Na návštěvě

Na návštěvě.

Příběh je reálný a stal se cca před pěti lety. Ještě nyní když si na to vzpomenu mě to nenechá klidným. V tu dobu jsem žil s mou Veronikou, krásnou holkou, jak se říká krev a mléko, měla ideální postavu doplňovali dlouhé černé vlasy a krásné dvojky. Sex jsme měli obden. Nejvíce se jí líbilo, když mě mohla v soukromí provokovat svou nahotou.

Jednoho dne mi pověděla, že jsme pozvaný na návštěvu k její kamarádce Irenou a že bychom tam mohli klidně i přespat a já bych si mohl dát i nějaký drink. Souhlasil jsem.

V sobotu ráno, jsme tedy vyrazili na uvedenou adresu. Bylo krásné léto a Verunka si vzala jen své oblíbené kratásky, dlouhé tričko. Namítl jsem, že má vidět prsa, a tak i když s mírným zasyčením si vzala podprsenku.

Když jsme dojeli na místo byl jsem v šoku, polorozpadlá bytovka, plná cikánu. Netušil jsem totiž, že její kamarádka je cikánka z práce Irena. Když nás uvítala, tak jsem byl upozorněn, že se nemusím ničeho bát a že se mému autu nic nestane.

U ní doma to bylo o poznání lepší, byt 2 plus 1, v obýváku byl veliký rozložený gauč a na gauči ležel rozvalený její přítel Matúš. Matúš byl klasický cikán s velkým pupkem kterému bylo evidentně horko protože měl jen kraťasy a zpocené tílko. Sedli jsem ke stolu, který lemoval již zmíněný gauč.

Po nějaké době, když už se venku setmělo a byla otevřená druhá láhev vína, přišla konverzace na sex. Konverzace se ujal Matúš. Jeho otázka mě zaskočila. Ptal se Verunky, jestli ráda mrdá a jak často a jestli má nějakého milence. Verunka mě ráda provokovala, a tak se na mě podívala a s rebelským výrazem odpověděla ,,ano já mrdám ráda a milence nemám“. Pak se na mě usmála. Její kamarádka Irena, se podívala na mě a řekla ,,že tady je to normální, tady mrdá každý z každým´´.  Pak Matúš řek Verunce, že bych jí chtěl vidět nahou, že musí bejt kus ženský. Po vypitých skleničkách mi to připadalo jako zábava. Verunka se svěřila, že mě ráda provokuje nahotou. A na to Irena s Matúšem se usmáli a Irena Verunce řekla ,,však tady můžeš, já tu taky chodím nahá a to tu má Matúš i někdy kamarády‘‘ . Po chvilce se Verunka zvedla a odešla na toaletu a my jsme pokračovali v debatě o sexu.

Náhle přišla Verunka a byla úplně nahá. To mi vyrazilo dech. Irena řekla  ,,ty se toho holka teda nebojíš‘‘ , Verunka jen odpověděla ,, je horko, co Matúši líbí se ti moje prsa´´  já jsem nemohl vydat ani hlásku. V lezla si na gauč nejprve na čtyři zadečkem k nám a poté si lehla na záda a řekla ,, kde jsem skončili‘‘. Irena navrhla abychom jsme se tedy vysvlíkli všichni a začala se svlíkat. Tak jsem taky svlíknul, no vlastně jsem musel, protože mi začal tlačit v kalhotách. Matúš přiskočil k Verunka a radostně jí políbil na bříško. Verunka se nebránila a řekla ,, tady si chce někdo zašukat‘‘  V tom jsem ucítil Irenu jak mi drží ptáka a jemně honí.

Nereagoval jsem, koukal jsem na mojí Verunku, jak se nechá klidně osahávat od Matúše. Verunka si na něj sedla a nahlas se smíchem řekla ,, tak tady mě máš, pěkně mě ošukej‘‘ .  Matuš jí líbal bradavky a na krk. Pak se k němu Verunka sehnula a podívala se mu do očí a začala ho líbat, viditelně jsem viděl, jak mu strká jazyk do pusy a on jí to oplácí, přitom jí hladil po zádech a zadečku. Irena která mi honila ptáka, se na mě podívala a řekla   ,,nyní budeš mít porno zadarmo‘‘.

Matúš položil Verunku na záda, a líbal jí postupně od krku až k její vyholené lasturce. Verunka více roztáhla nohy a hladila si prsa. Po chvilce si na ní Matúš lehl, ona roztáhla nohy a on si nasměřoval svého ptáka do její lasturky. Zasunul do ní a začal přirážet. Přitom jí líbal a něco šeptal do ucha. Verunka jen,, ach ach ach ano ach ano jooo, šukej Verunku šukej“  To už jsem nevydržel vystříkl jsem se Ireně přímo na ruku. Matúšovi už to dlouho taky nevydrželo vytáhl z Verunky ptáka a začal stříkat na její bříško a prsa.  Všichni jsem vstaly a Verunka řekla že by si dala sprchu. Matúš že jasný, ale sprchy jsou na chodbě společné. Musel jsem si už dát panáka. Klidně jdi nahá Matúš tě ochrání nyní už tam nikdo nebude řekla Irena. Když otevřeli dveře z bytu tak na chodbě byla slyšet televize a hlas několika lidí. Matúš šel první pak moje nahá Verunka, slyšel jsem z chody hlasy,, hmm Matúši sis vyměnil ženu, Krásnou jím máš, pěkně oholenu, pučnám jí a pak něco v romštině ale to si nepamatuji‘‘  Verunka jen řekla ,,tak si ho vyhoňte“ a zasmála se.  Dal jsem si dalšího panáka a začínal jsem usínat. Přesto jsem na Verunku počkal. Přišla už v ručníku zabalená a lehla si ke mně na gauč. Matúš a Irena řekli že budou spát vedle u známých a ať se vyspíme.  Verunka mi něco povídala ale já už jsem moc nevnímal.

Ráno, když jsem se probudil kolem šesté, jsem zjistil, že Verunka vedle mě není. Oblíkl jsem a šel jí hledat, celý dům ještě spal jen na konci chodby jsem slyšel téct vodu. Nakoukl jsem do koupelny a vyděl jsem Verunku opřenou o pračku a Matúš jí píchá zezadu zase to její ,,acch joo šukej joo“ to už jsem chtěl zasáhnout a vešel jsem do  koupelny a vyděl jak ty dva si to rozdávají a další dva si opodál honí ptáky. To stačilo ne! – jsem řekl, k tomu jeden z vejrostků s ptákem v ruce řekl ,,vypadni more´´ podíval jsem se na Verunku která se naštvaně oblékala.  Pak jsme hned odjeli domů.  Půl roku na to jsme se rozešli. Akorát jsem dostal SMS  ,, s Matúšem děláme víc prasečinek než jsem dělala z tebou“.    Konec

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Stop: Jakmile jsem si přečetl, že cikánka Irena je kamarádka z práce bylo jasné, že toto nemůže být realita. Zbytek to už jen potvrdil.

  2. Vzhledem k tomu, že jsem chodil s dívkou, která měla kamarádku cikánku, tak jsem se trochu vrátil v čase. Sice nebydleli na ubytovně a sprchu měli v bytě, ale střídalo se v té sprše asi 10 lidí, takže to byla taková malá ubytovna v bytě 2+1 🙂 Dveře na chodbu byly v podstatě stále otevřené, kromě obýváku tam byla jedna místnost a tak i když jsem to nezažil, dokážu si představit, jak to u nich vypadalo, když si někdo chtěl zašukat. Dovedu si ten děj docela dobře představit, i když si taky myslím, že to realita nebude, ale je mi to vlastně úplně jedno, protože to není žádný příběh, ze kterého by mělo plynout nějaké poučení, takže je to vlastně erotická povídka a hodnotím spíš zpracování a děj, který se mi docela líbil. Jenom se tady nechci zamýšlet nad osobou té dívky, co to asi bylo za člověka, když opustí svého chlapce kvůli nějaké bandě cikánů, která šuká ve společných sprchách 🙂

  3. Mildas: ta bys chtěl, aby ti ji naprcli a pak bys doma vychovával snědou kukačku???

  4. Fanyn: Nechci mluvit za Mildase, možná to má jinak, ale psal, že se mu to honí hlavou, ne že si to přeje.
    Mě taky rajcuje představa, jak manželka musí nebo chce podržet bandě cigánu nebo třeba týpkům v hospodě, ale ve skutečnosti bych to nechtěl a už vůbec ne, aby mi domů přišla s malým cikánčetem.

  5. fest: Ok, tedy jen představy asi jako některé ženy sní o znásilnění, ale v reálu by to rozhodně nechtěly… Chápu.

  6. Moje už neotehotni je jí 45 a bere antikoncepci a cizi děcko ani byli ani růžový ani černý neberu ať su uchyl a kanda ale život má nějaký řád a koleje a občas vjet na ty vedlejší přece nemůže být na škodu

  7. Haha, už vidím jak říká „nyní“ :)))))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *