Kamarád taky rád

Robin, můj kamarád, se rád a často poflakoval u mě, zatímco moje žena, Kateřina, nebyla doma.  Někdy jsem si myslel, že jsme jako dva bratři, byl stejně vysoký, ale podsaditější a o rok starší. Máme mnoho společného, a tak i spolu trávíme dost volného času.

Kateřina je stejně jako já, pětadvacetiletá, brzy budeme slavit druhé výročí naší svatby a již když jsem s ní začal chodit, připadal jsem si jako bych bych vyrál v loterii. Je vysoká, štíhlá, s tělem modelky a velkými pevnými ňadry, prostě ten typ ženy za kterou se každý chlap rád ohlédne. Ona si je toho vědomá a já jsem pyšný jakou ženu mám. Kateřina ráda Robina neměla, ve skutečnosti ho nemělo rádo mnoho lidí, byl poněkud nafoukaný, a často si z nich dělal legraci včetně mě.

Ráda ho sice neměla, ale tolerovala ho, chápala, že jsme spolu dělali hodně aktivit i když já jsem byl poněkud rozmrzelý, že jsem se mu nikdy nedokázal vyrovnat v ničem v čem jsme soutěžili. Jednou, po tenisovém zápase, který jsme spolu měli a já ho jako obvykle s ním prohrál, mi zašeptal do ucha.

„Ošukám ti Katku,“ řekl s jeho obvyklou sebedůvěrou. „Do konce měsíce budu mít své péro uvnitř tvé ženy.“ Jen se ušklíbl a já se nervózně zasmál jeho komentáři. Nevěděl jsem co říct a šel se připojit ke Káťě k plavání na koupališti sousedícímu s kurty. Za chvíli se k nám připojil i on a já při pohledu na jeho naditý rozkrok v uplých plavkách, znovu pomyslel na to co mi řekl. Nevšimnul jsem si ho bohužel jen já.

Katka sama byla k Robinovi laskavá i když jej nemusela, ale po společném koupání se vše změnilo.  Začala s ním být víc a víc místo pokaždé, když přišel. Seděla vedle něj (místo mě) na společenské akce jsme šli společně, včetně návštěv našich přáte, a dokonce sedával vedle ní. Začínalo mě trápit, že pokaždé, když jsem si toho všiml Robin se na mě ušklíbl a mrkl na mě.

Druhý den jsme grilovali na našem dvorku, já jsem vařil pro všechny, a když jsem hledal svou ženu , viděl jsem jí sedět na jeho klíně. Krmili se navzájem a já zděšeně sledoval Káťu, jak olizuje tuk z jeho, tlustých prstů.

Šel jsem  ten den spát brzy a v noci a byl probuzen Káťou přichází do postele ve 4 hodiny ráno, dlouho poté, co všichni ostatní byli pryč. Byla zpocená a páchla stejnou vůní, jakou měl Robin, když byl zpocený. Naklonila se ke mě a dala mi pusut na rty, aby se omluvila za to, že mě vzbudila. Její rty chutnaly slané a mokře, a já přemýšlel, proč tomu tak bylo. Divil jsem se, proč moje žena usnula s úsměvem na tváři.

Můj počítač nefungoval, a musel jsem dokončit některé věci pro práci. Zeptal jsem se Robina, jestli by mu nevadilo, kdybych přišel k němu a použila jeho, o což mě donutil prosit. Neměl jsem náladu na cestování do internetové kavárny, tak jsem udělal, co chtěl, a on mi to dovolil. Katka, poté, co zjistila, kam jdu, se rozhodla připojit.

Robin ležel na posteli a díval se na televizi, když jsem vešel do jeho bytu. Katka vešla později s velkým úsměvem na tváři poté, co viděl Robina, jen v boxerkách.  Navrhl jsem jí, že jí vezmu židli z obýváku, ale ona řekla, že si j lehne k Robinovi. Nemyslel jsem si, že je tam byl dost místa pro dva, ale ona stejně hupsla vedle něj.

Moje žena a můj přítel začali kecat o filmech. Ignorovali mě pokaždé, když jsem se snažil vmísit se do jejich rozhovoru. Jen jsem pokračoval ve své práci, a až později jsem si uvědomil, že mluví o intimních věcech. Robin jí zcela bez obalu vykládal, že si chtěl právě oholit koule, než jsem mu zavolal a že se vždy bojí, že se pořeže. Káťa, k mému šoku, mu nabídla, že to pro něj udělá! Je přece zdravotní sestra a takovou věc dělá dnes a denně. Vstala z postele, vytáhla ho, postavila na nohy. Držela ho za ruku a zavedla ho rovnou do koupelny a zavřela za sebou dveře.

Zůstal jsem ohromen, ale moje práce nebyla hotová, vždy jsem byl dochvilný a svědomitý a celá věc byla opravdu důležitá. Soustředil jsem se na dokončení své práce, ale bylo to  těžké. Nechtěl jsem myslet na to, co mi Robin řekl, nebo si přiznat, že na něj žárlím. Ale musel jsem vidět, co spolu dělají. O 10 minut později jsem zamířil dolů do koupelny, abych viděl, co se děje, mé srdce bylo rychleji než kdy jindy. Slyšel jsem, chichotání mé sladké ženušky a pomalu jsem otevřel dveře, které zůstaly pootevřené. Robin stál, hlavu držel vysoko, úsměv na tváři, ruce pohřbené v blond vlasech mé ženy, a jak se zdálo holení se blížilo ke konci. Nebylo toho už moc k holení, on byl už docela hladký. Katka měla soustředěně stisknutou špičku jazyka mezi zuby, vždy když se pohybovala kolem místa kde se spojovaly varlata s penisem. Ten byl opravdu chlapský, stejně jako jeho tělo. Držela ho v dlani a měli jí opravdu plnou když s ním manipulovala, aby uvolnila místo žiletce. Poznal jsem, že je zpola ztopořený, ale to už položila holicí strojek, a otřela ho do ručníku. Odkašlal jsem si, abych jim dal vědět, že jsem v místnosti, a najednou se na mě oba podívali ve stejnou chvilku a začali se smát.

Moje žena vstala tváří v tvář Robinovi, který se na ni usmál a poděkoval jí za dobře odvedenou práci. Políbil ji na rty a řekl jí, že jí tu laskavost kdykoliv oplatí. Odpověděla mu, že je hladká a holá. Robin ji objal a zašeptal jí do ucha:

„přesně tak, jak to mám rád.“ Šeptal to dost nahlas, abych ho slyšel, to jsem si byl jistý.

Rozhodl jsem se je zastavit, ať se děje co se děje. Napochodoval jsem dovnitř, chytil svou ženu za ruku a snažil se ji vyvést z domu. Robin ji včak chytil za druhou a řekl:

„Ty klidně jdi, ale Káťa může zůstat.“ Katka k mému šoku souhlasila. Prošla kolem mě s úsměvem a přešla k jeho ložnici, zatímco Robin ke mně přistoupil, objal mne a dovedl ke dveřím a naznačil, že je čas, abych odešel. Snažil jsem se protlačit kolem něj, ale byl silnější a přemohl mne.

„Říkal jsem ti, že to udělám,“ řekl poté, co mi dal pár přátelských facek. Mne, s hlavou skloněnou dolů, vystrčil z jeho bytu.

„Nečekej,“ řekl mi, než se dveře zavřely.

Během těch hodin jsem se málem zbláznil. Bál jsem se kontaktovat Robina nebo Katku, ale také jsem se bál, co by se stalo, kdybych to neudělal. Měl jsem nutkání masturbovat, musel jsem myslet na to, jak malé mé ženy ruce vypadaly když držela Petrův velký penis. Potřebovala dvě ruce, aby obtáhla jeho obvod.

Chystal jsem se opravdu vyhonit, když Katka přišla domů. Objala a políbila na rty, řekla mi, že si se mnou s Robinem jen zahrávají, že se nemám čeho bát. Cítil jsem pocit úlevy a cítil jsem se hloupě, že jsem si myslel, že mě moje žena podvede s mým přítelem. Nemohl jsem si však nevšimnout, jak slaně její rty zase chutnaly a jak se třpytily ve světle. Také jsem poznal Robinovu vůni na ní, když mě objala. Naštěstí se před spaním osprchovala.

Druhý den se u nás zase přitulili na gauči v obývacím pokoji a smáli se spolu i když jsem seděl s nimi. Mluvili spolu během filmu, což mě trápilo, ale spíš to, že mě znovu vyloučili z rozhovoru pokaždé, když jsem se snažil jim skočit do řeči. Petr se opravdu vyhříval ve vší pozornosti, kterou mu moje žena věnovala. V jedné zvláště vypjaté scéně se oba rozesmáli na celé kolo a já díky tomu neslyšel pointu. Ne, že by o ní tolik šlo, spíše mi vadilo to jak srdečně se spolu baví.

„Kurva, teď jsem nic neslyšel!“ rozkřiknul jsem se. „Ty jsi fakt velkej čůrák,“ otočil jsem se na Robina. Pobaveně a s jistou dávkou pohrdání mi pohled opětoval.

„Lepší velkej čurák, než malej kokůtek. Chceš se poměřit?“ Káťa vyprskla smíchy.

„To je dobrý nápad,“ zalapala po dechu, jednak jak se smála, jednak vzrušením. „Podívejme se, kdo je tady alfa samec.“ Úsměv, který věnovala Robinovi, a to mrknutí, které jí opětoval, než se oba otočili, aby se na mě podívali, mi způsobil cukání v ocase a oba si toho všimnuli. Robin ihned vstal stal a postavil se přede mě.

„Sundej mi kalhoty,“ nařídil mi náhle.

„Seru na tebe,“ odpověděl jsem.

„Fajn,“ řekl, pokrčil rameny a podíval se na Káťu. „Když nechceš ty, tak možná tvoje žena.“

Káťa k mému překvapení vstala a přistoupila k němu , padla na kolena, usmála se na něj, a potom, to již posměšně na mne. Chytla jeho boxerky za nohavice a pomalu je stahovala, tvář centimetry od jeho rozkroku. Stahovala je pomalu, vychutnávala si to a i já ti bohužel sledoval se zaujetím a nepopiratelným vzrušením. Jeho pták už byl vidět víc než z půlky, stále vězněn gumou boxerek, než se dostala k žaludu. I na Robinovi bylo vidět, že je vzrušený, Káta potáhla ještě kousek a jeho ocas se vymrštil a pleskl jí pře rty. Zasmála se, poněkud rozpačitě a otočila se ke mně, ale úmyslně tak aby se jí Robinův napůl ztopořený ocas opíral o tvář.

„Jsi na řadě, slabochu,“ řekl Robin s úsměvem.

Káťa si olízla rty. Zahleděla se mi do očí a po kolenou se přesunula ke mě. Bylo na ní vidět jak je vzrušená, stáhla mi kalhoty na jeden zátah aby odhalila mou zuřící erekci. Můj ocas stál kolmo vzhůru, tvrdý a připravený. Má láska, jej vzala do dlaně a beze studu jej olíznula a vzala do pusy. Byl jsem na vrcholu blaha. Dala mi přednost. Netušil jsem, že jen na chvíli. Pustila ho a znovu se otočila k Robinovi. I jemu ho vzala do dlaně a potěžkala. Nebyl o mnoho delší než mých dvacet centimetrů, trčících kolmo vzhůru. Byl však větší a větší a když mu v láskyplné péči mé ženušky ztuhnul svíral se zemí pravý úhel. Byl mnohem oběmější a když se Káta usmála, olýzla a vzala ho do pusy jako před tím mě, měla jí mnohem zaplněnější. Pustila ho, stoupla mezi nás a vzala nás za ruce.

„Tlouštka je to co se počítá,“ oznámila. „Vítězem se stává…. Robin!“ zvedla mu ruku jako boxerovi v ringu.

„Tak jo, myslím, že mi můžeš říkat velkej čůrák,“ řekl Robin, což způsobilo, že se moje žena znovu rozesmála. Nebo spíš, jak jsem to cítil v tu chvíli, smála se mě.

Natáhl jsem si kalhoty a vyběhl z domu, ponížen k nevíře. Nespěchal jsem, bál jsem se, k čemu bych se vrátil, kdybych přišel domů příliš brzy. Neschopný zpracovat ponížení, kterému mne Robin a moje žena právě vystavili, a nevěda, kam jít, jsem se vrátil domů. Světla byla zhasnutá, když jsem tiše vešel, jen televizní jas působí jako světlo. Najednou jsem uslyšel, jak moje žena sténá a chichotá se. Šel jsem k pohovce a viděl jak mu Káťa sedí na klíně, jeho tlustý masitý palec v ústech. Její oči byly zaměřeny na jeho, a naopak, dokud si nevšimnuli, že stojím nad nimi.

„Co to děláte?“ Nervózně jsem se zeptal.

„Eh… Jen jsem chtěl oplatit laskavost tvé ženě,“ řekl Robin s úšklebkem. Najednou zalapala po dechu a já viděl, že je od pasu dolů nahá a on bez kalhot.

„Co to kurva je!“ Křičel jsem, ale oni mě prostě ignorovali. Vstal jsem a šel k nim.  „Sedni si a sklapni,“ zavrčel Robin a moje žena, nevšímaje si mě pohybovala boky nahoru a dolů, evidentně naražená na jeho kládě. Robin  položil ruce kolem jejího pasu a doslova si jí stáhl z čuráka. Káťa zklamaně zakňourala, ale on stále držící nad zemí jí jen položil na stůl. Ihned rozhodila nohy do praku. Zvedla je vysoko a doširoka a já viděl jak je její dírka stále rozevřená, rudá a vlhká. Robin se na mne ušklíbl a strčil do ní dva prsty, ona se na ně lačně narážela, zatímco jí prstil stále rychleji a tvrději, rychleji a tvrději, Káťa u toho nohy šírší a širší.

„Vraž… vraž mi ho tam!“  Káťa sténala spíše řvala, pánví vycházející vstříct jeho prstům.

„Děléééj!“ zkuhrala a prosila.

„Přestaň! To je šílené!“ Křičel jsem. „Okamžitě přestaňte oba.“

„Ne….ugh…. prosíííím, nepřestávej… mrdej…. Mrdej mne!“ Kátka sténala víc a víc, když mne Robin odstrčil.

„Když mi řekne, abych přestal, přestanu,“ řekl jí Robin a znovu mě praštil, když jsem vstal.

„Néééé! Káji, prosím. Ať mi to udělá. Prosíííím!“

Dívali se na mě oba. Káta s prosbou v očích a Robin stále jí prstící s výsměchem. Udělal z ní svou malou děvku, vzal mi holku přímo přede mnou. Moje žena křičela tak hlasitě, že jsem se bál, že si sousedé budou stěžovat. Nemohl jsem. Nemohl jsem jí to odepřít. Mávl jsem rukou, sednul si a kopl do sebe panáka stojícího na stole.

Uslyšel jsem jen její spokojené zavýsknutí, zatímco jsem si držel hlavu v dlaních. Šukal jí dlouho, proklatě dlouho, než jí objal v pase přitáhnul k sobě a ona mu obtočila stehna kolem boků. Byla na něm naražená a on si jí pozvedával za zadeček a narážel znovu a znovu, než Káta vydala poslední výkřik a zavěsila se, nebo spíše zhroutila do Robinových paží. Bylo poznat, že i on vyvrcholil. Její zadeček i jeho ocas zaražený stále v její kundičce sebou viditelně cukal a plnil jí. Díval se mi přitom do očí a já do těch jeho, zastřených vlastním orgasmem, ale stále výsměšných.

Pomalu jí pozvedl a jeho ocas z ní vyklouzl ven. Posadil mi jí do klína a já ihned pocítil jak se mi po stehnu rozlévá mrdka kterou do ní napumpoval. Vzal si své kalhoty a odešel. Káťa mi položila ruce kolem krku a stále udýchaná se mi zadívala do oří a pohladila po tváři. Viděl jsem jak je spocená, když mi rozepínala kalhoty a držíc jí stále za holý zadeček jsem si druhou rukou ty kalhoty stáhl. Pozvedla se aby mne obkročila a nasedla na mne. Šlo to ihned a já pocítil jak je stále rozevřená a vlhká jednak sebou, ale hlavně Robinovým semenem. Byla volná, věděl jsem to já i ona a oboum nám byla v tu chvíli hanba, i když u každého z jiného důvodu. Já se cítil jako ubohý, malý ztroskotanec, neschopen jí v tuto chvíli uspokojit a ona jako děvka. Políbila mne, sklouzla ze mě a klekla si mezi mé nohy. Vzala můj Robinovým semenem a jejími šťávami ulepený ocas a dala si ho do pusy.Tohle bylo neskutečné. Robin byl lůzr, všichni moji přátelé ho nemohli vystát ho, a on mi opíchal ženu, která mi teď kouřila ptáka, vlastně nás kouřila oba, protože to už jsem začal stříkat a ona polykala, žíznivá, uspokojená a krásná. Hladil jsem jí po vlasech a ona mi ho jazýčkem čistila, aby jí nic nepřišlo nazmar. Se sklopenýma očima mi poté znovu sedla na kolena. Stále vlhká a žádoucí. Políbila mne na ucho a zašeptala:

„Vylížeš mi jí?“

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Tak tady bych mu řekl, ať si tu děvku nechá, protože doma ji už nechci a žádost o rozvod bude následovat. Takový rozvod kde nejsou děti je na to ta ta.

 2. Ale Fanyne, sám píšeš povídky a myslím, že tyhle paroháče celkem chápeš. A toto je jen povídka a představa jednoho cuckoldíka.
  Vím, že je to v jistém směru smutné, ale cuckoldi po něčem takovém prahnou. Někteří v představách a jiní i v realitě. Co z toho, že ta je pak většinou o hodně krutější a taková ženská mnohem více ukáže jaká je mrcha.

 3. Přesně tak feste, pro cuckolda je tahle povídka prostě skvělá. Je tam všechno, po čem cuckold touží. Nevěra, mrdání s pořádným chlapem, ponížení od bulla, spiklenectví ženy s milencem, ponížení cuckolda před milenci. Prostě sen každého lehce až těžce submisivního cuckolda 🙂

 4. Feste, jen jsem se do toho vžil a nechal se unést, kdybych byl na jeho místě. Já vím, že je to jen povídka. Jo, takové povídky píši, ale neprožívám je. To je pro mne jako když někdo píše detektivku o masovém vrahovi. Nebo myslíš že autor je v podstatě sadista??? Tak zrovna tak já když to píši nemusím být kvůli tomu kanda. Sakra, snad se mohu zdravě rozčílit a vyjádřit?
  Ostatně můj názor na to, jaký druh kandaulismu považuji já za z mého pohledu přijatelný přece znáš, psal jsem to už vícekrát. Hele, babky se také u televizních seriálu rozčilují na toho či onoho herce jaký je to sičák a přitom oni, chudáci, hrají záporňáky jen podle scénáře…

  • Fanyne, neberu ti právo se rozčílit a nemyslím si, že když píšeš povídky, že bys je bytostně prožíval, jen jsem spíš čekal více nadhledu u autora povídek. Nebylo to myšleno zle 🙂

 5. Božský Kája

  Fanyne mohl jsi se vžít do role bulla a užít si to bez zbytečného rozčilování. A nebo je to tak, že po roli paroháče občas zatoužíš, ale pred sebou i ostatními to popíráš?

 6. Božský Kájo, tak paroháčem bych nechtěl být ani kdyby mi za to platili. Připadal bych si jako blbec a nedokázal bych se sám sobě v zrcadle podívat do očí.Já nechápu vás paroháče, jak si sami sebe jako chlapi můžete vážit?? A bull jsem nikdy nebyl a ani jsem si na něj nehrál. Kdybych byl paroháč, tak bych byl spíš bulík. Mne by jen zajímalo, kdyby to dopadlo, jak jsem napsal,že bych udělal. Zda by s ní ten Robin zůstal. Jsem přesvědčen že ne.

  Četl jsem, jak jeden chlap na vesnici přišel na nevěru své ženy, trvající půl roku s jeho dobrým kamarádem ze druhého konce vesnice. Naložil nevěrnou ženu a dvě jejich děti do auta a odvezl je k tomu kamarádovi. Ten čuměl jako tvrdé Y a absolutně je nechtěl a o tu ženskou už hned ztratil zájem. To pro změnu zase koukala jako tvrdé Y ona. To od milence nečekala. Vrátili se domů, ale ta nevěra se stala něčím, takovým Damoklovým mečem, že jeho žena najednou doma maká a šlape jako švýcarské hodinky. Manžel řekl,:Ještě jednou a definitivně letíš!

  • Kamarát taky rád

   Kamarát taky rád a Překvapení sú technicky napísané výborne. Ale prečo sa mi po prečítaní oboch otvára nožík vo vačku? Lebo sú to pre mňa antierotické poviedky, i keď chápem, že kanďákom a couckoldom sa páčia a prahnú po týchto témach. Erotická poviedka by mala mať iný učinok na jedinca, ako byť nasraný. To je môj názor.

 7. paroháčKarel

  Docela mne zaráží, proč ti které tyto povídky tolik pobouřili chodí a čtou právě zde na paroháč.cz.

  • Asi tak 😀 jako by tady snad nečekali nějakou tu nevěru.

   • Kamarát taky rád

    Účelom poviedky by malo byť, aby autor presvedčil čitateľa o tom, že toto sa asi fakt mohlo stať. Tu je to taký nereál, až to doslova bolí. A prirovnám to k obyčajnému pornu. Už tam len chýba dovetok z čiernej kroniky: Na pohreb zavraždeného „kamaráta“ neprišiel nik.

 8. Super povídka. Za mě jedna z nejlepších. Prosím o pokračování.

 9. Neměl odcházet, ale měl být na čtyřech u nich a dělat jim stoleček

 10. Skvela povidja.Chtelo by to pokracovani.Udelaji z neho postupne sveho otroka

  • Přesně. A navázal bych na tu poslední větu 🙂 Zdráhal by se, ale potom by to udělal, aby o ni nepřišel. A ona by pochopila, že udělá vše.

   Klidně by ta povídka mohla jít přes fázi, kdy si z něj udělají poskoka, po ignoraci, přehlížení, využívání. A na konec by mohla otěhotnět. A aby byli spokojeni i místní samci, tak proč by to nemohlo končit tím, že se s ní rozejde. Nebo to neunese a spáchá sebevraždu? Proč ne. Ten konec by mohl být dost nervy drásající. Přece jenom, na začátku bylo vzrušení z toho, jak mu kamarád přebírá holku, pak těhotenství, které už třeba nebylo až tak v plánu a nakonec se situace stane tak neúnosnou, že to chlapec v opilosti vyřeší procházkou po kolejích.

   Třeba by tam mohla být ztráta práce… Mohl by místo do práce chodit domů, pozorovat, jak šukají. Pak dluhy, aby jí mohl kupovat dárky, aby si ho vůbec všimla. A nakonec jak jsem psal…

   To je docela solidní scénář, co říkáte? Takový cuckold, blbeček, zamilovaný, jako osel, až po uši ve sračkách kvůli své úchylce. Ujme se toho někdo?

 11. Tak toto je argument za stovku. Ono pro to, co má vzbuzovat pocit reálnosti a nebo ne tu máme kategorie a pro realitu je tu kategorie realita. A zrovna na téhle povídce nevidím nic tak očividně nereálného. To tady jsem četl spoustu mnohem nerealističtějších povídek a ty se vydávaly za realitu. Takže jak doporučeno ostatními, koho to obtěžuje, tak ať to nečte.

  • Patřilo k

   Kamarát taky rád
   8.9.2020 AT 6:14 AM

   hodilo se to až dozadu

  • To samé mě napadlo, ale nechtěl jsem rýpat. Vůbec nevím, proč by povídka měla navozovat pocit reálnosti. Přece od toho je to povídka, abychom tam mohli nacpat své nejhlubší fantazie. Není to vyprávění, nebo reálné zápisky reálného páru. Je to fantazie, kde pokud autor bude chtít, může mít milenec trs dvoumetrových čuráků a manželka 10tky kozy.

 12. Oem: Jen blbec se sebevraždí kvůli ženské. Jsou lepší věci, třeba pomsta. Nabral bych si půjčky za milióny, ručil bytem a práskl do perek někam, kde nevydávají, třeba Belize. A ona jako manželka by pak měla na krku vymahače a exekutory. Tradááááá

  • Taky možnost, ale za mě, k postavě cuckolda, který útrpně sleduje jak jeho manželku šoustá kamarád mi více pasuje spíše ta sebevražda. Líbila by se mi povídka, kde by se ten cuckold v tom vykoupal a nedopadl by dobře. I ta ztráta zaměstnání, následně přijít třeba o bydlení a skončit pod mostem, nebo pracovat u technických služeb a zametat chodníky, po kterých by jeho manželka s milencem chodila utrácet jeho peníze. Prostě pořádný bizár 🙂

   Kdyby už tam byla pomsta, bylo by super, kdyby mu to nevyšlo a on skončil v base. Tam by mohl každý den přemýšlet nad tím, kde to asi právě dělají.

   • A protože jsem perverzní prase, líbilo by se mi, kdyby za ním do basy chodila manželka na návštěvy. Samozřejmě i s kamarádem. Mohli by se před ním obírat a taky mu občas donést nějaké fotky, ať mu to tam rychleji utíká 🙂

    Stejně tak by ta basa šla napasovat na nějaký skutek, který by udělal z lásky k ní, aby se jim zavděčil. Prostě by ho ti dva navedli, aby udělal něco, co by nevyšlo. A potom by na něj u něj doma čekali… Až by jednoho dne přišla na návštěvu s bříškem 🙂

 13. Oem: zapomínáš, že návštěvy může každý vězeň odmítnout, nepřijmout. navíc rozvést se dá i z kriminálu. Oem: Ty nejsi perverzní prase, ale zlomyslné. I když by ho zavřeli, tak ji jako manželku by to také postihlo. A protože on v kriminále pracovat nemusí, tak už vidím Robina jak by s ní byl, pokud by si ji navíc nastěhoval k sobě, jak mu exekutor zabavuje i jeho věci. Tradáááá. A z bezdomáče nedostane nikdo nic.

  • No a ty si myslíš, že by odmítl možnost vidět alespoň na chvíli svou lásku? Ale no tak 🙂

   A rozvést by se taky mohla ona s ním, že? Aby nebyla postižena tím jeho kriminálem. Navíc, to že šoustá s jeho kámošem přece neznamená, že s ním musí bydlet. Mohla by bydlet nadále doma, jenom mít chlapa v krimu a nechat se píchat tu u sebe doma, tu u něj doma. A jednou za čas udělat balíček fotek pro paroháče 🙂

   Asi máš pravdu, líbí se mi určitá porce zlomyslnosti v povídkách. Mám rád, když je ženská potvora a s milencem jsou dokonalí spiklenci. Do tohoto příběhu se to vyloženě hodí, protože je jasné, že ti dva už se dávno proti němu spikli. Vlastně by ho mohli navést, aby něco ukradl, potom to ukryl a nechal se zavřít. Samozřejmě, těhotenství nebylo v plánu, to by bylo překvapení na některou z návštěv. To by se ti líbilo, ne? Vím, že máš povídky s oplodněním rád 🙂

   • paroháčKarel

    Super, díky za podněty. Také mne baví ta zlomyslnost ženy a bull a na druhou stranu oddanost paroháče. Sice jsem to neměl v úmyslu, ale pokračovat budu a možná vždy vyhlásím nějaké hlasování kaam dál. reálnos, či nereálnost neřeším, co je a není možné nikdy nevíš a i jáudělal věci které jsem si myslel, že nikdy, viz mé povídky letní příběh

 14. Oem: Tak na mne by si nepřišli. Ale když je někdo blb, tak ať trpí. A navíc, nevím jak bych se třeba měl dostat do kriminálu? Když si napůjčuji třeba 8 melounů, splatnost za dva měsíce a já do týdne zahnu kramle, tak kdo by mne jako zavíral a za co? Vlakem do Vídně a z Vídně letecky do Střední Ameriky. Nikdo by ani nezjistil, kde jsem. Jo a i kdyby mne zavřeli, pustit musí a já bych měl v tom kriminále jako hlavní hybnou sílu k životu pomstu. Zabil bych pak oba.

  • paroháčKarel

   Neber to tak vážně.

  • Pokud nejsi majitel činžáku v Praze, tak ti 8 mega nikdo nepůjčí. S vlastním bytem by byl rád, kdyby dostal půjčku na půl milionu. I tak by po něm banka chtěla zástavní právo a určitě souhlas druhého z manželů. Moc se díváš na akční filmy :-))) v tomhle státě je průměrný člověk rád, že dostane kontokorent.

   Když má někdo milionové dluhy, to je většinou výsledek mnoha letého vyhýbání se splátkám za nějaké banální půjčky na televizi, dovolenou, apod.

 15. Kamarát taky rád

  Rád si prečítam rôzne príbehy. Ale keby mi niekto urobil to čo je v tejto poviedke, on by dostal niekoľko rán, ona pár faciek a vyhodil by som ju z domu.

  • Máš pravdu. A ja mám pravdu v tom, že toto je názor a pocity majority čitateľov po prečítaní tejto poviedky. Ja som túto poviedku zobral ako študijný materiál, čomu sa mám pri písaní EP poviedok vyhnúť, aby som v čitateľoch neprebudil negatívne emócie.

   • Proč bys neměl probouzet negativní emoce? Lepší přece negativní, než žádné emoce. Podívej se, kolik lidí čte detektivky. Vyjádřit názor je jedna věc, ale ta snaha propagovat tady ten jediný správný pohled na nevěru, to už začíná být srandovní. Nechápu, že člověk, který přijde na web, který má v názvu erotické povídky o nevěře se dokáže rozčilovat nad tím, že v povídce je nevěrná ženská.

    Pokud někoho serou povídky o nevěře do takové míry, že to musí pod každou povídkou řešit, tak je asi úplně na hlavu, když se každý den vrací, aby si přečetl další a další.

    Navíc fakt nechápu, kde jsi přišel na to, že to je většinový názor návštěvníků tady toho webu. Nemám přehled o složení publika, ale myslím si, že čistý heterák, jak ty říkáš, nebude vyhledávat na netu slovo paroháč, nebo paroháči, ale třeba kozy, nebo velké kozy. Naopak si myslím, že sem chodí spíše chlapi, kterým byla ženská nevěrná a nedokážou se s tím srovnat, nebo v nich hlodá jakási pochybnost, protože je to začalo vzrušovat.

    To by asi někdo musel udělat anketu, aby se to zjistilo, ale myslím si, že sem chodí více kanďáků a cuckoldů, než „čistých heteráků“ 🙂

 16. Tak jsem si to zkusil a zadal do vyhledávače několik hesel, souvisejících s nevěrou, abych zjistil zda mi vyhledávání najde odkazy na tento server. A ve většině případů mi to našlo všechno možné, jen ne tento server (ono i při vyhledávání slova paroháč mi nevyskočil tento server na prvních 10 stranách, pak už jsem to nezkoušel). Kdybych měl problém s nevěrnou ženou, tak asi skončím spíš někde na idnes nebo emiminu než tady.
  Mě samotného to zde dostalo přes nějakou povídku s kandí tématikou. Nemyslím si tedy, že by zde končili moc chlapi, kteří opravdu řeší problém s nevěrou, ono i na dotazech, když se tady objeví, tak odpoví, pár stálých a přesto přesto počty zobrazení se pohybují ve stovkách nebo tisících.
  Neříkám, že komentáře na povídky dává o hodně více lidí, ale myslím, že tu bude více těch, co hledají erotické vzrušení, možná i to perverznější a tématicky takové, které na jiných serverch nenajdou, než lidí, co hledají pomoc.
  Asi by to možná ukázala lépe nějaká anketa, kdo to tu navštěvuje nejvíce, ale některé lidi stejně nepřesvědčíš.

 17. paroháčKarel

  Poku se nepletu má tento web název: PAROHÁČI.CZ
  EROTICKÉ POVÍDKY O NEVĚŘE, SEXU A FLIRTOVÁNÍ PRO PAROHÁČE A NEVĚRNÉ POTVORY…
  Takto to stojí v nadpisu. Nevím zda je přesně definovaná nevěra a co to je. Pro každého něco jiného, pro mne osobně by bylo daleko horší, kdyby se má žena scházela pravidelně s kamarádem u vína a kafe, měla si s ním říct více než se mnou, trávili spolu volný čas, atd… Bez sexu jen velké přátelství. To by mne ranilo.
  Neměl jsem v úmyslu, někoho ranit, vzbuzovat negativní emoce, nutit k vraždě, sebevraždě, spáchání trestného činnu vzít si půjčku a emigrovat. Všechny tyto bláboly mi připadají směšné. Ne psal jsem o nevěrné potvoře, takové jaké některé jsou, když propadnou chtíči z neznámého nebo jsou nymfomanky. Nevěra není jen o tom mít od manžela dovolený sex s jiným, o prodeji, sexem za peníze, nájemné, nebo znásilnění a aby to mělo správné grády tak rómy. Nevěra je tké ao tom jsem chtěl napsat, možná i varovat o propadnutí sexuálnímu zážitku s jiným o přeměně a rozkladu osobnosti. Psát jak jsem tady také četl jen tak abych se líbil všem nebudu. Kdo nechce ať nečte, Tolik k povídce, pokračovat bude. A ještě pro ty co nečtou v jaké je rubrice. Je to fantazie, i když inspirovaná

  • Asi si ma Karel zle pochopil. Stačilo v tej poviedke napríklad prihodiť, že bola pripitá, že to bolo na nejakej hecnutej žúrke a už je to uveriteľné. Alebo, že to nie je kamarát ale známy, ktorého má poriadne v zuboch, podrazák. Každý máme na kamarátstvo iné kritéria, ale ja by som sa napríklad vôbec nebál, keby moja partnerka spala sama s mojim kamošom. 100% viem, že by k ničomu nedošlo. Stačilo tam zmeniť/upraviť niektoré veci a už je to uveriteľné a úplne sa to zmení zo sci-fi porno, na dobrú EP. Treba v čitateľovi, nie len tým 8,6% kanďákom, vyvolať kladné emócie a predstavivosť. Snáď som Ti to dobre vysvetlil, čo treba zmeniť. Ber to ako konštruktívnu kritiku odo mňa. Všetci sa učíme aj ja. Preto som tam napísal, že som ju zobral ako študijný materiál.

  • Apropó, tá kritika na moju adresu a môj názor je od kanďákov a couckoldov. Je na Tebe, čo si vyberieš. Ty si musíš vybrať čitateľov, ktorým to chceš adresovať. Ja si vyberám, alebo sa o to čo najviac snažím, celé spektrum čitateľov, nie minoritu.

   • paroháčKarel

    Ale ty jsi mne zřejmě nepochopil. Nepíšu proto abych se zavděčil všem. Nebudu hledat výmluvy typu ona byla pod vlivem alkoholu tak ujela. Ne ujela proto, že chtěla změnu a propadla tomu. Jeden z důvodů nevěry je stereotyp. Nehrajme si na pány tvorstva, kdy laskavě určíme kdy může být žena „jako“ nevěrná. jsou jako muži,také maj občas mozek mezi nohama. Nevěra prostě bolí.

    • O.K. Zase si ma nepochopil. Nie zavďačiť sa ale čítanosť. Keď si ja mám vybrať, či napíšem EP pre 10% populácie a 90% sa nebude páčiť, tak ani neťuknem do klávesnice. Ja chcem, aby bola moja EP čítateľná skoro pre všetkých a vyvolala v čitateľovi tie správne emócie, čo je prioritné, keď čitateľ siaha po EP. Už som to asi dal, čo Ti stále snažím vysvetliť.

     • paroháčKarel

      Nepochopil jsi. Jde o to ukázat nebo i varovat jak to je, né jak si poručí muž že chce aby to bylo.

     • Huntere, nevím proč zrovna ty voláš po reálnosti? Děláš jako by zrovna tvoje povídky byly uvěřitelné, což teda nejsou ani náhodou. A přesto je píšeš. Jenže ty ve své samolibosti jsi přesvědčený, že z tvých povídek je na větvi úplně každý.
      Nepíšeš špatně a určitě si najdeš své publikum, ale sestup zpět na zem z představy, jak jsou dokonalé a líbí se všem.

 18. Já třeba nechci, aby opilá ujela. Já chci, aby to bylo naplánované, aby se ti dva proti němu spikli. Třeba proto, že po něm dávno jede a už si třeba spolu psali. Nechci aby toho litovala, chci, aby si to užívala. Takže za mě ta povídka je takhle OK.

 19. Karel, už sa asi dostávame k tomu, čo som Ti chcel povedať. Mne napríklad veľmi pomáha kritika od čitateľa posunúť sa dopredu. A keď náhodou prezentuje svoj názor na moju EP, hneď si selektujem kritika, k akej skupine patrí. Napríklad chlapom sa páčia detailné popisy aktu, babám zase menšie opisy a treba jej nechať priestor na fantáziu. Ona si to v hlavičke „dopíše“ za Teba. Aj žiadna kritika je kritika. Kladná kritika Ťa hreje pri srdiečku ale pozor, môže byť kontraproduktívna pre autora. Ideálna je konštruktívna kritika. Je na Tebe, akú cestu si vyberieš. Ja Ti len radím.

  • paroháčKarel

   Nepochopil jsi, zbytečné. Nejde mi o kritiku, ale o to že psát jako přes kopírák jedno a to samé nelze. Nevěra a parohy mají stovky podob a psát jen stále to samé o tom že manžel chtěl, žena byla opilá, nebo znásilněná je hloupost.

   • Přesně tak. Styl psaní je jedna věc. Ale Hunter po tobě chce, abys úplně změnil charakter postav. Jako bys měl z horroru udělat komedii, protože na komedie chodí více lidí. Ale určitě nejsem sám, kdo chce pokračování toho tvého „horroru“ i když se to třeba velké skupině lidí nebude líbit, tak je tady nezanedbatelná skupina lidí, kteří po takovém příběhu prahnou.

    • Oeme, máš pravdu. Snažím sa Karlovi poradiť/vysvetliť, ako to zlepšiť. Po technickej stránke to nie je špatne napísané. Len ja osobne by som toto zmenil a bude to o level lepšie.

     • paroháčKarel

      Omlouvám se ti, ale nebudu psát jak mi přikazuješ. Promiň.

     • Huntere, ty jsi vážně případ. Autor po tobě žádal nějakou radu, jak vylepšit své povídky? Tak co mu to cpeš? Píše si podle sebe, a tak jak je mu blízké. A je mu úplně fuk, co si o tom myslí nějaký Hunter, který má potřebu mu vnucovat své názory, o kterých sám sebe přesvědčuje, že jsou jediné správné, třeba i tím, že když narazí na nesouhlasící názor, tak si ho vyselektuje, zařadí do šuplíčku a šuplíček zavře jako nepodstatný, protože neodpovídá jeho představě světa.

    • O.K. Ospravedlňujem sa Ti.

 20. No paroháčiKarle, povídku máš napsanou velmi dobře, proto jsem se do ní vžil. Píšeš: Nehrajme si na pány tvorstva… Tak to si nehraji a ani neurčuji, že by mi vůbec měla být žena nevěrná a s kým. I když za mne: neměla by být vůbec nevěrná, takže pokud by byla a to ještě takovýmto způsobem, protože jak správně píšeš, nevěra bolí, jela by jak namydlený blesk. To, že je žena nějaké takové sviňárny, jak popisuješ v povídce, schopná, tak o tom nepochybuji, to jsi popsal perfektně. Jen mi je líto toho jejího blba, že si to nechá líbit. U mne by si tedy setsakramentsky naběhla.Ale piš dál, i já občas napsal nějakou takovou povídku i když kanda rozhodně nejsem.

  Nehrajme si na pány tvorstva, kdy laskavě určíme kdy může být žena „jako“ nevěrná. jsou jako muži,také maj občas mozek mezi nohama. Nevěra prostě bolí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *