Jezero – první schůzka z netu

Než dokončím své vzpomínky na dovolenou, prostě se musím podělit o čerstvý zážitek, dokud je to ve mě živé.
Konečně se nám podařilo domluvit si schůzku se třemi muži, kteří měli zájem o kapku vzrušení. Schůzku domlouvala hlavně moje žena, která si vybírala podle způsobu psaní a fotek. Původně jich bylo v užším výběru osm, ale jak to bývá tak pět jich odmítlo dát i tel. číslo. Což byl jasný signál o co jim jde. S těmi třemi jsme i tak vše domlouvali přes net, přes tel jsme si poslali jen takové „ověřovací“ mms. Schůzka byla domluvena u jezera na takové osamělé plážičce v pondělí v deset dopoledne. V týdnu je tam přeci jen menší pohyb lidí, a mezi rodinami s dětmi by akce přeci jen nešla. V sobotu jsem klukům poslal souřadnice, aby měli přesné místo. Bylo domluveno, že se vše odehraje bez veškerých formalit. Vlastně všichni známe jen své nicky z netu, jména si proto zkrátka vymyslím, snad my bude odpuštěno.

První, říkejme mu Vašek, je stejně starý jako moje Hanka, je mu 35, postavu má vcelku sportovní, i když žádný steroidní svalovec, zkrátka přirozeně sympatický chlap, vysoký 180. Ocas podobné jako já, nějakých 18 cm, na konci s trochu špičatým žaludem a dlouhou překložkou.

Druhý, dvaačtyřicátník, pro nás Karel, postavou dost podobný Vaškovi i ocas ve stejné třídě, dlouhý 16,5 jen na konci moc pěknou bambuli.

Třetí, třeba Pepa, poněkud starší, pětapadesát let, dvoumetrový chlap, s bříškem, a dobrých 120 kg. Ocas opět srovnatelný (nevím kde každý bere ty chlapy s šiškou salámu místo péra) 19 cm, ale viditelně zahnutý do strany, zajímavý úkaz.

Tohle vše jsme věděli z konverzace z netu. Samozřejmě toho bylo víc, co v konverzaci proběhlo, nicméně to nejsou podstatně věci. V pondělí jsem se probudil s ranní erekcí, která už zůstala skoro po celý den. Dali jsme si s Hankou ranní sprchu, raději každý zvlášť, Hanka si oblékla jen lehké šaty bez spodního prádla. A vyrazili jsme.

Hučelo mi v hlavě, ale i v koulích celou cestu. Na naše místo jsme přijeli v devět. Na téhle straně jezera byl klid. Roztáhli jsme deku, usadili slunečníky a šli do vody. Ta studená voda byla jako balzám na moje péro. Plavali jsme nějakých sto metrů od břehu a když jsme se vraceli, tak jsme uviděli že na našem místě už někdo je. Jak jsme se přiblížili, tak jsem poznal Karla. Deku měl tak dva metry od nás, a sledoval jak se blížíme. Vyšli jsme z vody, viděl jsem, že mu už stojí, no já na tom nebyl jinak. Jak bylo domluveno, neproběhlo nic až na zdvořilé „Dobrý den“ my jsme si lehli na deku a hřáli se na slunci.

Hanka si lehla na bříško s nohama směrem ke Karlovi, a já vedle ní. Poprosila mě, jestli ji namažu, tak jsem vzal krém a začal ji od ramenou mazat krémem. Když jsem se dostal k prdelce, tak dala nohy od sebe, a já mazal i vnitřní stranu stehen. Karel ležel na boku a díval se jí přímo na kundu, kterou jsem lehce projel prstem, a při tom si pomalu hladil stojící ocas. Po namazání zezadu jsem ji řekl aby se přetočila. Lehla si na záda a já začal opět krémem natírat její horkou kůži, od krku, přes prsa, kde jsem se skoro pořezal o její bradavky, které neskutečně stály. V tu chvíli se k nám blížili Vašek s Pepou. Sledovali nás, když došli, položili deky vedle Karla, a svlékli se. Jejich ocasy taky vystřelili jako pružiny a trčeli jim vzhůru. Opět proběhl jen pozdrav. Já jsem pokračoval v mazání přes bříško a když jsem sjížděl dolů, tak Hanka pokrčila roztažené nohy a ukázala tak chlapům úplně svou již mokrou kundu, která se lekce otevírala a na slunci se krásně lesklá vzrušením.

Chlapy se posadili a dívali se na ni, každý s rukou na svém ohonu. Hanča je sledovala, začala si mačkat bradavky a slabě vzdychat. Lehl jsem si vedle ní a jen se opaloval. Ona při tom jednou rukou vzala můj ocas do ruky a pomalu po něm rukou jezdila. Chvílemi jsem ji musel brzdit, abych se hned nevystříkal. Jako první to nevydržel Vašek, přišel k nám a beze slova ji začal hladit bradavky a při tom pořád pomalu honil už mokrý ocas. Vzápětí se k nám přesunuli i Karel s Pepou a s ohony v rukách hladili její stehna. Já musel zadržet její ruku abych se neudělal. Ona si tedy jednou rukou začala honit poštěváček a druhou hladila Vaška na koulích. To už mu predkožka mlaskala a vzápětí mu z ocasu začalo lítat semeno na její obličej. Takovou nadílku jsem ještě neviděl. Hanka měla obličej celý bílý, chuchvalce jeho semene ji pomalu sjížděli po obličeji i po krku.

Karel ji začal hladit kundu a když do ní zajel dvěma prsty, tak nevydržela, přiřazila proti jeho ruce a zalila mu ji svou šťávou. Vteřinu po tom začali na její tělo pleskat stříkance semene z dalších dvou ocasů. Já jsem se nemohl svého ptáka ani dotknout, jak jsem byl nadržený a i tak mi z něj už teklo sperma při každém záškubu v malých pramíncích. Věděl jsem, že ji chci ošukat, a zároveň mi bylo jasné, že jak se pohnu, tak vystříkám obsah svých koulí dříve než že žaludem dotknu její mokré kundy. Takhle nadržený jsem nebyl ani před svým prvním zásunem v životě. Hanka to viděla, a zmáčkla mi koule a začala honit můj ocas. Ještě než se její ruka přesunula od koulí na ocas, tak už to že mě lítalo. Bylo to neskutečné uvolnění.

 

Všichni byli pořád nadržení, ocasy ani nestihli poklesnout, jen Karlovi klesl lehce pod vodorovnou polohu ale vzápětí šel opět vzhůru. To když si Hanka klekla a vzala Vaškův ocas do ruky a začala mu ho honit aby ho vzápětí polkla až do krku. Pepa ji ihned dal svůj ocas do ruky a nechal se honit. Střídavě přesouvala pusu z ocasu na ocas. Karel svým žaludem jezdil po jejím obličeji a roztíral po něm Vaškovo stékající semeno. Olizovala jim jejich péra a Karel se přesunul, lehl si na zem, Hanka si nad něj klekla kundou přímo nad obličej a on ji začal lízat. To už jsem nevydržel, gelem ji namazal prdelku, projel ji dvěma prsty a potom do ní zajel ocasem. Karlův jazyk v kundě, můj ocas v prdelce, před ní klečící Vašek s Pepou, které na střídačku kouřila a v ruce ocas ležícího Karla. Vydržela to nějakých deset minut, ale věčně to vydržet nemohla. Ucítil jsem jak mě najednou její prdelka sevřela v prudké křeči a ona vykřikla v dalším orgasmu, když se mi její sverač počtvrté nebo popáté sevřel kolem ocasu, tak jsem do ní začal ládovat svoji mrdinu. Doslova mě drtila celou délku mého ohonu a cítil jsem jak mě celého krásně obepíná. Vždycky jsem si myslel, že pornoherci svoje až nepřirozené záškuby celého těla při každém výstřiku jen hrají, ale já se klepal a vzpínal úplně stejně. Křeč mi projížděla celým tělem. Když to odeznělo, vytáhl jsem svůj ocas z její prdelky a teprve jsem viděl, jak Karel pod ní má od její kundy postříkaný celý obličej i hrudník, vlasy mokré jako by právě vylezl ze sprchy a deka pod jeho hlavou je úplně mokrá. Divím se, že ho neutopila.

Ona stále vstřebávala svůj orgasmus a s otevřenou pusou nahlas vzdychala. Toho využili Vašek s Pepou a svoje semeno začali stříkat na její obličej a trefovali se do otevřených úst. Všichni jsme sedli na deku a vydýchávali úžasné chvíle. Samozřejmě kluci nechtěli přijít o možnost ochutnání její kundy, což bylo domluveno jako hranice kam až mohou. Po chvíli ji tedy Vašek vzal na 69 a vzájemně se začali zpracovávat pusou. Ona nad ním klečela a on ji roztahoval půlky až se její kunda otevírala, v tu chvíli mě napadlo jediné spojení. „Černá díra“ oproti opálené pokožce těla, znatelně tmavší okolí její kundy, roztažené tmavé pysky odhalovali růžovou sliznici ve které zela ona otevřená, hladová „černá díra“ Dokonale to vystihovalo jeji vlastnost, kdo se ocitne v její blízkosti, je ztracen. Vašek jazykem zajížděl dovnitř toho otvoru jako by se snažil alespoň špičkou zjistit, zda někde končí. Ona mu kouřila jeho ocas a cucala jeho dlouhou předkožku. Po chvíli ho chytla u kořene, předkožku stáhla dolů, obnažila jeho žaluda, plivla si do dlaně a divokými pohyby ruky začala rychle jezdit po žaludu vždy jen k jeho okraji a zpět. Znám ten pocit, to se nedá vydržet. Vašek to poznal vzápětí když se začal vzpínat neskutečnou slastí, kdy ruka jezdící po nateklém žaludu působí přesně na hranici mezi rájem a peklem, a začal stříkat semeno opět přímo do tváře mojí ženy. Ta nepřestávala, a pokračovala v jeho utrpení až se jí doslova vytrhl že sevření a skoro ji ze sebe schodil. Přestože vše bylo vpodstatě bez konverzace, tohle už Vašek nevydržel a divoce dýchajíc, jako by právě uběhl maraton, řekl jen „Ty čubko“ a dal vydýchával svůj orgasmus. Jak ji ze sebe povalil na záda, na deku vedle sebe, využil toho Pepa, který začal tam kde Vašek skončil, roztáhl ji nohy do praku a pokračoval v lítání její kundy, ke kterému přidal dva prsty, které zarazil dovnitř. Nejprve olizoval celou sliznici a jazykem zajížděl dovnitř, a po chvíli vcucnul do pusy její vylezlý poštěváček, který začal zuřivě sát. Jeho prsty v ní jezdili v divokém tempu a z čvachtání, které bylo stále zřetelnější bylo jasné, že se blíží její konec. Abych ho uvolnil z jejího sevření, protože ji mohl nohy rozevírat už jen volnou rukou, když se v přicházejícím orgasmu snažila dát stehna k sobě, klekl jsem si k její hlavě a podržel ji roztažené nohy tak, že se špičkami prstů dotýkala deky za svou hlavou. Pepa si k ní klekl, a jeho prsty se v ní začali pohybovat neskutečnou rychlosti. Její vzdechy přešly v tahlé úpění a z její kundy se při každém zaražení prstů dovnitř rozstřikovalo ohromné množství šťávy. Snad půl minuty, možná dýl ničil onu černou díru, než prsty prudce vytrhl z jejich útrob až její šťáva prudce vystříkla ve velkém oblouku daleko za deku. Pustil jsem ji. Ona se stočila do klubíčka a rozdýchávala se.

 

Chlapi se usmívali. Řekl jsem jen „Díky kluci, třeba zase někdy příště“ Oni se rozloučili, sbalili své věci a odešli. My jsme zůstali u vody ještě asi hodinu, než Hanka přišla pořádně k sobě, vykoupali jsme se a jeli domů. .

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Promiň autore, ale domluvit tři chlapy pro svojí holku a nedovolit jim ji vymrdat, mi přijde fakt divné. To kdyby si tohle nabídl mně, tak mi to asi ani nestojí za tu cestu. 😀 To je jako kdyby sis šel koupit auto a oni ti ho prodali bez kol… 😀

    • To je debilní příměr. Řekl bych spíš, jako by sis zašel půjčit čtyřkolku a oni by tě nechali jezdit jenom po cestě. Je spousta lidí, pro které by i tohle byl zážitek a nemusí hned vlítnout do terénu a začít to tam ku*vit 🙂

  2. To sice ano, ale nikdy to nebude takový zážitek jako v tom terénu. 🙂 V tomhle případě by si užili mnohem víc nejen chlapci, ale hlavně jeho slečna, která, podle mě, by na tento zážitek vzpomínala s pořádně mokrými kalhotkami 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *