Nevěra z očí do očí

Jsem kandaulista. Zní to jako diagnóza a možná to tak ve finále i je. Ostatně podle slovníku je to regulérní úchylka. Sice se jako úchyl vyloženě necítím, ale to asi žádný.

Jak se k tomu přijde? Rozhodně to člověk nemá takhle nastavené od začátku. Byl jsem žárlivý a to tak, že hodně moc. Žárlil jsem na svoji ženušku pekelně při sebemenším náznaku. Až do jedné akce. Alkoholové, jak jinak. On vůbec alkohol je ve spoustě sexuálních věcí poměrně zlomový. Akce není podstatná, ale po ní už bylo nějak pozdě a metro nejezdilo a najednou u nás s manželkou na koleji měl přespat kamarád.

Byl jsem slušně opilý, nic mi nevadilo, lépe řečeno, bylo mi všechno jedno. Zalehli jsme na naše dvě, k sobě sražené, válendy – já u zdi, on na kraji a mezi námi manželka. Vím, že se manželce líbil, ve střízlivém stavu jsem na něj žárlil. Zhaslo se a že se bude spát. Zklidněná hlava opilcova začala přemílat všechno možné. Nevím, jak mě to napadlo, ale začal jsem tlačit ženušku tak, že vyšpulila pod dekou zadeček směrem ke kámošovi a dotkla se ho jím. Nic se nedělo. Párkrát jsem to opakoval a pořád nic. Začal jsem mít dojem, že moje žárlivost byla zbytečná a mezi nimi žádné napětí není.

Možná ty stavy znáte. Nicméně alkohol, únava a vířící myšlenky začaly postupně ubíjet vědomé myšlení k těkavému spánku. Přesto mě za chvíli něco vyrušilo, opilec čas nerozeznává, nevím tedy vůbec kolik uplynulo. Ve tmě jsem nic nerozeznával, nepozoroval nic konkrétního. Zajel jsem pod manželčinu deku a přece jen změna – její zadeček stále nastavený směrem ke kámošovi, ale noční košile vyhrnutá a prdelka holá. Srdce se mi rozbušilo. Sáhl jsem jí mezi nohy a tam něčí prsty, zprvu jsem zmateně myslel, že její, postupně mi teprve začalo docházet, že je tam ta ruka jaksi z druhé strany.

Teprve v tu chvíli jsem si plně uvědomil její tichý ale hodně zrychlený dech. Začal jsem jí hladit kozičky a tou dobou již notně tvrdé bradavky. Následoval nepoměrně hlasitější vzlyk. Pro opilce budiž uspokojení, jak dobře ji vzrušuje, alkoholová mysl nedovolovala rychlejší úvahu a až teprve po chvíli mi došlo, že příčinou mohlo být i něco jiného. Sáhl jsem jí tedy znovu do rozkroku a překvapen i nepřekvapen – bylo tam plno a zasunuto. Pak už to vzalo rychlý spád, kamarád pochopil že vím a že nevyvádím, přestal se tedy krotit a rozjel to naplno.

Zadeček u něj, obličej u mě a tak jsem zblízka mohl sledovat její sprint k orgasmu. Funěla a vzlykala mi do ucha, držela mě křečovitě za ruku, zatímco její lůno plenil někdo jiný. Netrvalo dlouho, trochu si zakřičela, rozklepala se a udělala se krásným orgasmem. Zakrátko následovalo hrubé chlapské vzdechnutí a bylo po všem. Najednou ticho a klid. Chvíli se nic nedělo, pak se otočila a podle zvuků se dlouze líbali. Vášnivé políbení zřejmě mělo být nevysloveným díkem za rozkoš. U mě najednou skončila její holá prdelka. Pohladil jsem ji a to mi bylo i odpovědí, jestli ji náhodou nevystříkal – byl duchapřítomný a její zadeček byl pokryt jeho semenem zvenku. Nechal jsem je líbat, tomu mému stačil vlastní rychlý dotek k mírně ponižujícímu odbavení na mé břicho a mohlo se skutečně spát.

A ráno … To zase někdy příště.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Hezké, bylo tedy reálné pokračování ráno nebo to bude už jen fantazie?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *