Můj první (ne)sex

Žil jsem s matkou a nevlastním otcem, který s námi žil asi od mých 9 let. Byl o 7 let mladší než má matka, a bylo mu 35 let, zatímco mé matce 42. A i když otec byl nevlastní pro zjednodušení jim budu říkat rodiče. Vlastně jsem je tak i vnímal.

 

Rodiče spolu žádné dítě neměli. Bavil jsem se na toto téma s matkou a říkala, že zpočátku nechtěl on, ale když před pár lety změnil názor, tak tomu dali volný průběh, ale nějak se to nepovedlo a teď už si ona připadá stará a další dítě nechce.

 

S vlastním otcem jsem se vůbec nestýkal, od matky utekl, když mi byly 2 roky a tak otčím přejal i hodně velkou část výchovy na svá bedra. Má matka byla ke mě hodně přísná a on ji v tom více méně podporoval nebo alespoň přísnou výchovu schvaloval.

 

Byl jsem slušné a hodné dítě, učil jsem se dobře, a tak by asi rodiče mohli být se mnou spokojeni. Přesto lásku mi moc najevo nedávali a ve výchově mě spíše kárali, když jsem udělal něco špatně, ale mé úspěchy (převážně ve škole), nebo i jinak když se mi něco povedlo, brali jako samozřejmost a pochválit mě moc neuměli. Ale já to vnímal, že tak to má být a je to tak asi v každé rodině.

 

Můj život bylo hlavně učení, práce doma a sport, jelikož jsem se od svých 13 let věnoval atletice, do které mě rodiče přihlásili, protože zvláště otčím, který byl zdatný sportovec se nemohl dívat na to, jaké jsem nedomrlé nedochudče a doufal, že mi sport trochu pomůže, aby se ze mě stal chlap. I proto jsem na děvčata ani neměl moc času.

 

Byl jsem hubený a hodně nesmělý a ani sport, ani puberta mi nepomohly k tomu, aby se to změnilo. Přesto se mi, ač i pro mě samotného to bylo skoro nepochopitelné, podařilo v oněch 17 letech najít si holku. Tedy najít je hodně silné slovo. Má zásluha to rozhodně nebyla. Tak nějak si mě u nás v oddíle všimla jedna atletka a jelikož byla průbojnější a starší než já, tak mě oslovila a pak jsme spolu občas zůstali po tréninku a povídali si nebo se šli projít. Ale nebylo to nijak moc dlouho, protože rodiče chtěli, i když mi už bylo 17, abych býval brzo doma a učil se. Až jsem si kolikrát říkal, že ji to snad i musí vadit.

 

Nechtěli mě ani moc nikam pouštět, a to ani poté, co už jsem s ní začal chodit a oni se o tom dozvěděli. Pořád mi říkali, že nejdříve maturita, to že je hlavní priorita a nechtějí vidět, že mi ten vztah bude zasahovat do studia.

 

Hanka, tak se ta holka jmenovala ale byla naštěstí opravdu trpělivá a měla pro mě a můj přísný režim pochopení, ačkoliv i po pár měsících, co jsme byli spolu, tak jsme stále neměli sex. Přitom ona byla o dva roky starší a jak mentálně, tak fyzicky určitě vyspělejší než já. A byla to spíš ona, kdo byl v našem vztahu ve všech směrech aktivnější.

 

Možná proto že na rozdíl ode mne Hanka už přede mnou kluka měla. Byli spolu skoro rok a tak Hanka již měla nějaké zkušenosti, ovšem stále byla panna, jak mi později řekla, jelikož v té době se na to ještě necítila připravená (bylo ji 16) a vlastně i z toho důvodu se nakonec rozešli, že on na ni dost tlačil a ona ho v tomto stále odmítala.

 

Pak se začala více soustředit na sport, ale podobně jako já se nikdy nedostala na patřičnou úroveň, aby se sportu mohla věnovat nějak profesionálně.

Na rozdíl ode mne ji ale sport pomohl k velmi pěkné postavě. Pevné štíhlé tělo, s ne moc velkými prsy, ačkoliv mezi atletkami patřila i tak k obdařenějším.

 

No a nyní v našem vztahu to byla ona, kdo byl ten aktivní a já to spíše brzdil. Naše intimity tedy stále spočívaly hlavně v líbání a dotecích. Oba jsme bydleli u rodičů, a tak k tomu hlavnímu stále ani nebyla moc příležitost. Dotkl jsem se již sice jejich prsou (přes šaty) a dokonce několikrát lehce vjel rukou i mezi její nohy, ale bylo to stále z mé strany velmi nesmělé. Ona byla v tomto ráznější a tak se mi pokusila strčit ruku i do kalhot a nahmatat můj penis. Já ji ale vždy zastavil. Bylo to jednak z důvodu mé nezkušenosti a nesmělosti, ale také proto že jsem od přírody velmi málo vybaven a dost se stydím za svůj penis, který opravdu není moc velký. No spíš bych řekl, že je docela malý. Je to mé celoživotní trápení, ačkoliv během života jsem si na to už tak nějak přivykl. Žádný mikropenis, to zase ne, ale rozhodně výrazně pod průměrem. A i toto vědomí a nervozita způsobovaly, že ač v mém věku mi stál skoro pořád, když jsem byl s ní, tak se neztopořil skoro nikdy, a to ani tehdy, kdy se mě jej přes kalhoty dotkla.

 

Byla pak většinou hodně zklamaná a šlo vycítit, že přeci jen by čekala, že se budeme v tom našem vztahu někam posouvat, a toho se ji nedostávalo. A tak snad jen to, že jsme si jinak velmi dobře rozuměli a měli jsme společné zájmy, ji zabránilo hledat si někoho jiného. Ale přesto její trpělivost se mnou již začínala mít trhliny. A kdo by se ji divil, jen já to v tu dobu prostě neviděl nebo spíše nechtěl vidět a měl jsem pocit, že jen to, že se máme rádi je úplně dostačující. Věděl jsem, že přeci nemůžeme být bez sexu, protože to ke vztahu zákonitě patří, ale tak nějak jsem to všemožně odsouval, jen aby k tomu došlo co nejpozději. Vlastně jsem se toho okamžiku hrozně bál.

 

A tak ubíhal čas, až nastalo období maturit. Už nějaký čas před ní jsme s Hankou spolu nebyli tak často. Já už sportu nechal, protože jsem výrazně zaostával za svými vrstevníky a více se soustředil na učení, které mi šlo podstatně lépe. Nemohli jsme spolu zůstávat po trénincích a s Hankou jsme se vídali, jen když nám to oběma vyšlo, což bylo spíš o víkendech. Celý svatý týden jsme pak nebyli spolu vůbec, protože už jsem se nedokázal na nic jiného soustředit jen na učení se na zkoušky.

 

Vyplatilo se to a já maturitu udělal, a to velmi dobře. Byl jsem ve skupině, která dělala zkoušku v závěrečný den a hned ten následující se šlo oslavovat.

 

Až tak moc na tyto oslavy nejsem a navíc nejsem zvyklý pít, tak jsem jen doma řekl, že tam půjdu jen na chvíli a vrátím se kolem desáté. Doma byl stejně jen můj nevlastní otec, protože matka odjela za svými rodiči a měla se vrátit až po víkendu.

 

Otčím mi to jen schválil a řekl, že si oslavu zasloužím. Dokonce na mě mrkl a řekl, že by možná bylo fajn, kdybych pozval Hanku k nám, že ráno pojede pryč a mohli bychom mít volný celý byt.

 

Moc jsem to od něj nečekal, ale potěšilo mě to. S Hankou jsme spolu byli už více než rok a tak byl už nejvyšší čas udělat ten další krůček. A můj otčím si to možná uvědomoval více než já. I když i mi to už docházelo a já si uvědomoval, že se tomu asi nevyhnu. Zní to hrozně, i pro mě, protože jsem se na to moc těšil, ale na druhé straně jsem se strašně bál.

 

Odešel jsem tedy slavit i s vidinou víkendu, který celý strávím s Hankou. Říkal jsem si, že bude určitě moc ráda, až ji to řeknu. Přemýšlel jsem, zda ji zavolat hned, ale nakonec jsem si i pod vlivem mých obav řekl, že za ni raději zajdu až ráno a řeknu ji to osobně. Však je to také velká věc.

 

Oslavy začaly asi v pět hodin odpoledne na chatě jednoho z mých spolužáků a nejdříve se jen nezávazně konverzovalo a nic moc se nedělo, ale už se začínaly pomalu rozlévat skleničky alkoholu. Moc jsem na to chuť neměl, ale také jsem neměl chuť být stále za suchara. Spousta věcí se mi už během celého dne honila hlavou a já sám na sebe byl naštvaný, že takový jsem a tak jsem si také nechal několikrát nalít.

 

Zábava se rozbíhala čím dál více, ale já stále nebyl schopen překonat svou nesmělost a moc jsem se nebavil. Možná i z toho důvodu a také proto, že jsem s alkoholem a jeho působením neměl vůbec žádné zkušenosti, jsem neodmítl několik dalších skleniček, o nichž jsem ovšem vůbec netušil, co se mnou udělají a nepředpokládal jsem tu záludnost, že tvrdý alkohol se projeví až za nějakou chvilku a tak jsem jich nakonec vypil více než je zdrávo a po nějaké době jsem se chvilku uvolnil a začal konverzovat, ale toto bylo krátce na to vystřídáno úplnou stopkou a to už si vůbec nic nepamatuji.

 

No zkrátka dopadlo to tak, že jsem se v deset nevrátil, ale usnul jsem tam. Nevím vůbec, kdy to bylo, ale vzbudil jsem se druhý den dopoledne a dost se vyděsil, když jsem zjistil, kolik je hodin. Trochu jsem se vzpamatoval, oblékl se, rozloučil se s jedním spolužákem, co tam také zůstal a byl už vzhůru, a vypadl jsem.

 

Šel jsem kus pěšky, a tak mě i trochu přestala bolet hlava, která mi po probuzení třeštila jako střep. Domů jsem dorazil po poledni a nikdo tam nebyl.

 

Jen na stole ležel lístek, kde stálo: „Neměl jsi být náhodou v 10 doma? Tak doufám, že sis to alespoň užil, já tedy ano! Přijdu večer“

 

Pomyslel jsem si, že otčím asi hodně naštvaný, že měl strach co se se mnou stalo (bylo to v době, kdy mobily ještě nebyly) a tedy z víkendu s Hankou nebude nic, když se večer vrátí.

Přemýšlel jsem, co teď, ale nakonec jsem zkusil zavolat domů Hance, že se s ní jen tak sejdu, ale vzala to její máma a zeptala se mě, zda se něco děje, že Hanka je přeci celý víkend se mnou. To mě teda dost zarazilo, ale rychle jsem tedy zareagoval, že jsem dlouho spal a Hanka někam odešla a nenechala mi lístek, tak jsem myslel, že šla domů. Ještě jsem řekl, že šla asi něco nakoupit a že mě možná něčím chce překvapit. Zasmáli jsme se a já řekl, že kdyby snad něco, tak jim zavolám. Ale že to bude asi takhle.

 

Položil jsem telefon a začalo se mi to honit hlavou. Ptal jsem se sám sebe. Proč ta Hanka říkala, že bude o víkendu se mnou? Vždyť jsem ji to ani neřekl. A kde teda je? Snad se něco nestalo.

 

Pustil jsem televizi, ale ani jsem moc nevnímal, co tam zrovna běželo, protože se mi to stále honilo hlavou. Najednou, asi kolem 16 hodiny někdo zazvonil. Jdu otevřít a tam stojí Hanka. Pozval jsem ji dál, ale připadala mi trochu zaražená.

 

Zeptal jsem se ji tedy, co se děje, kde byla a proč říkala mámě, že je se mnou.

 

Podívala se na mě a řekla, že se byla projít, protože si potřebovala utříbit myšlenky. Zeptal jsem se tedy ještě jednou, co se stalo.

 

A ona začala.

„Víš, jsme už spolu docela dlouho a připadá mi, že se posunujeme kupředu jen velmi pomalu. Chápu, že jsi nesmělý, ale vždy jsem se uklidňovala tím, že mě máš hodně rád a je vše jen tvou nesmělostí.“

Podívala se na mě a pak pokračovala „Ale včera jsem poprvé zapochybovala, jestli to tak opravdu je. Nebyli jsme spolu skoro čtrnáct dní a ty ses mi neozval ani po své maturitě. Dokonce jsi mi ani nezavolal jak jsi dopadl.“

Chvíli se odmlčela a řekla dále „Pořád jsi mluvil o maturitě jako velmi důležitém bodu, kvůli kterého jsme se i hodně omezovali. A pak mi ani nedáš vědět, jak ti dopadla.“

Začínala být trochu naštvaná „Ani jsi neuznal za vhodné mi říct, že ti tvůj otec dovolil si mě sem na víkend pozvat“

 

Překvapeně jsem se na ni podíval a zeptal se „Promiň. Jak to víš? Vše bylo tak narychlo, chtěl jsem ti to říct dneska“

 

„Vím to od tvého otce. Věděl, že jsi mi to nezavolal, tak to musel udělat on. Řekl, že jsi šel slavit a přijdeš večer.“

„A že jestli chci, můžu přijít také a překvapit tě. Že ti řekl, že odchází ráno, ale může odejít už večer. Že určitě chceme být spolu sami.“

 

Ani bych nečekal, že bude můj otčím tak přející. Vždy byl ke mě spíš strohý a až tak moc jsem ho nezajímal. Natož mé dobro.

„Aha,“ odpověděl jsem „a ty jsi teda přišla?“

 

„Byla jsem už naštvaná, ale řekla jsem si, že ti dám ještě šanci. Dorazila jsem kolem deváté, přinesla jsem něco dobrého, ať tu tvou maturitu a dospělost oslavíme. Bohužel, asi jsi měl lepší zábavu, protože jsme čekali dost dlouho a ty nikde.“

 

„Promiň Hanko, moc mě to mrzí, slavili jsme se spolužáky a nejsem zvyklý pít a nějak se mi to vymklo kontrole.“

 

„Hm, dnes už ti to klidně prominu. Teď už je to stejně jedno!“

 

„Co tím myslíš, že je to už jedno?“

 

„Chci se s tebou rozejít!“

 

„Prosím tě Hanko proč? To snad nemyslíš vážně, jen kvůli tomuto?“

 

„Ne. Zrálo to ve mě už déle, jsi strašně moc pomalý a s tebou bych se nikdy nikam nedostala. A ten včerejšek to jen završil“

 

„Počkej Hanko, bylo to jen klopýtnutí. Víš jak moc tě miluju“

Já se ji omlouval jak malý kluk, ale ona na to nedbala.

 

„Víš, já už jsem to včera strašně moc potřebovala. Doufala jsem, že to oslavíme a bude to náš víkend a konečně už …“

 

Podívala se na mě a já pochopil, co myslí.

 

„Vážně jsem s tebou už chtěla sex… Moc!“

 

„Aha, a to jsi ten sex chtěla tak moc, že když jsi ho neměla, tak se chceš se mnou rozejít?“

 

„Víš,…“, odmlčela se, podívala se na mě a pak pokračovala „jenže já ten sex měla!“

 

Myslím, že mi v tu chvíli ani nedošlo, co tím vlastně chce říct.

„Jak jako, že jsi měla sex. Jsem tu přeci nebyl!“

 

„Ty ne“

 

„A kdo?“

Vyptával jsem se, jako bychom se bavili o něčem úplně běžném a můj mozek to stále nepobíral.

Asi jsem se tvářil dost přiblble, protože najednou na mě naštvaně vyštěkla.

 

„Tvůj otec, ty blbče! Vyspala jsem se s tvým otcem. Už to chápeš?“

 

Ano, až v tuto chvíli mi to došlo a já pochopil, co mi říká.

Bylo to, jako by mě někdo bodl do srdce. Hrudník se mi sevřel a já nevěděl co říct.

Šlo na mě horko a do očí se mi draly slzy.

„Proč, proč jsi to udělala?“

 

Mlčela.

 

„Proč, prosím tě. Jak jsi mi to mohla udělat? A ještě s mým otčímem!“

 

Stále mlčela a dívala se do země.

Chvíli bylo ticho a pak promluvila zase ona.

 

„Moc jsem to chtěla s tebou, i když jsi byl vždycky tak pomalý a pokud bych tě do té postele nedotáhla, tak bychom to snad neměli nikdy. Ale včera se ve mě něco zlomilo. To jak ses mi vůbec neozval, to jak jsi ani nepřišel domů. Tak jsem se těšila, že tě překvapím. A ty ses na to úplně vykašlal. Byla jsem tak strašně naštvaná. A … ano, asi to bylo i tím, i … nadržená. A tys byl pryč a on byl tady. A…“ zastavila se, podívala se na mě a dodala „dál už raději pokračovat nebudu“

 

Bylo to jako by někdo do mě bodal nožem.

Přesto, nevím proč, neřekl jsem ji, ať jde pryč, ani jsem neutekl já. Místo toho jsem ji řekl, ať pokračuje, ať mi řekne, co se vlastně stalo. Cítil jsem, že potřebuju vědět pravdu a celou, ať to bolí sebevíce.

 

„Vážně to chceš všechno vědět? Nestačí ti tohle?“

 

„Ano, chci!“ řekl jsem to s naprostou rozhodností, mnohem větší, než jak rozhodně jsem byl kdy schopen k ní dříve přistupovat. Možná to bylo tím, jak jsem byl vychován a jak jsem vnímal sám sebe a své chyby, ale já si neříkal, že ona je kurva, která mi zlomila srdce, já vnitřně přemýšlel o tom, kde jsem udělal chybu. Proto jsem potřeboval vědět, co se stalo. Nebo to spíš bylo tím, že jsem potřeboval cítit ještě větší bolest, protože jsem se chtěl potrestat za to jaký jsem.

„Jak tedy chceš“ pokračovala.

„Tvůj otec mě tedy pozval v pátek k vám domů, s tím, že tu na tebe počkáme a až dojdeš, že on se vytratí.

Došla jsem kolem deváté a přinesla jsem, jak už jsem ti říkala, něco na zub a lahvinku vína. Tvůj otec mě pozval dál, vše jsem přichystala. On mi jen ukázal, kde co máte a šel si sednout do obýváku.

Já pak šla za ním. Zeptal se, jestli chci kafe nebo něco jiného k pití. Řekla jsem, že jen trochu vody, tak mi ji donesl a začali jsme konverzovat.

Bylo to vlastně poprvé, co jsem se s některým z tvých rodičů bavila trochu více a tak se mě na všechno vyptával, na mou rodinu, zájmy, školu atd.

Povídali jsme si a čas docela rychle ubíhal. Desátá hodina už byla pryč a ty stále nikde. Když jsme si toho všimli, tak jsme jen zkonstatovali, že jsi nedochvilný a tvůj otec řekl, že nechápe, jak můžeš takovou slečnu (myšleno mě) nechat čekat. Že jsi prostě trouba. Neřekla jsem nic, ale v duchu s ním souhlasila, jen to výrazivo v mé hlavě bylo o dost nevybíravější.

Pak vstal a řekl, že přinese něco k pití, že bychom si dali skleničku, ať nám to čekání lépe ubíhá.

Donesl nějaký alkohol, ani jsem moc nevnímala, co to je a nalil skleničku mě i sobě a pokračovali jsme v konverzaci. Mezitím nalil druhou a při třetí řekl, že jestli mi to nevadí, že bychom si mohli tykat, ať se nám lépe konverzuje.

Připili jsme si a dali si i pusu na tykání. Asi byla trochu delší, než je obvyklé, rozhodně to nebylo jen letmé políbení na rty.“

Zastavila se, podívala se na mě a řekla „Promiň, není to až moc podrobné? Asi ti tyhle detaily moc příjemné nejsou“

 

„Ne, pokračuj, teď už to chci vědět všechno, ať to bolí sebevíce. Vím, že si za to hodně můžu sám a chci znát pravdu“ odpověděl jsem.

 

„No to tedy můžeš!“ štěkla na mě a přišlo mi, že se ji jakoby rozjasnily oči, jako by si uvědomila, že se nezlobím na ni, ale na sebe a spadlo tak z ní, alespoň zčásti, břímě její viny. A jako by ho nyní už ani nechtěla shodit, ale naopak ještě více mě potrestat, pokračovala:

„To políbení trvalo jen pár vteřin, ale přiznávám, bylo mi to velmi příjemné. Sedli jsme si a pokračovali v konverzaci. Dali jsme si ještě asi dvě skleničky a asi i začínali být unavení. Čas se posunul skoro k půlnoci a ty stále nikde.

Řekl, že tedy nikam nepůjde, že mě tu nemůže nechat samotnou, protože jsem se tvářila dost smutně. Přisedl si ke mě a já nevím proč jsem mu opřela hlavu o rameno. Objal mě a chvíli jsme mluvili o tobě. I o tom, jak to, že jsi ještě nepřišel. Dokonce nás chvíli napadlo, zda se ti něco nestalo. Tyto myšlenky jsme ale rychle zapudili a řekli si, že nebudeme myslet na nejhorší a že je tam asi tak dobrá zábava, že se ti domů ani nechce.

To mi na náladě ovšem moc nepřidalo. Dokonce mi ukáplo i pár slz. Bylo mi to líto. A byla jsem naštvaná.

Více jsem se přitiskla k němu a on mě najednou políbil na čelo. Přišlo mi to jako takové otcovské políbení.

Nic víc jsem z toho nevyvozovala a tak jsem na to ani nijak nereagovala. Možná to pro něj byl impuls a tak mi dal ještě pár polibků na čelo. Teprve v tu chvíli mi nějak došlo, že se děje něco, co by nemělo a podívala jsem se tázavě na něj.

On ale zareagoval tím, že jak jsem se k němu otočila, tak mě políbil na ústa. Nejdříve jemně a když jsem neodporovala, tak velmi dlouze.

Nedokázala jsem mu odporovat a víš, vlastně ani nechtěla. Mísily se ve mě všechny ty pocity, lítost, zlost, nadrženost i ta něha, kterou mi on v tu chvíli dával, že mi bylo najednou jedno, jestli dělám něco, co se nemá.

Začali jsme se už regulérně líbat, já ho objala a on mě začal hladit. Bylo to tak příjemné a já se začínala více a více uvolňovat. Mazlili jsme se a na tebe už pomalu nějak zapomněli. Vlastně nám v tu chvíli bylo jedno, kde jsi a proč jsi nepřišel, a i to, zda se třeba znenadání nevrátíš.

Najednou jsem tam byla jen já a on a bylo nám hezky. Líbali jsme se a hladili a on mě chytil za ruku a táhl do tvého pokoje. Nevím, proč tam, když mě mohl vzít do ložnice, ale možná tě i on vnitřně chtěl více potrestat nebo nechtěl se se mnou milovat na posteli, kde spí s tvou matkou. Ale toto byly věci, nad kterými jsem vůbec nepřemýšlela. Šla jsem za ním jako pejsek a jen se těšila, co bude dál.

Položil mě na postel a začal mi líbat nohy. Od kotníků nahoru, přes stehna a blížil se k mé kundičce. Odhrnul sukni a v jejím dosažení mu už bránily jen kalhotky, které mi rychle sundal. Měla jsem mírně roztažené nohy a vydávala mu ji tak zcela napospas. On se ale na ni nevrhl, naopak jen obličejem kolem ní přejel, nasál její vůni a v polibcích se přesunul na mé břicho.

Byla jsem vzrušená a začínalo mi v ní hořet. On si ale dával na čas a ještě více stupňoval mé vzrušení. Líbal mě a hladil po těle a vždy jen nenápadně a jemně kolem ni přejel, rukou nebo ústy.

Ještě chvíli takto pokračoval, až už ani on neodolal a nejdříve mi oblízl poštěváček a pak už se vášnivě přisál na mou kundičku.

Byla jsem tak vzrušená, že mu stačila jen chvilka dráždění a já se začala třást v silném orgasmu. Bylo to tak nádherné.“

 

Vypadala zasněně a říkala mi to, jako by se bavila s nejlepší kamarádkou a ne s klukem, kterému právě cupovala srdce na kousky.

 

Přestala už vnímat mé reakce a pokračovala.

„On mě ale dále líbal a jemně olizoval a přitom se začal pomalu svlékat. Svlékl si košili a já konečně viděla také něco z něj. Byla jsem překvapená, jak pěknou postavu má. Orgasmus mi ještě pořádně ani neodzněl a já začínala být znova vzrušená. A dostala jsem chuť vidět, co se mu skrývá v kalhotách, které měl stále na sobě. Ale nechtěla jsem, aby si je svlékl. Chtěla jsem to udělat sama. Postavil se a já si přisedla k něm blíže, tak že jsem teď měla tu jeho bouli přímo před sebou.

Hořela jsem nedočkavostí a začala mu rozepínat kalhoty. Byla jsem tak natěšená, že mi to moc nešlo a asi jsem vypadala dost nešikovně. Možná měl pocit, že jsem úplně nezkušená, což vlastně byla skoro pravda, a to ho ještě více vzrušilo, protože ta boule se mu ještě zvětšila.

Po chvilce už byly kalhoty dole a já před sebou měla jeho boxerky, které již od pohledu dávaly tušit, že v nich na mě čeká něco moc hezkého.

Strhla jsem je dolů, ale bylo to tak překotně, že jeho penis vyletěl ven jak pružina a udeřil mě do obličeje. Ale byl to asi ten nejpříjemnější úder, jaký jsem kdy zažila. I když také jsem se lekla, protože byl vážně velký. Tedy připadal mi tak. Já vlastně nikdy penis z takové blízky neviděla.“

 

Chvíli zavřela oči a zasnila se.

 

„Krásně mužsky voněl a on mi ho přistrčil blíže před obličej. Chytla jsem jej rukou a užívala si ten pocit. Byl krásný a já na něj měla obrovskou chuť. I proto jsem se vůbec nebránila, když mi položil ruku na hlavu a lehce si ji přitáhl ke svému žaludu. Najednou jsem ho ucítila na rtech a samovolně otevřela pusu. Neměla jsem s tím ale žádné zkušenosti a tak jsem spíš nechala pracovat ho a já mu jej jen možná trochu neohrabaně olizovala a sála. Sám se začal pohybovat a rukama mi lehce přidržoval hlavu. Dělal to ale tak, že to stále bylo něžné, i když vlastně z jeho strany dominantní. Líbilo se mi to a mu také. A to asi hodně moc, protože netrvalo moc dlouho a začal stříkat.

Bylo to poprvé, co jsem někoho kouřila a hned i poprvé, co mi někdo stříkal do pusy. Ale možná proto, že jsem nad tím neměla moc možnost přemýšlet, tak jsem ani neměla potřebu to vyplivnout. Dokonce bych řekla, že mi to chutnalo. Ale neměla jsem to v puse dlouho, protože jsem to polkla. Jeho výstřik byl hodně vydatný, přesto jsem téměř vše zvládla spolknout. Jen malá troška mi vytekla na bradu.

Chvíli oddychoval, pak se na mě podíval, vzal kapesníček a políbil mě, přičemž mi to utřel.

Zeptal se mě, zda se nechci napít. Musím se přiznat, že se mi nechtělo zbavovat chuti jeho semene, kterou jsem měla stále v puse. A tak jsem jen kývla, že ne.

On ale řekl, že zajde alespoň pro sklenici vody. Odešel a já mohla pozorovat nejdříve zezadu a pak i zepředu, když se vracel, jeho postavu. Žádný kulturista, ale chlap s pěknou vyrýsovanou postavou, téměř bez kousku tuku. A obraz krásného chlapa dotvářelo to, co se mu houpalo, vlastně stále ještě trochu trčelo mezi nohama, protože mu pořád ještě úplně neklesl.“

 

Přes všechnu bolest, kterou mi tím způsobovala, jsem cítil pochopení pro to, co udělala. Otčíma jsem už nahého viděl a věděl jsem, že se mu nemohu rovnat. Já hubený, nezkušený, s malým pérem, proti zralému chlapovi v nejlepších letech, který má vše tak jak má být.

Vlastně to ještě stupňovalo mou bolest. Nejen, to co se stalo, ale i ten útok na mé sebevědomí.

Co bylo ovšem nejzvláštnější, že přes všechnu bolest jsem necítil vztek. Nebyl jsem na ně naštvaný, spíše jsem si říkal, že to vlastně chápu a že to tak má být.

Díval jsem se na ni, byla hezká, ale já si říkal, že je až moc hezká pro mě. Nikdy dříve jsem nad tím takto nepřemýšlel. Až teď najednou jsem si nepřipadal pro ni dost dobrý.

Nebyl ale čas na rozjímání. Ona už se plně ponořila do svého vyprávění a myslím, že byla i vzrušená, když to vyprávěla.

 

A pokračovala.

„Já už se mezitím také úplně svlékla a lehla si do postele, kde jsem čekala na něj. Vrátil se za chvilku a nabídl mi ještě jednou vodu k napití. Možná on nechtěl, aby při líbání se mnou cítil z mých úst své semeno. Tak jako tak jsem se napila a on si lehl ke mě. Naštěstí máš hodně širokou postel, tak to nebyl problém“

„Bylo už po půlnoci, ale ty ses stále nevracel. Ale nám to v tu chvíli už stejně bylo úplně jedno. I kdybys najednou vstoupil do pokoje, nemohl bys nám to překazit. Já chtěla ho a on chtěl mě. Byli jsme toho plni.

Ale já ho chtěla být plná ještě více. A pomalu se k tomu schylovalo. Opět jsme se začali mazlit a líbat a já už na svém stehně cítila, jak moc je on už opět vzrušený. Jak moc jsem ho chtěla mít už v sobě. Možná i ten alkohol, co jsem vypila způsobil, že jsem se ani moc nebála, i když to mělo být mé poprvé.

Jemně si mě připravoval a já už tekla jak vodovod. Cítil jak jsem mokrá a jak se mu otevírám. Lehce mi přiložil žalud na ústí mé natěšené kundičky jen tak maličko, než narazil na mou panenskou blánu. Kroužil jim lehce po mých pyscích a přitom mě hladil a líbal. Náhle mě políbil vášnivěji a silně přirazil. Projela mnou silnější bolest, ale on zůstal ve mě a začal mě něžněji líbat. Možná tou bolestí, možná štěstím, ale nahrnuly se mi slzy do očí.

Trochu to bolelo, nevím, zda to bylo protržením mé blány a nebo jeho velikostí, protože se do mě tak tak vešel. Naštěstí jsem byla dost vlhká, tak to nebylo tak hrozné. Zastavil se a mírně ho povytáhl. Přitom mě stále líbal a hrál si s mými prsy. Opět ho do mě kousek zasunul a povytáhl. Do toho mi ještě říkal různé lichotky, jak jsem krásná a jak je to se mnou úžasné.

Možná jsou to jen chlapské kecy, aby jste ženskou dostali, ale já mu v tu chvíli věřila každé slovo a líbilo se mi to.

Po chvíli se začal zase hýbat a začal mě pomalými pohyby milovat (použila slovo milovat, jako by to snad bylo z lásky a mi se opět silněji sevřela hruď). Jak se má kundička přizpůsobovala, tak ale začínal zrychlovat. Narážel až na dno a já cítila směsici rozkoše a bolesti. Zpomalil a zase zrychlil. Vyplňoval mě úplně celou a já cítila, jak se mi blíží další orgasmus. Ještě malou chvíli a já se celá roztřásla. Sevřela jsem ho nohama, ale on ho po pár dalších pohybech ze mě rychle vytáhl a také začal stříkat. Pocákal mi celé břicho. Měl toho tolik.

Padl vedle mě a oddychoval, stejně jako já. Chvíli jsme tak leželi a já pak nabrala trochu toho semene a olízla to. Podíval se na mě a usmál se. Udělala jsem to ještě párkrát a on pak zbytek utřel mými kalhotkami, které ležely vedle. Něco také možná steklo na postel.

Přikryl mě a chvíli jsme jen tak leželi, než na nás přišla únava a oba jsme usnuli.“

 

Poslouchal jsem ji se zatajeným dechem a místo vzteku mi skoro bylo líto, že se asi blíží konec vyprávění. Na jedné straně to emocionálně hodně bolelo a na straně druhé jsem pociťoval určité rozrušení, neřekl bych asi že jsem byl přímo vzrušený a chtěl bych si ho z toho vyhonit, ale dělalo mi to určitým způsobem dobře, když jsem poslouchal jak ji bylo hezky a jak si to užívala. I přesto, že to nebylo se mnou.

 

„Ráno jsem se vzbudila jako první“ pokračovala. „Uvědomila jsem si, co se stalo, vyklouzla z postele a šla se rychle vysprchovat. On se probudil také, ale ještě nevstal. Já se za chvíli vrátila a on vstal. Opět jsem viděla jeho postavu a jeho penis. Tak moc se mi líbil. Ale říkala jsem si, že tohle není správné. On má ženu a já přece chodím s tebou. Odešel nahý do kuchyně si udělat kafe a zeptal se mě, zda chci také. Řekla jsem, že ano, ale požádala jsem jej, aby se oblékl, že by ses mohl vrátit a že jsem z toho nervózní. Oblékl si tedy kalhoty a košili a dali jsme si spolu kafe. Moc jsme nemluvili a já za chvíli řekla, že musím jít a nechat si projít hlavou, co se stalo, že bych tě teď nemohla vidět. Řekl, že uklidí a já odešla.

Pak jsem chodila po městě a po parku a nad vším přemýšlela. A potom se rozhodla jít sem a vše ti říct.“

 

Chvíli jsem mlčel a pak jsem se na ni podíval a říkám: „Jsi hodná, že jsi mi to řekla, asi za to hodně můžu já a vlastně nemám ani právo se na tebe zlobit“

 

Podívala se na mě, zakývala naštvaně hlavou, zvedla se, vzala své věci a štěkla na mě: „To opravdu nemáš. Jsi vážně vůl a jsem ráda, že se s tebou rozcházím“

A odešla.

 

Já tam ještě nějaký čas seděl a říkal si, že jsem asi opravdu vůl, chtěl jsem si ji tím, co jsem řekl získat zpět a naopak jsem ji tím možná definitivně ztratil.

Honilo se mi to hlavou, ale po chvíli přemítání jsem odešel do svého pokoje, tam, kde se to vše odehrálo. A tam mě čekalo ještě jedno překvapení, které mi připravil můj otčím. Neuklidil totiž vše tak jak řekl a já když odhrnul deku, tak jsem na prostěradle viděl jak stopy její krve, tak jeho semene.

Jako by chtěl, abych uvěřil, že vše to, co ona mi teď vyprávěla se doopravdy stalo…

 

 

 

Dovětek:

 

Pokud by někoho zajímalo jak to bylo dál, tak já odešel ven a bloumal po městě celou noc. Ráno jsem došel domů, byl už jsem unavený, vlezl si do postele, bylo mi v tu chvíli jedno, že je od krve a spermatu mého otčíma a usnul.

Otec přišel odpoledne, ale nevím přesně v kolik, protože jsem ještě spal. Probudil jsem se kolem 16 hodiny a slyšel ho vedle, jen jsem nevěděl, jak se k němu chovat a také jsem se bál, co až přijede matka, mám ji to říct, nebo co mám dělat.

 

Nakonec jsem vyšel ven, ale on se choval, jako by se nic nestalo. Jen se zeptal, jak to, že jsem nepřišel v pátek jak jsem řekl. Vysvětlil jsem mu to a on se jen pousmál a řekl. „No, dospělost se dosahuje i jinými věcmi, než maturitou a ty si na tu svou asi ještě chvíli počkáš“

 

Cítil jsem na co naráží, ale nedokázal jsem nic říct. Vlastně jsem jen vzdychl „Hm, asi nejsem ještě zralý“

 

Jako bych mu tím nahodil háček, chytil se a začal.

„To teda fakt nejsi, nechat si ujít víkend s takovou holkou!“

 

Opět jsem vzdychl „Nejen víkend, opustila mě.“

 

„Se ji ani nedivím“ řekl zase on „když jsi takový osel. Chce pořádného chlapa!“

 

„Já vím, tebe! Všechno mi řekla!“

„A viděl jsem ty fleky“

 

Má otevřenost ho možná trochu zarazila a zeptal se „A ona ti řekla, že chce mě?“

 

„Ne, ale vycítil jsem to. Jsi mnohem více chlap, než já“

„Ale co máma?“

 

„No, doufám, že ji to neřekneš!“

 

„Neřeknu, to bych ji neudělal. Já se trápit můžu, ale nechci, aby se trápila i ona“

 

„No, aspoň, že v tomhle máš rozum“

 

A už jsme to dále neřešili.

 

Máma se vrátila večer. Já byl zalezlý ve svém pokoji a neměl chuť se s nikým bavit. Jak se choval otčím nevím, ale další dny se choval jako by nic.

 

Další tři týdny se pak nic nedělo. Pak ale za mnou otčím přišel a řekl mi, že mu Hanka dvakrát psala. Zeptal jsem se ho, zda se s ní sejde. Řekl, že neví. Že to s ní bylo moc fajn, ale je mladá a on se s mou matkou rozcházet nechce. Ovšem, láká ho to, se s ní sejít a aby se s ní tedy mohl setkat, tak by potřeboval, abych mu kryl záda.

Docela mě tím dostal, ale říkal jsem si, že to stejně udělá a nechtěl jsem, aby matka byla nešťastná. Možná to už nebyla ta obrovská láska, ale matka byla ráda, že ho má. A navíc jsem doufal, že Hanku zase uvidím. A tak jsem mu po chvíli přemýšlení řekl, že to udělám.

 

Otčím chodíval hrát tenis a tak jsem si koupil také raketu a řekli jsme mámě, že mě to bude také učit a tak jsme občas si šli zahrát a jindy jsme šli jako hrát a on šel za Hankou. A já byl jeho alibi. On zaplatil někde privát a tam si spolu užili.

Hanku jsem sice nakonec neviděl, ale otčím sice konstatoval, že jsem divný, ale většinou mi pak povyprávěl, jak si spolu užili.

On si ji zaučoval a i podle jeho vyprávění byla ona lepší a lepší milenka.

 

Před matkou se to dařilo tajit a tak měl můj otčím dlouhodobou milenku, mou bývalou holku Hanku.

 

Po určitém čase ovšem dost vážně onemocněl můj děda a máma začala častěji jezdit k babičce a pomáhat ji. Bývala tam většinu víkendů a někdy i přes týden.

Já tak zůstával s otčímem doma sám a nebylo už třeba cokoliv vymýšlet a otčím si Hanku začal zvát k nám domů.

Většinou jsem se s ní tam potkal a také jsem pak nejen slyšel, jak se spolu milují, ale jelikož to vždy dělali u mě v pokoji, tak jsem to nakonec vždy mohl nakonec vnímat nejen ušima.

Já mezitím zůstaval v obývacím pokoji. Hance to zpočátku trochu vadilo a cítila se nesvá, ale časem se otrkala tak, že pak chodila přede mnou i nahá, a to třeba i tehdy, když její tělo neslo stopy po jejich milování. Jako by mi tím ještě více chtěla dát najevo, jak mnou pohrdá a jak mě bere jako nic nebo někoho, kdo není hoden ani toho, aby se přede mnou styděla.

 

Byla krásná a bylo mi líto, že není moje. Ale také jsem se cítil šťastný za ni, že je šťastná a pomalu jsem si to asi začínal užívat a těšit se na to, kdy je zase uslyším.

 

Byl jsem svědkem jejich sexu ještě mnohokrát, ale vždy jen takto akusticky. Vizuálně jsem jejich sexu nikdy přítomen nebyl.

 

Toto období trvalo asi rok a půl, jenže Hanka začínala být více a více nespokojená. Ano, sex s mým otčímem se ji líbil, ale dávala mu čím dál více najevo, že by chtěla normální vztah, což ji otčím nebyl ochoten nabídnout, a tak to nakonec ukončili.

Bohužel, ač by se mi to líbilo, vztah si nezačala se mnou, přitom kdyby ano, mohla klidně šukat i s mým otčímem, nebránil bych ji v tom. Ale o mě už neměla zájem.

 

Později jsem se dozvěděl, že si našla nějakého staršího kluka, co měl peněz jak šlupek. Ovšem jestli jim to vydrželo a nebo ne, to už nevím. Odstěhovala se za ním, a tím mi nadobro zmizela z očí.

 

Otčím byl dále s matkou, ovšem ani tohle partnerství nevydrželo a za pár let se rozešli, matka zůstala sama a on si našel mladší a má s ní dítě. Hanka ta si možná někde užívala se svým frajerem a já byl i ve svých 20 letech stále panic, jen snad s lepší představou, co od vztahů se ženami asi budu v budoucnu očekávat.

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Osel jsi tedy byl, ale nemohl jsi za to, když tě tak otčím s mámou vychovali. To je jsi byl nesmělý byla jejich vina, že jsi nikam nesměl a jen učit se, učit se, učit se. Nebyl otčím Lenin? Oni ti ukradli mládí. Jo, na Hanku bych se vybodl, ale matce bych to jakého má manžela řekl. Bylo by už na ní, zda by mu odpustila nebo ho vykopla. Ale jeho, jeho bych už v životě nechtěl vidět a mstil bych se mu za to všechno jak by to jen bylo možné. Toho nesmělého, uťápnutého ťunťu z tebe učinili oni. A to že jsi se stal kandou a né klasickým chlapem-heterákem, to byla také jeho vina. Takhle často dopadají lidé, které nepoznali v dětství lásku. A to ty jsi jako kanda dopadl ještě dobře, z některých jsou psychopati.

 2. Teda, upřímně, poklona. Neříkal jsi, že na psaní moc nejsi? Je to perfektně napsáno, přečetl jsem jedním dechem a je to hodně zajímavé. I když si sám myslím, že kandaulismus a sklony k cuckoldingu je věc vrozená, kterou neovlivníš, tak u tebe si myslím, že otčím měl dost zásadní podíl na tom, že jsi asi do budoucna pociťoval jakousi nedostatečnost. Jak sis potom mohl připadat jako chlap, když tvoje milovaná podrží raději jemu, než tobě. Asi to v tobě bylo, ale tenhle zážitek to dost tvrdě probudil, je to tak?

  A k reakci fanyna – souhlasím, ale já bych to té matce asi taky neříkal. Proč někomu ubližovat. Já bych spíš jemu řekl, že jestli to bude dělat, tak jí všechno vyklopím. Ale chápu, že by to asi bylo proti jeho touze cuckolda. Myslím, že ho to vlastně vzrušovalo, že mu prcá holku a ještě podvádí jeho matku, mám pravdu?

 3. Pro mě je to dost smutnej příběh.. možná předzvěst tvýho života. S „malým pérem“ si nedělej až takový starosti, když tě holka bude mít ráda, bude s tebou chtít být a „potřebu velkýho“ vynahradíte pomůckama nebo jejím milencem, kterýho ty jí evidentně rád dopřeješ, můžeš mít spokojenější a naplněnější vztah, než má většina „normálních“.
  Nenech se svázat „tím jediným správným názorem“ o monogamním vztahu… každej svý štěstí nachází úplně jinde…

 4. Opavak74: Monogamní za mne sice ano, ale né vždy nutně. Je ale rozdíl, když to chlap-kanda sám zorganizuje a je v tom zajedno s manželkou či přítelkyní. Pokud ji ale nechává, aby si dělala co chtěla a s kým chtěla, on u toho nebyl ani jako divák, tak mu pak může vyprávět pohádky od Božky Němcové. To si ho můžu honit u porna.
  Já to beru tak… Co s ženskou, která chodí jinam a já ji přitom ani nevidím? Proč takovou financovat? A pokud mi třeba ani nechce dát zašukat aje se mnou v bytě jako spolubydlící, tak si pak také budu chodit vyhazovat z kopítka. Tomu se říká volné manželství nebo vztah.

 5. Oem: Ty bys to matce neříkal a raději ji nechával v klamu s jakým hajzlem to žije? Já tedy ne! To je jako na emiminu, tam také když ženská zjistila, že jí manžel zahýbá s vdanou paničkou tak jí radí, jejímu manželovi aby to neříkala, proč prý bourat rodinu?
  A že ta ženská toho manžela podvádí je jako OK. Pokud rozbije můj vztah, tak rozbiju já jeho, aby mu to jen tak neprošlo. Tohle mi udělat můj vlastní táta, nejen že bych to mámě řekl (i když té by to asi bylo jedno), ale ještě bych fotrovi rozšlapal tlamu a v životě by mě neviděl, ani kdyby prosil na smrtelné posteli. To bych se nechal i přejmenovat. Oko za oko, zub za zub!

 6. V prvé řadě se omlouvám za formátování, dával jsem to tady poprvé a tak jsem netušil, co to udělá, když dvakrát odsadím odstavec.

  A k textu. V tu chvíli jsem to cítil, že nic říkat nemám a ono se to stejně vyřešilo samo a oni spolu už nejsou. S otčímem v kontaktu už nejsem a matka to také nějak přežila. A dnes už bych ji to určitě neříkal, pokud to neví, byla by to pro ni zbytečná další rána.

  Neumím dnes posoudit, co už ve mě bylo a kolik toho zapřičinila má výchova, asi to je tak půl na půl, ale dnes to mám jak to mám a možná pro někoho nepochopitelně i s tím jak to mám jsem celkem spokojen a neměnil bych. Ale to je také tím, že mám partnerství, které mi umožnuje mé nynější potřeby ventilovat a ne je potlačovat.

  Oem: Díky za pochvalu

 7. Feste: OK, každý to má jak to má. Já jen že je to OK, pokud má ženu či partnerku, kterou s tím takový muž seznámí a ona to přijme a spolupracuje s ním v tom a respektuje jej To je to v pořádku. Ale já co slyším a čtu, tak jsou tací, že když se to jejich žena dozví, osedlá si je, začne si s nimi dělat co chce, tedy začne na ně kakat a oni jsou pak za ty hňupy, co do toho spadli a né že se v tom vezou, oni jsou už vlečeni. Mnozí pak tvrdí, aby nebyli ani před komunitou podobných za voly, jak se jim to líbí a že to tak chtějí. Prostě jako by je strhla povodeň a oni ač vlečeni proudem a unášeni vodou přesto tvrdili, jak se jim v té vodě líbí a jak mají vodu rádi.
  Mám dva kamarády, co jsou kandové. Ten jeden to má domluvené se ženou tak, že ona jej u toho sama chce a né jako podřízeného, ale jako rovného a i když to nadhodil, sama s příprcníky chodit nikam bez něho nechce. Jedno děcko už měli a od nahodilého příprcníka si pořídili druhé-kukačku. On ale ten kamarád u toho oplodnění byl a chtěli to oba a né že by ho k tomu donutila manželka nějakou dominancí a ponižováním manžela. Tudíž on o ten požitek z toho nebyl ošizen. Kdyby to on ale nechtěl, vím, že by to neudělala. Ten druhý měl o deset let mladšího maníka z Prahy, ženatého, který byl neúnavný a prý vydržel šukat tři hodiny. Asi po 6 takových sexuálních seáncích u kterých kamarád byl pak sama řekla, že už jí to stačí, že poznala něco jiného, že mu za to děkuje, ale že už dost. Že nyní chce šukat jen už s ním, manželem.

 8. Fanyn: Myslím, že nejsme v rozporu. Já chápu, jak to myslíš, jen opravdu já už to mám jinak a pro člověka, co to tak nemá, tak to muže znít nepochopitelně.
  Jsem submisivní cuckold, asi částečně založením a částečně výchovou, ale to co mi to přináší mě plně uspokojuje. A třeba tak jak to mám se svou ženou nyní, tak je vše na vzájemné dohodě, ač ta zní, že jedinou osobou, která rozhoduje, co a jak se bude u nás v sexu dít je ona. Ale také je dohodnuto, že tato bezvýhradně rozhodující role ji přináleží pouze v sexu, ne v osobním životě. Tam jsme si rovni.

 9. Feste, v pohodě, když ti to tak vyhovuje, proti gustu žádný disšputát. tety ty nejsi vláčen, ale vezeš se, OK. Máš ale pravdu, že mi to je nepochopitelné. Pro mne to je, jako bych toužil po Ferrari, získal ho, ale jezdil by mi v něm někdo jiný, a já bych jen platil benzin, povinné ručení pojistku, obutí a servis a také je doma my, asi tak.

 10. Fanyne ano to přirovnání sedí ale opravdu když jsi submisivní tak tě to vzrušuje více než samotná jízda v tom autě. Podívej se na masochisty. Ty vzrušuje když jim někdo způsobuje fyzickou bolest, uspokojí je jenom pořádný výprask. Ber to tak že takový by s ženskou která by ho respektovala nikdy nebyl šťastný a i když má doma bestii kterou by každý jiný vyhodil, tak se mu to líbí.

  • Fanyn, Oem: No, ono je to trochu jinak. Já doma bestii nemám. Má žena mě respektuje a chová se ke mě velmi hezky. Ale jen do okamžiku, kdy dojde na cokoliv sexuálního.
   Je to skoro jako by taková hra. Pro nás oba je to jakoby dvojí život, jeden ten normální, civilní a pak ten sexuální. A jsou to diametrálně odlišné světy.
   A vlastně i v té sexualitě máme rovnost. Já jsem sice submisiv a cuckold vůči ní, ale přitom oba tím získáváme. Není to něco, na úkor něčeho. Ona si užije své dominance, případně submise vůči našemu milenci a já si užiju jak submise, tak vzrušení z toho, že mi samici obdělává alfa samec. Můj mozek to tak vnímá, že to tak má být. A možná je to porucha, ale je to důležité, když mi i mé partnerce to dělá dobře?

 11. Oem: Já to chapu, ale myslíš si, že masochista je normální člověk? Pokud ano, vysvětli to psychiatrům. No já bych takovou bestii fakt vyrazil. Ale proč takové nejsou ženy, ale jen muži? Psychopatkami ženy jsou a také bezskrupulózními vražedkyněmi, ale o kandaulistkách co by chtěly, aby se jejich muž kurvil, to ne.

  • To není pravda, podívej se, kolik žen má doma nevěrného zmetka a stále ho obhajují a i když se s ním chtěji rozejít, pak mu podrží a zase je tam velká láska. Jednoduše proto, že je to přitahuje. Ano, můžeš si o těch lidech myslet co chceš, ale pokud ten chlap tu bestii chce, je to jenom jeho věc, koho podporuje, komu platí pohodlný život a nic za to nedostává. Kdyby nesponzoroval takovou nevěrnou a zlou bestii, třeba by to házel do automatů. Bylo by to lepší? Každý máme nějaké svoje hříchy.

 12. Oem: To je ale něco jiného to co jsi popsal. To jsou jen hloupé nerozhodné husičky, co nechtějí měnit svůj život, husičky nerozhodné a takové které si to neráčí připustit. Já myslel ženu, které by toho svého, třeba přítažlivého ale také věrného manžela nabádala k sexu s jinou ženou a chtěla by se na to buď dívat nebo si to dát vyprávět.
  Jestliže nesponzoruji bestii, tak to přece nemusí znamenat, že budu ožrala, feťák a nebo gambler. Peníze se dají využít i jinak a rozumněji. Ale hele, já to přece nikomu neberu, já se jen nad tím pozastavuji, protože moje konzervativní heterácká hlava to nebere. A to zase až tak konzervativní nejsem, když beru dohodu muže a ženy, kteří po vzájemné dohodě jdou na swingers nebo do trojky s dalším chlapem nebo třeba pětky s dalšími 4 chlapy. Fest to třeba v normálním civilním životě má OK, pak je to OK, já myslel ty, co se prostě lidově řečeno odevzdají do otroctví své ženy a stanou se z nich její celoživotní ubohé onuce.To pak člověk neví, zda se smát, brečet nebo politovat.

 13. Za mě super čtení. Jsem zvědav na další vývoj. Kdo v sobě nemá submisivitu cucka, nedovede pochopit, co se v tobě dělo. Někdy to u sebe nedovedu plně pochopit ani nyní:-) Piš, piš dál.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *