Kdo chce kam…

Jsem Markéta, ale všichni mi říkají Míša. jsem učitelka na II. stupni ZŠ, jedné z těch asi 85 u nás Brně. Je mi 29 a jsem rok vdaná. Manžel Jeník je o 6 roky starší, také VŠ. Chodili jsme spolu od mých 18 let a on je můj první, jediný a snad osudový.
I když jsem učitelka a i když jsem mimo toho svého žádné jiné muže nepoznala, jsem normální žena s normálními potřebami. K sexu mám velmi kladný vztah. takže se nestydím dívat na porno, kde si to žena užívá s více muži, třeba je i spoutaná  a musí jim být k dispozici. Samozřejmě jsou to jen, snad, zatím jen mé tajné sny. S Jendou si rozumíme a zcela si o svých tajných přáních povídáme. Náš sexuální život je pravidelný, řekla bych celkem uspokojivý, jen…, no…víte, on ho má ve ztopoření jen 14 cm a já ho v sobě někdy ani pořádně necítím. Takže pochopitelně mé touhy se upírají směrem k nějakému většímu, ale hlavně tlustšímu penisu. S Jendou jsem o tom mluvila. jemu by nevadilo, kdybych si čistě na sex našla nějakého jak on říká mrdáka s větším a tlustším M, ale rozhodně né jako milence přes city.

Už před lety se mi Jenda svěřil, že on je vlastně kandaulista, že by si přál mne vidět nebo alespoň mi umožnit sex s jiným mužem. On je k tomu vůči mě velice tolerantní, no ale netlačíme na pilu a nikoho přes seznamky nesháníme. Prostě tomu necháváme volný průběh. Samozřejmě musím být opatrná a nesmím být do něčeho hrrr, protože jak píši, jsem učitelka a nerada bych ostudu. Má práce mne baví a nerada bych nějakou nerozvážností o ni přišla, takže nechci nikomu zavdávat nějaké důvody ke kritice, pomluvám apod. Nechci nějaké problémy s kolegy, kolegyněmi a nedej bože s ředitelem.
Z toho důvodu si držím osmáky a deváťáky od těla i když někteří jsou k sežrání, ale já na zajíčky nejsem.

Vlastně první, kdo mě viděl nahatou byl soused důchodce, když mi bylo 14 let, pak Jenda a potom, když jsme byli vloni krátce po svatbě v bezplavkovém wellnessu. Do té doby jsem byla paradoxně stydlivá.
Tím jsem chtěla říct, že jsem taková stydlivá exhibicionistka…

Jenda pořád fantazíroval, že by mu prý vůbec nevadilo, kdybych s nějakým jiným mužem ulítla, kdybych s někým něco měla, jen by chtěl o tom vědět, musela bych mu to podrobně vyprávět a rád by věděl, kdo to je. Blízké přátele a známé však zavrhl, protože chce svůj kandaulismus udržet v tajnosti, nechce žádnou ostudu. Já ale jeho návrhy vždy odmítla i návrh, že bych se nechala od nějakého fotografa nafotit na odvážné akty.
Nechápala jsem ho, zdálo se mi to všechno ujeté, aby chlap nabízel svou partnerku jinému. To víte, někdy byla kvůli tomu tichá domácnost a třeba jsme byli týden bez sexu. Ty narážky mě na něm štvaly.

Jednou v pátek jsem udělala dobrou večeři a popili vínko. Jenda mi tehdy ukázal krabičku a v ní plastové cosi o čem on mluvil jako o klícce na ptáka. No chce to, tak jsem to udlala. Jasně, zprvu jsem se tomu smála, protože mi to připadlo ujeté, ale podle návodu jsem mu ho do toho zamkla. Pak jsem začala hrát divadlo, když o to tak stojí. Byla jsem chladná, nedala jsem na sobě znát žádný náznak toho, že bych s ním chtěla sex a moc jsem s ním nemluvila. Jasně, hned jsem si představila, že by chtěl, abych někoho měla… Myslím, že Jenda se cítí poněkud trapně a je také nadržený. No, musí s tím chodit i do práce, kdežto já teď v té karanténě učím z  domova u počítače. Když jsem měla volnou hodinu, tak jsem masturbovala a i já začala mít představy, že to dělám s jinými.
Asi čekal, že mu to ráno sundám, udělal mi kávu, ale já se dál tvářila odtažitě, jakože to se mnou ani nehnulo.

Když přišel z práce, čekal, že mu to odemknu a on to bude moci sundat, když půjdeme za mými rodiči a sestrou, dokonce mne o to požádal, ale já mu tvrdě řekla: „Ne! Když si takový ubožák a chceš přede mnou vypadat submisivní kašpárek, tak si jím zůstaneš!“ Bylo pondělí a myslím, že by chtěl už šukat nebo by si ho alespoň vyhonil.

Na návštěvě u našich byl Jenda uťáplý, takový přešlý mrazem. Asi měl strach, že to naši nebo sestra na něm poznají, ale neříkali nic. Já si tu jeho nadrženost užívala, dělala jsem si z něho srandu, že bych klidně nějakou nabídku na kafe neodmítla. Jenda mlčel a asi mu to v hlavě šrotovalo. Asi byl překvapený, že jsem k němu tak nečekaně tvrdá.

Asi se mi chtěl pomstít, tak mi koupil masáž. Prý neměli úplně otevřeno, ta k to spravil úplatek 500 korun. Když mi ten poukaz na pátek 15. května předával, tak potutelně se usmíval. Myslel nejspíš, že jej seřvu a omlátím mu poukaz o hlavu.
Koukla jsem do kalendáře a s ledovým klidem Jendovi řekla: „Jo, fajn, díky Jeníku, stejně by jsme nešukali, protože mám ovulaci“. Já totiž neberu antikoncepci protože musím brát lék na ředění krve. Když mi bylo 23, měla jsem trombózu. Od té doby to beru, ale hormonální antikoncepci kvůli tomu nesmím. Trochu znejistěl, ale nic neříkal. Klícku jsem mu ale nechala a čtvrtek pátek s ním moc nemluvila.

K masérovi jsem vyrazila ten pátek 15. května po práci na domluvenou hodinu. Jeho pracoviště bylo ve starém domě, až v posledním patře pod střechou. Červená až na zadku jsem nakráčela do místnosti. Uprostřed útulné místnosti pod střešním oknem se nacházelo masážní lůžko. Muž vedle lůžka se představil jako Martin, měl tak třiadvacet let. Vysoký, s vyholenou hlavou jako skin, s rukama velkýma jako lopaty. Měl vypracovanou postavu a v těch bílých hadrech až mě přepadaly obavy. Dal mi pokyn, abych se svlékla do kalhotek. Styděla jsem se ještě víc, než předtím. Hezky se na mě usmíval a uklidňoval mě, že se nemám čeho bát, ani proč se stydět.
Omotaná ručníkem jsem si lehla na břicho na lůžko a hlavu vložila do otvoru masážního lůžka. Nechala jsem se přesvědčit a lehla si na stůl na břicho a nechala si vzít tu velkou osušku, kterou mi stáhl tak, aby mi zakrývala jenom zadek. Instinktivně jsem si chytila prsa, která ale samozřejmě nebyla vidět, protože jsem ležela na břiše. Když mě na to masér upozornil, nervózně jsem se zasmála a spustila paže podél těla.  Mladý masér se pustil do práce. Překvapilo mě, že měl tak jemné ruce. Masáž byla opravdu velmi příjemná. Ten chlápek měl šikovné ruce a opravdu věděl, co s nimi má dělat. Díky masážnímu olejíčku mi klouzal jemně po těle a rozmasírovával mi celé tělo. Cítila jsem se příjemně a uvolněně.Procedura měla trvat šedesát minut, tak začal klasickou masáží krční páteře, která byla velmi příjemná. To se týkalo i mých paží, a když přešel přes kříže k nohám, moje tělo bylo už úplně uvolněné. Proto mě i jeho hlas polekal.
„Máte moc krásné tělo,“ podotkl zničehonic a já sebou trhla. Od chodidel začal najednou přejíždět přes lýtka k vnitřní straně stehen. Od nich šlo takové to zvláštní šimrání, které přineslo vzrušení. Začalo se mi to líbit a nohy šly mírně od sebe. Moje tělo se začalo ošívat. Masérovy šikovné ruce najednou zjemnily tlak. Jeho dlaně náhle přestaly pracovat, začal používat prsty. Bříšky prstů přejížděl jemně po mojí napnuté kůži jako by to byl klavírní virtuos.  Měl je namazané masážním olejem a mé pocity byli úžasné. Blížil se víc a víc k mému rozkroku, když se ho najednou jedním prstem lehce dotkl přes kalhotky přímo uprostřed. Pocit, který přese mě najednou přešel ve vlně, byl naprosto rozkošný. Vypadalo to, jako kdyby se toho choulostivého místa dotkl jenom náhodou a o to více ta vlna byla vzrušující. Začala jsem vlhnout a uvědomila si, že na kalhotkách se musela objevit mokrá skvrnka, která se stále rozšiřovala. Navíc to mokro začalo i trochu vonět ve vzduchu.
Nešlo to už dál v sobě držet, vzdychla jsem. Martin mi shrnul kalhotky a přejížděl svými šikovnými prsty mezi mými půlkami. Zadek se mi samovolně natínal, jako kdyby chtěl, aby do něj vnikl. Masér na ně dlaněmi přitlačil a hnětl je krouživými pohyby, ale to já už chtěla víc. Obyčejná masáž mě už nestačila.

„Prosím,“ uniklo mi z úst tiše a on pochopil. Kalhotky úplně sundal, roztáhl mi nohy a bříško podložil pohodlným polštářem.
Moje oči byly sice zavřené, ale před nimi se odehrávala představa. Jak můj zadeček trčí vzhůru a někdo vniká prsty do mého růžového přirození. Z představy se stala realita, když mi prstem klouzal mezi pysky a celou kundičku mi potíral tím olejem. Dokonce zajel i dovnitř, takže jsem cítila, jak mi jeho prsty rejdí uvnitř těla. Jak už jsem říkala, měl velmi šikovné prsty, kterými mi teď šmejdil v mé komůrce.
Martin prsty jedné ruky prováděl masáž do hloubky mojí pochvy a druhou ruku měl položenou pod mým podbřiškem a třel s ní o poštěváček.
„Přitlač, prosím, ještě,“ musel slyšet má tichá slova, protože okamžitě plnil má přání. Moje kundička byla hrozně moc mokrá od směsi oleje i mých šťáv. V místnosti byl slyšet jen tento zvuk a moje sténání. Příjemné šimrání se rozlévalo do celého těla. Moje bradavky byly nalité a úplně tvrdé. Při každém vniknutí do kundičky, se moje tělo trochu posunulo a já s nimi třela o prostěradlo.

Masér začal zrychlovat a blížil se můj orgasmus. On to ale poznal a začal zpomalovat. „Prosím, nepřestávej, dělej, udělej mě těmi prsty, prosím.“ ale masér mi  jen hladil moje závojíčky, kroužil po nich, dlaní stlačil i můj poštěváček a přestal mi ho dráždit. Myslela jsem, že se zblázním. Moje prosby nepomáhaly, trvalo to moc dlouho. Naštěstí zničehonic zase zrychlil a přitlačil. To tření a ta jízda mě dostávali k šílenství, až na kraj něčeho, co se blížilo výbuchu sopky. Svými prsty jsem si lechtala napnuté bradavky a škrábala je dlouhými nehty. Moje tělo se začalo chvět, když v tom on zase přestal. „Ne!“, můj výkřik se rozlehl místností, která byla nabitá sexuální energií. Byl to jeho způsob, jak mě dostat na úplný a nejvyšší vrchol světa, nešlo to vydržet, mozek se mi blížil k bodu šílenství.
Jenže v té chvíli chtěl, abych se přetočila na záda.  Teprve když mi sáhl na prsa a mírně je zmáčkl, uvědomila jsem si, že mu tu ležím celá na očích a zase jsem se od začátku masáže zastyděla se. Masér mne uklidňoval, že to patří k masáži a že bych se měla uvolnit. Hnětl mi prsa a mezi prsty třel bradavky, až se mi postavily a ztvrdly. Byla jsem čím dál vzrušenější.
Když masér viděl, že se nijak nebráním, klouzal mi po naolejovaném těle a masíroval mě všude. Opravdu všude. Ve chvíli, kdy mi zajel rukou mezi nohy, mi bylo jasné, že tohle k masáži nepatří, zase tak hloupá jsem nebyla, ale jelikož chlapa jsem neměla už týden a tenhle by určitě stál za hřích, nechala jsem ho, aby činil, co je mu libo. Každý dotek jeho prstů byl brnknutí na strunu a teď se najednou jednotlivé tóny proplétaly v mohutné akordy. Hrál na mé tělo jako na harfu, perfektně naladěnou a připravenou na…

Cítím jak hněte mé prsy a chci aby pokračoval. Pootevřu oči a vidím jak si mne prohlíží. Naše pohledy se střetnou. Mlčíme, jen se na sebe usmíváme. Trvá to dlouho… snad minutu… nakonec neznatelně přikývnu a pomalu zavřu oči. Skoro se třesu a čekám, co přijde. Na rtech ucítím lehký polibek. Jen takový letmý, který sotva cítíte. Horká ruka na mém klíně…, pomalu rozevírám stehna… hladí mne, cítím doteky na své kundičce… Pomalu přejíždí prstem a… zajíždí dovnitř…
Náhle cítím na svém klíně horký dech. Celá se tetelím očekáváním věcí příštích. Roztahuji nohy, abych uvolnila místo a… Jooo… to je nádhera. Mladík lízal mou štěrbinu jako lízátko, jako kocour smetanu…
Chytla jsem jeho vyholenou hlavu oběma rukama  a tiskla si ho pořádně k sobě. Teď zajížděl jazykem do mne… oooh… to je něco! Cítila jsem, jak mým tělem probíhají vlny rozkoše…, jedna za druhou… Nemohla jsem se toho nabažit! Aaah… Laskal můj klín jako pozorný milenec a nevynechal přitom ani ten nejtajnější záhyb. Zakousla jsem se do sevřené pěsti abych neřičela slastí jako říjná klisna. Chtěla jsem ho cítit v sobě…, moc jsem ho chtěla! Na Jendu jsem zapomněla, nakonec je přeci kanda a chtěl to po mě!
Martin si mě přitáhl k jednomu konci lůžka, kde mě popadl za jednu nohu, kterou si opřel o hruď a svůj vzpřímený penis namířil přímo do mého klína. Podíval se mi do očí, jako by čekal na můj souhlas, ale jen tím stupňoval naše vzrušení. Cítila jsem jak jeho žalud mi rozhrnuje stydké pysky a noří se pomalu ale nezadržitelně do mé pochvy Když ve mě byl asi z poloviny, penis mi potom vrazil do pochvy bez dalšího otálení po křen, až jsem slastí zajíkavě vyjekla. Zpočátku to pro mě bylo spíše zklamání, on ho neměl zase tak velký, ale tak asi jako manžel – těch 15 cm, ale měl jej tlustšího… a on věděl, jak využít toho, co mu bůh nadělil. Chvíli setrval nehybně uvnitř, ale pak se začal pohybovat silně a pravidelně jako píst parního stroje. Zvednul mi obě nohy až nad hlavu a v této poloze ho do mě vrážel. Tohle už bylo lepší. Vrážel ho do mne docela tvrdě a jeho tempo bylo více než zběsilé. Křečovitě jsem uchopila po stranách lehátko, abych pod těmi divokými přírazy nespadla. Cítila jsem, jak mi ji vyplňuje, jak ho mám hluboko v sobě, jak mi masíruje dělohu a čípek na ní, nemůžu se nabažit té slasti. Projížděl mne pořádně do hloubky a já cítila, jak se vznáším a nechávám někde v mlhách pod sebou všechny starosti a problémy. Jak mne protahuje, vím že hlasitě sténám.
Jsme jen my dva a naše krásné souložení. Splynutí dvou těl, která se náhodou potkala ve správný okamžik na správném místě. Cítím jak přiráží stále rychleji a rychleji, připichuje mne svým mužstvím k masážnímu stolu jako motýla. Najednou se do mne maximálně vtlačil, vyhekl a v penis mu ve mě začal škubat. Najednou jsem ucítila to jeho tekuté mužské živočišné teplo… Když mi zasemenil dělohu a dno pochvy, já fičela odkudsi z výšin po tobogánu slasti zpět na zem.

Zůstal ve mě snad minutu a když mu ze mě vypadl, já ucítila, jak mi pramínek mužského semene stéká po mé zadnici. Snažila jsem se popadnout dech a vtisknout si do paměti ty nádherné okamžiky, které jsem právě prožila. Ne, nenašla jsem tu žádnou novou lásku, ale prožila jsem něco, na co budu dlouho vzpomínat. Za celou tu dobu jsme si neřekli ani slovo. A vlastně ani potom. jen mi podal ručník, abych si vytřela zasemeněný rozkrok a pak mi pomohl z lehátka na zem, na nohy. On pak mlčky odešel vedle a já se oblékla… kalhotky, podprdu, rifle,  mikinu a obula sportovní boty.

Když jsem byla hotová, vrátil se a na rozloučenou jsme se políbili… ale ne jako milenci… Spíš jako kamarádi a já odešla.

Teprve před tím starým domem jsem si uvědomila, že mne ojel bez kondomu a že se do mne vysemenil. Měla jsem jej varovat, aby ho vyndal, aby dal pozor, ale já byla tak vzrušená, že jsem nic nekvákla.. . Mlčela jsem, líbilo se mi to, vzrušovalo mne to a na to riziko jsem si ani nevzpomněla… Přitom jsem ten pátek měla podle propočtů ovulaci!

Domů jsem tak přišla nejen plna dojmů, ale vlastně i masérova semene…

Jenda už na mne netrpělivě čekal. Tak jsem mu po týdnu konečně sundala klícku.. Já mu to povídala všechno po pravdě, jak to probíhalo. Hned jsem s ním musela vlézt nahá do postele, vyprávěla, že ho masér měl tlustšího než on, že byl celkově urostlejší než on,  a on mne lízal na prcině, já tekla a on byl hrozně vzrušený, což mne až překvapilo, jak moc byl vzrušený. No souložili jsme. Když jsme s Jendou sexovali a byli vzrušení, tak jsme si povídali o tom, jak by mne to s ním lákalo strašně moc a že toho kluka budu mít na sex a manžela na všechno ostatní. Tak jsme byli oba vzrušení a pak jsem se i za to styděla,. že jsem to Jendovi tak řekla. Protože když mě lízal, tak jsem mu vyprávěla, jak jsem mne šukal. Nevím, mám pocit, že Jenda si myslel, že je to jen moje hra, že jej zlobím a asi tomu ani nevěřil, že by se tohle mohlo stát.
No, od té masáže už uplynuly Tři dny a já teď trnu, zda mne masér Martin neoplodnil.
29. května bych měla dostat menzes, ale co když ho nedostanu???

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *