Narozeninové video 1.díl

Jelikož nejsem uklízecí typ, tak kromě svojí skříně nelezu nikam kde nemám svoje věci. Moje žena to o mě ví a proto se asi stalo to co stát nemělo. Moje maželka byla na návštěvě u rodičů a já protože jsem měl hodně práce jsem zůstal doma a pracoval. Najednou někdo zazvonil, byla to sousedka, manželčina kámoška, že prý odjíždí na dovolenou a potřebovala by si půjčit jeden klobouk, který nosívala moje žena, ale nemůže se manželce dovolat. Řekl jsem jí, že jí ho najdu a půjčím a že žena by jistě nebyla proti. Kloubouk jsem asi po 10 minutách hledání našel ale s ním i schovanou videokazetu. Klobouk jsem dal sousedce a vyprovodil. Byl jsem zvědavý co na videu bude a proč asi bylo schované. Nebyl na něm žádný nápis a tak jsem ho vložil do přehrávače a pustil. Bylo to video z našeho obýváku. Kamera byla natočená na pohovku, na kterou si najednou sedla moje maželka a začala vykládat, že toto je narozeninové video pro mě od ní k mým 30 tým narozeninám a že je hrozná škoda, že ho asi nikdy neuvidím, protože bych prý věděl jak vypadá pořádnej chlap. Moc jsme to nechápal, manželka se zvedla a odešla, protože někdo zazvonil. Za chvíli přišla na sedačku a přivedla návštěvu. Přivedla chlapa a černocha k tomu. Chvilku se bavili, dělali vtípky na mou adresu a vždy se tak divně podívali do kamery. Po chvíli černoch podal mé ženě kytku, kterou jí přinesl a políbil jí ruku. Řekl pár komplimentů, manželka se mezi tím usmívala (evidentně jí to lichotilo), pak se naklonil jako že se s ní chce líbat a ona to opětovala a vůbec se nebránila. Dlouho a vášnivě se francouzky líbali. Ona ho hladila po hlavě a nádherně vzdychala, když jí líbal na krku. Po chvilce jí vsunul ruku do výstřihu nátělníku (podprsenku neměla a bradavky jí stály a rýsovaly se přes nátělník, div ho neprotrhly). Manželka černocha pořád hladila po hlavě a nechala ho, aby jí sundal ramínka nátělníku a sjel hlavou na její prsa a líbal je. Pořád strašně vzrušeně vzdychala. Za další chvilku jí černoch řekl ať si stoupne, což udělala a mezi tím si nátělník sundala přes hlavu.
Černoch jí rozepnul sukni a sundal jí na zem a současně jí stáhl krajkovaný tanga a zahodil je pryč. Jak manželka před ním stála nahá, tak si pohladila svojí vyholenou pyčku a dal mu olíznout prsty. Pak si sedla zpátky na sedačku a roztáhla doširoka svoje nohy. Černoch si klekl mezi ně a začal jí hladit kundu, chvíli si u toho povídali, říkal jí jak ji má pěknou a hladkou a že ho to strašně vzrušuje atd. Na to se ho manželka zeptala na co tedy čeká a jestli je tady na kus řeči nebo proč? On se zarazil a řekl jí, že jí nechce ošukat. Ona zavrtěla nechápavě hlavou a zeptala se co teda. A on na to, že je moc krásná a chytrá na to aby ji jen ošukal, ale že by se s ní chtěl milovat. Ona ho zase pohladila po vlasech a začala líbat. Vyměnili si pár jazykovejch polibků a černoch se začal přes prsa a břicho, kde nevynechal pirsing, posunoval k její kundě. Dal si záležet, strčil jí tam jeden prst, pak druhej, začal s nima otáčet, vytahovat je, plival jí na kundu, zubama jí jemně natahoval pysky atd. Manželka u toho šílela, házela svojí bloňdatou hlavou ze strany na stranu a vybízela černocha aby pokračoval. Černoch pokračoval a občas svýma černýma pazourama pomačkal přírodní a pevný trojky mojí manželky a zatahal jí za bradavky. Ona mu vždy chytla jeho ruce a společně s jeho masírovala svoje kozy. Najednou zařvala dost, sedla si a černochovi řekla ať si stoupne. Vrhla se na jeho tričko, který mu skoro servala a zubama začala rozepínat jeho opasek. Pak mu rozepla kalhoty a stáhla ke kolenům. Přitom dostala přes obličej ránu černým obuškem. Byl to pěknej macek, rozhodně o dost větší než můj. Maželka se na něj hned vrhla a začala ho napřed jednou a pak oběma rukama honit a masírovat, občas mu na něj taky plivla a strčila si ho do huby. Jak byla vrušená, tak si skusila jak hluboho si ho strčí do pusy a málem se u toho poblila, ale evidentně byla v tranzu a líbilo se jí to.
Za nějakou dobu se zvedla a postrčila černocha aby si sedl na pohovku. Ten tak udělal a jak seděl, tak si začal sundával z nohou ty kalhoty a přitom si druhou rukou držel a honil to svý péro. Manželka mu z kalhot pomohla. Pak se k němu otočila zádama, rokročila se a rukou si mezi svýma nohama nahmatal to jeho velký péro a začala si ho pomalu zavádět do kundy. Musím říct, že jsem si myslel, že bude mít problém, ale za jejího hlasitýho vzdychání tam vklouzlo celkem dobře. Manželka se předlonila, opřela se rukama o jeho kolena a začala přisedávat. Nejprve pomalu, ale postupně zrychlovala. Černoch nemusel nic dělat a tak jí občas chytnul za kozy, který se houpaly do rytmu přírazů. Pak jí za ty kozy chytil pevně a přitáhl jí na sebe. Teď na něm seděla a byla o něj opřená celá, otočila k němu hlavu a začali se znovu a vášnivě líbat a on jí přitom mačkal prsa. Po chvilce se manželka zvedla a otočila se k černochovi čelem a znovu na něj nasedla na koníčka. Svoje ruce si dala na jeho ramena, kolem jeho krku, on jí držel za zadek a znovu se líbali a při tom šukali. Vypadali jako milenci s tím vášnivým líbáním při milování. Chvilku takhle manželka na tom černochovi jezdila, pak si čupla a začala přirážet tvrdě. Bylo vidět, že se jí blíží už několikátej orgazmus.
Tentokrát zastavil černoch, pleskl manželku něžně po zadku a ona se jak na povel zvedla a klekla si na sedačku. Černoch k ní přistoupil zezadu, párkrát jí tím svým obuškem naplácal na holou a pak ho do ní zase vsunul. Přirážel, držel jí za boky a udával tempo, občas jí zase chytil za prsa a občas jí plivnul na zadek, teda spíš do zadku, kterej si rozevřel prstama. Manželce se to moc líbilo, hlasitě vzdychala a řvala dělej, ještě, pokračuj atd. Černoch přestal, vytáhl svojí hadici z manželčiné kundy a začal s ním kroužit kolem jejího zadku. Manželka si lehla hlavou na sedačku (doteď byla v předklonu opřená o ruce) a rukama si začala roztahovat zadek, aby do něj černoch mohl líp vniknout.
To sem fakt čuměl. S manželkou jsme toho v sexu dělali hodně, dokonce jsme měl pocit, že se jí to líbí a že jí sex se mnou vyhovuje, ale do análu mě nikdy nepustila ani pustit nechtěla a taky mě nikdy nevykouřila až do konce, musel jsem udělat jí na břicho nebo záda. Proto mě fakt zarazilo, že souhlasila a že sama pomála černochovi dostat se do její prdele. Nicméně černoch nasadil svůj ocas k ústí její prdele a začal tlačit proti mírnému tlaku, který defacto okamžitě překonal. Chvíli nehnutě zůstal uvnitř a pak začal pomalu přirážet. Manželka vypadala spokojeně, občas pootočila hlavu směrem k černochovi a usmála se na něj, po chvíli ho dokonce jednou rukou chytala za zadek a nabádala k rychlejšímu přirážení, což černoch kvitoval a zrychlil svoje tempo. Vypadalo to, že se černoch blíží do finiše, měl pravidelnou frekvenci přirážení, soustředěný výraz a napnuté celé tělo. To zpozorovala i moje manželka a proto soulož přerušila. Sedla si na sedačku a otočila se k černochovi, řekla mu, že chce abych viděl, jak jí to nastříká do pusy.
Chvilku konverzovali a manželka přitom černochovi honila rukou jeho kládu a měla k ní několik pochvalných výroků a nezapomněla dodat, že se to se mnou nedá vůbec srovnat a že je škoda, že on není jejím manželem. Pak si vzala jeho kládu do huby a začala jí kouřit a honit rukama. Černoch měl zakloněnou hlavu a rukama si držel mojí ženu za hlavu a určoval rychlost jejího kouření. Po chvilce kousek poodstoupil, chytil si svoje péro rukou a krátce pokračoval v jeho masáži. Manželka si mezitím upravila vlasy (dala si je dozadu) a netrpělivě s úsměvem a hlazením a jemným škrabáním černochova hrudníku, čekala na dávku semene. Černoch začal stříkat, načež znovu jeho péro chytla moje žena a pokračovala v jeho masáži a směřovala postupně výstřiky na svůj obličej, prsa a do pusy.
Byl jsem totálně K.O., protože jsem viděl dělat mojí ženu to, co nedělala a nechtěla dělat nikdy mě a teď to evidentně dělala se zalíbením a černochovi navíc.
Když se nabažila jeho spermatu, tak si stoupla, objala černocha jednou rukou kolem krku, druhou rukou mu pořád masírovala ptáka a zase se s ním začala vášnivě líbat. Černochovi to evidentně nevadilo a líbání jí opětoval a olizoval se s ní jazykem (možná měl rád chuť vlastního spermatu).

Moje manželka si teď znovu sedla na pohovku, otočila se směrem do kamery (černoch stál vedle ní bokem a ona mu pořád honila jeho povadlej ocas) a pronesla směrem ke mě.to byl tvůj dárek k narozeninám, kterej jsem si užila já a kterej nikdy neuvidíš. Mám tě ráda, ale v posteli ti to moc nejde a já jsem už dlouho nespokojená. Tady s Ahmedem se scházíme už několik měsíců a musím říct, že je to přesně to co potřebuju. Škoda je, že Ahned přijede jen párkrát do měsíce služebně do čech, ale asi tady bude otvírat pobočku a mohla bych u něj pracovat a potkávat se s ním častěji. Tak když mě budeš zlobit a nebudeš na mě hodnej tak ti s ním uteču, viděls přece že je to lepší milenec než ty a je i větší gentleman. Tak si užij svoje narozeniny a večer se uvidíme na večeři. Pak se do kamery sehnul i Ahmed a popřál mi taky vše nejlepší k narozeninám a řekl mi, že si mám vážit toho jak krásnou a úžasnou mám ženu. Pak manželka vstala a začali se zase líbat, jak pořád honila Ahmendovi to péro, to začalo zase tvrdnout a vypadalo to, že budou v tom šukání pokračovat. Já jsem však video zastavil a celej vzrušenej jsem si šel vyhonit péro. Pak jsem si teprve uvědomil, že ta kazeta je stará už 10 roků a že před 10 lety moje žena změnila práci. Že u nás nyní vede pobočku jedné zahraniční firmy a že dost často jezdí služebně pryč i do zahraničí. Sedl jsem si k videu a pustil kazetu dál.. ale to co tam pokračovalo vám napíšu až příště.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *