NA DNO – 1.díl

Pokračování Leních příběhů, po dvou letech…

 

Jako většina paroháčů jsem byl šokován, když jsem se dozvěděl o nevěře své ženy.

Dozvěděl. není to správné slovo, nevím jak nazvat situaci, když přijdete domů z práce, vejdete do ložnice a tam…

Ne, že bych svou ženu nikdy s jiným neviděl, naopak prožili jsme skoro dvouletý cuckold vztah, kdy nejen, že měla stálého milence Jirku, ale občas si i užila jinde. Ale vždy tak abych to věděl a nebo ještě lépe viděl. Bohužel jak rychle to začalo, tak náhle to i skončilo. Jiří měl stále více práce, méně času a nakonec se i odstěhoval směr Berlín. Párkrát jsme se pokusili někoho najít, ale vyšlo to naprázdno. Život se vrátil do starých kolejí a Lucka se milovala jen se mnou. Párkrát při tom padlo slovo trojka, Lůca vždy zamrouskala, ale tím to i končilo. Až dosud. Pokud si někdo myslí, že muž který kulantně řečeno sdílí svou ženu s jiným není žárlivý je na velkém omylu. Alespoň u mne. Ano rajcovalo mne, že si přede mnou, nebo za mého vědomí užívala s jiným, ale pomyšlení, že by to prováděla na tajno za mými zády mne dovádělo k šílenství. No ale zpět.

Vešel jsem toho dne do ložnice a to co jsem uviděl mi vyrazilo dech. Má Lucka ležela na posteli podepřená na loktech a v ústech lačně svírala rozměrný a především tlustý mužský penis. Uslyšela mne, pustila jej ze zajetích svých rtů, ale ne snad proto, že by se styděla, nebo snad cítila provinilá, ale pro to, aby mi řekla:

„Ahoj, miláčku, chvilku vydrž.“ V tu chvíli se stalo několik věcí naráz. Jednak, penis který byl dosud v jejích ústech a který si přidržovala rukou sebou cuknul a vytryskla z něj první dávka mrdky, která ohodila její tvář z boku. Rychle se otočila, přitom otevírajíc pusu a vyplazujíc jazyk, přesto se jí druhá salva rozprskla o čelo než jej lačně vsála do zajetí svých rtů. Uvědomil jsem si jak je má přitom rozevřené, aby tam ten macek vešel a polil mne stud, poněvadž když orálně uspokojovala mne, nemusela se rozhodně takhle namáhat. Druhá věc byla pro mne nepoměrně horší to, že se má ženuška nechá viditelně spokojená, krmit cizím mužem, tak jak mě to nikdy nedělala. A jak se říká do třetice všeho zlého. Muž, z něhož jsem dosud viděl, nebo spíše pozoroval to co z muže dělá muže, ke mně otočil hlavu. Polila mne vlna studu, žárlivosti a ponížení. Tím mužem byl šéf firmy kam jsem před půl rokem nastoupil. První co mne napadlo, bylo kde k němu přišla, proč je vlasně tady a stál jsem před nimi jako blbeček. Oni zatím v klidu, jako bych tam snad ani nebyl ukončili to čemu se věnovali až Lůca konečně vyskočila s postele a vrhla se mi kolem krku. Než jsem se nadál vlepila mi pusu jakoby mne vítala po dlouhém odloučení a celého mne pomazala semenem co měla na tváři a v ústech. Snažil jsem se utřít a odtáhnout se, ale její rozpustilost a nadšení byly nakažlivé.

„Kde jsi byl tak dlouho miláčku. Nemohli jsme se tě dočkat,“ popadla lehký župánek a přehodila si jej přes ramena.

„Napsalas mi nákup.“ Odpověděl jsem jak trouba a po očku sledoval jak se její milenec a můj šéf v jedné osobě obléká. Znovu mi vlepila mokrou pusu. Tou i její bezprostředností se ve mně vše zlomilo a převládlo vzrušení. Je to pro někoho kdo není stejný jako já asi divné. Ne, žárlit jsem nepřestal. Vždy jsem žárlil na její milence, na jejich péra, výdrž, fantazii, ale to žárlivost mne především vzrušovala, stejně jako ponížení z toho plynoucí. Nyní to bylo jiné.

„Půjdu se opláchnout a schovám to do ledničky,“ otočila se a spokojeně vrtíce zadničkou odcházela, abych si ještě stihnul všimnout začervenalých stop po jeho dlaních.

Stejně bezprostředně jako se chovala Lucka se zachoval i můj šéf. Vyšel z ložnice upravující si kalhoty a poté mi podal ruku.

„Ahoj Karle. Máš skvělou manželku.“ Nebyla v tom ani stopa po výsměchu, jen suché konstatování.

„D… dobrý den,“ zcela nemožně jsem se zakoktal. Rozesmál se.

„Ale no tak. Snad si budeme tykat. Když už ti jí šukám.“ Tady už snaha o výsměch byla, ale ihned přešel jinam.

„Ve firmě samozřejmě ne, ale v soukromí to vyžadovat nebudu. Zítra vás čekám v poledne v Savoji, Lucka už to ví..“ S těmi slovy odešel a nechal mne v pokoji samotného. Alespoň na chvíli. Posadil jsem se.

Do pokoje vešla Lucie. Krátký župánek nechala rozevlátý, takže ukazovala své rozkošné kozičky, ale oblékla si kalhotky. V rukou nesla kouřící šálky kávy položila je na stůl a nesedla si do dvoukřesla kam si obvykle sedala ale mě na klín. Rozpačitš, stále nevědouc jak celou dituaci řešit, jsem jí vzal kolem pasu. Lucka se tvářila jakoby šlo o tu nejsamozřejmější věc. Jakoby se nic nestalo.

„Jak,  jak vy dva…?“

„Vždyť jsi nás seznámil ty,“ usmála se Lucka a mě to došlo až nyní, že jsem je seznámil před dvěma měsíci na firemním večírku. Já se věnoval novým kolegům a ona kecala se svou známou co tam také byla a já měl dojem, že jsem jí viděl celou dobu.

„A to tam…?“

„Ne, e. Potkali jsme se po týdnu náhodou ve městě. Víš, že chci změnit místo. No a Roman… Navrhl mi, že bych dělala jeho asistentku a tak.“ Rozhodila rukama. To její a tak, jsem viděl a nakonec si dovedl i představit. Lucka však pokračovala.

„Řekla jsem mu, že by to bylo fajn a že se určitě nebudeš zlobit, že to máš rád.“ Usmála se, objala mne a políbila, nyní již umytou pusou.

„Pozval mne na oběd, no a potom mne vezl domů.

„Takže, tady?“ Ukázal jsem na ložnici.

„Ne, to až dnes. Chtěli jsme to ať si konečně všimneš. Tehdy mi to udělal hned na chodbě, dvakrát jsme byli u něj a potom venku.“ Říkala mi to jakoby mi vyprávěla o nákupu. Bez stopy studu nebo výčítek. Pustil jsem ruku kterou jsem jí přidržoval.

„Ty jsi mi normálně nasazovala parohy!“ Vstekle jsem jí sundal ze svého klína.

„Ale, čumáček se nám zlobí,“ cvrnkla mne do nosu. „To sis měl, ale rozmyslet dřív než jsi mi to řekl a měl jsi to stopnout už s Jirkou.“ Bylo na ní vydět, že začíná být naštvaná.

„Každej má nějaký sny a fantazie, zdá se mu o nich, ale jen do doby než si je zkusí. Moc dobře víš, že to mám ráda tvrdě a to ty bohužel nedáváš. Prstit se pořád nechci a byl jsi to ty kdo škemral. Potřebuju to. Tvrdě, velkým a tvrdým čurákem. Chtěla jsem at to víš, líbí se mi to, ale potřebuji to reálně, né se honit jak ty nad počítačem. Nemažeš si historii miláčku!“ S těmi slovy se nadurděná otočila a odešla trucovat do ložnice. Kávu nechala nedopitou a nakonec i vychladlou.

Měla pravdu i když mne tím zasáhla. Ano nedokázal jsem na ní být v sexu takový jak chtěla. Příliš jsem jí zbožňoval a když jsem jí plácl po zadečku při šoustání zezadu, byla to spíše křeč. Nejsem nejhůř vybavený mých 18 cm je nad průměr, ale chápal jsem jí. Kdo jednou jede meďourem do trabantu už nevleze. A navíc mne to vzrušovalo. Nakonec i to že s ním šukala natajno, u nás a kdo ví kde ještě.

Poklidil jsem stůl, udělal novou kávu a provinile přišel za ní.

Ležela na rozválené postely a když jsem přišel odložila časopis který si četla. Pohlédla na mě.

„Promiň,“ začal jsem, položil tác na stolek a sedl si do jejich noh.

„Nemyslel jsem to tak. Prostě jsem žárlil. Mrzelo mne, že to děláš za mými zády. Ale nechci abys byla nešťastná.“ Pousmála se.

„Jsi ťunťa. Myslíš, že kdybych nechtěla, že se to dozvíš? Chtěla jsem ať nás nachytáš. Vzrušuje mne když jsi u toho. Líbí se mi to. Chtěla jsem jen vědět jestli je ten pravý. Nechtěla jsem se znovu spálit.“

„Ty jsi už… ty jsi už zkoušela…“ nedořekl jsem a znovu mne zaplavil pocit žárlivosti, ale tentokrát přemožen vzrušením.

Pokrčila tameny a župánek se jí svezl dolů a odhalil její plná pevná prsa.

„Párkrát,“ přiznala. „Ale až Roman…“ Tak se jmenoval můj šéf. Dívala se mi zpříma do očí, bez kapky studu, výčitek.

„Potřebuju to Kájošu. Nikdy jsi s tím neměl začít. Teď to máš. Máš ze mě kurvu. Říkala jsem ti to hned na začátku. Miluji tě. Strašně moc. Ale, ale… miluju i to druhé. Být mrdána jak čubka. Nevzdám se toho. Je to jen na tobě. Buď se mnou, nebo…“ Nedořekla. Cítil jsem šílené vzrušení, tak silné jako nikdy. Poznala to na mě a uličnicky jako vždy když mne zlobila se usmála.

„Asi s tebou, viď?“ Posunula se a hrábla mi do rozkroku. Zasmála se.

„J…jo miláčku,“ nahnul jsem se a stáhl jí kalhotky a druhou rukou si rozepínal kalhoty. Lucka stále se usmívající, pokrčila a roztáhla nohy vystavujíc na obdiv svou buclatou jen mírně rozevřenou kundičku, před hodinou ještě omrdanou tlustým ptákem mého šéfa. Pozorovala mne jak se svlékám a počkala než jsem zaklekl mezi její nohy. Tady mne dlaní zastavila a zavrtěla hlavou.

„Nezasloužíš si jí,“ znovu se šibalsky usmála. „Vyhoň si ho!“ poručila. Zarazil jsem se a ona ještě více roztáhla nohy a prsty si rozevřela stydké pysky. To už na mě bylo moc. Nemohl a nechtěl jsem jí odporovat. Vzal jsem ho do dlaně, stačilo jen pár pohybů a už jsem jí začal kropit prsa.

„Tady to sám vidíš,“ komentovala mou rychlost a roztírala si mrdku po ňadrech. „Alespoň mne vyliž.“

Po výstřiku vždy vzrušení opadne a věci které se vám zdály zábavné již takové nejsou. Ne však v tuto chvíli a ne u mne. Lůca mne dostala na další level, posunula hranici našeho zoužití a dominance jí opravdu slušela. Lehl jsem si a začal jí lízat. Důkladně a hladově. Vzala mne za vlasy, bořila mne hloub a hloub do své kundy.

„Dělej… Lízej… Pořádně. Lízej tu nevěrnou píču. Dělej paroháčku.“ Vyrážela to mezi vzdechy a já cítil, že se blíží k dalšímu orgasmu. Tentokrát se mnou. Přitáhla si mne víš a přitiskla se ke mně aby mne začala líbat a třít se o mě prdy od mého semene. Rukou mi zajela do rozkroku, zjistila, že jsem opět vzrušený a… Tentokrát jsem si jí zasloužil a káva již podruhé vychladla.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Moc pěkné. Děkuji. To je záviděníhodná žena. Těším se na pokračování i na dno 🙂

  2. Výborně napsané, to má úroveň!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *