Když se Žena nudí

Povídka kterou vám budu vypravovat,je z veliké části pravdivá,jen jména a místa se nám neschoduji.

Jmenuji se Martin a pracuji jako servisní technik v Německu. Mám žena Simona je momentálně na mateřské dovolené s naším prvkem Kubou. Sex máme pořád úžasný, nechybí vášeň,touha a je pořád stejně vzrušující jako na začátku.

Bydlíme v malém domečku z velkou zahradou,hned v sousedství začal opravovat místní kostel parta cizojazyčných dělníků. Zrovna bylo léto a žena se ráda užívala sluníčka jen tak jak ji pán Bůh stvořil.

Dělníci pokaždé chodili a čím dál častěji okolo naší zahrady ,  když žena venku byla nahá, vždy ji pěkně pozdravili a povídali si sní sní,ta potvora místo toho aby se třeba přikryla ještě schválně dala na odiv své krásné tělo.

Jednou kdy jsem byl v práci na čtrnácti denní turnus, přišel náš šéf že je odstávka na týden tak ať jedeme domů. Celý šťastný jsem se těšil jak ženu překvapim sedl jsem do auta a jel jsem jako blázen. Když jsem přijel domů ,hned za dveřmi jsem slyšel   zvláštní zvuky, šel jsem potichu do naší ložnice a má žena leží na zádech mezi nohami má dělníka co jí líže kundu a do toho tvrdě prsti. Zrovna když se Žena udělala vytáhl dělník svého Macka uslyšel jsem ženy udivený hlas jak říká to je hovado. Koukl jsem se vedle a žena držela obouruč toho obra a olizovala žalud. Já mám penis 15 a vždy ji stačil ale tohle monstrum bylo minimálně 25a 8 široké z velikým fialovým žaludem. Začala ho kouřit,sotva se jí žalud vešel do pusy, dělník si ji pěkně otočil aby ji mohl pěkně prstit ,byl jsem jak v transu nevěděl jsem co semnou je proč nezakročim byl jsem hodně naštvaný a zároveň pěkně nadržený . Dělník začal funět a tvrdě vyrážel tři prsty ženě do kundy , najednou něco řekl odtáhl ji hlavu a začal ji stříkat teplé sperma do obličeje a že ho bylo v tom mu začal zvonit telefon asi mu volal někdo z práce protože se hned oblékal. Rychlé jsem vybehl skočil do auta a jel na chalupu, celou cestu jsem viděl před sebou tu mou nadrzenou devku jak svírá tu kládu.

Bookmark the permalink.

4 Comments

  1. Jako sorry, ale co to je? To už tu neprobíhají korekce povídek? No ty vole…

  2. Martine: souhlasím a navíc ač téma zajímavé a vzrušující je to bohužel jen taková minipovídečka. Kdyby tam nebyly ty reklamy je to jen odstaveček.

  3. za mě to je docela v pohodě , ale ten rozměr – průměr 8cm ?? někdy by si měli autoři vzít do ruky metr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *