Lázeňský pobyt (aneb – na velikosti nezáleží?)

Je mi 42 let jsem vdaná mám dvě děti a vzhledem k mému sedavému zaměstnání mám neustálé problémy se zády. Jednoho dne už jsem si řekla dost a zašla jsem si ke své obvodní lékařce. Vyšetřila mě a navrhla mi dvoutýdenní pobyt v lázních. Řekla jsem , že si to domluvím doma a hlavně v práci a koncem týdne se zastavím.

Doma to bylo celkem bez problému poněvadž manžel mi to navrhoval už poměrně dlouho, v práci se celkem cukali, ale nakonec se také povedlo. Proto jsem ihned druhý den vyrazila k lékařce abychom se nějak domluvily. Sdělila mi že mám štěstí a hned příští týden probíhá akce za poloviční cenu jenomže jediný problém byl , že to byl zájezd seniorů a tak si myslela že odmítnu. Nakonec jsem si řekla že je to přeci jedno a souhlasila jsem.V pondělí ráno jsem nastoupila do autobusu a vyrazila směr Františkovy lázně.

Měli jsme pro sebe celý autobus , který jsme zcela nezaplnili jeli nás sotva dvacet. Už v autobuse jsem si všimla , jak na mě kouká valná většina mužů ve věku padesát až šedesát let, ale nebrala jsem to na vědomí.Cesta byla velmi dlouhavá přečetla jsem skoro celou knihu, ale čekání stálo za to. Po příjezdu,nás ubytovali v hotelu který byl součástí lázeňského komplexu, byla to nádhera. Měla jsem pokoj který byl plně vybaven a nic mi tu nechybělo. Když jsem si vybalila věci tak jsem se prošla abych zjistila jakých služeb mohu využívat ani nemá cenu je tady jmenovat, bylo by to zdlouhavé, už jen to že průzkum mi trval asi hodinu a půl.

Vrátila jsem se na pokoj, hodila na sebe plavky. Ačkoliv mi bylo přes čtyřicet za svojí postavu jsem se nestyděla měla jsem přírodní a docela pevné čtyřky,a zbytek taky nebyl k zahození. Přes rameno jsem si přehodila ruční vklouzla do žabek a vyrazila. První moje zastávka byla v sauně , kde byl vstup bez plavek chvilku jsem váhala ,ale nakonec jsem si řekla že to jsem taky mohla sedět doma. Vysvlékla jsem se a vlezla dovnitř. Nikdo tam nebyl, což uvolnilo moje napětí, lehla jsem si na rozpálený panel a relaxovala, zanedlouho jsem viděla jak se někdo taky chystá dovnitř a znejistila jsem. Otevřely se dveře a vstoupil asi šedesátiletý pán. Oba jsme se slušně pozdravili , sednul si naproti mně a bylo vidět jak si mně prohlíží což mě trošku znervozňovalo , ale zároveň mi to nedalo a začala jsem být taky zvědavá a vyplatilo se.

Při pohledu pod jeho trošku větší břichu jsem spatřila ohromné kladivo které mu viselo mezi nohama. Byl dlouhý a silný, civěla jsem na něj několik vteřin než jsem si to uvědomila a rychle jsem odvrátila zrak.On nelenil a okamžitě mi pochválil postavu načež jsem bleskově odvětila že jsem vdaná ,aby si nedělal jakékoliv nároky. Když v povědomí jsem si říkala co by to jeho mužství způsobilo za paseku v mojí kundičce , která na něco takového nebyla samozřejmě zvyklá, i když manžel patřil k tomu zlatému průměru, tak tohle byl nadsamec.

Už mi začalo být poměrně horko a tak jsem se šla zchladit do studeného bazénu načež on se zvednul a šel také. Opatrně jsem tam vlezla a zas tak studený nebyl a tak jsem se zády opřela o okraj. Po chvilce přišel i ten starší pán , jemuž se při chůzi plácal mezi stehny čehož jsem si nemohla nevšimnout. Slezl po žebříku a připlaval ke mně a dali jsme se do řeči přičemž mi dal ruku asi nevědomky kolem ramen nechala jsem to být. Po krátké konverzaci mě pozval na vínko do místní restaurace chvilku jsem váhala , ale nakonec jsem souhlasila. Domluvili jsme se že se tam sejdeme za dvacet minut. Když jsme vylézali z bazénu šel po schodech ihned za mnou a já cítila jak se na mě opatrně možná nevědomky přitiskl a já měla jeho obrovský klacek přilepený na zadku což mě nehorázně vzrušilo.

Po příchodu na pokoj jsem na sebe hodila letní šaty po které jsem si nevzala podprdu a vyšla jsem. On už tam na mě čekal. Vypili jsme asi dvě lahve, a on mě vyzval k tanci. Hrála tam příjemná živá muzika jak jsme se k sobě tak tiskli nemohla jsem opět necítit jeho mega péro které se mi lepilo na stehno. Kdyžto znenadání se mě zeptal jestli bych neměla zájem o noční plavání v bazénu. Neodmítla jsem a vydal jsme se k bazénu. Ale když jsme tam došli vůbec nám nedošlo, že s sebou nemáme plavky, ale už se nám nechtělo se vracet a tak jsem se vysvlékla a vlezla tam naostro. On neváhal a udělal totéž. Plavali jsme sem a tam a já už byla unavená a tak jsem se zastavila u kraje. Myslela jsem,že připlave a usídlí se vedle mě, ale krutě jsem se přepočítala. Jak se tak blížil trošku jsem se děsila co má v plánu připlaval úplně ke mně a položil si ruce na okraj bazénu okolo mě a přitisknu se ke mně.

A díval se na moje prsa, najednou mě jednou ruko začal hladit po stehnech a sem tam vědomě přejel i přes mojí kundičku , které už tekla a já byla vzrušená na maximum. Začal mě líbat po těla a roztahovat mi nohy čemuž jsem se chvíli bránila ale nakonec převážila chuť a zvědavost a uvolila jsem. Zcela bez varování a jakéhokoliv předvídání přišel první zásun jeho mohutného kladiva do mojí prcinky. Vyjekla jsem bolestí zahučel do mě až po koule na první zátah což jsem vůbec nečekala a nebyla jsem na to připravená. Myslela jsem že mě rozerval spontánně jsem ho odejmula rukama a zajela mu nehty do zad abych nějak utlumila tu šílenou bolest, ale marně.

Chytil mě za zadek a začal se mnou přirážet a já kvílela jak kdyby to bylo poprvé, i když v uvozovkách bylo. Voda šplouchala snad půl metu okolo bazénu a ten můj řev musel slyšet snad celý hotel. Prosila jsem ho ať toho nechá ,ale on odpověděl že jsem si to měla rozmyslet dřív ,že on mi šanci dal a mrdal mě čím dál tím tvrději. Já mu stále opakovala ,že bych nerada aby nás tu někdo přistihnul s tím on pod jednou podmínkou souhlasil , ale že se přesuneme k němu na pokoj. Řekla jsem si když už, tak už a souhlasila jsem.

Rychle jsem se oblekli a rychlím krokem jsme se vydali na pokoj. A on mi řekl že tentokrát už bude hodnější položil mě na postel sundal mi šaty a začal mi lízat kundu ze které mi tekly šťávy blaha měl ji plnou pusu a polykal s chutí je polykal. Poté přiložil svůj mohutný žalud a začal ho do mě pomalu soukat já opět kvílela bolestí on se ke mně přiblížil a řekl že už to nevydrží a zajel do mě zase až jsem ho cítila div ne v krku a začal tvrdě přirážet a já řvát jako děvka. Mačkal mi kozy což mě dodělalo a dostavil se první orgasmus a poprvé v životě jsem začalo stříkat jako fontána. Nikdy jsem to nezažila ,ale nebylo se divit s tímhle čurákem by udělal každou prostě to bylo úžasný celá jsem s sebou škubala , ale on nepřestával a nakládal mi dál já už nevěděla co mám dělat, byla jsem na pokraji omdlení. Bolest se mísila s obrovskou dávkou vzrušení. Vytáhnul ho ze mě a já si myslela že mi dá na chvilku oddech ale on řekl že je na čase vyzkoušet nějakou jinou polohu a otočil mě na břicho. Stále jsem se klepala a ani jsem si neuvědomila že mi ho souká do zadku. Když mi to došlo řekla jsem že tohle ne, ale než jsem to stačila doříct už jsem zase ječela protože ho do mě rval. Byla to neskutečná bolest.

Asi po desetiminutovém mučení mojí prdelky se mě zeptal kam to chci jestli do píči nebo do pusy než jsem se stihla rozhodnout nacpal mi ho zpátky do kundičky a naplnil jí mocnými vstřiky až po okraj. Poté jsme usnuli a druhý den to pokračovalo téměř stejně vlastně i celých čtrnáct dní. Kundička se mi pomalu roztáhla a zvykla si na jeho abnormální velikost a neuvěřitelně jsem si můj první lázeňský pobyt užívala. Každý den jsme vyzkoušeli něco jiného. Jednou mě dokonce zmrdal ve sprše což jsem si neskutečně užila. Pobyt se krátil a my jsme si naposled užili ale zato královsky trvalo to skoro čtyři hodiny projebali jsme celou noc.

Cestu v autobuse jsme si sedli úplně dozadu kde mě asi pětkrát vyprstil měla jsem úplně mokrý kalhotky , ale já spolykala asi tři dávky jeho semene. Po příjezdu domu jsem si vybalila a večer proběhl sex s manželem na uvítanou. Bylo to za trest ani jsem ho necítila moje pulinka byla roztáhlá a zvyklá na úplně jinou velikost nudila jsem se a on ve mně úplně plaval. Asi po týdnu jsem si řekla že takhle to dál nejde a podala jsem žádost o rozvod. V peněžence jsem měla číslo a adresu mojeho snu a naplňovatele mých ženských tužeb. Dopadlo to tak že jsem se k němu nastěhovala a už pět let jsem spokojená. A dokonce jsem z lázní odjížděli tří. Po devíti měsících se nám narodila zdravá holčička. A pak že na velikosti nezáleží .

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Jo jde o sex, takže čárky mezi souvětími neřešit. Ani ty překlepy. A co logické chyby? Odkud jela a co četla? To jeli autobusem snad z Ostravy po okrskách, že stihla přečíst celou knihu?

    • Bonda ty musíš v té hlavičce totálně nasráno, když tě u erotické povídky napadne řešit takové kokotiny. Pro tvou informaci, jsou knížky, které mají sto stran a pokud jedeš 4 hodiny, opravdu je stihneš přečíst nikoliv skoro, ale celé.

      Ale proč se rozčiluju, dement tvého kalibru si najde záhy něco dalšího, do čeho bude rýpat.

  2. Všichni moc dobře víme, že na velikosti záleží 🙂

  3. Pekna povidka! Diky za ni. Kasli na negativni komenty. Pozitivni prevladaji:)

  4. Ano, tak to je. Ženy jsou jak feny a jdou za velkým ptákem jak za uzeným. Moje žena mě sice neopustila, ale také má milence s mnohem větším čurákem, než mám já a je maximálně spokojená.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *