsprostější urážky na její adresu. “Dělej děvko, vrazím ti ho až do krku, všechno to spolykáš, rozumíš?” Pak už jen chroptěl a bylo vidět že se udělal přímo hluboko Daně do pusy. 

Chvíli stuhnul ve stoje a vychutnával si ten pocit, Pak jako by z něj spadlo nějaké napětí, které ho pohánělo, odstoupil do Dany a skoro se zhroutil do sedu na postel. Dana se položila na zem a oddechovala, většinu spermatu spokla, ale trochu jí ho teklo z pusy, byla na chvíli úplně bezvládná. Kalivoda si také na chvíli lehnul na záda na postel. Bylo absolutní ticho. Fascinovaně jsem na to hleděl. “Teď by byl na místě potlesk,” pomyslel jsem si. Ale nezatleskal jsem. Místo toho jsem si sáhl pro dalšího už ubaleného jointa a odpálil ho. “Tak takovouhle divočinu jsme dlouho nezažili,” říkal jsem si. První se probrala Dana, podívala se na mě a usmála se. Já jsem jí úsměv oplatil. Olízla si rty. Ta mrška ještě nemá dost, to je dobře, že je při síle protože tohle divadlo mě rozhodně nabudilo na pokračování jen ve dvou. Jen musíme vypakovat naše hosty. Ale Kalivoda už vstával a bylo vidět, že se chce vyhnout nějaké trapné chvilce a hledí aby s Ondrou vypadli co nejdřív. Oblíkl se jako první hodil po Ondrovi jeho hadry a už zase poroučel. “Ondro vstávat a oblíkat, to jsme si parádně užili, ještě jednou děkujem za pozvání, ale už je čas jít, určitě vás čeká ještě pěkný zbytek večera,” halasil Kalivoda. A tahal ještě totálně zmateného Ondru ze dvěří. 

Dana se pomalu připlížila po zemi až ke mně a položila mi hlavu na klín. 

“Byla jsi fantastická, miláčku,” říkám jí se smíchem. “Běž si dát pořádnou sprchu, uklidím tu.”

Co bylo dál ten večer, to už popisovat nechci. Ale Kalivoda od té doby pořád zkouší přivést řeč na to, jestli by nemohl zase někdy přijít na návštěvu. 

Jeho syn ale úplně naopak, přestal Danu i mě zdravit, zdá se, že ho zamilovanost opustila. Netrvalo ani tři týdny a už jsme ho viděli na chodbě s nějakým děvčetem jeho věku. Vypadali zamilovaně. A dívka měla na krku kožený obojek. 

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Pěkná povídka. Takhle to má probíhat, protože takhle se vylepšují sousedské vztahy 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *