Myslivecký bál

Jmenuji se Lukáš a mám svou manželku Petru, které je 27 let. Máme spolu úžasného prcka co začal chodit do školky. A jak to tak v listopadu bývá, tak nastalo období bálů. A na jeden takový myslivecký nás pozvala manželky kolegyně z práce. Bál se konal u nich ve městě, takže ten den zůstala manželka po práci už tam u kolegyně, kde měla i šaty na večer. Babička byla hodná a vyzvedla si ve školce vnoučka, že si s ním užije celý víkend. Mi jsem si ho užili totiž doma skoro celý týden co byl nemocný. Což znamenalo můj spánek na gauči, protože syn spal s manželkou v posteli. Což také mělo za následek skoro týdenní půst. Oba jsme se proto tešili jak si užijem bál a následně i po bále prázdného bytu. Jen já si bohužel nedokázal zařídit volno a tak jsem na bál jel až později večer.

 

Dostal jsem se tam až kolem desáté večer a těšil se na svou krásnou manželku. Vešel jsem do sálu plného lidí a začal vyhlížet tu svou. Nakonec jsem ji zahlédl až u baru co byl přes celý sál, ale nebyla sama a ani s kolegyní nebyla. Seděl vedle ní nějaký cizí kluk. Kluk píšu záměrně, protože od pohledu byl hodně mladý. Mohlo mu být okolo 19 let. Jen malou chvíli jsem na ně koukal jak se spolu výborně baví. Moje do sebe akorát lupla panáka a on ji chytil za ruku. Asi jdou tančit napadlo mě hned. Takže jsem chtěl počkat a vystřídat mladíka během tance, ale on ji vedl po straně sálu někam do dveří. To mi samozřejmě přišlo zvláštní, takže jsem se vydal za nimi.

 

Dveře vedly do temné chodby a na konci ní schody do sklepa. Z něj jsem uslyšel manželku jak se něčemu hihňá. Pomalu jsem se plížil jak zloděj. Konečně jsem je zahlédl skrz několik beden s alkoholem. Ten mladý cucák ji normálně líbal a ochmatával kozy přes šaty. “Jsi krásná.” Hekal on, když zrovna nebyl jazykem v její puse. “Kecáš, ale já fakt už musím jít.” Ona na to. “Ještě chvilku. Myslíš, že jsem tě vzal sem jen kvůli líbačce? Sem se vodí jen nejhezčí ženský ze sálu na větší zábavu než je jen tanec a chlast.” A už jeho ruce začali zvedat její sukni, aby se rukou dostal na stehna a po něm ruka stoupala stále výše. “Jsem vdaná…” Hekala, ale nožky mu sama dala trošku více od sebe, takže ruka zajela až ke krajkovým kalhotkán. “A jsem stará…” Vykřikla úlekem nahlas, protože akorát jeho prsty začaly přes látku kroužit přes klitoris. “Vypadáš líp jak všechny holky u nás ve třídě.” Lichotil já dál a ruka už se ztratila pod lem kalhotek, kde pokračoval v dobývání jejího lůna.

 

Petra stále více v zápalu vzrušení ztrácela hlavu a pořád více mu vycházela vstříc ať už roztažením nohou a nebo vášnivým líbáním. A protože už byl mladík s její přípravou více než spokojen, tak poodstoupil, aby jí mohl ukázat svou chloubu. Stáhl rychle kalhoty a do místnosti vystřelilo jeho péro. Nebylo ani o tolik větší než mé, ale i přesto na něj moje koukala s údivem. Jako by viděla péro poprvé v životě. “Líbí viď. Tak zaklekni a předveď se!” Přikázal a rukou na rameni ji tlačil do pokleku. Beze slov klečela a pořád zírala na stopořený úd. “Tak otevři už tu papulu šup!” Palcem ji  tak zvláštně přejížděl přes bradu na znamení, že čeká až se její rty rozestoupí. A to se také stalo a on konečně zajel pérem do její pusinky. Ruce ji dal na hlavu a určoval si nejen tempo, ale i hloubku zásunu. “Jo kuř… takhle mladý holky péro do huby vzít neumí…” Moje Petra umí skutečně dobře péro vzít do pusy, takže jsem chápal o čem mluví.

 

Mlaskavý zvuk se krásně linul sklepením jen hudba ze sálu tomu dokreslovala pozadí. “To už stačí umíš.” Pochválil a pomohl Petře vstát. “Teď ještě protáhneme tu vlhkou dírku.” Konstatoval po té co jí prsty zajel několikrát do kundičky, která už skutečně byla připravená. “Podrž to!” Dal ji do ruky vykasanou sukni a už jí stahoval kalhotky. Petra nejprve zvedla jednu a pak i druhou nožku, aby mohli kalhotky zmizet v jeho saku. “Já už dál nemůžu…” Povídala provinile. “Já taky ne. Už chci být v tobě!” Vstal a začal si ho honit. “Já myslím, že nemůžeme to. Ti to udělám rukou” Upřesnila, že to myslí jinak než on a nabízela pomocnou ruku. “Nebudeme si přeci teď kazit zábavu v nejlepším. On se to nedozví a mi si užijeme.” Rukou ji začal opět dráždit poštěvák. “Když… nemůžu… ale… musíš použít kondom.” Vyjelo z ní najednou a on se usmál nad vítězstvím a tím, že si i mou manželku pěkně ošuká. “Lepší to bude bez jsem zdravý.” Petra, ale kroutila nesouhlasně hlavou. “Neberu prášky…” Čekal jsem další ukecávání, ale mladík zodpovědně sáhl do kapsy a vytáhl kondom, který si hned rozbalil a naroloval. “Otoč se a vyšpul prdel!”

 

Petra ještě chvíli váhala, ale její touha a vzrušení ji ovládly, takže opět poslechla. Opřela se o stůl a vyšpulila se na něj. Mladík plivnul na žalud, aby bylo zajištěné ještě lepší promazání, ale jak znám Petru, tak teče jak přehrada, takže to nebylo nutné. Ještě jsem mohl vše zastavit a přerušit jeho zasunutí. Ale i já byl vzrušený. Všechna krev se mi valila do péra a nebát se přistižení s pérem v ruce, tak jsem snad začal i honit. Mladík našel ústí do kundičky a začal pěkně zasouvat. Když do ní celý zaplul, tak začal přirážet jak zběsilí. Věděl určitě, že mu může šukačku překazit něčí příchod a nebo telefonát manžela, ale ten nehrozil, když jsem je skrytý sledoval. “Hned jak jsem tě viděl mi bylo jasný, že tě tu kundu omrdám! Takový jako ty znám! Putičky, ale jak si dáte panáka, tak máte dole neukojitelný požár! Všechny jste stejné kurvičky!” Nadávl jí a všem ženám, ale přitom si užíval její úzkou kundičku. “Škoda, že ti ji nemůžu vycákat. To miluju! Co říkáš nechceš ji vykropit?” V péru mi zatrnulo jak jsem čekal co odpoví. Já ji totiž naostro šukal naposled když byla těhotná. Od porodu vždy nosím kondom. “To radši ne…” Vyjekla odpověď a já se uklidnil.

 

I když ta představa, že by si ji neznámí vzal naostro mě ještě více vyburcovala. Petra mezitím začala rudnout a mě bylo jasné, že to na ní jde. A taky, že jo během chvíle vykřikla a mladík musel na chvíli přestat přirážet jak ho sevřel svou kundičkou. “Pojď lehni si na stůl.” Nabídl jí, když mladík viděl jak se po orgasmu ona sotva na nohou drží. Pomohl Petře na stůl a hned se ji nacpal mezi nohy. “Tvůj tě asi pěkně zanedbává.” Konstatoval, když viděl v jakém je tranzu a už do ní zase bušil. Nohy ji držel pěkně do praku a zajížděl do ní pěkně hluboko. Petra hlasitě sténala, ale nahoře hrála hudba, takže nehrozilo, že by je někdo slyšel. “Roztáhni pořádně ty nohy kurva!” Vykřikl na ní. “A drž si je sama ať tě můžu líp ojet děvko!” Petruška poslechla jak věrný pes. “To je ono cítím jak ti buším na dno díry!” Teď začal pro změnu rudnout on. Jeho snažení mělo být konečně odměněno výstřikem. “Už budu! Drž ty nohy od se kurva ti říkám!” Za velkého křiku z ní vyjel a rukou stáhl šprcku, která odletěla někam na zem. On jí chce hajzl vystříkat. Trklo mě jako první, ale už bych nestihl nic udělat. Ale mladík jen zuřivě honil až z jeho žalud vystříklo první obrovské množství semene. To dopadalo přímo na její kundičku. Klučina dál honil a všechno nastřádané semeno vystříkal na rudou kundičku mé ženy. Ta se zavřenýma očima vydýchávála právě prožitý sex.

 

Už jsem se chtěl zdekovat, když mě zaujalo jak mladík stále držel tvrdé péro a zvláštně se díval. A pak to přišlo. Nasměroval žalud k její postříkané kundičce. Zašmátral na poštěváku a pak do ní přirazil. Takže do ní samozřejmě žaludem dostal i semeno, které kroužením nabral. Pak vyjel ven a vše zopakoval jen obkroužil jiné místo, kde zůstalo jeho vystříkané semeno. A opět ho do ní žaludem hluboko zatlačil. Petra  jen ležela a stále mu držela své nohy do široka. Asi nepostřehla co právě mladík provádí jinak by mu tak klidně nedržela. Vždy jen zasténala, když do ní celý zajel. Toto zasouvání semene se opakovalo ještě asi pětkrát než byl mladík spokojen. Však se také pěkně škodolibě smál. “Počkej co to děláš?” Vykřikla, když si konečně uvědomila co se děje. “Co by uklízím, aby tvůj nic nepoznal.” Smál se. “Vždyť jsem říkala, že musíš použít kondom.” Oponovala. “No vždyť. Já ho použil. Ale když jsem na konci postříkal tu tvojí buchtu, tak jsem po sobě musel zamést stopy. A nejlíp se zametá do díry.” Opět se začal smát. “Blbečku a co když budu s toho tvého zametání těhotná?” Mladík si během jejího nadávání natáhl kalhoty. “Tak říkala jsi, že jsi vdaná. A počkej ještě koukám tady…” Prstem nabral ještě malý zbyteček semene a zatlačil ho mezi pysky. “Teď je to komplet. Ani kapka nazmar. A neboj bude to dobrý. Oba jsme si užili od toho přeci mrdání na světě je ne?  A vdaný ženský mají ještě úkol plodit děti, takže máš dnes splněno. No musím běžet domů zítra jedeme s našima domů.” Dal jí pusu, ale já už se déle nemohl zdržovat, aby mě neviděl mladík při odchodu.

 

Rychle jsem vyběhl ven. Venku jsem se rozdýchal a až pak se odhodlal jít zpět do sálu. Petra byla opět u baru, ale už s kolegyní z práce. “Tak jsem tu.” Oznámil jsem jí. Ihned se mi dostalo obrovské pusy. Její rty co měli před chvílí cizí péro v puse se ke mě vášnivě přisáli. Jako bych ho z ní ještě cítil. “Už jsem se bála, že jsi se ztratil.” Smála se na mě. Bylo až zvláštní jak byla klidná a vyrovnaná. Na bále jsme se zdrželi ještě asi dvě hodiny než jsme jeli domů. No a doma? Hned na chodbě jsem z Petry  strhal šaty. Pořád jsem měl před očima vše co se ve sklepě událo. Hlavu jsem ji zabořil mezi stehna a začal jí lízat. Petra se ani nebránila a hlavu mi držela v jejím klíně. Jakmile se udělala, tak jsem ji chtěl šukat. “Kondom…” Zasténala a mě nezbylo než rychle vytáhnout z peněženky gumu. Nevydržel jsem jí šukat dlouho, protože jak se mi před očima zobrazilo mladíkovo zasouvání semene do mé ženy, tak jsem se prostě udělal.

 

Druhý den jsem zkusil z Petry něco nenápadně dostat. Respektive zjistit co se dělo než jsem přijel z práce. Jenže k mému překvapení mi sdělila, že to přehnala na začátku s pitím a má okno jak výkladní skříň. Prý si pamatuje jen první hodinu a pak až doma sprchu. Dokonce si nepamatuje, že jsem si ji vzal na chodbě. Je samozřejmě otázkou zda je to okno skutečné, ale podle toho jak mluvila jsem ji věřil. No a teď je to již přes týden od onoho zážitku a já nevím zda ji mám oznámit co jsem viděl a co vše ten večer zažila. A už vůbec nevím co udělat pokud zjistíme, že je Petra v tom…

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Povídka ze života od renomovaného autora jako vždy nezklamala. Díky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *