Nevěra při doučování

Už dlouho jsem byl latentní kandaulista. Nestydím se za to. Z mého pohledu není nevěra, pokud žena či muž nasadí druhému ony pomyslné parohy. Jen v tom nesmí být city, které by do toho vtáhl a těmi svého partnera ranil. Prostě, jde-li jen o sex bez lásky, je to OK. Neříkám, že jsem vždy byl tak naladěný a že jako mladý jsem nebyl žárlivec. Ale vyrostl jsem z toho a dnes, kdy mi je lehce pře čtyřicet, už mám přeci jen jiné vidění světa.

Příběh, o který se chci podělit, se stal celkem nedávno a otevřel mi opět nové možnosti, nové prožitky.

Má žena, Lenka, byl dlouho bez práce.  Po dvou dětech, které ji udrželi doma sedm let a dál si žádali velkou část jejího času, najednou nebyla pro nikoho pracovně perspektivní. Nakonec se rozhodla, že zkusí doučovat angličtinu. Ta jí vždy šla a má z ní i státnici.

Doučování nezačalo hned. Udělali jsme web, dali nějaké inzeráty, ale nedařilo se. Už proto, že bydlíme kus od města a většina zájemců chtěla velice flexibilní přístup k času výuky. Nakonec Lenka šla pod záštitu agentury zaměřené na výuku jazyků a získala hned tři studenty současně. Za stejnou cenu jako jednoho, ale tak už to v téhle branži chodí. Říkejme jim Aleš, David, Honza. Všichni studenti  VŠ s problémy v AJ a rodiči, co se rozhodli je postrčit. Jednomu bylo necelých devatenáct a dvěma lehce přes. Když jsem je viděl poprvé, došlo mi, že to nejsou žádní klasičtí puberťáci. Spíš tišší, nesmělí, od pohledu žádné dívčí idoly. Ten mladší, David, se mi jevil jako homosexuál. Ale nejsem homofobní a neřešil jsem to. Výuka z počátku probíhala večer u nás doma. Kluci dojížděli autem a já se musel starat o děti, což jsem považoval za další pozitivum k příjmu manželky z doučování. Ne že finančně by to bylo k jásání. Dvakrát týdně hodina a půl. Za měsíc necelé tři tisíce, ale každá koruna dobrá a někde se začít musí. Každopádně díky tomu, že se výuka konala u nás, jsem si rychle všiml, že nesmělí mladíčci po manželce nekoukají už jen jako po učitelce, ale jako po atraktivní ženě, kterou i po dvou dětech a téměř s čtyřiceti lety na bedrech, byla.

Takhle to šlo tři měsíce a kluci dělali slušné pokroky. Na výuku se těšili a já si všiml, že má paní o jejich obdivu ví a začíná se trošku předvádět. Odvážnější oblečení, vstřícnější gesta, dokonce došlo i na víno při výuce, prý na pročištění mysli.

Pak přišel zlom. Agentura požádala manželku, zda by akceptovala pro své studenty navýšení úvazku. Prý si ji kluci chválí, rodiče také a kluci by rádi k běžné výuce přidali konverzační hodiny v reálném prostředí. Mělo to obnášet sobotní večery ve městě při návštěvách kaváren, výstav, … Prostě mluvit v průběhu akcí, které znemožní plné soustředění na pravidla AJ a přiblíží komunikaci v běžném životě. Dopravu zajistí studenti, uhradí čas stejně jako při běžné výuce a rozumná útrata mé ženy jde také k jejich tíži. Lenka o to stála. Hodně. A divit jsem se jí nemohl. Skýtalo to nový společenský život a současně pár korun do rozpočtu. Nemohl jsem nesouhlasit a taky jsem ani nechtěl. V hlavě už se mi dřív uhnízdila myšlenka, kam až to kluci asi na ženu zkusí. A protože jsem vždy rád svou ženu předváděl, byť nijak dramaticky a užíval jsem si pocit, že je právě má a současně ji chce i někdo další, přišlo mi tohle zpestření výuky nakonec víc než vhod.

Rozjelo se to hezky. Kluci měli doprovod sexy dámy, byť v letech a zjevně je to posunulo v jejich pubertálním žebříčku o kus výš. Manželka rozkvetla, společenská aktivita tohoto druhu jí dělala evidentně dobře. Ze sobot byly občas i pátky a já se pokaždé doma vzorně staral o děti, nebo si užíval chvíle klidu, když děti byli u prarodičů, nebo u kamarádů. Rodiče studentů byli navíc solventní a ocenili jak pokrok ve znalostech jazyka, tak skutečnost, že kluci byli smělejší, víc zapadli mezi vrstevníky. Přicházeli občasné odměny nad rámec sjednané ceny a kluci měli pro akce otevřené konto. Všichni byli spokojeni a já rozhodně neměl důvod reptat. Ne se svým sklonem ke kandaulismu.

První zlom směrem k nevěře, té co mi nevadí, nastal při návštěvě diskotéky. Kluci vytáhli mou paní na tanečky a protáhlo se to do rána. Ne že by jí platili za každou hodinu. Nad dvě hodiny to bylo jen na libovůli Lenky a ta prostě neměla důvod vždy chvátat domů.

Domů mi ji přivezli taxíkem a bylo dobře, že děti byli na víkend u mých rodičů. Rozloučení u taxíku bylo bouřlivé, žena solidně pod vlivem a kluci se s ní loučili vážně nadšeně a hodně „natěsno“. Dokonce padla i jedna pusa. Od toho nejmladšího, který na počátku vypadal jak neviňátko. Protože jsem tu noc nespal a užíval si sledování nahraných pořadů, na které jinak nemám moc čas, byl jsem svědkem celé rozlučky pod kalným světlem pouliční lampy a i vrávoravého kroku mé ženy k domovním dveřím. Do obýváku dorazila vysmátá, lodičky v ruce, oblečení poněkud pošramocené, ale sebevědomí naopak v oblacích. Nechal jsem ji, ať se sama rozpovídá. Vím, že po víně je sdílná a dost bez zábran a víno z ní bylo cítit pekelně. Tipoval jsem, že ji ti lotři úmyslně opili. Někdy jsem to taky dělal J

Posadila se na gauč ke mně a bez uzardění si zavdala z mé sklenky. Také jsem nebyl ten večer na suchu, a protože jsem tušil, že má co vyprávět, dolil jsem jí a přenechal jí sklenku.

Spustila ze široka. Musel mi pospat vše co se dělo co odjela od nás a hlavně průběh celé diskotéky. Jak tancovali, pili … smála se jak je opilá a že se chová jak puberťačka. A pak to z ní začalo padat. Kluci ji tahali na ploužáky, na rychlou muziku pařili v kroužku a dokonce se k nim přidala i dvě další slečny, které byli bez partnerů. S radostí mi vyprávěla, jak kluci holky sice vzali, ale moc se jim nevěnovali a holky se začaly předvádět, snažili se je zlákat na pokusy o lesbické hrátky, tedy jen na oko a tak. Prý jí dělalo moc dobře, že je tam za královnu a holky výrazně mladší s ní marně soupeří o přízeň kluků. A pak, když přeci jen kluci zareagovali, byla to má žena, kdo se předvedl a měl potřebu holkám dát jasně vědět, že kluci jsou její. Zapojila se do líbačky s holkama, pak přišel francouzák od toho nejmladšího a … u toho se děsně culila a bavila, když mi to v opilosti vyprávěla … prý začalo takové nevinné osahávání při tanci, ne jako při ploužáku, ale zadek, pak stehna a dokonce … u toho vyprskla víno, kterého si na svlažení hrdla lokla … jí kluci začali sahat přes oblečení na kozy a holkám taky. Vytáhla mobil a ukázala mi šíleně rozmazané, ale celkem výstižné fotky. Pak zvážněla, asi jí došlo, že to nemusím jako zábavu zrovna vzít, byť o mých sklonech věděla. Dívala se mi do očí a začala vysvětlovat, jak to hned utnula, že kluci sice dál doráželi, ale dali si říct a nakonec se zavíračkou zavolali taxík a „tadá“, mám svou ženu doma. Kde skončily holky, jsem se nedozvěděl a bylo mi to fuk. Lence jsem nedopověděl hned. Mé myšlenky se už od osahávání zadku toulaly v jiných drahách a při představě, že ji kluci rukama testují její pořád pěkné, byť samozřejmě už trošku měkčí prsy, jsem se vzrušil. Asi bych měl říct, že má žena ráda chodí bez podprsenky a tahle akce a noc nebyla výjimkou. Mé zaváhání si vyložila jako nesouhlas a nevoli. Snaživě a omluvně se mi vplazila do náruče, líbali jsme se, stáhla mi kraťasy a honila ptáka. Nemohl jsem odolat. Odtáhl jsem ji do ložnice a při ojíždění její víc než obvykle mokré kundičky jsem si představoval, jak by se asi tvářila na výrazně mladší a méně zkušený penis, nebo nejlépe tři. Ta představa mne udělal dřív než jindy a bylo jedině dobře, že Lenka čas už dávno nevnímala a klečíc na posteli jako na všech čtyřech, jen nesrozumitelně vískala a chrčela, když jsem si ji bral a když jsem ji celou naplnil. Sesula se na postel, ležela na briše a já v ní ještě chvíli pulzoval a čekal, až mi opadne erekce. Asi to trvalo déle, než bylo potřeba a Lenka usnula. Nechal jsem ji tam, lehce chrápající do prostěradla, s nohama od sebe. Papírovým kapesníkem jsem pod ní vytřel loužičku a očistil jemně její klín a stehna. Sám jsem se osprchoval, vypnul televizi a šel si k Lence lehnout.

Probudili jsme se pozdě dopoledne. Pod jednou peřinou, Lenka schoulená v mé náruči, já s bolavými zády, jak jsem za ní ležel skroucený. Trvalo jí dlouho, než poskládala střípky rozházené paměti, zařadila tvrdý flek na prostěradle a na její úlek, když si prohlédla mobil, který jí pípal od rána SMSkami. Zjistila, že v něm má nejen zprávy od kluků, ale fotky z akce a že jsou „nevhodné“ pro mámu od dětí ve věku, ve kterém by mohla být svým obdivovatelům spíš matkou. A když jí došlo, že o fotkách vím, protože mi v noci z rozjaření při jejich ukazování jednu poslala jako SMS, s textem plným překlepů, ale jasným sdělením, že si mám užít svou sexy ženu, dokud mi ji neodloudí nějaký zajíček plus kupa smajlíků, nevěděla kam s očima a začala koktat jakési naivní omluvy a nebyla daleko od pláče.

Vzal jsem ji do náruče, hladil po vlasech, konejšil, uklidňoval. Říkal jsem, že to je v pohodě. Že to chápu, nevadí mi to, kdyby mi to vadilo, nebyl by u nás v posteli ten výmluvný flek ztvrdlého semene. Nechtěla mi věřit, musel jsem to opakovat a jak jsem to opakoval, opět jsem se vzrušil. Lenka si toho nemohla nevšimnout. Když se po chvilce odtáhla a zeptala se, jak moc jsem to s občasnými hrátkami na třetího v posteli (slovními) myslel vážně, nemohl jsem lhát. Chtěl jsem to, řekl jsem jí to, ona kývla a víc už jsme o tom během dne nemluvili.

Než jsme šli spát, dali jsme si znovu víno a já se snažil, aby Lenka nabrala náladu, stejně jako já ztratím něco ze svých zábran. Do postele jsme si šli po deváté, lehce pod vlivem. Svlékl jsem ženu a při tom jí laskal kde to jen šlo. Ona na oplátku svlékla mne a upadli jsme do postele. Jen jsme se začali líbat, zapípal jí opět mobil. Poslal jsem ji pro něj s tím, že je asi čas včerejšek vyřídit a klukům odpovědět. Jinak ji budou přes SMS budit celou noc, pokud si nevypne zvuk a to zas není vůči klukům správné, protože se jim celý den neozvala a ani si ty SMS nečte, tak neví, co se jim honí hlavou. Vrátil se ve chvilce a dali jsme se do čtení spolu. SMS posílal hlavně David. Od flirtujícího tónu se posouval k vážnějšímu a v té poslední se Lenky ptal, zda je vše v pořádku a nemá doma problém po včerejší noci a že ho moc mrzí, pokud jí nějaké problémy s kluky způsobil, že už se to víckrát opakovat nebude. Od Aleše a Honzy bylo SMS výrazně méně a spíš omluvné, než jakékoli jiné. Doporučil jsem Lence, ať jim napíše, že je zvu na další víkend k nám, probrat výuku a směr, kterým se ubrala. Sice jsem ji tím lehce vyděsil, ale neodporovala a pozvánku jim poslala. Jediný, kdo odpověděl během chvilky, byl  David. Přijal s další omluvou. Od Honzy přišla SMS asi po hodině s tím, že se znovu omluvil za diskotéku a omluvil se i z víkendu, že musí s rodiči nutně pryč. Aleš  reagoval až ráno a s podobnou výmluvou, jako Honza. Ale to jsem předběhl události. Jen co odpověděl David, začal jsem Lenku provokovat, hladil jsem jí, líbal, šimral na podbřišku a postupně z ní tahal další a další podrobnosti z diskotéky a pak i cesty taxíkem. Jak Lence docházelo, že mne to její vyprávění vzrušuje, přidávala víc a víc informací, smělejší a nakonec sama vzrušená tím, co prožila a jak já na to reaguju. Dozvěděl jsem se tak, že David si nesáhl jen přes oblečení, ale na chvilku se dostal i pod, když jeho kamarádi z parketu odešli s holkama na bar si vydechnout. A taky že jí celou cestu v taxíku hnětl stehno a dost nemotorně se snažil vsunout ruku mezi její stehna, zatím co zbylí dva klábosili s taxíkářem. Bylo jasný, že ten nejmladší a nejvíc stydlivý má chuť si užít se ženou a něco mi říkalo, že by to byl jeho první zážitek toho druhu. Než jsme usnuli, pomilovali jsme se a nemohlo být pochyb, co bude další víkend nejspíš následovat. Už proto, že jsem při milování slovně vnucoval své ženě obrazy sexu s Davidem, jak jí ojíždí a učí se, zatím co já se dívám. Má fantazie se vydala tam, kam ji každý kandaulista rád vypustí a Lenka se tomu nejen že poslušně poddala, ale sama se aktivně zapojila, když mi popisovala, co všechno Davidovi dopřeje, když jí to dovolím.

Uplynul týden, během kterého se Kluci omluvili z doučování. David poslal ještě další omluvnou SMS a Lenka ho ujistila, že o nic nejde, ať se nebojí přijet, že to bude fajn a že jestli chce, klidně u nás může přespat, aby nejel v noci domů, pokud by si s námi dal víno. Nevím, zda mu došlo, co ho čeká, ale jeho SMS opět nabírali tón flirtování a já si je rád četl, což on nevěděl.

Přišel víkend. Děti jsme tentokrát předali Lenky rodičům a doma připravili vše na návštěvu Davida. Na zahradě jsem vyčistil gril, Lenka připravila maso a víno bylo v lednici. Zbývalo nakrájet zeleninu, když na cestě zapískla brzda od auta a David stál před naší zahradou. Uvítat ho šla Lenka. Já se díval oknem a pobavilo mne, jak David lehce ucukl, když mu Lenka na uvítanou dala pusu na tvář. Ale hned se zas vzmužil a následoval ji k nám domů.

Uvítal jsem ho, jako by se nic nestalo a přes stodolu jsme ho protáhl na zadní zahrádku, na kterou nám nekoukal žádný soused a od pole nás dělil vysoký živý plot. David mi pomohl dotáhnou a usadit gril, zatím co Lenka nosila na stůl jídlo a pití.

Z počátku šla konverzace dost škrobeně. Plky o pokrocích ve výuce a o tom, jak mu jde škola a jaké má plány dál. Až když už dojížděl druhou sklenku, osměloval se a na mé narážky, jak mu vyhovuje výuka od mé ženy a jestli na něj není moc přísná, začal odpovídat rozverněji. Dál jsme pili, dál plkali, k tomu jedli maso, které jsem postupně stahoval z grilu. Noc za hranicí dosvitu plamenů v krbu a svíček na stole už začala být slušně hustá. Byl čas to zkusit, teď nebo nikdy.

Vytáhl jsem mobil a ukázal Davidovi jeho ruce na prsou mé ženy. Zkameněl a chvilku mi trvalo, než jsem mu vysvětlil, ať je v klidu, že v jeho věku jsem jiný nebyl a teď, v mém věku, už mne těší vše, co těší mou ženu a opačně. Lenka vzala za ruku a taky mu povídala, že se nic neděje, že o tom večeru vím všechno a nezlobím se. Sice sama byla dost vyklepaná z toho, kam míříme, ale nešlo si všimnout, že jí oči nesvítí jen alkoholem. David byl sice chvilku zmatený, ale pak i jemu došlo, že se tu děje víc než jen vysvětlování jednoho večera a noci. Postupně se víc a víc tiskl k Lence. Ta ho jemně pobízela, já se díval, všichni jsme dost pili. Pro každého z nás to bylo poprvé. Tak či onak.

V jednu chvíli to prostě David už nevydržel a začal Lenku líbat. Nemotorně, ale snaživě a plný nadšení. To mládí a tah na branku už jsem mu jen mohl závidět. Lenka zahodila poslední zábrany a učila ho jak správně použít jazyk, jak ji při líbání polaskat rukama, které měl David sice nenechavé, ale taky dost nemotorné.  Sama mu pomohla vykasat mikinu a tričko. Jen co se její prsa dostala ven a ozářilo je světlo svíček, vrhl se na ně David jako nenasytné mládě. Sál její bradavky, mačkal je rukama. Nechtíc jsem si vzpomněl, že přesně takhle se o Lenky prsa drali naše děti a také jsem si na jazyku vybavil chuť mateřského mléka, kterým mne Lenka počastovala mnohokrát, když jsem jí na mateřské ojížděl kundičku a cucal prsa nalitá mlékem, zatím co prcek spal v postýlce. David byl také ještě takové dítě. Instinktivní, nezkušené, ale nadšené a potřebné.

Vzrušení, které jsem cítil při tom pohledu na Lenku, jak si rukou tiskne Davidovo hlavu na hrudník a současně se mi při tom dívá do očí, nelze popsat. Kalhoty jsem měl těžce plné penisu snažícího se prorvat ven a rukou jsem si tu bouli masíroval a hladil, protože nešlo být jen pasivním divákem a vstoupit mezi ty dva jsem neměl v úmyslu.

David si s prsy hrál hodně dlouho a Lenka ho nechala, já se pořád díval a pil víno. Když se jí začal nešikovně drát mezi nohy a svlíkat jí, zastavila ho, já kývl a pak jsme si ho opilého a nadšeného dovedli do domu, do naší ložnice.

Jen překročil práh a uviděl postel, vrhl se znovu na Lenku a do postele ji málem hodil. Bylo jasné, že zpola neví co dělá a víno zničilo jakékoli sebeovládání, které do té doby měl. Rozhodně mi to nevadilo.

Váleli se po posteli a zatím co se Lenka svlékala ze všeho oblečení, až na kalhotky, David jí líbal na každý odhalený kousek těla, osahával každý centimetr čtvereční její horké kůže. Já seděl v křesílku, které má Lenka v ložnici na čtení a pozoroval je. Vzrušený, nadšený, dychtivý na pokračování.

Lenka tam ležela už jen v kalhotkách a David, v kalhotách a bez trika, se snažil dostat mezi její nohy a nalehnout na ni. Podvolila se mu a když na ní začal kopulovat, stále oblečený, podívala se na mne a já znovu kývl jdi dál, můžeš, chci to.

Chvilku Davida nechala, aby si na ní procvičil výpady pánví a pak mu pomohla zbavit se kalhot. Oba jen ve spodním prádle, od pasu nazí úplně. Opět se k sobě tiskli, líbali se, ruce obou laskali toho druhého a já se dál díval.

Když se David posunul hlavou mezi manželky stehna a stáhl jí kalhotky, skoro jsem přestal dýchat. Lízal jí kundičku, strakl do ní prsty, zas ji olizoval a při tom se nevědomky otíral vlastním klínem o shrnutou peřinu a výsledek na sebe nedal dlouho čekat. Nejdřív si rukou sáhl mezi nohy a vymanil své péro, celkem impozantní, ze sevření obtažených trenýrek. Dál se věnoval Lenčině dírce a jak znovu začal přirážet do peřiny, tentokrát na ostro, udělal se. Nevím proč, ale při pohledu na něj se mi vybavila vzpomínka na pouťovou atrakci, na které Vás vystřelí na gumě v kleci do oblak a pak vás čeká několik volných pádů, vždy následovaných dalším vymrštěním vzhůru. Každý další výstřel i pád je menší a menší, až se vše uklidní a Vás někdo milosrdně spustí dolů a nechá vrávoravě odejít. Přesně tak vypadal jeho orgasmus a ukončení akce.

Odklidit peřinu politou semenem, nebyl problém. Lenka se nejdřív vlhčeným kapesníčkem a pak, po mém dalším němém souhlasu i pusou, postarala o Davida a jeho olepený penis. Kouřila ho, zatím co on ležel na zádech a při tom, jak jí rostl v puse a rukama si ji stále víc a víc narážel proti své chloubě, se dívala na mne. Bylo to . šílené a nádherné současně. Mladíček v naší posteli a Lenka kouřící jak nějaké zkušená děvka, sledující při tom všem režiséra celé akce. Sáhl jsem si do rozkroku a rozepnul poklopec. Vymanit vlastní péro z trenek a kalhot šlo snadno a honit si bylo víc než přirozené.

Davidův penis opět stál jak tvrdý kůl zaražený do země a Lenka už ani nečekala na můj souhlas, když si na něj nasedla. Zády ke mně. Chtěl jsem vidět, její prsa poletující při přirážení a tak jsem si k nim sedl na postel. David mne ani nevnímal, ruce zatnuté do prostěradla, oči pevně zavřené. Lenka si ho brala stejně jako když rajtuje na mně a já si dál honil ptáka. Ale ani to už mi nestačilo.

Zvedl jsem se a rozkročil se nad Davidem. Lenka pochopila, chvilku mi rukou mnula koule a pak si mne vzala do pusy. Sotva jsem si uvědomil, že v ní před chvilkou byl jiný čurák, zacukalo mi ve slabinách a udělal jsem se stejně, jako před chvilkou David. Lenka snaživě polykala a až na pár kapek se jí celou mou nadílku podařilo udržet v puse. Jen mne očistila, nasadila zas rychlé tempo a po ani ne minutě se do ní David udělal. Kroutil se pod ní, vzdychal, sípal. Lenka na něm ještě chvilku jezdila a pak sama explodovala v orgasmu, jaký jsem u ní ještě nezažil. Její díra vstřebávala vše co jí David nabízel a co nezvládla pojmout, to vytékalo ven. Bere prášky, tak nebyl důvod to řešit.

Sotva se sama uklidnila, pomohla sobě i Davidovi se znovu očistit a protože ten chudák už v sobě neměl špetku energie a současně byl totálně namol, odvedli jsme ho do pokoje pro hosty, uložili, natáhli mu trenky a nechali ho spát.

S Lenkou jsme si to tu noc rozdali ještě dvakrát. Slova jako děvka a kurva létali sem a tam. Už to nebyla jen slovní hra. Já si bral svou děvku a ona mi držela oddanější a povolnější, než kdy dřív.

Usnuli jsme pozdě k ránu a i tak se probudili dřív než David. Poklidili jsme upomínky na noční akci a pak se smíchem sledovali Davidovou úprk na záchod, když se také probudil a žaludek mu vrátil něco ze včerejší hostiny.

Možná se ptáte, co bylo dál a jak se šlo vyrovnat s tím, že mi Lenka nasadila parohy. A asi taky, jak to vzal David a kluci. No, vše dopadlo lépe, než by kdo čekal. David se nic nepamatoval a jestli mu kdy něco prolétlo hlavou, nejspíš to považoval za divokou fantazii. Na Lenku už nikdy nic nezkoušel, možná i proto, že jsem mu na rozloučenou vysvětlil, že by bylo fajn, aby se k Lence už dál choval jako ke kamarádce/učitelce a popřál jsem mu brzké nalezení vhodnější partnerky pro jeho zájem. Lenka nestála o další pokračování s Davidem, přeci jen bylo riziko problému s ním, jeho rodiči a nebo i s jeho kamarády velké. Navíc, kolem běhá hodně chlapů, kteří mají chuť na cizí ženu a nehrozí problém se zamilovaností mládí. A i když zatím na tu noc jen vzpomínáme, mám takové tušení, že nakonec jen na vzpomínkách nevydržíme a budeme zas hledat někoho do naší postele.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Zajímavé čtení, ale docela dlouhé 🙂 Nepřemýšleli jste to tak nějak kombinovat? Kratší, delší? Někdy mám chuť si přečíst něco jen tak narychlo a připadá mi, že tady ty povídky jsou čím dál delší.

  2. Po dvou dětech, které ji udrželi doma
    dvě další slečny, které byli
    Povídka je zajímavá, jen tu češtinu by to chtělo trochu vylepšit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *