Rodinný trojúhelník

Vím, že tohle není poradna pro nevěrné ženy, ale že o tom můžu napsat je pro mě velká úleva.
Možná se najde mezi Vámi někdo s podobnou zkušeností.
Když tak vzpomínám na své dospívání, hodně mě ovlivnilo, že rodiče neměli oddělenou ložnici od mého pokoje dveřmi. Byla tam pouze příčka, která byla jenom z lehké desky. Dveře chyběly a když jsem chtěla do pokojíku, musela jsem přes ložnici. Často mě vzbudili rodiče, když se milovali. Jako dospívající dívka, jsem to vnímala dost silně. Fantazie a moje ručka si pak tajně zkoušeli, jaké to musí být v cítit v sobě chlapa. Když jsem v 16. letech odešla na internát, zbalil mě tam o 2 roky starší kluk. Vždycky jsem měla hezkou postavu, ale ne zas tak vyzývavou a nápadnou. Menší prsa, ale krásně pevné. Tělo velmi pružné, jezdila jsem moc ráda na kole a chodila na gymnastiku. Nohy jsem měla hezky buclaté se světlou čistou pletí. Vlasy jsem měla špinavý blond, který mě dělal ještě mladší. Přítel bydlel nedaleko školy, tak jsem u něj brzy začala bydlet. Rychle mě připravil o věneček a začal si mě vychovávat. Teď ovšem nemyslím domácí práce, ale spíše techniky lásky. Byly jsme do sebe zamilovaní a první rok jsme žili jako v transu. Sex nám byl vším. Já si nechala napsat pilulky, aby naší slasti nic nestálo v cestě. Přítel byl o hlavu a půl větší a já byla dost drobounká. Každý kdo nás viděl si dělal legraci, prý mu můžu kouřit ve stoje. Tohle jsem brala jako jejich závist. Že byl byl větší bylo pro mě dobře. Znamenalo, že i jeho péro bylo krásně velké, a nikdy jsem netrpěla pocitem nenaplněnosti.

Když mi ho nasadil až po pytel, byl prakticky na konci mé dírky. Při porovnání s mou rukou měl ho tlustšího a to bylo taky moc fajn. Někdy jsme se bavili tím, že když ho do mě zasouval, bylo vidět, jak se mi dělá boule na bříšku, jako v prehnaných komiksech. Kouření mi ovšem z počátku nedělalo dobře. Přítel byl asi zblblý sledováním porna. Herečky tam kouří až do konce, nebo se nechají komplet postříkat. To mě z počátku děsilo, protože když se udělal, bylo to na udávení. Naštěstí mi většinou nechával volbu. Volbu jsem měla, pokud na mě ovšem nebyl naštvaný. To pak nebral ohledy vůbec a já to pak běžela plivat na wc.

Asi rok, co jsem u něj bydlela, mi jeho rodiče nechávali absolutní volnost. Postupem času, jsem vycítila náznaky, abych začala u nich doma taky něco dělat. Začínala sem si stejně připadat jako kurvička. Šukal by mě nejraději 2x denně.

Jindy jsem cítila vyčítavé pohledy jeho mamky, když jsem se producírovala jen ve spodním prádle vyšukaná z pokoje do koupelny.
To že mi naznačovali, že mám taky něco pomoct mi nevadilo. Díky tomu, že jsem bydlela u nich, jsem ušetřila peníze za internát a ještě měla jídlo zdarma. Když jsem jednou přišla dřív ze školy, vzala jsem uklízecí prostředky a začla s obývákem. Jako mladá zvídavá holka jsem mimoděk pootvírala pár šuplíků. Pod televizí jsem objevila videokazety rodičů. V té době už bylo video celkem retro. Na konci jednoho šuplíku však bylo několik kazet v originál obalech. Hned jsem se na ně zaměřila. Byly to porna, která si nakoupil táta mého přítele. Docela mě to zaujalo, chtěla jsem zjistit, jaký má jeho otec apetit. Prohlédla jsem si vždycky obal kazety a zase to vrátila na místo.

Byly tam nafocený vždycky dost mladý holky s jedním i více obdařenými chlapy ve věku 40 – 60 let. Ti chlapy tam ty mladé slečny krutě špendlili svýmy ohony. Často je při tom další chlap přidržoval. Velice mě to vzrušilo a vlastně ani nepřekvapilo. Většina starších mužů zbožňuje mladé holky. Vlastně čím mladší, tím lepší. Když jsem se probírala těma kazetama, nepostřehla jsem, že už je doma jejich majitel. I když jsem se snažila všechno rychle nacpat zpátky, již jsem cítila za zády nevraživý pohled. Nakonec z toho nic nebylo. Pouze to, že navedl hovor na téma na sex. Jestli se mi líbí a tak. Od té doby, kdykoli jsme byli sami, stále tohle téma otevíral, nebo k němu zabíhal. Musel si myslet, že jsem nějak abnormálně zvrhlá, když jsem si našla u něj to péčko.
I když mi byl starý otec celkem sympatický, stejně jsem si nedokázala opravdu představit s ním něco mít.
Jako chlap byl velice sportovně rostlý, ani moc nemusel o sebe dbát a geny samy zařídily, že byl postavou stále jako mladý. Chodil vždy navoněný s nedbalým strništěm. Doma se nestyděl procházet jenom v trenclích a triku. Myslím, že tím ukazoval, že on je tady doma a může si dělat cokoli. Jeho manželka na mě asi žárlila, protože v jejím věku už začínala vypadat jako brambora. Taky jsem narozdíl od ní měla obrovský vliv na jejího syna.

Jednou jsem se vrátila dřív ze školy a jediný koho jsem překvapila, byl starý u videa. Musel u toho onanovat, protože se pak zkryl pod deku. Šla jsem si udělat pořádek do kuchyně, abych mohla začít vařit. Starý se zvednul z obýváku a šel za mnou do kuchyně. Byl jen v těsných trenkách a celý napůl ztopořený. Když se ke mě přitočil, plácl mě po zadku a začal mě chválit, jaká jsem šikulka. To jsem už znala od jeho syna. Když něco chlapi od žen potřebují, většinou je chválí. To plácnutí mě slušně rozdělalo. Starý tam stál a na trenclích se mu udělal tmavý flíček. Ten jeho právě ronil milostnou štávu.

Ačkoli jsem se na jeho rozkrok mrkla jen tak zběžně, starý to postřehl. Začal zase kecat o sexu. Jestli se mi líbí prý starší chlapi a kdy jsem se naposled koukala na něco peprnějšího. Začala jsem opatrně odpovídat a když jsem byla u starších chlapů, přistoupil ke mě a začal mě hladit po zádech a končil až na zadku. Vyblekotala jsem, že se mi starší chlapy líbí, že to musí být znát ta životní zkušenost. Potom se zeptal, jestli bych to nechtěla zkusit s ním. Velice jsem se zarazila. On mě stále hladil a jeho ruka mě horozně příjemně hladila a jakoby něžně přemlouvala. Byla jsem naprosto nerozhodná, ovšem kdyby se tohle téma nenakouslo, starý by chodil mlsně kolem dokud bych ho neodpálkovala.

Uvědomila jsem si, že by tím by rodinná pohoda vzala za své. Takto jsem viděla určitou možnost se postavit žárlivé matce na dvou místech. Starýmu se už mezitím rýsoval obří masitej kolík v rozkroku. Místo hlazení zad mi už masíroval zadeček a přes látku i mojí zvlhlou pipinu. Řekla jsem mu, ať si nemyslí, že na mě bude moci kdykoli skočit. Vysvětlila jsem mu, jaký apetit má jeho synáček. Tohle moje dírka už prostě nedá. Všechno odkýval a slíbil, že mě bude tajně podporovat ve škole a tak. Potom jsem mu začala osahávat rozkrok. Byl to teda kus chlapa. Když mě začal líbat na krk a hníst mé kozičky, vyrušil nás příchod mého kluka. Starý se odebral přes terasu na zahradu.

Já celá rozrajcovaná jsem potřebovala už vyšukat. Jenže mě najednou vábil jenom ten starý ohon. Navrhla jsem proto příteli, ať se třeba zatím sveze na kole, že se potřebuju učit. Přítel na to skočil a za chvíli zmizel. Starý se zavřel v garáži a dělal, že něco opravuje. Zašla jsem za ním, jestli chce uvařit kafe. Kývnul, že jo.
Přišel za chvíli do kuchyně a omlouval se jestli něco nezkazil. Řekla jsem, že je to v pořádku a že mu od toho ráda pomůžu. Starý se zase přistavil a už mi zase hladil zadek. To už jsem mu zajela pod trenky a něžně třela jeho péro. Uplně se mu u toho podlamovali nohy. To bylo taky něco jiného než s přítelem, který už to tak necítil. Navrhla jsem mu jít do obýváku. Hodila jsem deku na koberec a svlékala se. Starý se taky odstrojil. Jeho tělo bylo moc hezké, mírně chlupaté a věk byl znát spíše jen v obličeji. Ovšem kdyz jsem shodila podprdu starému se rozsvítili oči a začal hned po mě šmátrat.

Přišlo mě to strašně nemravné, jak mě ten starej chlívák prohmatává. Pak se iniciativa přehoupla spíš k němu. Lehl si na záda na deku a poprosil, ať si na něj lehnu opačně. Kundičkou k jeho puse a mojí pusou ať se věnuji jeho kládě. Poslechla jsem a rozhodně jsem nelitovala. Jeho péro se tak dalo krásné kouřit, olizovat a sát, aniž bych se na něho musela provinile dívat. On se zas mazlil s mojí nadrženou dírkou. Nejvíce mě rajcovalo, když do mě pánví přirážel a k tomu držel mojí hlavinku rukou. Kdybych mohla mluvit, řekla bych mu ať se do mě udělá.

Byl však ze staré školy a musel mě taky pořádně vyprášit kožíšek. Skvěle mě zalehl, já ležela na zádech a on šukal tvrdě a nekompromisně jako buchar.
Když se chystal udělat, vytáhl jeho chloubu a vystříkal se mi do poševního vchodu. Jen tak si stříkal s žaludem napůl uvnitř jeskyňky. Bylo to tak ohleduplné, že můj kluk mě měl skoro čistou na večer. Praktikovala jsem s ním sex i při dětech. Dědeček byl alespoň stále při ruce a babička byla ráda, že nechodí tolik do chlastat do hospody. Na konec se to ukázalo být praktické pro všechny strany. Co si o tom myslíte?

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Vzrušující a pěkně perverzní, klidně by mohlo být pokračování, nějaké malé přistižení a tak? 🙂 Žárlivá stará bába by byla zábavná.

 2. Hezká povídka, ikdyž né každý téma „incestu“ musí. Jak velké péra mají oba?

 3. Lidi, jaký incest? Když šuká snacha s tchánem není to přece žádný incest…??? Incest je bratr-sestra, matka – syn, otec-dcera, děda – vnučka, synovec- teta, strýc-neteř a v podstatě bratranec – sestřenice zakázáno už není, jen se nedoporučuje. A tady o žádnou tuhle variantu nešlo?

  • historie nás učí...

   To bylo vyčerpávající vysvětlení. Šlechtické rody to měly denně na talíři. K jejich škodě bohužel.

 4. Přesně… musí to být pokrevní. Takže by musela spát s někým ze své rodiny. Ale pokud spí s někým z cizí rodiny, o žádný incest nejde, i kdyby je ojela až do třetího pokolení.

 5. Pěkný vzorec

  Pokud je to opravdu realita, tak myslím, že je to tak jak to má být. Moje bývalá také šukala s mým otcem, ale tam to bylo jiné v tom, že on byl mnohem vybavenější než já. Věděl jsem to a respektoval, i když přišla třeba od něj ošukaná za mnou. Dnes už spolu ale nejsme, ale je to pěkná vzpomínka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *